شنبه، فروردین ۲۷، ۱۳۹۰

آقای آیت الله جوادی آملی، حقوق بشر مبنای علمی ندرد، اما سنگسار و برده داری و کتک زدن زنان ، مبانی علمی دارد؟!


آیت الله جوادی آملی ، یکی از بزرگترین آخوند های شیعه افاضه فضل کرده اند که اعلامیه جهانی حقوق بشر ، مبنای علمی ندارد !

یکی باید به این عصاره حماقت و بلاهت بگوید که چگونه  اعلامیه جهانی حقوق بشر، چون با قرآن شما در تناقض است، مبنای قانونی ندارد، اما قوانین اسلامی دولت ایران، مبنای علمی دارد ؟!

اقای جوادی آملی ، در اعلامیه جهانی حقوق بشر  آزادی و برابری و دموکراسی تضمین شده است ، یعنی سه تا از مهمترین اصولی که بر اساس آن باید جامعه اداره شود، اما در قرآن شما نه آزادی برسمیت شناخته می شود و نه برابری!
یک کلام، 

حاصل اجرای اعلامیه جهانی حقوق بشر، کشورهای اروپایی هستند و حاصل اجرای قوانین احمقانه اسلامی،ایران و عربستان. 
براستی کدام یک از این مثال، جامعه ای عقلانی دارند !؟


آقای جوادی آملی ، در اثر اجرای قوانین علمی اسلامی در ایران، کشور ثروتمند ایران به یک خرابه تبدیل شده است، آیا باز معتقد هستید که قوانین اسلام علمی است؟!
قوانین حقوق بشر از نظر شما غیر علمی است، اما خر سواری محمد در آسمان علمی است ؟!

مطلب قبلی: 

مطالب مرتبط :


لینک این مطلب در سایت بالاترین-------آزادگی-----ریشه ها-----فرندفید


۱۳ نظر:

 1. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 2. ریدم و شاشیدم به اسلام و هر چی‌ آخونده. متاسفانه یه سری احمق هنوز دوزاریشون نیفتاده و هنوز فکر میکنند که اسلام خوبه ولی‌ آخوند‌ها بد پیادش میکنند.

  پاسخحذف
 3. حالا خوبه مهاجرانی خودش جوابتونو داد
  آخه کون نشور تو که انو از گوش کوبیده تشخیص نمیدی رو چه حساب میگی پسر خامنه ای یک میلیارد پوند داره
  اگر راست میگی سندش رو رو کن
  خود تو ان چقدر گرفتی تا این اراجیفو به هم ببافی

  پاسخحذف
 4. vay ke dige halam az harchi akhundo eslame be ham mikhore

  پاسخحذف
 5. @mhr : این ۱ میلیارد پوندی که مجتبی‌ (پدر سگ‌) در بانک‌های انگلیس قایم کرده بود توسط مطبوعات مختلف گزارش داده شده بود. سند مند می‌خوای برو خودت دنبالش بگرد. درضمن گوساله، اینکه اسلام فرمان قطع دست و پا و در آوردن چشم و کتک زدن زنها رو میده رو ولن کردی چسبیدی به این تیکهٔ مطلب؟ اگه پدرت (داری اصلا؟) مامانت رو بزنه خوشت میاد؟ اگه شوهر خواهرت یا هر کی‌ که خواهرت رو صیغه کرده کتکش بزنه صحیحه؟ تو اصل مطلب رو مثل اینکه نگرفتی‌!

  پاسخحذف
 6. قانون متمدن رحمت اسلامی:

  ماده 300 قانون مجازات اسلامی ؛ بخش دیات
  خونبهای قتل زن مسلمان ، خواه این قتل عمدی باشد و خواه غیر عمدی ، پنجاه شتر است.

  ماده 435 قانون مجازات اسلامی
  خونبهای قطع بیضه چپ یک مرد مسلمان 66 شتر است و خونبهای قطع بیضه راست 34 شتر.

  خونبهای قطع هر دو بیضه صد شتر است.
  تبصره – فرقی در این حکم میان بیضه جوان و بیضه پیر و کودک و بالغ و عنین و سالم نیست.

  مستند شرعی – علت تفاوت خونبها میان بیضه چپ و راست :
  روایت عبد الـله بن سنان از حضرت امام جعفر صادق است که فرمود " به بیضه چپ دو ثلث دیه کامل تعلق می گیرد ، زیرا بچه از بیضه چپ به وجود می آید."


  خمینی
  كسيكه زوجه اى كمتر از نه سال دارد وطى او براى وى جايز نيست چه اينكه زوجه دائمى باشد، و چه منقطع ، و اما ساير كام گيريها از قبيل لمس بشهوت و آغوش گرفتن و تفخيذ اشكال ندارد هر چند شيرخواره باشد، و اگر قبل از نه سال او را وطى كند اگر افضاء نكرده باشد بغير از گناه چيزى بر او نيست ، و اگر كرده باشد يعنى مجراى بول و مجراى حيض او را يكى كرده باشد و يا مجراى حيض و غائط او را يكى كرده باشد تا ابد وطى او بر وى حرام مى شود، لكن در صورت دوم حكم بنابر احتياط است و در هر حال بنا بر اقوى بخاطر افضاء از همسرى او بيرون نمى شود در نتيجه همه احكام زوجيت بر او مترتب مى شود يعنى او از شوهرش و شوهرش از او ارث مى برد، و نمى تواند پنجمين زن دائم بگيرد و ازدواجش با خواهر آن زن بر او حرام است و همچنين ساير احكام ، و بر او واجب است مادامى كه آن زنده است مخارجش را بپردازد. هر چند طلاقش داده باشد، بلكه هر چند كه آن زن بعد از طلاق شوهرى ديگرى انتخاب كرده باشد كه بنابر احتياط بايد افضا كننده نفقه او را بدهد، بلكه اين حكم خالى از قوت نيست ، و نيز بر او واجب است ديه افضا را كه ديه قتل است بآن زن بپردازد اگر آن زن آزاد است نصف ديه مرد را با مهريه ايكه معين شده و بخاطر عقد دخول بگردنش آمده به او بدهد، و اگر بعد از تمام شدن نه سال با او جماع كند و او را افضاء نمايد حرام ابدى نمى شود و ديه بگردنش نمى آيد، لكن نزديكتر به احتياط آن است كه مادامى كه آن زن زنده است نفقه اش را بدهد هر چند كه بنا بر اقوى واجب نيست .

  پاسخحذف
 7. اعلامیه حقوق بشر همه اش حرف بی ربط است
  صحفه نور جلد 4


  تحریرالوسیله خمینی، ج1 ، نجاسات :
  دهم از نجاسات كافر است و كافر كسى است كه متدين بدينى غيراسلام باشد و يا اگر اسلام اختيار كرده و منتسب به آن شده يكى از ضروريات اسلام را با اينكه مى داند از ضروريات است منكر باشد بطوريكه برگشت انكارش نسبت به آن ضرورى به انكار رسالت و يا تكذيب رسول خدا صلى الله عليه وآله و يا تنقيص شريعت مطهره آنجناب باشد و يا از او گفتار و كردارى سر بزند كه اقتضاى كفر او را داشته باشد و در كافر فرقى نيست مرتد و كافر اصلى چه حربى و چه ذمى و اما ناصبى ها كه با امام اميرالمؤ منين عليه السلام دشمنى مى كنند و بآنجناب ناسزا مى گويند و خوارج كه خدايتعالى هر دو طائفه را لعنت كند بدون ترديد نجسند چه اينكه چيزى ازضروريات اسلام را انكار داشته باشند و برگشت انكارشان به انكار رسالت باشد يا نه و اما غالى ها كه درباره امام اميرالمؤ منين عليه السلام غلو نموده (آنجناب را العياذ بالله خدا مى دانند) اگر اين غلوشان مستلزم انكار الوهيت خدايتعالى و مستلزم انكار توحيد و يگانگى خدايتعالى و يا نبوت رسولخدا صلى الله عليه وآله باشد آنها نيز كافرند و گرنه حكم بكفرشان نمى شود.

  غير از دوازده امامى ها از ساير فرقه هاى شيعه اگر از آنان گفتار و رفتارى كه حاكى از دشمنى آنان نسبت به ساير ائمه باشد سرنزند پاكند و اما اگر چنين چيزى از آنها بظهور برسد آنها نيز مانند ساير ناصبى ها نجسند.


  - نـيم خورده سگ و خوك و كافر غير كتابى بلكه كتابى نيز بنابر احتياط مستحب نجس , و خوردن آن حرام است .
  و نيم خورده حيوانات حرام گوشت پاك , و خوردن آن نسبت به غير گربه مكروه مى باشد.
  http://www.balagh.net/persian/feqh/resaleh/07/02.htm


  - تمان بدن كافر حتى مو و ناخن و رطوبتهاى او نجس است .
  براى اهل كتاب و كسانيكه در حكم اهل كتابند جائز نيست در شهرها و قراء و قصبات مسلمين معبد بسازند، يهوديان بيعه و مسيحيان كليسا و صومعه و بت پرستان بتكده و آتش پرستان آتشكده و صاحبان مذهب ديگر عبادتگاه خاص خود را بنا كنند، و اگر كردند بر والى مسلمين واجب است آنها را خراب كند.

  ايستادن و توقف و عبور از يك درب مسجد بطرف درب ديگر و حتى داخل شدن در مسجد براى جلب طعام يا چيز ديگر براى كافر جائز نيست

  هر بنائى كه اهل ذمه بخواهند درست كنند نبايد بلندتر از بناهاى اطراف كه ملك مسلمين است بوده باشد


  217 - بـچـه كـافـر به تبعيت در دو مورد پاك مى شود ( 1 ) كافرى كه مسلمان شود طفل او در پاكى تابع اوست .
  و همچنين اگر جد طفل يا مادر يا جده او مسلمان شوند , ولى حكم به طهارت در اين مورد مشروط به آن اسـت كـه بـچـه همراه آن تازه مسلمان و در كفالت او باشد و همچنين كافرى نزديكتر از او همراه آن بچه نباشد.
  ( 2 ) طفل كافرى كه بدست مسلمانى اسير گردد , و پدر يا يكى از اجداد او همراه نباشد , در اين دو مورد پاكى طفل به تابعيت مشروط به اين است كه طفل در صورت مميز بودن اظهار كفر ننمايد.


  مانع اول ارث كفر است بهر قسمى كه باشد. در اقسام كفر فرقى نيست بين اينكه اصلى باشد (مثل اينكه پدرى يهودى مسلمان شود و بميرد كه فرزند يهودى او از او ارث نمى برد) و يا ارتدادى (مثل اينكه مسلمان زاده اى به يكى از اقسام كفر مرتد شود كه او از پدر مسلمانش ارث نمى برد)، بنابراين از ورثه چنين مرده اى تنها مسلمانان ارث مى برند هر چند كه در مرتبه دوم يا سوم باشند و ورثه كافرش ارث نمى برند هر چند از مرتبه اول باشند، و اگر وارث مسلمانى از رتبه اول و دوم نداشته باشد نه وارث نسبى و نه سببى ارث او به امام عليه السلام مى رسد نه بفرزند كافرش .


  اگر كافرى بميرد و اولادى كافر و نيز برادرزاده ها و يا خواهرزاده هايى مسلمان داشته باشد ارث وى به برادرزاده ها و خواهرزاده ها مى رسد نه به اولاد خود او.

  دیه زنان و غلامان نصف دیه مرد آزاد است و دیه کافر در شرع ساقط است

  پاسخحذف
 8. اگه من مقالهٔ‌ بالا رو درست فهمیده باشم دو بیضهٔ مرد به اندازهٔ زندگی‌ دو زن ارزش داره.

  پاسخحذف
 9. زن ایرانی‌

  http://www.youtube.com/watch?v=P4xDvt136bQ&feature=player_embedded#at=143

  پاسخحذف
 10. @mhr: فرق ان و گوشت کوبیده:

  گوشت کوبیده => کباب

  ان => جناب عالی‌

  پاسخحذف
 11. ( کمونیست = مسلمان = تجزیه طلب = تروریست = بیگانه = ضد آزادی و دموکراسی = عامل عقب ماندگی = دشمن ایران و ایرانی )

  گر نیک بنگری همه اینها یک تن هستند.

  پاسخحذف
 12. هر چقدر دلتان ميخواهيد برينيد بشاشيد بالا بياريد بميريد اسلام راه خودش را ميرود و روز به روز هم مورد اقبال بيشتري قرار ميگيرد ورو سياهي به شما ميماند بحث بر سرمسائل فقهي اسلامي نيست والا جوابتان را ميدادم نمي خواهيد هم جواب را بشنويد چون آنقدر اين احكام منطقي عملي واعجاب انگيزند كه با كمتر مطالعه اي به آن پي ميبريد قصد توهين داريد آن هم ره به تركستان است هدايت شويد

  پاسخحذف
 13. ناشناس عزیزی که معتقدید احکام اسلام اعجاب انگیزند و بقیه قصد توهین دارند ! اولاً اگر حرف حق میزنید ، لازم است خود را حد اقل با یک اسم مستعار معرفی کنید .
  دوماً ، شما که اعجاب قوانین اسلام را فهمیده اید ، کاش در نوشته هایتان ذکر کنید تا خداناباوران ، میدان محدود تری داشته باشند . عزیزدلم ، بسیاری از مسلمانان که به خردگرائی روی آورده اند ، یکی از اشکالات ادیان «از جمله اسلام» را ، محدودیت هائی میدانند که هرگونه اصلاح را غیر ممکن میکند . پیشرفته ترین قوانین اساسی کشورهای پیشرفته ، تغییر و اصلاح قوانین را یکی از راه حل های اساسی میدانند و لذا هر لحظه منتظر هستند تا نابغه ای طرحی و پیشنهادی ارائه کند تا جامعه ی خود را به سمت تعالی سوق دهند .
  شما شاهد و ناظر هستید که بیش از سی و سه سال است ، کافر و مسلمان توصیه میکنند ربا و نزول را از معاملات کشور حذف کنند . نه تنها حذف نشده است بلکه حتی قوه ی قضائی کشور که تمام ارکان آن در اختیار رهبر است ، اختلافات مالی را با منظور نمودن ربا و بهره مرتفع کرده و چنین معاملاتی را رسمیت بخشیده اند . حتی اینروزها مهریه ها را با نرخ روز محاسبه و بنحوی به ربا رسمیت بخشیده اند . قدری واقع بین باشید و بعد از سی و سه سال ناتوانی اسلام را در اداره ی جوامع ، در یابید ! نگران نباشید ، کافر نمیشوید . حد اقل تلاش کنید قوانین دین خود را مطابق با پیشرفتهای بشریت ، رونق بخشیده و کاری کنید تا کسانیکه قدرت تفکر ندارند تحت قوانین اصلاح شده اداره شوند ، بلکه فرزندانشان به واسطه ی دین والدین خود کمتر هزینه بدهند. متشکرم .

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.