شنبه، اردیبهشت ۱۰، ۱۳۹۰

ویدیو با زیرنویس انگلیسی / آزادی بیان ، با ارزش تر و مهمتر از اعتقاد شما به دینتان است. !

گروه حقوق بشر عربستان سعود (!) ؛ نقض حقوق بشر را در اروپا محکوم کرده و می گوید پیروان اسلام، اجازه عبادت آزادانه ندارند.
هیچ مذاکره و منطقی در بحث با اسلام رادیکال وجود ندارد، آنها به دنبال توافق نیستند و از شما توافق نمی خواهند، آنها فقط به دنبال فرمانبرداری شما از اسلام و قوانین آن هستند. 
مسلمانان تصور می کنند که از طرف الله به آنها این اختیار داده شده است که نه تنها برای مسلمین، بلکه برای همه انسان ها، خواستار اجرای قوانین اسلام شوند. 
مرا متهم به بی احترامی به اسلام نکنید، من نیازی به این کار ندارم، خود مسلمانان ، با سنگسار و بمب گذاری انتحاری ، چهره واقعی اسلام را نشان می دهند و به اندازه کافی به آن بی احترامی می کنند!!
البته اسلام رادیکال ، هر انتقادی را به شکل توهین می بیند. باید به آنها گفت که تحسین اسلام کار سختی است، از چه چیزش باید تعریف کرد ؟! آدم کشی؟ سنگسار ؟ جهاد ؟ ترور ؟

لینک این مطلب در بالاترین-------آزادگی -----ریشه ها-------فرندفید


۶ نظر:

  1. ( کمونیست = مسلمان = تجزیه طلب = تروریست = بیگانه = ضد آزادی و دموکراسی = عامل عقب ماندگی = دشمن ایران و ایرانی )

    گر نیک بنگری همه اینها یک تن هستند.

    پاسخحذف
  2. صدها و شاید هزاران زن در دوران طلایی خمینی ملعون مورد تجاوز قرار گرفته و یا به عنوان هدیه به پاسداران و بسیجیان فاشیست در جبهه های جنگ ضد میهنی
    تعارف میشدند شعار موسوی گم و گور شده در دوران طلایی: امروز خرمشهر فردا کربلا جنگ جنگ تا پیروزی صدها هزار کشته به خاطر این شعار.......

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.