چهارشنبه، اردیبهشت ۰۷، ۱۳۹۰

آقای دکتر خزعلی، قهرمان نسرین ستوده است، نه شما ! / آشفته بازاری است که همه مدعی قهرمانی شده اند!


آقای دکتر خزعلی ، در وبسایت خودش مطلبی نوشته و سخن از فشار اقتصادی که وزارت اطلاعات بر او آورده است، زده است. 

 او نوشته که : 

این بازی سال هاست که جریان دارد، قبل از اولین بازداشت، لا اقل چهار بار با نیروهای امنیتی جلسه داشتم، یکبارش را من در حیان میزبان بودم، بنا داشتند با نصیحت و تطمیع و اگر نشد با تهدید نرم مرا سر جایم بنشانند، من هم که از اول با کسی دعوا نداشتم، فقط از نظام ارزشی اسلام دفاع می کردم و بس! طنز و طنازی را در جلسات بازجویی هم حفظ کرده ام، یادش بخیر، آن روزها می گفتند: تو می خواهی دستگیرت کنیم تا قهرمان شوی و ما این کار را نخواهیم کرد! ..... آن روز بازجویم می گفت: تو را آزاد می کنیم تا قهرمان نشوی، با تو برخورد اقتصادی خواهیم کرد، می دانی اگر شش ماه در فشار اقتصادی باشی چه بلایی سرت می آید، چکهایت برگشت می خورد، به کسب و کارت برس و دور سیاست نگرد!  وقتی آزاد شدم شنیدم که پسر عموی اطلاعاتی من به برادرم گفته است: " او می خواهد قهرمان ملی شود و ما از او مفسد اقتصادی می سازیم! " 

ایشان سپس به فشارهای اقتصادیی که وزارت اطلاعات بر ایشان وارد کرده است، پرداخته اند که گویا اجازه فروش کتاب به ایشان نمی دهند. 

عجیب دوره و زمانه ای شده است، در عجبم، کسانی که خود متهم اصلی وضع کنونی هستند، بیش از همه مدعی هستند. 

در جواب دکتر خزعلی ، فقط دو جمله را می نویسم ، که البته بیش از این نیز بی حرمتی به قلم است. 


یک- آقای دکتر خزعلی، قبول که وزارت اطلاعات شما را زیر فشار اقتصادی گذاشته است، اما فکر کنم هنوز سود انتشار ((مجموعه برنامه تلوزیونی هویت))، برای شما باقی مانده است و از نظر مالی آنچنان تحت فشار نیستید !

ننگ انتشار این کتاب و توهین به فرهنگ مردم ایران و فرهیختگان ایرانی، تا ابد با شما است. 


دو- آقای دکتر خزعلی، علت عدم دستگیری شما توسط وزارت اطلاعات، ترس آنها از قهرمان شدن شما نیست. بلکه قدرت و اعتبار و نفوذ پدر شما است که رضایت به زندانی شدن طولانی مدت شما ندارد.


وگرنه هزاران هزار نفر انسان آزاده در زندان هستند و وزارت اطلاعات ، ابایی از قهرمان شدن آنها نداشته است. لطفا از اسم  عنوان قهرمانی سو استفاده نفرمایید.

آقای دکتر خزعلی ، اگر قرار به قهرمانی باشد، قهرمان نسرین ستوده است که در زندان شرافت و انسانیت را معنا کرده است، نه شمایی که اعتبارت را از فرزندی ییک از خونخوار ترین آخوندهای ایرانی گرفته ای.  

ختم کلام اینکه:
نه هر که طرف کله کج نهاد و تند نشست - کلاه داری و آیین سروری داند

لینک این مطلب در بالاترین----آزادگی---ریشه ها-----فرندفید

پی نوشت: او در بخش کامنت های این لینک ، اگر پاک نکند ، در جواب پرسشی نوشته است: 
سوال : "ولی نثر کیهان وار پیشگفتار ناشر کتاب ( یعنی شما) چیزی بیشتر از "ثبت در تاریخ" را نشان می دهد.
من نمی دانم چرا برای ما ایرانی ها اعتراف به تغییر اینقدر سخت است؟ چرا شما نمی توانید اذعان کنید که 10-15 سال پیش طرز فکرتان به حسین شریعتمداری نزدیک بود و امروز دور است؟!
................................
ج:(دکتر  خزعلی)
با سلام، من که هزار بار گفته ام، غلط کردیم، این غلط کردیم راجع به حمایت از کسانی بود که نمی شناختیم و بعدها شناختیم، اما هنوز به متن مقدمه معتقدم و خطر دین فروشی و تساهل و تسامح را یکسان می دانم، اینها دو تیغه یک قیچی هستند و ایمان مردم را نشانه گرفته اند، شبیخون فرهنگی که آنروز گفتیم، امروز دامنگیر ماست، یگی با ارائه دین افراطی و تحجر و خرافه، یکی با دین گریزی و دین ستیزی! من هنوز هم از دین دفاع می کنم و خواهم کرد و برایم اقبال و ادبار مردم مهم نیست، حق را باید گفت، اما چون اصرار دارید زوایای ناشناخته دیگری را باز خواهم کرد و قصه دیگری از هویت را منتشر خواهم کرد( بر خلاف میلم)"


۲۲ نظر:

 1. ممنون...بسیار بجا،،،البته وقتی‌ مردم ما محتشمی پور قاتل و صانعی دادستان کلّ کشور رو اصلاح طلب و حامی‌ خودشون می‌‌دنند، جناب خزعلی هم باید قهرمان ملی‌ بشه،،گمنام جان به وبسایت جناب دکتر (جالبه اسم وب سایتش هم دکتر داره!!) برو و بیوگرافی شو بخون حتما،،،در ضمن این هم نوشتهٔ مرتبط از من

  http://khorshidneshan.blogspot.com/2011/03/blog-post_1965.html

  پاسخحذف
 2. شما باید اینو هم در نظر داشته باشی که این اقای دکتر خزعلی اگر می خواست با توجه به این ارتباطاتی که از طریق پدرش و خیلی های دیکه داره می تونست به هر جا بخواد برسه چون استهدادشم داره. بالاخره ایشون اعتقادات خودش رو داره به جای خود اما همیشه جانب حق بوده. از کجا میدونی خود شما اگر موقعیت ایشونو داشتی الان شاید وارد کننده عمذه شکر نبودی. چه ربطی به نسرین ستوده داره آخه. اینم بره زندون یعنی همه راضی میشن. ....؟!!

  پاسخحذف
 3. salam,hamantor ke doosteman goft aya shoma agar mogheiyate ishan ra dashtid che mikardid?lotfan shoar nadahid aghaye goodarzi ra ba khanome shaghayeghi ghati nako0nid be in kare shoma az nazare elme mantegh migooyand maghlate!

  پاسخحذف
 4. باید ازتمامی ظرفیتها استفاده کرد.بااین صحبتهاوانگ زدنها اگروزیریاوکیلی بخواهد به مخالفان بپیوندد بنظرشما درموردماچه فکرمیکند؟

  پاسخحذف
 5. بی انصافی است این قضاوت. اون کلمه "قهمرمان : را هم اطلاعاتی ها برایش گفته اند نه خود او. او تنها بازگو کننده این واژه بوده است. اصلا این آدم چه گناهی کرده که پسر خزعلی است؟

  پاسخحذف
 6. سلام گوش کن این ماه ده تا وبلاگ نویس را گرفتیم کردیم تو کونشون منتظر باش نوبت تو هم مبشه

  پاسخحذف
 7. با درود بر مردم مهربان ایران
  آیا این کسانی که خود در تسبیح ریا وشقاوت ودشمنی با مردم بوده اند قهرمان این مردمند یا سوپاپهای ضد انفجاری رژیم اشغالگر اسلامی حاکم بر ایران .آقای خز بلی شما در سالهای 1360 تا 1367 کجا بودید چه می کردید در زندانهای آن زمان وشکنجه وتجاوزات واعدامها دست داشتید یا نه پدر سینه سوخته مجذوب در ولایت شما چه جوانانی را به پای چوبه دار نکشید آیا شما از قرمان بودنتان برای این می خواهید استفاده کنید کار ناتمام پدریتان را تمام کنید .آغای خز بلی قهرمانان ما در زندانند وشما همکار با شکنجه گران همانگونه که عوامل سرکوب در ایران نفوذی درست می کنند وشما یکی از این نوفوذیان هستید ومردم باید احمق باشند که شما وامثال شما را نشناسند این حنا رنگی ندارد دوره اسلام واسلامیون به سر آمده ونه شما ونه اربابان مزور شما قادر نیستند از سقوط اسلام اشغالگر در ایران جلو گیری کنند .آغای خز بلی شما شاکی خصوصی بسیار دارید . که من یکی از آنانم .به امید سرنگونی رژیم اشغالگر اسلامی حاکم بر ایران.راه رهائی

  پاسخحذف
 8. مامور وزارت اطلاعات،
  احتراما به اطلاع آن مقام محترم می رساند که هیچ گهی نمی توانید بخورید !!!
  با احترام
  گمنامیان

  پاسخحذف
 9. آقای گهنامیان ای عنتر سبز تو اگه راست میگی درباره موسوی و کروبی مقاله بنویس آیا آنها بیشتر جنایت و خیانت کرده ان یا خزعلی؟ اون گند و گوهکاریهایی که کروبی در بنیاد شهید یا شعار جنگ جنگ تا پیروزی موسوی ملعون که باعث کشتار میلیونها ایرانی و عراقی شد هم سوژه خوبی برای مطلب هست امیدوارم دوباره از این گوش نگیرید از اون گوش بدید بیرون که مطمعن هستم تو هرگز بر علیه اربابانت نخواهی نوشت اگر بنویسی هم برای رد گم کنی یه قری بهشون میزنی نه بیشتر

  پاسخحذف
 10. گم و گوریان جان از ما گفتن بود ده روز پیش به یکی از این بلاگرها هم همین هشدار را دادیم اون هم فحش داد حالا توی کهریزک داره شب و روز بهش تجاوز میشه بعدا تو اداره بهم نگی چرا نگفتی باشه؟

  پاسخحذف
 11. مامور وزارت اطلاعات: انقدر زرّ زرّ نکن. بیا این الله منو فعلا یکم میک بزن.

  پاسخحذف
 12. این خرعلی‌ کثافت هم یکی‌ از دلسوزان رژیم فاشیستی اسلامی هستش. ایشون گرگی در پوست گوسفند بیش نیستند.

  پاسخحذف
 13. ریدم به قرآن گفت... جان اکس انداخته بودی یادت رفت اونی که رویش ریدی کس ننت بود نه ...!

  ناشناس جان باشه خودت را هم می کنم همه ی کس و کارت را هم می کنم باشه عزیزم آدرست را بگذار بیام دنبالت

  گمنامیان جان حاجی گفت بهت بگم اون پولی را که ریخته بودی توی حساب هست می توانی برداری حرومزاده چرا نگفتی که از خودمون هستی تا اذیتت نکنم؟راستی لواط چند؟

  پاسخحذف
 14. گم و گوریان جان ریدم به گمنامیان سبز راست میگه چرا از موسوی کروبی افشاگری نمی کنی و فقط خر ما و اسلام را چسبیدی؟

  پاسخحذف
 15. گمنامیان مادر قحبه بازم که لال مونی گرفتی!!! نکنه از کدیور ترسیدی حقوقت رو نده؟ یا از شورای ناهماهنگی راه ریده تو امید ترسیدی؟ خیلی خارکسه ای مثل همه سبزهای ان

  پاسخحذف
 16. کیر خر تو حلق ننه و بابای پیروان خامنه‌ای (مادر قحبه) و خمینی (قرمساق). مادر به خطا‌ها برین از اینجا گمشین.

  پاسخحذف
 17. مامور وزارت اطلاعات گفت...
  ... عزیزم آدرست را بگذار بیام دنبالت
  ========================================
  آدرسم رو میتونی‌ از اون ننه جندت بگیری :-)

  پاسخحذف
 18. آقای عزیز، چرا به آدمای چاپلوسی مثل رفسنجانی گیر نمیدی که احمدی نژاد و امثالهم خشتکشون رو سرشون کشیده بازم دم از رهبری و روحانیت می زنند. بنده خدا دکتر خزعلی که اگه می خواست مثل اونا باشه جایگاه بسیار بالایی داشت در نظام جمهوری اسلامی. حالا اگه نفوذ پدرش در عدم دستگیریش بی تاثیر نبوده، این یک امتیاز هست چون بی پروا سخن زبان دل ما رو بیان میکنه. به هر حال روا نیست اینطور با آمدم روشنفکری مثل دکتر خزعلی برخورد شه مادامی که سخن دل ما رو می گه!

  پاسخحذف
 19. آقای صاحب نظر، سعی کنید ، به این موضوع توجه کنید که در حال حاضر باید به موضوعات مهمتری توجه کرد تا این موضوعات سطح پایین
  در مورد آقای خزعلی هم باید بگویم که جنبش نیاز به چنین اشخاصی دارد که حال با پشتوانه پدر و یا غیر آن با افشاگری هایشان کمک به اضمحلال رژیم کنند، هرچند که ایشان هم به نوبه خود زندان نیز رفته اند، و نمیتوان انتظار هم داشت ایشان به پای پدر افتد که مانع خروجشان از زندان شوند... در ضمن همه ی انسان ها خاکستری هستند نه سیاه و نه سفید...

  پاسخحذف
 20. ( کمونیست = مسلمان = تجزیه طلب = تروریست = بیگانه = ضد آزادی و دموکراسی = عامل عقب ماندگی = دشمن ایران و ایرانی )

  گر نیک بنگری همه اینها یک تن هستند.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.