دوشنبه، اردیبهشت ۰۵، ۱۳۹۰

تصاویری اختصاصی از درگیری مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری

پرتره ای این دو بزرگوار ، بعد از تغییر ریاست مجلس خبرگان و در دست گرفتن کامل قدرت 
همانطوری که ملاحظه می فرمایید حضرت آیت الله از شدت خوشحالی ریاست محترم جمهور را بر شانه خود سوار کرده اند 
 ________________________


 بعد از نامه مقام معظم رهبری به مصلحی وزیر اطلاعات ، کمی رابطه این دو شکر آب شده است
_________________________


آقای دکتر محمود احمدی نژاد افسار آقا مجتبی، پسر حضرت آیت الله خامنه ای را در دست داراند
____________________________
 پرتره ای از گذشته / دکتر محمود احمدی نژآد و دیگر فرماندهان سپاه مشغول شاد کردن مقام معظم رهبری هستند
__________________________
عاقبت کار مقام معظم رهبری / همانطوری ملاحظه می فرمایید دکتر محمود احمدی 
نژاد ایشان را کله پا خواهند کرد
___________________
مطالب قبلی:


۱۰ نظر:

 1. این هم ویدئویی از دعوای رهبر انقلاب و رئیس جمهور احمقی نژاد :)

  http://www.funvid.hu/index.php?page=videos&section=view&vid_id=100040

  پاسخحذف
 2. http://balatarin.com/permlink/2011/4/25/2476248

  سلام گمنامیان عزیز.
  اون موقع ها که در بالاترین نبودم،مطالب اکیپ شما(دودوزه،سام،خاکی،و خود تو رو)دنبال می کردم.

  یه کاریکاتور قدیمی از دودوزه دیدم،آپلود کردم تا دوباره ملت ببیننش.
  اگه سر بزنی افتخار دادی.

  ارادتمنئ تو،
  فرورتیش کردتبار

  پاسخحذف
 3. ( کمونیست = مسلمان = تجزیه طلب = تروریست = بیگانه = ضد آزادی و دموکراسی = عامل عقب ماندگی = دشمن ایران و ایرانی )

  گر نیک بنگری همه اینها یک تن هستند.

  پاسخحذف
 4. کثافت چرا به آذری زبانان توهین میکنی فارس شوونیست؟
  تف به شرفت حرامزاده

  پاسخحذف
 5. آذری عزیز، کی‌ و کجا توهین کرده؟ فکر کنم اشتباه می‌کنید.

  پاسخحذف
 6. تجزیه طلب - برای اینکه کمونیستهای بیگانه ضد آزادی و دموکراسی و دشمن ایران و ایرانی این تخم لق رو تو دهن شما گذاشتند که تفرقه ایجاد کنند وایران بزرگ و یکپارچه را تکه و پاره کنند تا زودتر به مقصودشان برسند. مطمئن باشید آنروز پایان زندگی و خیانت برای شما و باقیمانده کمونیستهای منقرض شده خواهد بود. یک بار در زمان اوج قدرت شوروی امتحان کردید و شکست خوردید٬ این بار دیگر حتی یکنفرتان زنده به دامن کمونیستها پناه نخواهد برد. میتوانید امتحان کنید.

  پاسخحذف
 7. آقا، شما هم که گاییدین هممونو با این کامنت‌های ضدّ کمونیستی تون. کمونیست‌ها که بسیار بسیار اندکند و اصلا مفهومی‌ ندارند. این ملت خرافاتی و الله پرست که هیچ وقت کمونیست‌ها رو قبول نمیکنه. مشکل ما کمونیست‌ها نیستند بلکه فاشیستهای اسلامی هستند.

  پاسخحذف
 8. یک مشت کمونیست تروریست مادر جنده اجنبی و یک مشت مسلمان تروریست مادرقحبه بیگانه ریخته اند توی مملکت زندگی همه رو خراب کرده اند. تازه به هم اید ئولوژی ضد امپریالیستی هم یاد میدهند و به هم خط میدهند و بعضی وقتها با هم ائتلاف میکنند و سازمان مشترک تشکیل میدهند. کس مادر محمد و مارکس ، کون لق خمینی و کاسترو و کیم جونگ ایل . گمشید برید عربستان و کره شمالی و کوبا. یا اگه کونشو دارید برید مستقیما با آمریکا مبارزه مثلا ضد امپریالیستی بکنید که خواهر و مادرتون رو مستقیما بگاد. میخواهید حکومت جهانی اسلامی یا حکومت جهانی کمونیستی درست کنید، خیر سرتون برید یه جای دیگه درست کنید. از این به بعد تا وقتی اینجا باشید و دهنتون رو باز کنید فحش خواهر و مادر میخورید. یک نفرتون به اندازه هزار نفر سرو صدا میکنه . میخواهید زندگی ما رو خراب کنید ما هم تو اید ئولوژی و دین تون می شاشیم. ریدیم تو اسلام و کمونیسم تروریست.
  ما کشورمان را میخواهیم و همین امروز هم میخواهیم.

  پاسخحذف
 9. همانطوریکه شما هزار بار در مورد این مسلمانان مادر قحبه بیگانه بنویسید کم است٬ تازه وقتی که از شر اینها خلاص شدید با یک مشت کمونیست مادر جنده طرف هستید٬ که با عنوان کاذب روشنفکری یک عده احمق رو خر کردند و یک ایدئولوژی کیری منقرض شده رو بهشون بعنوان یک ایدیولوژی خیلی جدید قالب کردند. اونوقت باید سی سال زور بزنید تا از شر اونها خلاص بشید. رابطه خمینی وکیانوری و رجوی وطالقانی و فرخ نگهدار و ... رو که فراموش نکردید. آره داداش جون.

  پاسخحذف
 10. ریدم تو دهن تو و پدر مادر حرومزاده ات
  مادرت تو کدوم کاباره تو رو پس انداخته که شدی نویسنده این وب؟!!

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.