یکشنبه، اردیبهشت ۰۴، ۱۳۹۰

حضرت آیت الله احمد خاتمی؛ متشکرم!/ وه که چه بی ارزش است جان و خون انسان ها در اسلام و آیین وحشی گری شما

با اسلام بزرگ شده ایم و دیدن جنایات اسلام برای ما عادی شده است، اگر فردی که در یک جامعه متمدن بزرگ شده است، صحنه شلاق خوردن یک انسان را ببیند، شوکه می شود و شاید برای سالها نیاز به روان درمانی پیدا کند. اما من و شمایی که در جامعه ای مسلمان بزرگ شده ایم، برایمان شلاق زدن به یک انسان به جرم نوشیدن مشروب ، کاملا عادی شده است !
اما علی رغم اینکه برای ما دیدن واقعیت های وحشی گری اسلام ، عادی است، اما گاهی شنیدن یکی از این جملات ، ما را نیز شوکه می کند. 

امام جمعه تهران و عضو هییت ریسه مجلس خبرگان ، آیت الله احمد خاتمی گفته است برای حل مساله حجاب باید خون ریخته شود. 

لختی فکر بر روی این جمله که بی هیچ پروایی گفته شده است، خشونت و وحشی گری موجود در اسلام را به معرض نمایش می گذارد. در مکتب اسلام، خون یک انسان باید ریخته شود ، چرا که موی یک زن در معرض نمایش گذاشته شده است !

براستی ، آیا جز وحشی گری و بدویت ، عنوان دیگری را می توان بر اسلام گذاشت ؟!
طنز ماجرا ایجاست که اصولا حجاب اسلامی از جایی به وجود آمد که یک فرد زنباره ، به نام محمد بن عبدالله بنا بر توصیه عمر و برای جلوگیری از چشم چرانی مسلمانان به زنان خوشگل او ، این قانون را هزار و چهارصد سال پیش به وجود آورده است، حال ما باید در سال 2011 شاهد ریخته شدن خون بر زمین باشیم به دلیل این قانون احمقانه! (در ویدیویی که در انتها آورده شده است، استاد مشیری به صورت مستند به این مساله می پردازند.)

گاهی اوقات، گفته های بی پروای مدافعین اسلام، بسیار موثر تر از صد نوشته امثال من است، از آقای احمد  خاتمی متشکرم که بی پروا یکی از وجه های این دین وحشی را به معرض نمایش گذاشته است. 

لینک این مطلب در بالاترین----آزادگی ----ریشه ها---فرندفید

۱۶ نظر:

 1. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 2. عحب بس اسلام حجاب را اختراع كرد
  يعني مسيحي ها حجاب ندارند
  يهودي ها حجاب ندارند

  جمهوري نا اسلامي ايران كاملا مخالف اسلام واحكام اسلام است و هيچ ربطي به اسلام ندارد

  پاسخحذف
 3. ریدم تو دهن اون خامنه ای کثافت.
  واقعا که اسلام دین توحش هستش.

  پاسخحذف
 4. ناشناس بالایی‌، آخه چقدر حماقت ؟

  تا موقعی که این همه احمق فکر میکنند اسلام خوبه ولی‌ آخوندها بد اجراش میکنند هیچ امیدی برای ایران نیست. اسلام همینه که می‌بینید، اسلام یعنی‌ طالبان، اسلام یعنی‌ القاعده. اسلام یعنی‌ حکومت اسلامی، یعنی‌ خامنه‌ای، جنتی، خاتمی، ... اسلام یعنی‌ سنگسار، اسلام یعنی‌ تجاوز، دزدی، شکنجه، قطع دست و پا و دراوردن چشم، حجاب اجباری، چهار تا زن، صیغه، کتک زدن زن، ....

  پاسخحذف
 5. ( کمونیست = مسلمان = تجزیه طلب = تروریست = بیگانه = ضد آزادی و دموکراسی = عامل عقب ماندگی = دشمن ایران و ایرانی )

  گر نیک بنگری همه اینها یک تن هستند.

  پاسخحذف
 6. دیروز من مطالبی در مورد سازمان مخوف مجاهدین خواندم که واقعاً لازم است هر ایرانی در مورد آن بیندیشد. یک عده زن و مرد را به اسم عملیات انقلابی و اسلام برده اند در یک پادگان در وسط بیابان و بصورت زندانی نگه داشته اند و حدود ۲۰ سال است که آنها را از سکس و روابط جنسی محروم کرده اند. درست مثل یک جمهوری اسلامی کوچک. در حالی که خود مسعود رجوی سه زن رسمی عوض کرده و معلوم نیست با چند زن دیگر بصورت غیر رسمی سکس کرده است.
  معلوم نیست که مجاهدین در پادگان اشرف نیازهای جنسی طبیعی خود را چگونه تامین میکنند؟ آیا خود ارضایی می کنند؟ آیا بصورت پنهانی روابط با همجنسان خود دارند؟
  موضوع اینست که عین همین الگو دارد در جمهوری اسلامی نیز پیاده می شود و از یک طرف به بهانه تحریم اقتصادی و جنگ و غیره شرایط سختی برای ازدوج بوجود آورده اند و از طرف دیگر روابط دخترها و پسرها را بشدت محدود کرده اند و بصورت تابو در آورده اند. در حالی که مسئولان جمهوری اسلامی با روابط ناسالم اقتصادی ثروت های ملیاردی جمع کرده اند و هر از چند گاهی روابط جنسی آنها نیز به بیرون درز میکند.
  جوانان ایران باید بدانند که این یک روش انقلابی است که جوانان و مردم را از سکس و رفاه اقتصادی محروم کنند اما رهبران و مسئولان حزب هر چه دلشان می خواهد سکس داشته باشند و از رفاه برخوردار باشند. نمونه این روابط در شوروی و چین و کره شمالی سابقه داشته و دارد که دختران جوان را برای روابط جنسی پیش مسئولان و رهبران حزب می برده اند و بقیه مردم و جوانان را به صبر و تحمل ووعده بهتر شدن اوضاع اقتصادی در آینده نا معلوم دعوت می کرده اند.( در گوگل یا ویکیپدیا جستجو کنید ).
  موضوع این است که این کار غیر انسانی دارد بصورت سیستماتیک و با عنوان انقلابی و اسلامی در پادگان اشرف و جمهوری اسلامی پیاده می شود و یک پوشش انقلابی و روشنفکری کاذب هم برای آن درست کرده اند.
  وضعیت سایر گروههای چپ نیز بهتر از این نیست و در همه آنها سکس و روابط جنسی بصورت تابو بوده و حتی صحبت از آن ممنوع می باشد. اما رهبران با هر که می خواهند سکس میکنند و فقط این وسط سر اعضای صادق و حرف گوش کن و خنگ کلاه می رود.
  این ها همه تبلیغ شان این است که اگر جامعه را از لحاظ سکسی آزاد بگذاریم جامعه بهم میخورد و از هم می پاشد٬ نهایتاً در حالیکه در سواحل لختی اروپا و امریکا یکی دو هزار نفر مرد و زن و بچه در کنار هم شنا و بازی می کنند و آفتاب می گیرند٬ هیچ کس به هیچ کس کاری ندارد٬ هیچ کس به هیچ نگاه خیره نمی کند٬ هیچ کس را در حالت شق نمی بینید شاید بخاطر این که طبیعی است و اشخاص دیگر در این حالت تحریک نمی شوند٬ حتی یک پلیس هم وجود ندارد. گهگاهی مامورین پارک ساحلی برای کنترل نظافت وزباله وآتش گشت می زنند.
  در حالیکه من خواندم در پادگان اشرف قسمت زنان را با خا کریز جدا کرده اند. و اگر زنی برای برداشتن چیزی از روی زمین دولا شود و یا مویش بیرون بیفتد اخطار می گیرد.
  من مسئول این اوضاع را اسلام و کمونیسم و ایجاد یک جو کاذب روشنفکری انقلابی و مذهبی در اطراف این گروه ها و این رفتارها می دانم که باعث تباه شدن زندگی جوانان گردیده است.
  به هر حال این وظیفه ماست و باید این مسئله موشکافی و روشن شود. این مسائل امری شخصی و خصوصی نیست بلکه الگو هایی است که ممکن است به فرض محال در جامعه ایران پیاده شود و جامعه را بیشتر از این چه است از لحاظ روحی و روانی بیمار کند.

  پاسخحذف
 7. یک روزی قبر خمینی و خاتمی‌ها و خلخالی‌ها به توالت عمومی‌ تبدیل خواهد شد :)

  پاسخحذف
 8. سخنان مسعود رجوی سوم اردیبهشت 90
  http://www.mojahedin.org/pages/linksdetails.aspx?downloadfile=../links/other/900204_payamebaradar.flv*5325

  پاسخحذف
 9. جواب لینک بالایی در مورد سخنان مسعود رجوی - ارواح کس ننه رجوی - این که خودش نبود حتماً مرده یا ایدز گرفته که نمی خواهید نشونش بدید. مردم رو مثل مجاهدین احمق فرض کردید.

  پاسخحذف
 10. این مسعود کجا و برای چی‌ قایم شده؟ منظور از این قایم بازی‌های احمقانه چیه؟

  پاسخحذف
 11. اغتشاشیدم به ایدئولوژی ای که بزور سر زن ها لچک می کند.(مجاهدین)

  پاسخحذف
 12. اول اینکه منظور ایشان خونهای پاک بوده، چرا ناپاکان به خورشون گرفتند؟ دوم اینکه خون پاک اگر در راه حق ریخته بشه حق رو پابرجا میکنه. اما کفار و مشرکینی که روی کفرشون بمونند و با اسلام عناد هم داشته باشند مسلما و به تحقیق خونشون هیچ ارزشی نداره.

  پاسخحذف
 13. با سلام

  این ناشناس بالایی میشه روشن کنه منظور از خون پاک و ناپاک چیه؟ لابد معیارش حتمی اسلام هست و اینکه هر کس با ایشان و سایر مسلمانان هم عقیده نیست خونش ناپاک است و باید ریخته شود. بعدش هم امثال شما توقع بسیار بالایی هم به احترام به عقاید دیگران دارید؟ نمی دانم واقعا این یک تناقض نمی تواند باشد که مثلا به عقیده کسی احترام بگذاری و بدانی که صاحب آن عقیده بخاطر اینکه تو با اون هم عقیده نیستی می گوید تو ناپاک هستی و خونت باید ریخته شود یعنی اینکه تو به عقیده من احترام بگذار از اینکه من معتقد هستم تو ناپاک هستی و مستحق مرگ !!!! واقعا چه شود !
  صادق هدایت درباره اسلام

  ما که عادت نداشتیم دخترانمان را زنده به گور کنیم ، ما برای خودمان تمدن و ثروت و آزادی و آبادی داشتیم و فقر را فخر نمیدانستیم همه اینها را از ما گرفتند و بجاش فقرو پشیمانی و مرده پرستی و گریه و گدائی و تأسف واطاعت از خدای غدار و قهار و آداب کونشوئی و خلأ رفتن برایمان آوردند ، همه چیزشان آمیخته با کثافت و پستی و سود پرستی و بی ذوقی و مرگ و بدبختی است

  چرا ریختشان غمناک و موذی است و شعرشان چوس ناله است چونکه با ندبه و زوزه و پرستش اموات همه اش سرو کار دارند. برای عرب سوسمار خوری که چندین صد سال پیش به طمع خلافت ترکیده، زنده ها به سرشان لجن بمالند و مرگ و زاری کنند

  در مسجد مسلمانان اولین برخورد با بوی گند خلاست که گویا وسیله تبلیغ برای عبادتشان و جلب کفار است تا به اصول این مذهب خو بگیرند. بعد این حوض کثیفیکه دست و پای چرکین خودشان را در آن می شویند و به آهنگ نعره مؤَذن روی زیلوی خاک آلود خودشان دولا و راست میشوند و برای خدای خونخوارشان ورد و اَفسون میخوانند

  عید قربان مسلمانان با کشتار گوسفندان و وحشت و کثافت و شکنجه جانوران برای خدای مهربان و بخشایشگر! است خدای جهودی آنها قهار و جبار و کین توز است و همه اش دستور کشتن و چاپیدن مردمان را میدهد وپیش از روز رستاخیز حضرت صاحب را میفرستد تا حسابی دخل امتش را بیاورد و آنقدر از آنها قتل عام بکند که تا زانوی اسبش در خون موج بزند

  تازه مسلمان مومن کسی است که به امید لذتهای موهوم شهوانی و شکم پرستی آن دنیا با فقر و فلاکت و بدبختی عمر را بسر برد و وسایل عیش و نوش نمایندگان مذهبش را فراهم بیاورد. همه اش زیر سلطه اموات زندگی میکنند و مردمان زنده امروز از قواننین شوم هزار سال پیش تبعیت میکنند کاری که پست ترین جانوران نمیکنند

  عوض اینکه به مسائل فکری و فلسفی وهنری بپردازند ، کارشان این است که از صبح تا شام راجع به شک میان دو و سه استعامنه قلیله و کثیره بحث کنند این مذهب برای یک وجب پائین تنه از عقب و جلو ساخته و پرداخته شده. انگار که پیش از ظهور اسلام نه کسی تولید مثل میکرد و نه سر قدم میرفت، خدا آخرین فرستاده خود را مامور اصلاح این امور کرده

  تمام فلسفه اسلام روی نجاسات بنا شده اگر پائین تنه را ا آن حدف کنیم اسلام روی هم میغلتد و دیگر مفهومی ندارد. بعد هم علمای این دین مجبورند از صبح تا شام با زبان ساختگی عربی سرو کله بزنند سجع و قافیه های بی معنی و پر طمطرق برای اغفال مردم بسازند ویا تحویل بدهند سرتا سر ممالکی را که فتح کردند، مردمش را به خاک سیاه نشاندند و به نکبت و جهل و تعصب و فقر و جا سوسی و دوروئی و دزدی و چاپلوسی و کون آخوند لیسی مبتلا کردند و سرزمینش را به شکل صحرای برهوت در آوردند
  اما مثل عصای موسی که مبدل به اژدها شد وخود موسی از آن ترسید این اژدهای هفتاد سر هم دارد این دنیا را می بلعد. همین روزی پنج بار دو لا راست شدن جلو قادر متعال که باید بزبان عربی او را هجی کرد، کافی است تا آدم را تو سری خور و ذلیل و پست و بی همه چیز بار بیاورد مگر برای ما چه آوردند
  معجون دل به هم زنی از آرا و عقاید متضادی که از مذاهب و ادیان و خرافات پیشین ، هول هولکی و هضم نکرده استفراق و بی تناسب بهم در آمیخته شده است، دشمن ذوقیات حقیقی آدمی، و احکام آن مخالف با هر گونه ترقی و تعالی اقوام ملل است و به ضرب ششمشیر به مردم زوزچپان کرده اند. یعنی شمشیر بران و کا سۀ گدائی است، یا خراج و جزیه به بیت المال مسلمین بپردازید یا سرتان را میبریم. هر چه پول و جواهر داشتیم چاپیدند. آثار هنری ما را از میان بردند و هنوز هم دست بردار نیستند؛ هر جا رفتند همین کار را کردند

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.