شنبه، اردیبهشت ۰۳، ۱۳۹۰

سوال از مجاهدین خلق/در صورت حمله طالبان به ایران،آیا شما به کمک آنها نیز برای حمله به ایران می روید؟(مانند کمکتان به صدام)

یک سوال بسیار اساسی از مجاهدین خلق و طرفداران این گروه دارم؛ البته این گروه طرفدارانی ندارد، طرفداران مجاهدین خلق ، در حقیقت اعضا این گروه هستند !

تصور کنید که طالبان (گوش خامنه ای کر، چشم مریم رجوی کور) ، باز در افغانستان قدرت را بدست بگیرد و بخواهند به ایران حمله نظامی کنند.

البته همانطوری که می دانید، آنها نیز یک گروه اسلامی هستند (به مانند صدام که ادعای اسلام نیز داشت!) و بسیار نیز با مردم ایران مخالف هستند و صد برابر مخالفت با مردم ایران، با حکومت ملاهای شیعه مشکل دارند. آنها حکومت جمهوری اسلامی را حکومت رافضی ها می دانند. 

سوال اینجاست، اگر شما را از عراق بیرون کنند و از طرفی طالبان نیز در افغانستان قدرت را بدست بگیرند و  به ایران حمله نظامی کنند، آیا گروه مجاهدین خلق ، اینبار با طالبان پیمان مشارکت امضا خواهد کرد یا نه !؟

یعنی همانطوری که  رجوی به پا بوسی صدام رفت، آیا اینبار به پابوسی مثلا بن لادن یا  ملاعمر خواهد رفت یا نه ؟! 

اگر پاسخ شما آری است، بنده به مقصود خود رسیده ام و شما عضو مجاهدین خلق، شخصیت خود را خوب نشان داده اید، اما اگر جواب من نه است، شما به این دو سوال من پاسخ دهید: 
یک - 
آیا صدام حسین بهتر از طالبان بوده است ؟!
دو - 
آیا قبول دارید دادن دست دوستی به صدام حسین و مشارکت در جنایات او کاری اشتباه بوده است؟

مطلب قبلی : 

مطالب مشابه قبلی : 

لینک این مطلب در بالاترین------آزادگی ----ریشه ها------فرندفید 

پی نوشت:
اعضا نیمه محترم مجاهدین خلق، لطفا وقت خود را تلف نفرمایید و ایمیل تهدید به قتل و ... برای من نفرستید، ایمیل های شما فورا پاک شده و ایگنور می شود. زحمت بی خود می کشید ! اگر قرار بود من بترسم، از رژیم ایران می ترسیدم!!
تا زمانی که احساس نکرده باشم دین خود را ادا کرده ام و به اندازه کافی تنبان شما را پرچم کرده ام، به نوشتن مطلب علیه شما ادامه خواهم داد. 

۱۱ نظر:

 1. ین مطلب در جواب دوستان می نویسم که ایمیل زده و پرسیده اند چرا به موضوع مجاهدین می پردازیم:

  دوست عزیزم سام در بالاترین نوشته بود:
  ترجیح من اینه که هر روز یه لینک روشنگری در مورد مجاهدین بره جزو لینک‌های مورد بحث، دلیلش هم اینه که اون جوان کم سنّ و سال داخل کشور که از کندی و رکود اصلاحات سرخورده شده، با ماهیت غیر دموکراتیک این گروه تروریستی آشنا بشه و فکر احتمالی‌ پیوستن به این تروریست‌ها رو از سرش به در کنه. هدف ما اینه که در آینده جلوی بدبختی و آوارگی این جوانان رو بگیریم... هر چند که میدونیم که جوان ایرانی به خوبی‌ متوجه هست که مجاهدین خلق یه مهره سوخته هستند و کوس رسوایی شون عالم رو کر کرده.
  .
  و من نیز اضافه کرده بودم که :

  چون متاسفانه سردمداران جنایتکار مجاهدین ، از اینکه می بینند آزادی خواهان ایرانی از سرانجام تلخ افراد رده پایین مجاهدین ، اشک بر چشم دارند، سو استفاده می کنند و همه افرادی که به کشته شدن هموطنان در اشرف معترض هستند را طرفدار مجاهدین می دانند

  پاسخحذف
 2. ( کمونیست = مسلمان = تجزیه طلب = تروریست = بیگانه = ضد آزادی و دموکراسی = عامل عقب ماندگی = دشمن ایران و ایرانی )

  گر نیک بنگری همه اینها یک تن هستند.

  پاسخحذف
 3. بالاخره کی شما می خواهید این ایدئولوژی کیری من درآوردی مارکسیست – اسلامی رو بگذارید کنار؟ نکنه مثل احمق ها میخواهید با این ایدئولوژی ترتیب خودتون رو بدهید؟

  پاسخحذف
 4. عاقلانه ترین راه برای مجاهدین اعتراف به اشتباهات و اعتراف به عدم کارآیی ایدئولوژی سازمان و اعلام انحلال آن است.( ساکنان اشرف را هم توسط سازمان ملل به کشورهای مختلف اروپایی بصورت پناهنده اعزام نمایند) . در غیر اینصورت در آینده با مشکلات بسیار وحشتناکی روبرو خواهند شد که تمامی مسئولیت آن بعهده رهبران سازمان و شخص مسعود رجوی می باشد٬ و دیگر کسی برای آنها دلسوزی نخواهد کرد.

  پاسخحذف
 5. شما از طرح این گونه مسائل چه سودی می‌کنید؟ منظور تیتر زدن در بالاترین

  آیا شما از کشتار کمپ اشرف ، دل‌ به خون نشدید؟

  اگر نشدید، من به انسان دوستی‌ شما شک می‌کنم.

  پاسخحذف
 6. دیروز من مطالبی در مورد سازمان مخوف مجاهدین خواندم که واقعاً لازم است هر ایرانی در مورد آن بیندیشد. یک عده زن و مرد را به اسم عملیات انقلابی و اسلام برده اند در یک پادگان در وسط بیابان و بصورت زندانی نگه داشته اند و حدود ۲۰ سال است که آنها را از سکس و روابط جنسی محروم کرده اند. درست مثل یک جمهوری اسلامی کوچک. در حالی که خود مسعود رجوی سه زن رسمی عوض کرده و معلوم نیست با چند زن دیگر بصورت غیر رسمی سکس کرده است.
  معلوم نیست که مجاهدین در پادگان اشرف نیازهای جنسی طبیعی خود را چگونه تامین میکنند؟ آیا خود ارضایی می کنند؟ آیا بصورت پنهانی روابط با همجنسان خود دارند؟
  موضوع اینست که عین همین الگو دارد در جمهوری اسلامی نیز پیاده می شود و از یک طرف به بهانه تحریم اقتصادی و جنگ و غیره شرایط سختی برای ازدوج بوجود آورده اند و از طرف دیگر روابط دخترها و پسرها را بشدت محدود کرده اند و بصورت تابو در آورده اند. در حالی که مسئولان جمهوری اسلامی با روابط ناسالم اقتصادی ثروت های ملیاردی جمع کرده اند و هر از چند گاهی روابط جنسی آنها نیز به بیرون درز میکند.
  جوانان ایران باید بدانند که این یک روش انقلابی است که جوانان و مردم را از سکس و رفاه اقتصادی محروم کنند اما رهبران و مسئولان حزب هر چه دلشان می خواهد سکس داشته باشند و از رفاه برخوردار باشند. نمونه این روابط در شوروی و چین و کره شمالی سابقه داشته و دارد که دختران جوان را برای روابط جنسی پیش مسئولان و رهبران حزب می برده اند و بقیه مردم و جوانان را به صبر و تحمل ووعده بهتر شدن اوضاع اقتصادی در آینده نا معلوم دعوت می کرده اند.( در گوگل یا ویکیپدیا جستجو کنید ).
  موضوع این است که این کار غیر انسانی دارد بصورت سیستماتیک و با عنوان انقلابی و اسلامی در پادگان اشرف و جمهوری اسلامی پیاده می شود و یک پوشش انقلابی و روشنفکری کاذب هم برای آن درست کرده اند.
  وضعیت سایر گروههای چپ نیز بهتر از این نیست و در همه آنها سکس و روابط جنسی بصورت تابو بوده و حتی صحبت از آن ممنوع می باشد. اما رهبران با هر که می خواهند سکس میکنند و فقط این وسط سر اعضای صادق و حرف گوش کن و خنگ کلاه می رود.
  این ها همه تبلیغ شان این است که اگر جامعه را از لحاظ سکسی آزاد بگذاریم جامعه بهم میخورد و از هم می پاشد٬ نهایتاً در حالیکه در سواحل لختی اروپا و امریکا یکی دو هزار نفر مرد و زن و بچه در کنار هم شنا و بازی می کنند و آفتاب می گیرند٬ هیچ کس به هیچ کس کاری ندارد٬ هیچ کس به هیچ نگاه خیره نمی کند٬ هیچ کس را در حالت شق نمی بینید شاید بخاطر این که طبیعی است و اشخاص دیگر در این حالت تحریک نمی شوند٬ حتی یک پلیس هم وجود ندارد. گهگاهی مامورین پارک ساحلی برای کنترل نظافت وزباله وآتش گشت می زنند.
  در حالیکه من خواندم در پادگان اشرف قسمت زنان را با خا کریز جدا کرده اند. و اگر زنی برای برداشتن چیزی از روی زمین دولا شود و یا مویش بیرون بیفتد اخطار می گیرد.
  من مسئول این اوضاع را اسلام و کمونیسم و ایجاد یک جو کاذب روشنفکری انقلابی و مذهبی در اطراف این گروه ها و این رفتارها می دانم که باعث تباه شدن زندگی جوانان گردیده است.
  به هر حال این وظیفه ماست و باید این مسئله موشکافی و روشن شود. این مسائل امری شخصی و خصوصی نیست بلکه الگو هایی است که ممکن است به فرض محال در جامعه ایران پیاده شود و جامعه را بیشتر از این چه است از لحاظ روحی و روانی بیمار کند.

  پاسخحذف
 7. شما بالاخره جواب من در مطالب قبلی رو ندادید راجع به قتل عام مردم شهر درسدن آلمان(قتل عام دویصدهزار نفر) توسط دموکراسی انساندوست انگلیس و چرچیل ندادید آیا صدام بیشتر ایرانی کشت یا چرچیل بیشتر آلمانی چون شما گفته بودی
  چرچیل از صدام بهتره و پارتیزانهای مقاومت ضد نازی آلمانی به یک دموکراسی رفته اند جنایات چرچیل بر علیه مردم ایران و سایر جنایات متفقین که جای خود دارد صدام اقلا وقتی میخواست بمبارون کنه ساعت دقیقش رو اعلام میکرد

  ضمنا تو چه گهی باشی که بخوای آبروی مجاهدین رو ببری؟
  رژیم ده ساله داره کون خودشو پاره میکنه نتونسته هیچ گهی بخوره توی چلغوز که جای خود داری
  س از آبادان

  پاسخحذف
 8. ناشناس این کشفیات جدیدت رو بهت تبریک میگم ضمنا تویی که عقده جنسی داری و روز و شب خود ارضایی میکنی حرامزاده مادر قحبه

  پاسخحذف
 9. مجاهدین اشتباه بزرگی‌ کردند که به عراق رفتند و بر ضدّ نیروهای نظامی ایران در دوران جنگ جنگیدند. درستش اینه که مجاهدین به این اشتباه اعتراف کنند و از مردم پوزش بخواهند.

  مسعود و مریم رجوی هم دو شخصیتی هستند که مردم ایران بهشون هیچ اعتمادی ندارند. بهتر است که مجاهدین خودشون رو از شر این دو خلاص بکنند و رهبرانی انتخاب بکنند که به دمکراسی اعتقاد داشته باشند. این سازمان اگر می‌خواهد جایی‌ در ایران آینده داشته باشد باید خودش را از درون اصلاح بکند.

  پاسخحذف
 10. پاسداران و بسیجیانی که به دختران اعدامی در جبهه ها تجاوز میکردن و برای فتح قدس در حال اشغال کشور عراق بودن مزدوران رژیم خمینی بودن نه نیروی نظامی ایران اگر اینطوریه باید قبول کنیم که اس اس ها و گشتاپو نیروی نظامی آلمان بودن یا ارتش آزادیبخش لیبی که با کمک خارجیها مشغول نبرد با نیروهای نظامی لیبی هستن خائن و وطنفروشن بسیجیها و پاسداران سگهای زنجیری خمینی و مشتی فریبخورده بودن که به هر کاری دست میزدن اونموقع هم هزار بار بدتر از الان بودن مجاهدین همواره خواهان صلح ایران و عراق بودن چون جنگ فرصت کافی برای سرکوب به خمینی داد این میرحسین سبزالله بود که مثل امامش شعار جنگ جنگ تا پیروزی رو سر میداد آخوند خاتمی هم مسئول تبلیغات جنگ بود امام زمان با اسب سفید میفرستاد جبهه ها

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.