جمعه، اردیبهشت ۰۲، ۱۳۹۰

چرا مجاهدین خلق حاضر به پیوستن به جنبش سبز مردم ایران نیستند؟/ چون در مرام آنها مسیر رسیدن به قدرت از صندوق رای نمی گذرد.

چرا مجاهدین خلق حاضر به پیوستن به جنبش سبز و حرکت آزادی خواهانه مردم ایران نیستند؟

مجاهدین خلق می دانند که در انتخاباتی آزاد، مردم ایران هیچگاه خیانت کارانی چون رجوی ها را انتخاب نخواهند کرد، چرا صحنه در آغوش کشیده شدن رجوی توسط صدام، همیشه جلوی چشم مردم ایران باقی خواهد ماند.

دلیل تمایل نداشتن مجاهدین خلق برای پیوستن به جنبش آزادی خواهی مردم ایران، بسیار واضح و مشخ است، بی شک هدف جنبش سبز ، اجرای مفاد اعلامیه جهانی حقوق بشر و رسیدن به دموکراسی است.

اما  ساختار تشکیلاتی و ایدولوژی احمقانه مجاهدین خلق  با دموکراسی تفاوت بسیار دارد، در مرام آنها همه چیز جامعه  ، رهبر آنها است و همه باید فدای رهبر بشوند. 

در مرام آنها شکنجه کردن یا اعضا سازمان که قصد جدا شدن از سازمان را دارند ، چیز کاملا طبیعی است. اعضا حق دریافت اطلاعات، جز از منبع رسمی سازمان را ندارند. اصولا در مرام آنها رجوی ها ، به نوعی خدا هستند.
در مرام مجاهدین خلق، مسیر رسیدن به قدرت ، از طریق صندوق آرای مردم نمی گذرد، بلکه قدرت از طرف خدا به رجوی ها ، تنفیذ شده است. همانطوری که در سیستم ولایت فقیه، قدرت از طرف الله به خامنه ای داده شده است.

 اینها نکاتی است که با حقوق بشر و دموکراسی  ، به صورت اساسی در تناقض است و البته که یک گروه تروریستی چون مجاهدین خلق، نمی تواند در یک سیستم مردم سالاری به حیات خود ادامه دهد.  

لینک قبلی: 
مطالب مشابه قبلی : 
لینک این مطلب در سایت بالاترین-------آزادگی----ریشه ها---فرندفید


۲۶ نظر:

 1. این مطلب در جواب دوستان می نویسم که ایمیل زده و پرسیده اند چرا به موضوع مجاهدین می پردازیم:

  دوست عزیزم سام در بالاترین نوشته بود:
  ترجیح من اینه که هر روز یه لینک روشنگری در مورد مجاهدین بره جزو لینک‌های مورد بحث، دلیلش هم اینه که اون جوان کم سنّ و سال داخل کشور که از کندی و رکود اصلاحات سرخورده شده، با ماهیت غیر دموکراتیک این گروه تروریستی آشنا بشه و فکر احتمالی‌ پیوستن به این تروریست‌ها رو از سرش به در کنه. هدف ما اینه که در آینده جلوی بدبختی و آوارگی این جوانان رو بگیریم... هر چند که میدونیم که جوان ایرانی به خوبی‌ متوجه هست که مجاهدین خلق یه مهره سوخته هستند و کوس رسوایی شون عالم رو کر کرده.
  .
  و من نیز اضافه کرده بودم که :

  چون متاسفانه سردمداران جنایتکار مجاهدین ، از اینکه می بینند آزادی خواهان ایرانی از سرانجام تلخ افراد رده پایین مجاهدین ، اشک بر چشم دارند، سو استفاده می کنند و همه افرادی که به کشته شدن هموطنان در اشرف معترض هستند رشا طرفدار مجاهدین می دانند.

  پاسخحذف
 2. کسانی که از شاهنشاه آریامهر بدلیل برخورد با تروریست های کمونیست و تروریست های اسلامی در دهه های ۱۳۴۰ و۱۳۵۰ پس از ترور دو نخست وزیر و دو بار سوء قصد بجان خود وی انتقاد میکنند بهتر است به برخورد کشورهای ژاپن٬ اروپایی و امریکا با تروریست های کمونیست و تروریست های اسلامی نیز توجه کنند.(در قسمت راست صفحه لینک های زیر به زبانهای دیگرترجمه می شود.)
  ۱- ژاپن- ارتش سرخ ژاپن با «جبهه خلق برای آزادی فلسطین» رابطه‌ای بسیار نزدیک داشت. «ارتش سرخ ژاپن» در داخل ژاپن زیاد فعال نبود ولی در واقع «ارتش سرخ متحد» (رنگو سکیگون) بازوی ارتش سرخ ژاپن در داخل ژاپن بود. هدف ارتش سرخ ژاپن براندازی سلطنت در ژاپن و آغاز یک انقلاب بود.
  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%81%D9%88%D8%B3%D8%A7%DA%A9%D9%88_%D8%B4%DB%8C%DA%AF%D9%86%D9%88%D8%A8%D9%88
  ۲-ایتالیا- بریگاد سرخ یک گروه مارکسیست-لنینیست بودند که در دههٔ ۷۰ و ۸۰ میلادی دست به ترور سیاسی می زدند و مرکز آن‌ها در ایتالیا قرار داشت. مهمترین ترور آن ها، قتل آلدو مورو نخست وزیر سابق ایتالیا در ۱۹۷۸ می باشد.۴
  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D8%B1%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%AF_%D8%B3%D8%B1%D8%AE
  ۳-آلمان-فراکسیون ارتش سرخ (به آلمانی: Rote Armee Fraktion - RAF) که به صورت مخفف آر.اِی.اف نیز خوانده می‌شود، یکی از خشن‌ترین و شاخص‌ترین گروه‌های چپ‌گرا در آلمان پس از جنگ جهانی دوم بود. آر.اِی.اف در دورهٔ اول حیات خود با نام گروه بادر-ماینهوف نیز شناخته می‌شد. فراکسیون ارتش سرخ در سال ۱۹۷۰ توسط آندریاس بادر (Andreas Baader)، گودرون انسلین (Gudrun Ensslin)، هرست مالر (Horst Mahler), اولریکه ماینهوف (Ulrike Mainhof) و چند نفر دیگر پایه‌گذاری شد و خود را یک گروه چریکی شهری‌ کمونیستی و ضد امپریالیستی توصیف می‌کرد.
  فراکسیون ارتش سرخ از ۱۹۷۰ تا ۱۹۹۸ فعالیت داشت و عملیات‌های بسیاری را به خصوص در پاییز ۱۹۷۷ انجام داد. آر.اِی.اف مسوول قتل ۳۴ نفر، دستبردهای متعدد به بانک، و انفجارهای متعدد می‌باشد. در سال ۱۹۹۸ آن‌ها انحلال خود را اعلام کردند. در طول این مدت ۲۷ نفر از اعضای گروه در درگیری با پلیس یا به عللی چون خودکشی، اعتصاب غذا و بیماری جان خود را از دست دادند.
  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%81%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86_%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B4_%D8%B3%D8%B1%D8%AE
  ۴-ارتش جمهوری خواه ایرلند
  ۵-گروه جدایی طلب باسک اسپانیا
  گروه های تروریست کمونیست و مسلمان که اختلافشان با شاه و مردم ایران بخاطر ایدیولوژی و عقیده خودشان بود نه آزادی و رفاه مردم ایران٬ زیرا برای همه روشن شده است که اینان دشمن آزادی و رفاه ایران و ایرانی هستند٬ و هیچ اعتقادی به آزادی ندارند.
  آیا دیکتاتوری و فضای نظامی را این گروه های تروریستی بوجود آوردند یا شاه؟

  پاسخحذف
 3. مریم رجوی به کس خودش و به کس مادرش و به کس فاطمه و کس مادر محمد تازی و به کس مادر هر کس که به نوعی از او طرفداری می کند خندیده که خودش رو رییس جمهور منتخب ایران نامیده است.

  پاسخحذف
 4. شما در بالاترین با رجوی مداری به نام میخانه بحث میکنید. ایشان همانند خیلیهای دیگه از متخصصین سفسطه هستند. خواهشا برای مجبور کردنشان به پاسخ مستقیم به چند سوالی که در کامنتهایتن مطرح کردید. صرفا همان و فقط همان سوالهارا تکرار کنید و از دیگران نیز بخواهید که همین کار را بکنند. و از پاسخ دادن به باقی اراجیف این فرد خودداری کنید.

  پاسخحذف
 5. پاسخ شما کاملا مشخص است و آن اینست که، جنبش مجاهدین خلق، متعلّق به خلق در زنجیر ایران است و هدفش نابودی تام و تمام رژیم سر تا پا جنایت و خیانت جمهوری فاشیستی اسلامی است، اما جنبش "سبز"، از درون رژیم سر بلند کرده و هدفی‌ جز نجات رژیم ندارد، و البته شهدای جنبش در راه نجات ایران و ایرانی‌ جان عزیزشان را فدا کردند و در سیاهچالهای رژیم می‌پوسند. جنبش سبز رژیم ورای حرکت و مبارزه مردم هست و بارها مجاهدین و سازمانهای مخالف رژیم صحت این مبارزه را تایید کرده‌اند و همراه با مردم محروم و در ستم ایران برای خلاصی از فساد ولایت فقیه اسلامی در مبارزه هستند و در این راه، دهها و صد هزاران فدا داده‌اند. زنده بعد آزادی و رهایی همهٔ خلقهای جهان از لوث رژیمهای امپریالیستی و فاشیستی.

  پاسخحذف
 6. "بنا به حرمت آزادی بیان، هیچ کامنتی حذف نخواهد شد، حتی برای فحش دادن هم آزاد هستید./ ضمنا، ناگفته نماند که تمام فحش ها به خجسته خانم همسر مقام معظم رهبری، حواله (فوروارد!) خواهد شد"

  پاسخحذف
 7. گمنامیان کاملا مشخصه در یک اقدام هماهنگ دارید به گرئه مجاهد حمله می کنید . چون در ایران هستم می دانم این سازمان تشکیلات بزرگی داره و تلویزیونشون بسیار ببینده داره
  نمی دونم چرا جرات نداری به انگلی به اسم میرحسین موسوی که دست کمی از خمینی و خامنه ای و احمدی نژاد نداره و در جنایات و مصیبتهای دهه 60 نقش داشته یک صدم این حمله به مجاهدین اظهار فضل نمی کنی .
  الان چند ماهی میشه در بالاترین لاگین نکردم ولی اگر به دمکراسی معتقد بودی و در کشور ازادی زندگی می کردی حق حیات برای گروههای سیاسی و احزاب قایل می شدی و به جای اینکه در دام اطلاعاتی های رژیم در حمله به مجاهدین بیفتی این حق را برای هواداران مجاهدین قائل میشدی که جزیی از مردم ایران هستند و حق دارند مسیر خود را انتخاب کنند ودر انتخابات ازاد این مردم هستند مشخص می کنند چه کسی انتخاب شود . ولی دریغ که در مورد تو و باندی که هکمنون برعلیه مجاهدین و پادشاهی خواهان و طرفدران رضا پهلوی حمله می کنند ذره ای انصاف نمی بینم و خوی تمامیت خواهی را در نوشته های سیاسی و مواضع سیاسی ات می بینم هرچند مزدور نیستی ولی رایگان برای مزدوران جمهوری اسلامی فعالیت می کنی و احساسات را بیان می کنی .

  جنبش سبز نه متعلق به تو و باند باد هوایی مستقر در بالاترین است و نه به میرحسین و نه رضا پهلوی و نه رجوی و نه ابراهیم نبوی و نه اصلاح طلبان و...
  بلکه جنبش سبز متعلق به تمام مردم ایرانه که هر طیفی حق دارد در این گروه بماند مگر مزدوران جمهوری اسلامی
  حال اگر مجاهدین نمی خواهند در این جنبش باشند به این تصمیم احترام می گذارم ولی نمی توانم مانند مزدوران جمهوری اسلامی از این گروه متنفر باشم .
  امیدوارم در ایران اینده جایی برای کمونیست و پادشاهی خواه و مجاهد و چریک فدایی و جمهوری خواه و مصدقی باشد .

  پاسخحذف
 8. مریم رجوی به کس خودش و به کس مادرش و به کس فاطمه و کس مادر محمد تازی و به کس مادر هر کس که به نوعی از او طرفداری می کند خندیده که خودش رو رییس جمهور منتخب ایران نامیده است.

  پاسخحذف
 9. یک مشت کمونیست تروریست مادر جنده اجنبی و یک مشت مسلمان تروریست مادرقحبه بیگانه ریخته اند توی مملکت زندگی همه رو خراب کرده اند. تازه به هم اید ئولوژی ضد امپریالیستی هم یاد میدهند و به هم خط میدهند و بعضی وقتها با هم ائتلاف میکنند و سازمان مشترک تشکیل میدهند. کس مادر محمد و مارکس ، کون لق خمینی و کاسترو و کیم جونگ ایل . گمشید برید عربستان و کره شمالی و کوبا. یا اگه کونشو دارید برید مستقیما با آمریکا مبارزه مثلا ضد امپریالیستی بکنید که خواهر و مادرتون رو مستقیما بگاد. میخواهید حکومت جهانی اسلامی یا حکومت جهانی کمونیستی درست کنید، خیر سرتون برید یه جای دیگه درست کنید. از این به بعد تا وقتی اینجا باشید و دهنتون رو باز کنید فحش خواهر و مادر میخورید. یک نفرتون به اندازه هزار نفر سرو صدا میکنه . میخواهید زندگی ما رو خراب کنید ما هم تو اید ئولوژی و دین تون می شاشیم. ریدیم تو اسلام و کمونیسم تروریست.
  ما کشورمان را میخواهیم و همین امروز هم میخواهیم.

  پاسخحذف
 10. گه تو ریش طالقانی حرامزاده پدر سوخته بی شرف

  پاسخحذف
 11. الاخره کی شما می خواهید این ایدئولوژی کیری من درآوردی مارکسیست – اسلامی رو بگذارید کنار؟ نکنه مثل احمق ها میخواهید با این ایدئولوژی ترتیب خودتون رو بدهید؟

  پاسخحذف
 12. جالبه این سبزالهی های بدبخت زورشان به نظام و احمدی نژاد نمیرسه و مثل خر لنگ تو گل گیر کردن دارن عقده هاشونو سر مجاهدین خالی میکنن ها ها ها ریدین به خودتون با اون جنبشتون

  پاسخحذف
 13. احمق رجوی رییس یگ گرو سیاسیه رییس مملکت نیسشت که انتخاب بشه مگه نلسون ماندلا یا گاندی رو مردم بهشون رای دادن که رهبر بشن رهبری عرضه میخواد و شجاعت و فداکاری که مسعود بارها اینو ثابت کرده زن و بچش رو کشتن و فیلمشو توی تلویزیون نشون دادن و هزار بلای دیگه درود بر رجوی و مجاهدین

  پاسخحذف
 14. کسلنی که در زمان جنگ دست دوستی به صدام دادند مستحق اعدامند....زمانی که خرمشهر آزاد شد رجبی در کنار صدام گریه کرد در صورتی که سید سبز ما خود را به رزمندگان در خرمشهر عزیز رساند و به آنها تبریک گفت...

  پاسخحذف
 15. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 16. سید سبز ها ها ها بالاخره به دوران طلایی رسید این بدبخت یا نه؟ریدم به خودت و سیدت و امام گور به گور شدت راستی این جنبشتون کی به پیروزی میرسه؟سازگارا که گفت چند هفته نوریزاده گفت یه سال اما حالا 2 سال شده داره دیر میشه ها دوران طلایی رو از دست میدین ها به این موسوی هم بگین به جای اینکه هی تلمبه بزنه تو کس زهرا رهنورد یه کاری بکنه ادامه این گوزشهاست که ما رو به راه سبز امام میرساند درود بر سید کس لیس موسوی به قول احمدی نژاد ممه رو لولو برد دوران طلایی هرگز تکرار نخواهد شد حکومت از آن مردم ایران است نه انگلهای خط امامی جواب شما فقط گلوله و آتش است و بس

  پاسخحذف
 17. یک مشت کمونیست تروریست مادر جنده اجنبی و یک مشت مسلمان تروریست مادرقحبه بیگانه ریخته اند توی مملکت زندگی همه رو خراب کرده اند. تازه به هم اید ئولوژی ضد امپریالیستی هم یاد میدهند و به هم خط میدهند و بعضی وقتها با هم ائتلاف میکنند و سازمان مشترک تشکیل میدهند. کس مادر محمد و مارکس ، کون لق خمینی و کاسترو و کیم جونگ ایل . گمشید برید عربستان و کره شمالی و کوبا. یا اگه کونشو دارید برید مستقیما با آمریکا مبارزه مثلا ضد امپریالیستی بکنید که خواهر و مادرتون رو مستقیما بگاد. میخواهید حکومت جهانی اسلامی یا حکومت جهانی کمونیستی درست کنید، خیر سرتون برید یه جای دیگه درست کنید. از این به بعد تا وقتی اینجا باشید و دهنتون رو باز کنید فحش خواهر و مادر میخورید. یک نفرتون به اندازه هزار نفر سرو صدا میکنه . میخواهید زندگی ما رو خراب کنید ما هم تو اید ئولوژی و دین تون می شاشیم. ریدیم تو اسلام و کمونیسم تروریست.
  ما کشورمان را میخواهیم و همین امروز هم میخواهیم.

  پاسخحذف
 18. ( کمونیست = مسلمان = تجزیه طلب = تروریست = بیگانه = ضد آزادی و دموکراسی = عامل عقب ماندگی = دشمن ایران و ایرانی )

  گر نیک بنگری همه اینها یک تن هستند.

  پاسخحذف
 19. من از کسانی که به مجاهدین قحش می دن فقط یه سوال دارم و اون اینه که آیا مجاهدین تنها و تنها بخاطر مبارزاتی که کرده اند و با تمام وجود از جان و مال و مقام و خانواده و همه چیزهای دنیا گذشته اند برای آزادی مردم از یوغ دیکتاتوری مستحق این هستند که ما اینطور باهاشون برخورد کنیم؟ کدوم گروه و حزب و دسته و سازمانی به اندازه اونها بها پرداخته اند برای آزادی مردم ایران ؟ بیایید کمی - فقط کمی انصاف داشته باشیم.

  پاسخحذف
 20. بقول مولوی:
  مرگ بد با صد فضيحت اي پسر
  تو شهيدي ديده اي از كير خر؟

  پاسخحذف
 21. برای آزادی مردم ایران ؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخحذف
 22. چرا مجاهدین خلق حاضر به پیوستن به جنبش سبز مردم ایران نیستند؟/ چون در مرام آنها مسیر رسیدن به قدرت از صندوق رای نمی گذرد.سلام دوستان .به سواله شما موسوی گفته چرا- حالا باید از موسوی سوال کرد مگر نه صدام جانگ را ۱۳۶۱ تمام کرد مگر این شما بودی که گفتی جنگ جنگ تا پیروزی ؟
  بیانیه شماره ۱۷ میرحسین موسوی و راه حل های برون رفت از بحران تهمت بی دینی و همراهی با قدرتهای بیگانه مستکبر و افراد بدنام و جریانهای منحوسی چون منافقین به فرض آنکه به حذف فیزیکی تعدادی از خدمتگزاران اسلام و مردم منتهی شود ناشی از چشم بستن به ماهیت مشکلات ملی کشور است. من به عنوان یک دلسوز می گویم منافقین با خیانت ها و جنایت های خود مرده اند، شما برای کسب امتیازهای جناحی و کینه ورزی آنها را زنده نکنید .

  پاسخحذف
 23. چون ضد جنبش سبزالله خواهان بازگشت به دوران طلاییشت اما مجاهدین و اکثریت مردم ایران خواهان سرنگونی جمهوری اسلامی همین

  پاسخحذف
 24. اين مساله را بايد در نظر داشته باشيم که همين مجاهدين براي پيروزي انقلاب ملت ايران از دست شاه ديکتاتور تلاش کردند،هزاران نفر کشته دادند ولي پس از انقلاب خميني همه گروه هاي سياسي از جمله مجاهدين رو دور زد.
  مجاهدين بايد از شهداي خودشان دفاع مي کردند
  اگر هم با صدام پيمان بستند براي دفاع از ملت بود
  مطمئن باشيد اگر اين مجاهدين سپاهيات مزدور را لو نمي دانند و اونارو نمي کشتند امروز صد برابر ما رو تو ايران قصابي مي کردند.
  مجاهدين به عنوان يک
  گروه سياسي حق اظهار نظر مواضع خودشون را دارند مي خواهيم قبول کنيم يا نه
  لااقل عليه رژيم موضع گيري مي کنند و مثل اصلاح طلبان مردم رو به بازي نمي دن

  پاسخحذف
 25. من به عنوان هوادار مجاهدین از کسانی که واقعاً هوادار آن ها هستند خواهش می کنم با کلمات مستهجن سخن نگویند. لطفاً این روش را که متعلق به افراد بی منظق است برای دشمنانتان بگذارید.

  پاسخحذف
 26. خانم یا آقای گمنامیان، مردم ایران عادت دارن از چاله در بیان بیوفتن توی چاه ! شما خودتو زیاد ناراحت نکن واسه کسایی که ارزششو ندارن

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.