چهارشنبه، فروردین ۳۱، ۱۳۹۰

یک مقایسه کوچک بین زیردریایی ساخت ایران و زیردریایی کلاس ویرجینیا (آمریکا)و چند تصویر از این زیردریایی ها

نام : ویرجینیا 
تعداد ساخته شده تا کنون : هفت عدد
تعدادی که قرار است ساخته شود: سی عدد
قیمت تمام هر کدام: یک میلیارد و هشتصد میلیون دلار آمریکا 
ارزش هر کدام : یک میلیارد و هشتصد میلیون دلار آمریکا 
سرعت : 49 کیلومتر 
قدرت حرکت در عمق هشتصدمتری
وزن :7900 تن 
ابعاد : 110 متر در 10 متر در ده متر 
زمانی که می تواند زیر آب بماند: نامحدود (پرسنل تا زمانی که غذا تمام شود؛ برای مدت شش تا یکسال معمولا غذا دارند!)
سوخت مصرفی : دارای نیروگاه اتمی در داخل زیردریایی می باشد 
اسلحه : حدود پنجاه موشک اتمی و معمولی دریا به ساحل و ....
_________________________________________

زیردریایی ساخت رژیم اسلامی ایران
نام : غدیر
تعداد ساخته شده تا کنون : چهار عدد
تعدادی که قرار است ساخته شود: بیست میلیون 
قیمت تمام هر کدام: دویست میلیارد تومان
ارزش واقعی هر کدام : پنجاه هزار تومان  

سرعت : بستگی به موج دارد، از یک کیلومتر تا پنج کیلومتر در ساعت 
قدرت حرکت در عمق شش متری 
وزن : بیست و هفت کیلو و نیم. 
ابعاد : یک متر در دو متر  
زمانی که می تواند زیر آب بماند: بیست و شش دقیقه 
سوخت مصرفی : موتور پیکان در آن قرار داده شده است
اسلحه : شش تفنگ بادی، سه تا تیر و کمان، دو تا چاقو ، مقدار متنابعی فحش خواهر و مادر 

البته مشخص است که کدام عکس متعلق به کدام زیردریایی است. 

عکس آخر از فرندفید علی.با امانت گرفته شده است.

۱۶ نظر:

 1. یک مشت کمونیست تروریست مادر جنده اجنبی و یک مشت مسلمان تروریست مادرقحبه بیگانه ریخته اند توی مملکت زندگی همه رو خراب کرده اند. تازه به هم اید ئولوژی ضد امپریالیستی هم یاد میدهند و به هم خط میدهند و بعضی وقتها با هم ائتلاف میکنند و سازمان مشترک تشکیل میدهند. کس مادر محمد و مارکس ، کون لق خمینی و کاسترو و کیم جونگ ایل . گمشید برید عربستان و کره شمالی و کوبا. یا اگه کونشو دارید برید مستقیما با آمریکا مبارزه مثلا ضد امپریالیستی بکنید که خواهر و مادرتون رو مستقیما بگاد. میخواهید حکومت جهانی اسلامی یا حکومت جهانی کمونیستی درست کنید، خیر سرتون برید یه جای دیگه درست کنید. از این به بعد تا وقتی اینجا باشید و دهنتون رو باز کنید فحش خواهر و مادر میخورید. یک نفرتون به اندازه هزار نفر سرو صدا میکنه . میخواهید زندگی ما رو خراب کنید ما هم تو اید ئولوژی و دین تون می شاشیم. ریدیم تو اسلام و کمونیسم تروریست.
  ما کشورمان را میخواهیم و همین امروز هم میخواهیم.

  پاسخحذف
 2. عالی‌ بود :)

  این موشک حلبی رو قراره شاف رهبر بکنند.

  پاسخحذف
 3. اینا خجالت هم نمیکشن این قوطی حلبی رو نمایش میدن؟! اون حلب جلوی ناخدا رو هم که درست جوش ندادن

  پاسخحذف
 4. حیف نیست کار خوب تحلیلی تان را با فحش و ناسزا آلوده می کنید. البته در پستی و رذلی آقا هرجی بگید کم کفتید اما بگذارید فحش ها را و کلمات رکیک را امثال مداحان آقا بزبان بیاورند که جز عربده کشی و فحش و نا سزا گفتن چیز دیگری بلد نیستند.ه

  پاسخحذف
 5. به جان امام دجالان این زیر دریائی نیست این یه قایق بردنش وزارت اطلاعات شده ان الحسن مصباح الهذا همون سفینه کذا این همان سفینه است که در اینجا افقی شده شده زیر دریائی تبدیلشده در وزارت اطلاعات .
  سرنگون باد رژیم اشغالگر اسلامی حاکم بر ایران
  زنده باد سکولاریسم ودمکراسی

  پاسخحذف
 6. ناشناس h;g پرو-امریکایی و اختمالا کشته مشه سلطنت

  پاسخحذف
 7. اون ناشناس فحاش از حال رفت.ببریدش بیرون!!!!

  پاسخحذف
 8. You are amazing mate. I love you.I have the same attitude as you However i don't like your method. I think you should address the roots why people tend to be religous rather that insult directly thier bliefs.

  پاسخحذف
 9. به نظر من این قبلا موشک بوده ولی دیدند که موتورش زور نداره گفتند کاری نداره زیر دریاییش می کنیم. احتمالا برای عملیات انتحاری از آن استفاده می کنند و وخودشان را با آن به بدنه کشتی می کوبند که بترکد.

  پاسخحذف
 10. قدرت ایمان ایران وحشتناک است نه زیر دریایی امریکایی

  پاسخحذف
 11. النصر بالرعب...تابرو بچه های ((لواط کاروبچه باز)) سپاه و بسیج هستن ((آمریکای جهان خوار هیچ غلطی نمیتواند بکند))...مطمئن باشید

  پاسخحذف
 12. کسانی که از شاهنشاه آریامهر بدلیل برخورد با تروریست های کمونیست و تروریست های اسلامی در دهه های ۱۳۴۰ و۱۳۵۰ پس از ترور دو نخست وزیر و دو بار سوء قصد بجان خود وی انتقاد میکنند بهتر است به برخورد کشورهای ژاپن٬ اروپایی و امریکا با تروریست های کمونیست و تروریست های اسلامی نیز توجه کنند.(در قسمت راست صفحه لینک های زیر به زبانهای دیگرترجمه می شود.)
  ۱- ژاپن- ارتش سرخ ژاپن با «جبهه خلق برای آزادی فلسطین» رابطه‌ای بسیار نزدیک داشت. «ارتش سرخ ژاپن» در داخل ژاپن زیاد فعال نبود ولی در واقع «ارتش سرخ متحد» (رنگو سکیگون) بازوی ارتش سرخ ژاپن در داخل ژاپن بود. هدف ارتش سرخ ژاپن براندازی سلطنت در ژاپن و آغاز یک انقلاب بود.
  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%81%D9%88%D8%B3%D8%A7%DA%A9%D9%88_%D8%B4%DB%8C%DA%AF%D9%86%D9%88%D8%A8%D9%88
  ۲-ایتالیا- بریگاد سرخ یک گروه مارکسیست-لنینیست بودند که در دههٔ ۷۰ و ۸۰ میلادی دست به ترور سیاسی می زدند و مرکز آن‌ها در ایتالیا قرار داشت. مهمترین ترور آن ها، قتل آلدو مورو نخست وزیر سابق ایتالیا در ۱۹۷۸ می باشد.۴
  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D8%B1%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%AF_%D8%B3%D8%B1%D8%AE
  ۳-آلمان-فراکسیون ارتش سرخ (به آلمانی: Rote Armee Fraktion - RAF) که به صورت مخفف آر.اِی.اف نیز خوانده می‌شود، یکی از خشن‌ترین و شاخص‌ترین گروه‌های چپ‌گرا در آلمان پس از جنگ جهانی دوم بود. آر.اِی.اف در دورهٔ اول حیات خود با نام گروه بادر-ماینهوف نیز شناخته می‌شد. فراکسیون ارتش سرخ در سال ۱۹۷۰ توسط آندریاس بادر (Andreas Baader)، گودرون انسلین (Gudrun Ensslin)، هرست مالر (Horst Mahler), اولریکه ماینهوف (Ulrike Mainhof) و چند نفر دیگر پایه‌گذاری شد و خود را یک گروه چریکی شهری‌ کمونیستی و ضد امپریالیستی توصیف می‌کرد.
  فراکسیون ارتش سرخ از ۱۹۷۰ تا ۱۹۹۸ فعالیت داشت و عملیات‌های بسیاری را به خصوص در پاییز ۱۹۷۷ انجام داد. آر.اِی.اف مسوول قتل ۳۴ نفر، دستبردهای متعدد به بانک، و انفجارهای متعدد می‌باشد. در سال ۱۹۹۸ آن‌ها انحلال خود را اعلام کردند. در طول این مدت ۲۷ نفر از اعضای گروه در درگیری با پلیس یا به عللی چون خودکشی، اعتصاب غذا و بیماری جان خود را از دست دادند.
  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%81%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86_%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B4_%D8%B3%D8%B1%D8%AE
  ۴-ارتش جمهوری خواه ایرلند
  ۵-گروه جدایی طلب باسک اسپانیا
  گروه های تروریست کمونیست و مسلمان که اختلافشان با شاه و مردم ایران بخاطر ایدیولوژی و عقیده خودشان بود نه آزادی و رفاه مردم ایران٬ زیرا برای همه روشن شده است که اینان دشمن آزادی و رفاه ایران و ایرانی هستند٬ و هیچ اعتقادی به آزادی ندارند.
  آیا دیکتاتوری و فضای نظامی را این گروه های تروریستی بوجود آوردند یا شاه؟

  پاسخحذف
 13. .
  نه هم میهن گرامی ،
  .
  مقایسه شما درست نیست !
  .
  برای اینکه ، این دو نوع زیردریایی از یک کلاس نیستند !
  .
  این زیردریایی جمهوری اسلامی را که شما عکسش رو گذاشتین ، یک زیر دریایی مرطوب هستش و برای قواصان به کار میره !
  .
  زیردریایی آمریکایی که شما عکسش رو گذاشتین ، یک زیردریایی تهاجمی هستش !
  .
  برای آگاهی بیشتر به اینجا تشریف ببرید.
  .
  خواهشن ، اگر مطالب من را کپی کردید ، حتما نام مرا ( 666 ) هم بگذارید.
  .
  http://666sabz.blogspot.com/2011/04/blog-post_21.html
  .
  666
  .

  پاسخحذف
 14. شما خودتان یک پیچ بلد نیستید بسازید. خجالت نمی کشید که محصول ساخت ایران را مسخره می کنید ؟ محصولی که برای دفاع از جان و ناموس و خاک خود شما و مادر و خواهرتان ساخته شده؟ حتما یکی مثل صدام باید بیاد غارتتان کنه؟ و در عوض به سلاح مرگبار و اتمی آمریکایی که خودشان اعتراف میکنند که تنها دولت ملی ایران را با حیله و ترفند سرنگون کردند افتخار می کنید؟ آمریکایی شما را به فلانش هم نمیگیره. غیرت ندارید به خدا. کجاست آن گاندی که محصول ساده هند را به پارچه های انگلیسی ترجیح میداد و افتخار میکرد؟ کجاست آن غیرت ایرانی که 3000 سال در خون جوانان ایران میجوشید؟ دم وزارت دفاع گرم.

  پاسخحذف
 15. ناشناس آخری، از افتخار و غیرت حرف نزن. این قوطی حلبی خجالت داره نه افتخار. من شاهی نیستم ولی‌ همین نیروگاه اتمی‌ بوشهر اگه انقلاب نمی‌شد ۳۰ ساله پیش راه افتاده بود. اگه انقلاب نمی‌شد ما با عراق جنگی نداشتیم. اگه انقلاب نمی‌شد ایران الان یک کشور پیشرفته بود. شاید چیزی مثل کرهٔ جنوبی. دلیل عمدهٔ حملهٔ صدام حسین به ایران هم کس و شعر گفتن آخوندهای ایرانی‌ برای تحریک شیعیان عراق بود. ایرانی‌ بودن در این رژیم کثافت اسلامی باعث خجالت هستش نه افتخار.

  پاسخحذف
 16. نگاه هر ظلمی بر انگیختهمیشه خوب پس بدونید که اگر دارای تمام قدرتای هستی باشی درباره خدا هیچ هستی هر چی هم داشته باشی با گوز پشه هم سر نگون میشید پس ظلام نمی ماند پس ا خر دنیا با نابودی ظلم از بین می رود پس اسلام واقعی کاری با سلاح نداره فقط قدرت ایمان باشه سلاح هم خودش جور میشه رفیق

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.