شنبه، فروردین ۲۷، ۱۳۹۰

اگر حضرت عیسی حضرت محمد را زنده می کرد و او می شد رییس جمهور آمریکا ... !

فرض کنیم که حضرت عیسی، معجزه می کرد و می رفت به مدینه بر سر قبر پیامبر اسلام و اینبار محمد را زنده می کرد، بعد حضرت محمد سوار بر خر خود؛ حضرت براق (ع) ، می شد و به کاخ سفید در آمریکا می رفت و جای باراک اوباما رییس جمهور امریکا می شد، به نظر من در آن شرایط، اتفاقات زیر رخ می داد: 
یک-
 حضرت محمد در اولین دستور به عنوان رییس جمهور آمریکا، قوانین مربوط به کودک آزاری را ملغی می کردند و آنرا مغایر با حقوق اولیه  پیامبران(!) می دانستند. 
دو-
 به فعالیت پدوفیل ها حالت قانونی می دادند و خودشان نیز ریاست انجمن پدوفیل های آمریکا را به عهده می گرفتند. 
سه- 
تمام کارخانه های ساخت وایاگرا را به نفع خود مصادره می کردند.
چهار-
نیمی از بودجه دولت آمریکا  (معادل هزار و پانصد میلیارد دلار) را به تحقیقات جدید درباره ساخت داروهای توانمندی جنسی در افراد مسن (بالای 60 سال) اختصاص می دادند. 
پنج-
دستور می دادند که بیماری صرع و اسکیزوفرنی از لیست بیماری ها حذف شود و حتی این لغت ها در دایره المعارف و لغت نامه ها نیز چاپ نشود.  
شش-
در سازمان ناسا، تغییرات عمده ای ایجاد می کردند، در اولین قدم دستور می دادند آرم سازمان ناسا به این آرم تغییر یابد.
بعد اعلام می کردند که کلا در دنیا یک فضا نورد وجود دارد که خود ایشان هستند و عنوان خاتم الفضانوردان را نیز به خود اختصاص می دادند. 
همینطور اعلام می فرمودند که تنها یک فضا پیمای موفق در دنیا وجود دارد که همانا حضرت براق (ع) است. 
حضرت براق (ع) اولین و تنها فضاپیمای موجود در دنیا

هفت-
 از این به بعد فطریه ، دیه و کفاره بر اساس شاخص NASDAQ و بازار بورس نیویورک محاسبه می شد. 
هشت-
 ایشان دستور می دادند نیروی دریایی آمریکا شبانه اسراییل را محاصره کند ؛ بعد به اسراییل ها محرمانه پیشنهاد می دادند که اگر تسلیم شوند، با آنها کار نخواهند داشت. 
زمانی که اسراییلی ها تسلیم می شدند، به حسن نصرالله می گفتند حالا تو به عنوان حکم ، بگو با این یهودی ها چه کنیم ؟ و طبیعتا نصرالله نیز به سنت پیامبر اسلام، می گفت مردان و پسران را بکشید، زنان و دختران نیز کنیز خواهند شد. تمام اموال نیز متعلق به شما خواهند بود.(البته چون سر بریدن چند میلیون یهودی برای حضرت علی کمی سخت است، حضرت محمد با بمب اتمی قال قضیه یهودی جماعت را می کنند!)
نه-
یک وزارت خانه تاسیس می کرند به نام توجه به کودکان، و وظیفه این وزارت خانه اداره مهد کودک ها و دبستان ها می بود، ایشان خود شخصا وزارت این ارگان مهم را به عهده می گرفتند. 
ده-
مجددا مسلمین عزیز به ایران حمله می کردند، اینبار از پرسپولیس و دیگر آثا باستانی ایران چیزی باقی نمی گذاشتند و مجددا تمام زنان ایران را به عنوان کنیز به آمریکا (عربستان کنونی) می برند. 
یازده-
به احترام معلم خود، سلمان فارسی دستور می دادند که کازرون پایتخت ایران شود. 
دوازده-
دستور می دادند که کاخ سفید تخریب شود و به جای آن یک قصر با هفتاد و دو هزار اتاق ساخته شود، در هر اتاق نیز یک دختر نه ساله قرار می دادند. طبیعی است که این قصر متعلق به رییس جمهور آمریکا (یا همان پیامبر عظیم الشان اسلام) می شد. 

لینک این مطلب در سایت بالاترین---- آزادگی----ریشه ها----فرندفید 

مطلب قبلی: 

۱۹ نظر:

 1. من فکر کنم ایشون یا Playboy Mansion یا ویلای مایکل جکسون Neverland Ranch رو بجای کاخ سفید برای زندگی‌ انتخاب میکردند. احتمالا هم بجای عمر و عثمان ایشون Hugh Hefner رئیس playboy و مایکل جکسون (بچه باز) رو جانشین خود میکردند.

  پاسخحذف
 2. نمونهٔ حضرت محمد رو هم می‌شه امروز در امثال معمر قذافی دید. البته صد رحمت به قذافی یا صدام حسین. این دو به اندازهٔ رسول الله آدم نکشتند و بچه بازی هم نکردند.

  پاسخحذف
 3. مایکل جکسون بچه باز نبوده.تمام این قضایایی که براش پیش اومد همه اش تهمت هایی بود که بهش زدند تا ازش پول بگیرند.مایکل جکسون بیشترین چریتی هاش برای کمک به کودکان بوده.واقعا برای ادمایی مثل تو متاسفم که همچین آدم شریف و نابغه موسیقی رو با اون مردک هیوهفنر و محمد خونخوار مقایسه می کنی.

  پاسخحذف
 4. @jay: مایکل جکسون شاید نابغه موسیقی‌ بوده باشه ولی‌ شریف بودنش یکم مشکوک میمونه. ایشون شب‌ها با پسر بچه‌ها در تختش میخابیده. بنظر شما این کار یه مرد چهل و چند ساله درسته؟ شما هم مثل آدم‌های مذهبی‌ برای خودتون یه پیغمبر درست کردید.

  پاسخحذف
 5. ( کمونیست = مسلمان = تجزیه طلب = تروریست = بیگانه = ضد آزادی و دموکراسی = عامل عقب ماندگی = دشمن ایران و ایرانی )

  گر نیک بنگری همه اینها یک تن هستند.

  پاسخحذف
 6. کیرم تو حضرت امام کیرم تو خامنه ای کیرم تو موسوی و کروبی کیرم تو اسلام رحمانی سبزالله کدیور کیر خر تو کس ننه کدیور کیرم تو کس و کون مادر حضرت امام ره کیرم تو نبوی سازگارا نوریزاده و سایر کونگشادای سبزی مادر کسده که میخوان جمهوری اسلامی رو احیا کنن حساب همتونو میرسیم مادرجنده های ولگرد پتیاره شکم گنده گوزو نتیجه و میوه دوران طلایی امام قرمساقتونو داریم الان میبینیم پس چرا دوباره میخواید به دوران طلایی برگردین؟ هی نشستیسن میخورینو میگوزین میگین داریم مبارزه میکنیم آی کس ننتون راست میگین بیاید جای ما ایران ما خودمون براتون مبارزه میکنیم

  پاسخحذف
 7. کیر 40 سانتی مشکی و کلفتم لا درز کس ننه محمد پیغمبر که این بی ناموس بچه باز را پس انداخت و 12 جاکش بعد از خودش . کیر مشگیم لا درز کس فاطمه زهرا و منیم تو دهانش که حسین کسکش را پس انداخت . ریدم تو دهان هر چی اخوند و ایت الله است و شاشیدم بر تک تک ایه های قران این کتاب جهل و جنون . نابود باد اسلام این دین خون و خونریزی . مرگ و نفرین بر عرب و حامی عرب . پاینده و جاوید باد ایران و ایرانی

  پاسخحذف
 8. کیر 40 سانتی مشکی و کلفتم لا درز کس ننه محمد پیغمبر که این بی ناموس بچه باز را پس انداخت و 12 جاکش بعد از خودش . کیر مشگیم لا درز کس فاطمه زهرا و منیم تو دهانش که حسین کسکش را پس انداخت . ریدم تو دهان هر چی اخوند و ایت الله است و شاشیدم بر تک تک ایه های قران این کتاب جهل و جنون . نابود باد اسلام این دین خون و خونریزی . مرگ و نفرین بر عرب و حامی عرب . پاینده و جاوید باد ایران و ایرانی

  پاسخحذف
 9. کیر 40 سانتی مشکی و کلفتم لا درز کس ننه محمد پیغمبر که این بی ناموس بچه باز را پس انداخت و 12 جاکش بعد از خودش . کیر مشگیم لا درز کس فاطمه زهرا و منیم تو دهانش که حسین کسکش را پس انداخت . ریدم تو دهان هر چی اخوند و ایت الله است و شاشیدم بر تک تک ایه های قران این کتاب جهل و جنون . نابود باد اسلام این دین خون و خونریزی . مرگ و نفرین بر عرب و حامی عرب . پاینده و جاوید باد ایران و ایرانی

  پاسخحذف
 10. ایرانی جماعت همش درحال فحش دادن وافراط وتفریطه ......یا از این ور پشت بوم میافته یا از اونور تنها راه علاج این دیوانگی سرنگونی جمهوری اسلامی و برقراری یک حکومت دمکرات وبا هویته .

  پاسخحذف
 11. واقعا جای تاسف است که هنوز بعد از شکست دین ستیزی روشنفکران ایرانی طی دو قرن گذشته که خود یکی از عوامل شکست نهضت آزادی خواهی جامعه ایرانی و مستمسکی در دست حاکمیت و آخوندهای حامی آن چه به نظام پادشاهی وچه در نظام جمهوری من درآوردی اسلامی آقای خمینی برای سرکوب آزادی طلبی مردم بوره است هنوز عده ای بر این روش وشیوه شکست خورده پا فشاری میکنند .به گمان من این افراد یا تاریخ نهضت آزادی خواهی ملت ایران و دلائل شکست آنرا به دقت مطالعه نکرده اند و یا از عوامل حکومت آخوندی هستند که سعی در انحراف افکار عمومی و دادن مجوز عامه پسند برای سرکوب نهضت اخیر در ایران توسط حاکمیت دارند

  پاسخحذف
 12. جای فحش دادن به محمد بیاید یه فکری بکنید که تاریخ عظیمی رو که اعراب نابود کردن ما نسل انقلاب احیا کنیم و اگر نیاز به دین داریم لااقل به ایین ایران زرتشت فرهیخته ی ایرانی برگردیم ...زنده باد کورش ..زنده باد زرتشت

  پاسخحذف
 13. خودتون رو هم پاره کنید ما نخواهیم گذاشت مجوس گری و اتش پرستی و جهل دوران قبل از اسلام به ایران برگردد
  ما جنبش سبزیم و علمداران حسین
  مطمئن باشید ، چه بزرگانی چون مهاجرانی و کدیور در ان سوی مرزها و چه
  عزیزانی چون نبوی ها و تاج زاده ها و رمضان زاده ها و نوری زادها وابراهیم یزدیها در این سوی مرزها در زندان
  و چه بزرگانی چون موسوی و خاتمی و کروبی و
  و چه ملت ایران اعم از اصولگرا و اصلاح طلب
  سنتی و مدرن
  نخواهند گذاشت ایران از معنویت و نعمتی چون اسلام بی بهره بماند
  به قول معروف
  از ما ( مسلمانها ) عصبانی باشید و از این عصبانیت خود بمیرید

  پاسخحذف
 14. ناشناس آخری، کار آخوند‌ها تمومه. مردم آزادی میخوان نه یه حکومت اسلامی به نحوهٔ دیگری باز توسط آخوند و آخوند کت شلواری. هیچ کس به دوران طلائی نمی‌خواهد برگردد. آزادی نه اسلام. در یک جامعه آزاد شما خواستی‌ روزی پنج بار یا صد بار نماز بخون و الله اکبر بگو. کسی‌ کاریت نداره. ما از این دین کثیف اسلام بیزار هستیم.

  پاسخحذف
 15. ناشناس گفت...
  خودتون رو هم پاره کنید ما نخواهیم گذاشت مجوس گری و اتش پرستی و جهل دوران قبل از اسلام به ایران برگردد
  ==============================
  آقای کیر تو دهن: شما چکاره هستید که بخواین اجازه بدین یا ندین؟؟؟؟ ریدم به اون اسلامت و اون رسول کیریش.

  پاسخحذف
 16. ( کمونیست = مسلمان = تجزیه طلب = تروریست = بیگانه = ضد آزادی و دموکراسی = عامل عقب ماندگی = دشمن ایران و ایرانی )

  گر نیک بنگری همه اینها یک تن هستند.

  پاسخحذف
 17. کیرم تو جنبش قورمه سبزی و خط امامیدوشنبه, فروردین ۲۹, ۱۳۹۰ ۳:۱۰:۰۰ بعدازظهر

  آی ناشناس چهارمی از پایین آی سبزاالهی کسکش آی مادرجنده کونی زاده کیرم تو خودت و اون جنبش گوزت نئوخط امامی جاکش دوران خط امام تموم شد و رفت خوشبختانه دارو دسته احمدینژاد شرتون رو از سر ایران کم کردن با اینکه تمام غرب و آمریکا دارن کمکتون میکنن هیچ گهی نتونستید بخورید و نخواهید توانست خوردن لطفا انقدر هم جوونها رو احمق فرض نکنید به مدد اینترنت و ماهواره تمام زوایای دهه 60 و آن دوران طلایی معلوم شده ضمنا تمام اونهایی که ازشون تعریف کردی یه مشت کسکش و حرومزاده هستن کیرم تو کس زهرا رهنورد بانوی نمونه سبزالله کیرم تو اسلامت و امام گور به گور شدت تف بر کس مادری ته توی کیری رو انداخت بیرون خائن حرامزاده

  پاسخحذف
 18. کیرمممممم توی کیشهای ابراهیمی
  کیرم توی نوح و فرزندانش
  کیرم تو دهنه ادم
  ما از نژاد کیومرث و فریدون هستیم
  کیرم توی کس خوار کیشهای ابراهیمی و پیروانشون

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.