چهارشنبه، فروردین ۱۷، ۱۳۹۰

هدف خامنه ای ازانتشار بدرفتاری با خاندان هاشمی ؟!/خامنه ای! به هوش باش که جنس آزادی خواهان ایران متفاوت از هاشمی است!

همانطوری که در زیر می بیند، سگان ولایت باز شروع به آزار خاندان هاشمی رفسنجانی در ملا عام کرده اند و خودشان نیز این ویدیو را منتشر کرده اند که در زیر می بیند. 
براستی، دلیل انتشار این ویدیو چیست ؟!
دلیل ساده است، خامنه ای می خواهد به همه بگوید، زمانی که من با هاشمی رفسنجانی، کسی که مرا رهبر ایران کرده است، در ملا عام چنین می کنم، شما  آزادی خواهان ایران ، حواستان جمع باشد که با شما در خفا هزار برابر بدتر از این خواهم کرد. 
در واقع ، به غیر از نکته بالا  انتشار چنین ویدیوهایی برای خامنه ای چندان امتیازی نمی آورد، چه آنکه رفسنجانی چون موش به سوراخ خزیده است و قدرت دیگری ندارد. 
اما خامنه ای باز نیز اشتباه کرده است، به مانند همیشه دیکتاتور ها احمق هستند. 
خامنه ای ابله تصور می کند جنس آزادی خواهان ایران ، به مانند هاشمی رفسنجانی است، که نگران رو شدن پرونده های فساد مالی اطرافیان و خودش باشد، یا نگران جان خودش باشد. 
خامنه ای احمق ، آگاه نیست که آزادی خواهان ایران به مانند محمد مختاری و شبنم سهرابی و سهراب اعرابی هستند. آنها از مرگ نمی هراسند، ایرانیان آزادی خواه ایران، آماده همه نوع هزینه ای برای سرنگونی خامنه ای هستند و این را در عمل ثابت کرده اند.

لینک این مطلب در بالاترین-------در فرندفید-------در آزادگی----------در ریشه ها 

۷ نظر:

 1. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 2. آیا دوست عزیز به این نکته دقت کردید که فیلم بردار چسبیده به اون بسیجیه حرکت می کنه .من که فکر می کنم خود خامنه ای و بسیجی ها فیلم را پخش کرده باشند که به همه بگند ما با رفسنجانی این می کنیم حساب کنید با بقیه چه می کنیم

  پاسخحذف
 3. ما را ز سر بریده میترسانند

  گر ما ز سر بریده میترسیدیم
  در حلقه عاشقان نمیرقصیدیم

  پاسخحذف
 4. گمنامیان گرامی، همه کسانی که از ابتدای پس از پیروزی انقلاب فهمیدند که این انقلاب چه گندی است یا کسانی در سالهای کمی بعدتر ضد آن شدند، ضد رفسنجانی هم بوده‌اند. پس از اینکه خمینی به خواسته‌های مردم خیانت کرد یا آنان را منحرف نمود و ستم در چهار گوشه کشور شروع شد، بیشتر مردم رفسنجانی را یکی از عوامل اصلی میدیدند (که واقعا هم بود). در آن موقع در تمام مجالس خانوادگی ما رفسنجانی را اکبر شاه خطاب میکردیم. عده‌ای دیرتر این رفسنجانی را شناختند تا رسیدیم به انتخابات اولی که احمدی نژاد رییس جمهور شد. باند احمدی نژاد و خامنه‌ای در آن موقع در واقع از نظر بد مردم نسبت به رفسنجانی سو استفاده کرده برای احمدی نژاد رای فراهم نمودند. این مردم ضد رفسنجانی جدید که بودند؟ همانها بودند که آن موقع که ما وی را اکبر شاه مینامیدیم، او را عبادت میکردند. در واقع عقب مانده بودند. عده‌ای هم بودند که گول خوردند و نتوانستند بفهمند که موضع ضد رفسنجانی اصولگرایان یک تاکتیک نیز هست، نه اینکه آنان با رفسنجانی فرق زیادی داشته باشند.

  به این ترتیب رفسنجانی وسیله‌ای شد که احمدی نژاد به قدرت برسد. این وسیله همانگونه که شما فرمودید هنوز مورد استفاده نظام است و برخی سبزها شوربختانه هنوز فکر میکنند که از این امامزاده (رفسنجانی) خیری به آنان میرسد! اگر این امامزاده سودی داشت، تا بحال فایده‌ای از خود نشان داده بود. داستان این است که رفسنجانی میانه باز ماهری است و همه را بازی میدهد (گرچه الان خیلی کم‌توان‌تر شده است) و در نهایت هدف خود و نه سبزها را دنبال خواهد نمود.

  انتظار و معطل رفسنجانی شدن از سوی برخی سبزها بی فایده و حتا مضر است. اگر وی روزی به مردم پیوست، قدمش مبارک، همانطور که اگر مجاهدین با مردم همراه شدند، قدمشان مبارک است، ولی تا آن موقع نباید هیچ حسابی روی اینان باز نمود که این از خودباوری ما جلوگیری میکند.

  علت برخی موارد گفته شده در بالا لینکهای فراوان در حد افراط در سایتها و شبکه‌های اجتماعی در مورد رفسنجانی بود. این نشان میدهد که عده زیادی از سبزها هنوز علاف وی هستند گرچه شاید باوری هم به وی نداشته باشند.

  پاسخحذف
 5. دوست ناشناس بالایی در ویدئو کس دیگری وجود ندارد. این مسلم است که این ویدئو توسط خود حمله کنندگان پخش شده است. حرفی در این نیست. اینها همه برنامه است و بازی دادن سبزها که یکی از علل آنرا گمنامیان فرمودند.

  پاسخحذف
 6. همین موضوع نشان میدهد که ما نباید به این ویدئو زیاد توجه کنیم. همان ابتدا و محکومیت اولیه آن توسط همه کافی بود. ولی هر از چند گاهی عده‌ای باز آنرا پیش میکشند و معرکه در این مورد راه میاندازند، لینک میفرستند و موضوع داغ میکنند! یا نادانند یا خود از جریان سازان ستون پنجمی!

  پاسخحذف
 7. مودبانه - مجاهدین یک فرقه محدود مارکسیست اسلامی تروریست هستند که به رسیدن به قدرت با زور اسلحه اعتقاد دارند. اگر تصور می شد این عقاید در دهه های ۱۳۴۰ و ۱۳۵۰ بخاطر وضعیت جهانی وجهه ای داشته باشد٬ پس از سقوط شوروی سوسیالیستی و روشن شدن چهره اسلام تروریستی دیگر وجهه ای در جهان و ایران ندارد. و این سازمان وسایر سازمانهای مشابه با رفتار مسلحانه خود باعث آموزش رژیم فرقه خمینی در استفاده از اسلحه و زور برای پیشبرد عقاید خود شدند. مسعود رجوی و سران سازمان باید هر چه زودترانحلال این سازمان را از نظر ایدیولوژیکی اعلام کنند و به مردم ایران برای ایجاد یک حکومت بدون ایسم دموکراسی پارلمانی بپیوندند.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.