یکشنبه، فروردین ۲۱، ۱۳۹۰

بعضی وقتها، یک دزد، غیر از دزدی به بدترین شکلی به شعور صاحب مال نیز توهین می کند، مانند احمدی نژاد با مزایده خودرو خود!

البته که واضح و مشخص بود که اگر فردی پولی را از راه اخلاقی و درست بدست آورده باشد، آنرا خرج احمدی نژاد و تئاتر او نمی کند! بر فرض که خریدار نیز میلیاردر باشد و بسیار پولدار، چرا باید بیاید و در یک مزایده احمقانه شرکت کند و هم پول بدهد و هم عضو گروه نمایش احمدی نژاد بشود که از دستانش خون مردم ایران می چکد. 

حال حکایت مزایده ماشین اوست، شخصی این ماشین قراضه را بیش از یک میلیون دلار در مزایده خریده تا پولش خرج جانبازان جنگ شود، و البته که مافیا و شیپور تبلیغات احمدی نژاد نیز بسیار بر این مساله مانور کرده اند، حال گند قضیه درآمده که شخص خریدار، جزو مافیای اقتصادی احمدی نژاد بوده است و فقط بیش از 1200 میلیارد تومان به بانک ها بدهی دارد! منبع    (کافیست یادمان بیاید که مردم عادی برای یک وام پنج میلیون تومانی باید ماه ها بدوند و پارتی بتراشند!)

احمدی نژاد با این تئاتر مسخره مزایده ماشین خود، به شعور تک تک مردم ایران توهین کرده است. 

بعضی وقتها، یک دزد، غیر از دزدی به بدترین شکلی به شعور صاحب مال نیز توهین می کند، مانند احمدی نژاد با مزایده خودرو خود!


لینک این مطلب در بالاترین-----آزادگی -----ریشه ها-----فرندفید


۳ نظر:

 1. از شما دعوت می شود که به صورت رسمی به جامعه ی وبلاگ نویسان سبز بپیوندید.
  http://greenbloggercamp.wordpress.com/how-we-work/
  منتظر شما در این جامعه هستیم.
  درصورت آنکه پس از آشنایی با این جامعه تمایلی برای عضو شدن در آن پیدا نکردید، خوشحال خواهیم شد که از علت آن مارا باخبر سازید.

  پاسخحذف
 2. ریدم به عنتری نژاد خار کسه مادر جنده قاتل دزد کوسکش

  پاسخحذف
 3. ( کمونیست = مسلمان = تجزیه طلب = تروریست = بیگانه = ضد آزادی و دموکراسی = عوامل عقب ماندگی = دشمن ایران و ایرانی )
  سوال: سابقه تاریخی و رابطه این افراد را با هم پیدا کنید؟

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.