شنبه، فروردین ۲۰، ۱۳۹۰

خانم مریم و آقای مسعود رجوی، رفتار شما برای قربانی کردن ساکنین شهر اشرف، به مانند رفتار خمینی است که بچه چهارده ساله را به میدان مین می فرستاد و به آن نیز افتخار می کرد.


براستی چه بر سر مردم ایران آمده است؟ چند پناهجو که جواب منفی گرفته اند ؛ در لندن لب خود را به نشانه اعتراض ، دوخته اند و پناهجویی دیگر در هلند خودش را به وحشتناک ترین وجهی با آتش می کشد. 

و اکنون در آغاز سال نو خورشیدی، شهر اشرف، متعلق به مجاهدین خلق، مورد حمله نیروهای عراقی قرار می گیرد. 

یراستی مقصر کیست ؟ چرا باید جمعی از هموطنان ما در عراق به چنین وضع وخیمی روزگار بگذرانند و گوشت قربانی توافق های بین دولت عراق و رژیم ایران شوند؟

جدای از وضع رقت انگیز ساکنین شهر اشرف، ذکر این نکته ضروری است: 

مسعود رجوی و مریم رجوی ،  جنایکارانی هستند از جنس خمینی ؛ در شهر اشرف یک دیکتاتوری کوچک بنا کرده اند  که منش و روش آن ، صد در صد منطبق با رژیم جمهوری اسلامی است.

با شستشوی مغزی ، افراد را در آن شهرک نگه می دارند، اجازه دسترسی آزادانه  به اطلاعات و اخبار را به آنها نمی دهند و همانطوری که خمینی از بچه چهارده ساله ، بسیجی می ساخت تا میدان مین را پاک کند، مسعود رجوی نیز ، ساکنین شهر اشرف را که شستشوی مغزی داده شده اند، سپر مقاومت خود در مقابل عراق کرده است. 

آقا و خانم رجوی، 
اگر راست می گویید اجازه دهید ساکنین شهر اشرف، به اطلاعات آزاد دسترسی داشته باشند، خطر زندان های مخوف شما در آن شهر لعنتی آنها را تهدید نکند، و بعد ببینم آیا باز این قربانیان ، حاضرند گوشت قربانی حماقت های شما بشوند یا نه ؟!

بیش از آنکه دولت عراق را مقصر این جنایات بدانم، مسعود رجوری و مریم رجوی ، مسول این جنایات و خون های ریخته شده بر زمین هستند. 

البته برای مسعود رجوی و گروه فرمانده هان مجاهدین، گویا ریخته شدن خون بر زمین اهمیتی ندارد.

لینک این مطلب در بالاترین-------آزادگی--------فرندفید-------ریشه ها

تصویری گویا از همپیمانی مسعود رجوی با صدام حسین، یکی از مخوف ترین جنایتکاران تاریخ معاصر دنیا

۱۸ نظر:

 1. نمی دانم بالاخره مشخص شد این مسعود رجوی زنده است یا مرده ؟!

  پاسخحذف
 2. تصمیم شجاعانه و تاریخی انحلال داوطلبانه وهمزمان سازمان مجاهدین خلق ایران و نهضت آزادی ایران (ملی-مذهبی) بزرگترین ضربه ایدیولوژیک و سیاسی به رژیم جمهوری اسلامی است. زیرا با اعلام پیروی از دموکراسی پارلمانی ورای مردم و اعلام عدم کارآیی اسلام بعنوان یک گزینه سیاسی ٬ دیگر اسلام به عنوان یک گزینه سیاسی و ایدیولوژی مترقی برای مردم ایران و بخصوص جوانان مطرح نخواهد بود و نیز جمهوری اسلامی دیگر نخواهد توانست با دشمن سازی وجود خود را توجیه نماید. این تصمیم یک پیشرفت و گام تاریخی فکری و سیاسی در زندگی ملت ایران بشمار میرود.

  پاسخحذف
 3. بعنوان یک ایرانی عرض میکنم کاری به نظام هم ندارم خلاصه خدا جای حق نشسته خائنین و وطن فروشان دیروز ،که هزاران نفر از مردم بی گناه را در کوچه و خیابان ترور کردند و بعد رفتند عراق ، امروز به بدست خودشان نوکرانشان را معدوم میکنند، این درس عبرتی است برای شما ها که وطن فروشی کردید دیری نخواهد گذشت که شما هم به سر نوشت معدومین عراق گرفتار میشوید شما بی طرف نیستید شما سر و ته یک کرباس هستید

  پاسخحذف
 4. I think you are simplifying a complex issue and victimising the victims of a dictatorial regime.
  If you remember the begining of the uprising of Tunesia which was the suicidal action of an educated man there i am sure you comdemn it. Iranian citizens are killed ,injured ,jailed, raped by this evil regime in Iran inside Iran outside iran by its mercenaries or its coronies like the criminal Maliki.
  As a result it is better for you and the commentators above to slow down and look ate evil regime and do not blame the victim's of it. Iranian citizens are not safe at home or outside even if they are under the UN protection while The evil is alive.
  Please open your eyes and see the full picture if you are not part of the eveil.
  Down with the evil regime in Iran
  Viva those who scrify their lives and freedom for the freedom of their country even if we do not completely agree with their strategies.
  Payam, Sydney

  پاسخحذف
 5. تو فعلا کونت ر بده وکاری به این کارها نداشته باش

  پاسخحذف
 6. I am surprised with this ite and its low lwvwel article and comments.
  Is this a VAVAK site?
  Some comentators are street worker focussed on their daily businesses.
  Paya Sydney

  پاسخحذف
 7. توی ناشناس دومی ای اطلاعاتی کون نشسته کیرم تو قبر ابا و اجدادت از کی تا حالا کونکشای پاسدار حرومزاده شدن مردم بی گناه؟لاجوردی مادر کسده بیگناهه؟کیرم تو خودت و شهدای جاکش راه خمینی که هنگام وطنفروشی و برای فتح قدس هلاک شدن ارواح کس ننشون با اون فضاحت از فاو انداختنشون بیرون ضمنا منظور شما کدام زندان های مخوفه؟ مدرکی هم دارید؟ مجاهدین هیچ بیگناهه رو و هیچ غیر نظامی ای رو به قتل نرسونده و یه گروه مقاومت مثل نهضت مقاومت ضد نازی و ضد فاشیسته

  پاسخحذف
 8. اگر امکان داره یک دعوتنامه بالاترین برای من ارسال کنید ممنون میشم.واقعا خسته شدم از بس دنبال دعوتنامه گشتم.
  با تشکر
  karen.parsa89@gmail.com

  پاسخحذف
 9. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 10. ناشناس شنبه, آوریل ۹, ۲۰۱۱، ساعت ۵:۰۶:۰۰ (GMT+۰۲:۰۰)
  "خیانت و وطنفروشی" مجاهدین را فقط چهار تا ابله مثل تو باور میکنند و الا تا حالا در مقابل این همه اتهام تا بحال یل مدرک درست و حسابی و قابل اعتنا برای اثبات این اتهامات پیدا نشده. تمام مبنای حرفهای شما عکسی است که از دست دادن رجوی و صدام دارید. خوب که چی؟ این آیا خیانت را ثابت میکنه؟ خیانت را خمینی به این کشور کرد که جنگ را بعد از فتح خرمشهر و پیشنهاد آتش بس صدام و تعهد پرداخت غرامت از سوی اعراب ادامه داد و کار را به آنجا رساند که با خفت و خواری از عراق بیرونش کردند. نزدیک ۱۰۰۰ میلیارد دلار هم خسارت روی دست کشور گذاشت که ملت ایران تا چشمش سو دارد و پاهایش مو، باید خسارت این جنگ را بدهد. شما حرامزاده های بچه آخوند تنها سرمایه ای که دارید وقاحت و پررویی فوق العاده ای است که دارید که انهم حاصل سالها کن دادن در حوزه های علمیه است یا حاصل صیغه شدن مادرهایتان به آخوندها که صواب بیشتری ببرند و در نتیجه شما حرام لقمه ها را پس انداختند.

  پاسخحذف
 11. ناشناس شنبه, آوریل ۹, ۲۰۱۱، ساعت ۹:۰۶:۰۰ (GMT+۰۲:۰۰)
  "خیانت و وطنفروشی" مجاهدین را فقط چهار تا ابله مثل تو باور میکنند و الا تا حالا در مقابل این همه اتهام تا بحال یل مدرک درست و حسابی و قابل اعتنا برای اثبات این اتهامات پیدا نشده. تمام مبنای حرفهای شما عکسی است که از دست دادن رجوی و صدام دارید. خوب که چی؟ این آیا خیانت را ثابت میکنه؟ خیانت را خمینی به این کشور کرد که جنگ را بعد از فتح خرمشهر و پیشنهاد آتش بس صدام و تعهد پرداخت غرامت از سوی اعراب ادامه داد و کار را به آنجا رساند که با خفت و خواری از عراق بیرونش کردند. نزدیک ۱۰۰۰ میلیارد دلار هم خسارت روی دست کشور گذاشت که ملت ایران تا چشمش سو دارد و پاهایش مو، باید خسارت این جنگ را بدهد. شما حرامزاده های بچه آخوند تنها سرمایه ای که دارید وقاحت و پررویی فوق العاده ای است که دارید که انهم حاصل سالها کون دادنتان در حوزه های علمیه است یا حاصل صیغه شدن مادرهایتان به آخوندها که صواب بیشتری ببرند و در نتیجه شما حرام لقمه ها را پس انداختند.

  پاسخحذف
 12. ناشناس شنبه, آوریل ۹, ۲۰۱۱، ساعت ۹:۰۶:۰۰ (GMT+۰۲:۰۰)
  "خیانت و وطنفروشی" مجاهدین را فقط چهار تا ابله مثل تو باور میکنند و الا تا حالا در مقابل این همه اتهام تا بحال یک مدرک درست و حسابی و قابل اعتنا برای اثبات این اتهامات پیدا نشده. تمام مبنای حرفهای شما عکسی است که از دست دادن رجوی و صدام دارید. خوب که چی؟ این آیا خیانت را ثابت میکنه؟ خیانت را خمینی به این کشور کرد که جنگ را بعد از فتح خرمشهر و پیشنهاد آتش بس صدام و تعهد پرداخت غرامت از سوی اعراب ادامه داد و کار را به آنجا رساند که با خفت و خواری از عراق بیرونش کردند. نزدیک ۱۰۰۰ میلیارد دلار هم خسارت روی دست کشور گذاشت که ملت ایران تا چشمش سو دارد و پاهایش مو، باید خسارت این جنگ را بدهد. شما حرامزاده های بچه آخوند تنها سرمایه ای که دارید وقاحت و پررویی فوق العاده ای است که دارید که انهم حاصل سالها کون دادنتان در حوزه های علمیه است یا حاصل صیغه شدن مادرهایتان به آخوندها که صواب بیشتری ببرند و در نتیجه شما حرام لقمه ها را پس انداختند.

  پاسخحذف
 13. آقای گمنامیان
  شما بد جوری به جاده خاکی زدی و سوراخ دعا را گم کردی. رجوی که در پادگان اشرف نیست. اگر هم میبد مسلما قدرتی مافوق سربازان ملکی نداشت که با اسلحه بجان افراد بی سلاح افتاده اند. چرا بجای محکوم کردن جنایتی که در پادگان شهر اشرف میافتد، بجان کسی افتادی که اساسا در حال حاضر قدرتی ندارد؟ از ان گذشته، اگر مجاهدین ساکن در قرارگاه اشرف مغز شویی شده هستند، که با مشتی افراد مغز شویی شده که با گلوله و کشتار برخورد نمیکنند. اینها بیش از یکسال است که دویست بلندگوی قوی در اطراف اشرف کار گذاشته اند. چرا در این مدت و با این بلندگوها اطلاعات همه جانبه را به اینها ندادند که اینها دیگر مغز شویی شده نباشند؟ اگر جریان اطلاعات در اشرف یکطرفه است و افراد را مغز شویی میکند، چطور این دویست بلندگو در این یکسال کمترین تاثیری در شکستن این جو نداشته است؟آیا به این دلیل نیست که این جماعت حزب اللهی اساسا حرفی جز ارتجاع و توحش ندارند که بزنند، یعنی عین همین کاری که در ایران با مردم و جوانان میکنند؟

  پاسخحذف
 14. به نظر من در نیم قرن اخیر سه تا سازمان مجاهدین خلق به وجود آمد که با هم کاملن متفاوت بودن اولی مال حنیف نژاد بود که یک گروه کوچک بود و در سال 50 متلاشی شد دومی مال تقی شهرام بود که بعدها به پیکار تغییر نام داد سومی هم مال رجوی بود. در میان این رهبران در صداقت اولی و هوش و میهن پرستی دومی شک ندارم ولی رهبری گروه سوم رو به کسی سپردن که بزرگترین دشمن دو گروه دیگر وهر ایرانی شریف ولی زود باور، بود. دلیلش هم واضحه. عملکرد این آدم در طی این سالها شناسایی و جذب مخالفین نظام و سپردن آنها بدست جوخه های اعدام خمینی بود.آیا عجیب نیست که بعد از تیر ماه سال 60 چطور تمامی اعضای رده پایین و میلیشیا در عرض 2 ماه شناسایی و دستگیر میشن؟!توجیه رجوی اینه که خمینی طرح مالک و مستاجر رو اجرا کرد نباید فراموش کرد که خود این طرح توسط یکی از اعضای رده بالای سازمان به خمینی پیشنهاد شد . تعداد زیادی رو هم با دادن اطلاعات دروغ بهشون برای سلاخی شدن به تنگه ی چهار زبر(مرصاد) فرستاد.و بسیاری از جوونای آزادیخاه ایران رو بانسبت دادنشون به سازمان خودش به چوبه های دار خامنه ای سپرد.کسی از خودش نپرسید که چرا این شخص همیشه اولین نفریه که فرار میکنه ؟چرا وقتی با اعضا روبوسی میکنه اسلحه به کمر میبنده ؟چرا خودش همیشه در جاهای امن ساکن میشه؟ سند همکاریش با ساواک در مورد لود دادن اعضای سازمان اول و دوم ، در مقابل اینهمه واضحات ، کمترینه.

  پاسخحذف
 15. من از مریم و مسعود رجوی و سازمان مجاهدین بسیار بیزار هستم اما این جنایتی که دولت عراق بر ضدّ این ایرانیان بی‌ سلاح و صلح آمیز کرده رو باید به شدت محکوم کرد. فراموش نشود که مجاهدین مبارزهٔ مسلحانه رو گذاشتن کنار. این طرز فکر عقب افتاده و وحشیانه که این حقشون هستش رو باید گذشت کنار. باید برای ساکنین کمپ اشرف دلسوزی نشان داد و این عمل دولت عراق و جمهوری اسلامی را به شدت محکوم کرد.

  پاسخحذف
 16. فراموش نشود که ما باید از تمام اقلیت‌ها و گروه‌های دموکراتیک ضدّ رژیم حمایت بکنیم. نمی‌شه گفت این حقشون هستش، و در مورد بعدی گفت اون‌ها کمونیست هستند، و در مورد بعدی اون‌ها کرد هستند، اون‌ها بهایی هستند، اون‌ها کافرند، اون‌ها گی‌ هستند، اون‌ها زن هستند، اون‌ها فلان هستند...

  پاسخحذف
 17. با تشکر از مطلب شما من این مطلب را خواندم و نظرات را کسی نوشته بود که فقط یک عکس از صدام و رجوی هست و که چه؟ نه خیر انبوهی مدرک و فیلم از خودفروشی رجوی و آلت دست صدام شدنش هست و انبوهی آدم که گواه و شاهدند جرا ندیده میگرند و حتی اگر هم نبود اینهمه سیاست هست مجاهدین در اساسنامه شورایشان نوشته اند که خواهان جمهوری دمکراتیک اسلامی هستند وامروزه نه این اساسنامه را عوض مکنند و نه علنی آن را بیان میکنند و درعوض میگویند که خواهان جدایی دین از دولت هستند که با این اساسنامه متناقض است . این نفاق نیست . آنها هم دم از کمونیست میزنند هم اسلام هم از همجنسگرایی حمایت مکینند از هم وهابیون خلاصه برای قدرت حاضرند نوکری هر کسی را بکنند باور کنید اگر جمهوری اسلامی و خمینی به آنها اجازه و قدرت میدادند الان از لباس شخصی ها بودند

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.