پنجشنبه، اسفند ۱۹، ۱۳۸۹

آقای خامنه ای، احیانا" در مسلک شما، تجاوز و کشتن و شکنجه کردن، بدتر از فحاشی نیست؟!

آقای خامنه ای روز پنجشنبه ۱۹ اسفند (۱۰ مارس) در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری گفت: "فضای اهانت و هتک حرمت، مخالف اسلام، خلاف شرع و خلاف عقل سیاسی است و موجب خشم خداوند می شود". منبع

مقام معظم رهبری، ممکن است بفرمایید زمانی که سربازان شما به مردم در زندان ها تجاوز می کردند و همزمان فحش هم می دادند، آیا شما آنموقع هم آنها را از فحاشی منع می کردید؟!
تا جایی که ما می دانیم، فحش دادن کار بدی است، اما از آن بدتر، تجاوز به دختران و پسران زندانی است، به رگبار بستن مردم است، با ماشین رد شدن از روی مردم است، گلوله شلیک کردن به قبل دختری مانند ندا است، دزدیدن رای مردم است، دیکتاتوری است،  به تاراج بردن اموال یک کشور است، ترویسم و کشتن مردم بی گناه است. 
ممکن است بفرمایید زمانی که نظام شما مشغول انجام این جنایات بود، شما چه غلطی می کردید و کدام قبری بودید که جلوی عمال خود را بگیرید؟!
براستی چیزی که در قاموس شما، چیزی که وجود ندارد ، شرم و حیا است، حتی خودت نیز می دانی که بقیه می دانند که مشغول دروغ گویی هستی، اما همچنان ادامه می دهی !


۱۰ نظر:

 1. راستش اول فکر کردم ساشتیانی دایی جان ناپلئون شده! ولی بعد با دیدن کامنتت و تعقیب لینک ها فهمیدم جدا این Fox یه کاسه ای زیر نیم کاسه اش هست! فعلا که از بیخ قضیه رو انکار میکنه همانند سنگ پا! یعنی منظورش چیه؟ همه کاربرهای بالاترین تحت نظر هستن؟ مثلا این زهر چشم هستش؟ میخواد بچه بترسونه؟! من سر در نمیارم!

  پاسخحذف
 2. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 3. نوروز این زیبا ترین جشن دنیا یادگار نیاکان ماست و مردم این روز را بمناسبت بر تخت نشستن جمشید شاه پس از آبادانی ایران ورفاه ایرانیان جشن میگرفته اند.
  فردوسی بزرگ: جمشید شاه......
  به فر کیانی یکی تخت ساخت
  چه مایه بدو گوهر اندر نشاخت
  که چون خواستی دیو برداشتی
  ز هامون به گردون برافراشتی
  چو خورشید تابان میان هوا
  نشسته برو شاه فرمانروا
  جهان انجمن شد بر آن تخت او
  شگفتی فرومانده از بخت او
  به جمشید بر گوهر افشاندند
  مران روز را روز نو خواندند
  سر سال نو هرمز فرودین
  برآسوده از رنج روی زمین
  بزرگان به شادی بیاراستند
  می و جام و رامشگران خواستند
  چنین جشن فرخ ازان روزگار
  به ما ماند ازان خسروان یادگار

  ما به کسی اجازه نمی دهیم که ازاعتقادات و رسوم ایرانیان اصیل سوء استفاده نماید و باید برای همیشه این خطوط و مرز ها مشخص باشد.
  اگر کسی مسلمان یا کمونیست است و اعتقادی به ایران و ایرانی ندارد٬ حق ندارد نوروز و چهارشنبه سوری و سیزده بدر را جشن بگیرد
  اگر خامنه ای و احمدی نژاد بخواهند ریاکارانه بمناسبت نوروز پیام بدهند مثل این است که یک کمونیست روز عید قربان را جشن بگیرد٬ یا یک مسلمان روز تولد مارکس را جشن بگیرد.
  گذشت زمان وقرنهاهیچ دلیلی بر فراموش کردن اصل فلسفه نوروز نمیشود. کما اینکه از اسلام ۱۴۰۰ سال و از کمونیسم حدود صد سال گذشته است.
  *** واگر خامنه ای یا احمدی نژاد و یا کمونیستها بخواهند ریاکارانه پیام نوروزی بدهند باید بدانند و در لحظه تحویل سال بیا د آورند که در همان لحظه دارند به رو وروح پیامبر و امامان خود و مارکس و لنین و می رینند.
  نوشته های مرتضی مطهری در مخالفت با نوروزو چهارشنبه سوری و سیزده بدر و فردوسی کواه این مدعاست.
  ویکی‌پدیا- مرتضی مطهری معتقد بود که بزرگداشت آیین چهارشنبه سوری از آن «احمق‌ها» و آیین نوروز «ضد اسلام» است و در مطبوعات و سخنرانی‌ها به این مطلب اشاره کرده‌است.[۷]
  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%B6%DB%8C_%D9%85%D8%B7%D9%87%D8%B1%DB%8C#.D8.B1.D8.B3.D9.88.D9.85_.D9.85.D9.84.DB.8C_.D8.A7.DB.8C.D8.B1.D8.A7.D9.86.DB.8C

  پاسخحذف
 4. بریم بمیریم بابا ما هم تو این یکی دو سال خیلی ها رو که بی گناه بودن زدیمشون و حتی کشتیم مبارزه که دیگه این چیزا رو نمی شناسه. خداییش شما تو تظاهرات ندیدید که چند نفر رو بی گناه نفله کردیم. اول بریم خودمون رو درست کنیم بعد به بقیه بگیم

  پاسخحذف
 5. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 6. Marg bar khamenei taryaki

  Marg bar rejim adamkosh eslami khamenei bisharaf

  پاسخحذف
 7. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.