جمعه، فروردین ۰۵، ۱۳۹۰

اغتشاشیدم به دینی که ...! / مرجع محترم تقلید شیعه؛ تف به رویت! از پول و درآمد ساخت فیلم پورنو و قوادی نیز نمی خواهی بگذری و به بهانه حلال کردن، نیمی از آنرا طلب می کنی ؟

این نامه، دستخط خود مرجع تقلید شیعه است، با مهر ایشان ؛ لذا شک نکنید. (این هم بازتاب این نوشته من در رسانه های رژیم است، که خود نشان از درستی این استفتا است! اینجا را کلیک کنید)

می توانید از دفتر این مرجع تقلید ، اصل بودن این مدرک را مورد سوال قرار دهید، تا ایشان تایید کنند.


مراجع تقلید را افرادی مقدس می دانند، آنها را نماینده امام زمان می خوانند و رژیم اسلامی ایران، بر اساس حمایت آنها قوام یافته و همچنان بر جا مانده است


در این پست از وبلاگ من ، می بیند که چگونه مرجع محترم تقلید شیعه ، در جواب استفتا من به صراحت و بی شرمی تمام، نیمی از پول ساخت فیلم پورنو  و قوادی (جاکشی) را طلب می کند.


در همه جای دنیا ، افرادی که از راه ارایه فاحشه ها کسب درآمد می کنند، پست ترین افراد جامعه هستند، چون آنها (عموما) با زور زنانی را مجبور به این کار می کنند ، آنها بسیاری از دختران قربانی را به زور وارد این حرفه می کنند، به آنها زور می گویند، قست اعظم پول را خود بر می دارند و الی آخر.


حال به یاد بیاوریم که طبق قوانین اسلام؛ اگر زن و ومردی همدیگر را دوست داشته باشند و بر حسب علاقه با هم تماس جنسی خارج از ازدواج داشته باشند، به سنگسار محکوم می شوند.


حال به این استفتا من از مرجع تقلید شیعه ، ایت الله صادق روحانی توجه کنید. من در این استفتا  خود را یک زن مطلقه معرفی کرده ام که از شوهرش رقم سنگینی به ارث برده است و  از او پرسیده ام که آیا پول حاصل از ساخت فیلم پورنو  و یا جا کشی،می توانم استفاده کنم ؟


او با وقاحت تمام ، در صورتی که نیمی از آن پول به حساب پسرش واریز شود، پول ساخت فیلم پورنو و یا قوادی را حلال  می داند.


یادمان بیاید که تا کنون ده ها نفر به مانند مکرمه یا جعفر صرفا به دلیل اینکه یکدیگر را دوست داشته اند، بر اساس قوانین اسلام، سنگسار شده اند ولی مرجع شیعه ، پول حاصل از روابط سکسی که بر اساس دوست داشتن نیز نیست، بشرطی که نیمی از آن به جیب خودش برود، حلال می داند.


در اینجا لازم است باز جمله معروفم را تکرار کنم و بگویم: اغتشاشیدم به دینی که مرجع تقلیدش، نیمی از پول فیلم پورنو را می گیرد و آنرا حلال می کند.


ضمنا، حضرت آیت الله ، هر چه شما و رژیم اسلامی در این سی ساله برای ما بیمارستان ساختید و کار خیریه انجام داده اید، از سرمان نیز زیاد است، دیگر نیاز نیست شما بیمارستان برای سرطانی ها بسازید، تازه، پول را باید به فرانسه بفرستیم، برای پسر حضرت آیت الله !(مگر بیمارستان در فرانسه قرار است ساخته شود ؟!) 


ضمنا، بعد از انتشار این پست در وبلاگ من، در شهر هم به ما پیشنهاداتی شده است...!

لینک این مطلب در بالاترین------آزادگی ------- فرند فید-------ریشه ها مطالب مشابه :۴۹ نظر:

 1. دوست عزیز
  تو هم که چه کارهای جیمز باندی میکنی! ولی دمت گرم که بهر حال با این کارها روشنگری میکنی. البته چیزی که گفتی تازگی ندارد. یادم هست که در کتاب "گلهایی که در جهنم میرویند" مرحوم محمد مسعود میگفت که قبل از مشروطه آخوندها از فاحشه خانه ها باج میگرفتند و پس از انقلاب مشروطه اژان ها.

  پاسخحذف
 2. درود بر تو. آخوند مفتخور کون گشاد فکر کرد عجب ببویی گیر آورده.

  پاسخحذف
 3. نتیجه ای که گرفته اید مغلطه است. کسی نگفت که که قوادی و فیلم پورنو ساختن اشکالی ندارد. اگر خود شما اینکار را کرده بودیدو مطمئن بودید تمام مال از حرامبه دست آمده باید از تمام مال دست می کشیدید. مسئله یک زن مطلقه که از منبع مال خبری نداشته است و گناهی نداشته است و نمی داند چقدر از مال از کار حرامبهدست آمده در صورت کشیدن از مال به بدبختی می خورد کاملا متفاوت است. می خواستید بگوید از تمام مال دست بکشید و از گرسنگی بمیرید و یا به فحشا بیفتید؟

  فقه اسلام فقه همین دنیای بی در و پیکر است که مشکلات سریعا حل شود،نه یک فقه اخلاقی که هی چپ و راست همه را محکوم کندو ژست رادیکال بگیرد. همان سنگسار ها و مداخله در روابط مرد و زن هم در فقه به آن صورتی که اجرا می شود نیست. کی میتواند ۴ شاهد که عمل را دیده باشند بیاورد؟ فقط گفته اند که بترسند و علنی انجام نشود. حالا هم که مسئله اصلاسیاسی شده و لوث شده.

  به هر حال حرف شما منطقی نیست. این فتوا ، درست یا غلط، به حلال بودن ساخت فیلم پورنو منجر نمی شود که انقدر شلوغش کرده اید. واقعا گوزن به شقیقه چه ربطی داره؟

  پاسخحذف
 4. ناشناس آخری ،
  یک -
  از کی تا به حال اسلام برای زنان ارزش ویژه قایل شده است !؟
  تا جایی که ما دیده ایم، زن نصفه محسوب می شود !
  دو -
  حکم سنگسار علاوه بر شاهد ، با علم قاضی نیز قابل انجام است.
  نمونه اش صدها سنگساری که در این صد ساله شده است.
  سه-
  کسی نگفت مرجع تقلید گفته فیلم پورنو حلال است،
  بلکه سخن اینجاست که مرجع تقلید شما حاضر است نصف پول و درآمد ساخت فیلم پورنو را بگذارد در جیب مبارکش !!

  پاسخحذف
 5. پ.ن. کاری به اینکه پول را برای کار خیریه خودش می خواهد ندارم. شاید کاسه ای زیر نیم کاسه باشد، شاید نه.
  می توانست بگوید نیم پول را در خیریه مصرف کنید. ولی کسی فتوا نداد که شما می توانید درکار ظورنو باشید به شرطی که نیم پول را به من بدهید. اگر غل و غشی نداشتید باید این سوال را از آیشان می پرسیدید:

  می خواهم در صنعت پورنو سرمایه گذاری کنم. آیا اگر نیم در آمدم را به حساب پسر شما واریز کنم، باقی در آمد من حلال می شود؟ درآمد دیگری ندارم.

  پاسخحذف
 6. حکم سنگسار علاوه بر شاهد ، با علم قاضی نیز قابل انجام است.
  نمونه اش صدها سنگساری که در این صد ساله شده است.

  چنین چیزی در فقه اسلام نداریم علم قاضی تنها با ۴ شاهد به وجود می آید یا با ۴ بار اعتراف آزاد. کسی هم حق تجسس ندارد. آنچه که در ای صد ساله هم انجام شده قغلط بوده به خاطر بی سوادی من و شما و اینکه جلوی خفه خون گرفتیم و هی حرف مفت زدیم.

  پاسخحذف
 7. Maeg bar khamenei va har cheh akhonde fased

  Marg bar jomhoori eslami

  پاسخحذف
 8. به نام خدا
  سلام
  من اعتقادی به دروغ ندارم با اینحال طرف کمتر دروغ گفته ! برای ساخت بیمارستان سرطانی ها پول زیادی لازمه. در ضمن پول ارثش کاملا حلاله فقط اون 50 درصد حق پاکسازیش دیگه ... !! من به نوبه خودم اگر قرار باشه حقیقت را از این راهها پیدا کنم باید سر بر کوه بگذارم. حیف وقت که گذاشتی برای این قشر ایمیل زدی ! اگر میخواهی ببینی این آدم ملعونه یا نه برو تو سایتش اینو صفحه اصلیش میبینی : http://www.rohani.ir/
  پیامبر اکرم (ص):
  هرگاه بدعت ها در میان امتم پدیدار شوند، بر عالِم است که علم خود را آشکار سازد. هر کس چنین نکند، لعنت خدا بر او باد.
  الکافی، ج 1، ص 54، ح2 به قول آقای احمد خاتمی قباحت هم حدی دارد. و البته ایشون از انعطاف پذیری این حد چیزی نگفته اند !

  پاسخحذف
 9. گمنامیان جان ما اگه بخواهیم مادر شما را از کون مورد تعرض جنسی قرار بدهیم باید چه کنیم؟

  پاسخحذف
 10. ناشناس آخری،
  می دانم که کی هستی ،
  موجود بی مقداری هستی که در بالاترین جرات حرف زدن نداشته ای ، آمده ای اینجا اظهار وجود می کنی !!
  به قوی معروف :

  کی به پوز سگ دریا گردد نجس ؟!

  پاسخحذف
 11. ممنون عزیز که این قشر شیاد رو رسوا می کنی. این ملا ها به هیچ چیز فکر نمی کنند به غیر از شکم و آلتشون. پولش خوب باشه خودشون هم فیلم پورنو گی بازی میکنن.

  پاسخحذف
 12. آفرین گمنام جان. خوب مچ گرفتی‌ :-)

  آخوند کثافت بخاطر پول همه کار میکنه.

  پاسخحذف
 13. گوه خوردي! اين كارا ديگه قديمي شده! اين دستخطها تو اينترنت پره بچه كوني!

  پاسخحذف
 14. مراجع تقلید شیعه و فقه شیعه خودشان بزرگترین مشکل فعلی ایران هستند. جوانی مه خودش عقلو و اراده تصمیم گیری برای زندگ خودش دارد، یک کسی مثل مرجع تقلید! غلط میکند برای زندگی مردم حکم و امریه صادر کند

  پاسخحذف
 15. با سلام خانم یا آقای گمنامیان
  عجیبه که در قرن 21 کسانی چون تو هنوز نیاموخته اند که نباید به مقدسات دیگران بی احترامی کردو مقدسات دیگران محترم است، منه مسلمانه عقب مانده متحجر بیسواد میدانم و آموخته ام که حتی نباید به بت هایبت پرستان که از سنگ و چوب است توهین کنم آنوقت توی روشنفکره با سواد امروزی و حتما با فرهنگ(!) هنوز نیاموخته ای که نباید به مقدسات یک میلیارد انسان (حال نفهمو متحجر) توهین کرد؟؟؟محمد و قرآن از مقدسات یک میلیارد انسان است و نسبت دادن الفاظی چون راه زن و زنباره توهین است. نوشته هایت از دید من سر سوزنی ارزش و اهمیت ندارد تا وقتی که این مهم را متوجه نشده ای.

  پاسخحذف
 16. کیر 40 سانتی مشکی و کلفتم لا درز کس ننه محمد پیغمبر که این بی ناموس بچه باز را پس انداخت و 12 جاکش بعد از خودش . کیر مشگیم لا درز کس فاطمه زهرا و منیم تو دهانش که حسین کسکش را پس انداخت . ریدم تو دهان هر چی اخوند و ایت الله است و شاشیدم بر تک تک ایه های قران این کتاب جهل و جنون . نابود باد اسلام این دین خون و خونریزی . مرگ و نفرین بر عرب و حامی عرب . پاینده و جاوید باد ایران و ایرانی

  پاسخحذف
 17. کیر 40 سانتی مشکی و کلفتم لا درز کس ننه محمد پیغمبر که این بی ناموس بچه باز را پس انداخت و 12 جاکش بعد از خودش . کیر مشگیم لا درز کس فاطمه زهرا و منیم تو دهانش که حسین کسکش را پس انداخت . ریدم تو دهان هر چی اخوند و ایت الله است و شاشیدم بر تک تک ایه های قران این کتاب جهل و جنون . نابود باد اسلام این دین خون و خونریزی . مرگ و نفرین بر عرب و حامی عرب . پاینده و جاوید باد ایران و ایرانی

  پاسخحذف
 18. یک مرجع تقلید هیچ وقت نامه عامیانه نمینویسه و زیرش رو مهر بزنه! هر چند به این مراجع اعتمادی ندارم و لی این نامه ها جعلیه.

  پاسخحذف
 19. کیر 40 سانتی مشکی و کلفتم لا درز کس ننه محمد پیغمبر که این بی ناموس بچه باز را پس انداخت و 12 جاکش بعد از خودش . کیر مشگیم لا درز کس فاطمه زهرا و منیم تو دهانش که حسین کسکش را پس انداخت . ریدم تو دهان هر چی اخوند و ایت الله است و شاشیدم بر تک تک ایه های قران این کتاب جهل و جنون . نابود باد اسلام این دین خون و خونریزی . مرگ و نفرین بر عرب و حامی عرب . پاینده و جاوید باد ایران و ایرانی

  پاسخحذف
 20. کیر 40 سانتی مشکی و کلفتم لا درز کس ننه محمد پیغمبر که این بی ناموس بچه باز را پس انداخت و 12 جاکش بعد از خودش . کیر مشگیم لا درز کس فاطمه زهرا و منیم تو دهانش که حسین کسکش را پس انداخت . ریدم تو دهان هر چی اخوند و ایت الله است و شاشیدم بر تک تک ایه های قران این کتاب جهل و جنون . نابود باد اسلام این دین خون و خونریزی . مرگ و نفرین بر عرب و حامی عرب . پاینده و جاوید باد ایران و ایرانی

  پاسخحذف
 21. کیر 40 سانتی مشکی و کلفتم لا درز کس ننه محمد پیغمبر که این بی ناموس بچه باز را پس انداخت و 12 جاکش بعد از خودش . کیر مشگیم لا درز کس فاطمه زهرا و منیم تو دهانش که حسین کسکش را پس انداخت . ریدم تو دهان هر چی اخوند و ایت الله است و شاشیدم بر تک تک ایه های قران این کتاب جهل و جنون . نابود باد اسلام این دین خون و خونریزی . مرگ و نفرین بر عرب و حامی عرب . پاینده و جاوید باد ایران و ایرانی

  پاسخحذف
 22. کیر 40 سانتی مشکی و کلفتم لا درز کس ننه محمد پیغمبر که این بی ناموس بچه باز را پس انداخت و 12 جاکش بعد از خودش . کیر مشگیم لا درز کس فاطمه زهرا و منیم تو دهانش که حسین کسکش را پس انداخت . ریدم تو دهان هر چی اخوند و ایت الله است و شاشیدم بر تک تک ایه های قران این کتاب جهل و جنون . نابود باد اسلام این دین خون و خونریزی . مرگ و نفرین بر عرب و حامی عرب . پاینده و جاوید باد ایران و ایرانی

  پاسخحذف
 23. نقدی بر دوست عزیزی که 40 سانتی حواله می کند:
  اصلا و ابدا فکر نکنید که چنین اظهار نظری روشن فکری است.اگر نقدی بر شخصیتهای مذهبی دارید در چهارچوب منطق با رعایت شئونات اخلاقی اظهار بفرمایید،مطمئن باشید تاثیرگذارتر خواهد بود.چه بخواهید و چه نخواهید ریشه های فکری مذهبی در قسمت عمده ای از هموطنان شما وجود دارد ، مطمئن باشید با چنین لحن گفتاری نه کسی آگاه می شود و نه کسی تغییر رویه می دهد.اگر فکر می کنید واقعا میخواهید تاثیرگذار باشداطلاعات درست و منطقی ارائه بدهید.
  یادمان باشد عدم رعایت ادب نشانه روشن فکری نیست.

  پاسخحذف
 24. سلاميه مطلب تو وبم گذاشتم خواهش ميكنم يه سري بهش بزنيدwww.tarighatehagh.blogfa.com

  پاسخحذف
 25. رفتم نقدت را خواندم حال اگر شکی بر گفته هایم داشتم به صد در صد بودن ان یقین کامل بردم و این بار حواله تو دیوس هم میدهم
  کیر 40 سانتی مشکی و کلفتم لا درز کس ننه محمد پیغمبر که این بی ناموس بچه باز را پس انداخت و 12 جاکش بعد از خودش . کیر مشگیم لا درز کس فاطمه زهرا و منیم تو دهانش که حسین کسکش را پس انداخت . ریدم تو دهان هر چی اخوند و ایت الله است و شاشیدم بر تک تک ایه های قران این کتاب جهل و جنون . نابود باد اسلام این دین خون و خونریزی . مرگ و نفرین بر عرب و حامی عرب . پاینده و جاوید باد ایران و ایرانی

  پاسخحذف
 26. رفتم نقدت را خواندم حال اگر شکی بر گفته هایم داشتم به صد در صد بودن ان یقین کامل بردم و این بار حواله تو دیوس هم میدهم
  کیر 40 سانتی مشکی و کلفتم لا درز کس ننه محمد پیغمبر که این بی ناموس بچه باز را پس انداخت و 12 جاکش بعد از خودش . کیر مشگیم لا درز کس فاطمه زهرا و منیم تو دهانش که حسین کسکش را پس انداخت . ریدم تو دهان هر چی اخوند و ایت الله است و شاشیدم بر تک تک ایه های قران این کتاب جهل و جنون . نابود باد اسلام این دین خون و خونریزی . مرگ و نفرین بر عرب و حامی عرب . پاینده و جاوید باد ایران و ایرانی

  پاسخحذف
 27. رفتم نقدت را خواندم حال اگر شکی بر گفته هایم داشتم به صد در صد بودن ان یقین کامل بردم و این بار حواله تو دیوس هم میدهم
  کیر 40 سانتی مشکی و کلفتم لا درز کس ننه محمد پیغمبر که این بی ناموس بچه باز را پس انداخت و 12 جاکش بعد از خودش . کیر مشگیم لا درز کس فاطمه زهرا و منیم تو دهانش که حسین کسکش را پس انداخت . ریدم تو دهان هر چی اخوند و ایت الله است و شاشیدم بر تک تک ایه های قران این کتاب جهل و جنون . نابود باد اسلام این دین خون و خونریزی . مرگ و نفرین بر عرب و حامی عرب . پاینده و جاوید باد ایران و ایرانی

  پاسخحذف
 28. بسم الله الرحمن الرحیم
  1. باز هم تأکید می کنم مشکل اصلی شما در باور نداشتن خدا خلاصه می شود و اینها همه شاخه های این ناباوری است. چون خدا را باور ندارید به تبع آن به علما و مراجع به شدت بدبین هستید و هر حرکت آنها را حتی اگر خیر باشد بدبینانه تحلیل می کنید.
  2. در استفتاء شما که من نتوانستم رد آن را در سایت اقای روحانی بیایم و کاش لینک کامل می گذاشتید، اما فعلا فرض می کنیم که واقعیت داشته باشد.
  3. نیازی نبود شما دروغ بگویید و خود را یک زن بیوه بی پول و حامله معرفی کنید تا چنین استفتائی بدست آورید. کافی بود بنویسید اگر چنین مسئله ای رخ دهد حکم شرعی آن چیست.
  4. از آنجا که در فرض سئوال همه این پول از راه حرام معرفی شده است باید مرجع یاد شده همه آن را دریافت می کرد و زیر نظر خود صرف امور خیریه می کرد اما از آنجا که در فرض سئوال شما خود را یک زن بیوه بی پول و حامله و فاقد هر درآمد دیگری معرفی کرده اید مرجع یاد شده اجازه داده است نیمی از این پول در واقع به عنوان امور خیریه صرف خودتان شود.
  5. در خصوص ساخت بیمارستان خیریه، تشخیص مرجع این بوده است که چنین کاری برای اقشار محروم جامعه مورد نیاز است. حال اگر شما اعتقاد دارید مورد نیاز نیست می توانید دلایل خود را به ایشان انتقال دهید. روشن است که اگر دلایل شما را منطقی بیابند ممکن است صرف امور خیریه دیگری شود.
  6. این که حساب پسرشان را در پاریس معرفی کرده اند شاید به این دلیل بوده است که شما خود را مقیم آمریکا معرفی کرده بودید و ایشان احتمال داده اند واریز وجه به حساب بانکهای ایرانی ممکن است برایتان دشوار باشد.
  7. در هر صورت، ایشان هیچ تجویزی برای کار خلاف نکرده است. این شما هستید که با بدبینی و با نتیجه گیری سریع، نتایج عجیبی از این قضیه گرفته اید. کاش تعقیب و مراقبت خود را ادامه می دادید تا ببینید که آیا واقعا ساخت بیمارستانی در مد نظر ایشان هست یا خیر.
  8. هر چیزی اندازه ای دارد که از آن بگذرد به ضدش تبدیل می شود. آزادی بیان اگر به اندازه آب هم برای زندگی ما مهم باشد باید باز هم اندازه داشته باشد و گرنه سیل و سونامی می شود. این چه وضعی است که بخاطر استفاده زیاد از کلمات زشت، خواندن سایت شما همراه با عذاب روحی است.

  پاسخحذف
 29. اقای لطفعلی لطیفی . ای که کیره کلفتم لا درز کس ننه ات که تو را پس انداخت . بمان در انتظار روزی که چنان کونت را پاره کنیم وچنان شکنجه ات کنیم که صدای ناله ات در هر نقطه از ایران بگوش رسد تو یک حرامزاده ای بیش نیستی .

  پاسخحذف
 30. اقای لطفعلی لطیفی . ای که کیره کلفتم لا درز کس ننه ات که تو را پس انداخت . بمان در انتظار روزی که چنان کونت را پاره کنیم وچنان شکنجه ات کنیم که صدای ناله ات در هر نقطه از ایران بگوش رسد تو یک حرامزاده ای بیش نیستی .

  پاسخحذف
 31. اقای لطفعلی لطیفی . ای که کیره کلفتم لا درز کس ننه ات که تو را پس انداخت . بمان در انتظار روزی که چنان کونت را پاره کنیم وچنان شکنجه ات کنیم که صدای ناله ات در هر نقطه از ایران بگوش رسد تو یک حرامزاده ای بیش نیستی .

  پاسخحذف
 32. به نام خدا
  سلام
  اینجا تقریبا 2 تا آدم حسابی پیدا میشوند ! یکی نویسنده سایت یکی دیگه هم این آقای لطیفی ( من با اولی کمتر مخالفم تا دومی ولی به هر حال دشنام نمیدهند و یا تا حد ممکن از آزادی خودشون استفاده نابجا نمیکنند.) انصافا اگر از ناف تا زانوی مبارکتون را ـو متعاقب اون موارد مرتبط را!!!ـ حذف کنید و دیدید حرفتون ناقص میمونه لطفا حرف نزنید. آزادی که فحش به ناموس این و اون دادن نیست.

  پاسخحذف
 33. لطفعلی لطیفی گفت...
  سلام1. باز هم تأکید می کنم مشکل اصلی شما در باور نداشتن خدا خلاصه می شود ....
  ========================================
  آقای لطیفی، مشکل در باور نداشتن به خدا نیست. مشکل اینه که اکثر مردم خرافاتی هستند و از خدا، جهنم و عاقبت میترسند. و کسانی‌ مثل آخوند‌ها از نادانی و خرافات مردم سواستفاده میکنند. بهترین مثال همین جمهوری اسلامی خودمون هستش. باور به یه موجودی مثل خدا شاید برای افرادی مثل شما لازم باشه. بدون ترس از خدا و عاقبت شما یا دیگران شاید برین دزدی یا آدم کسی‌.

  پاسخحذف
 34. محمد جان، شما از کدوم آزادی دارین صحبت می‌کنین؟ ما کجا آزادی بیان داریم؟ وبسایت‌هایی‌ مثل اینجا تنها جایی‌ هستند که ما اجازه داریم آزادانه و بصورت ناشناس اظهار نظر بکنیم و یا تنفرمون رو از این رژیم کثیف ابراز کنیم. اینجا هم که حرف می‌زنیم این و اون میان میگن شما حق ندارین به اسلام تهمت بزنین. خیلی‌ هم حق داریم. مگه ما باید از کسی‌ اجازه بگیریم هر وقت که خواستیم اظهار نظر کنیم؟ مگه اینجا هم دیکتاتوری جمهوری اسلامیه؟ مگه شما باید تعین کنید که آزادی یعنی‌ چی‌ و چه چیزی درست است و چه چیزی غلط؟ مگه من میرم وبسایت‌های اسلامی و بهشون میگم که اجازه ندارین انقدر کس و شعر بگین؟ شما و دیگران هم لطفا حرفتون رو بزنید ولی‌ به این و اون نگید که چی‌ اجازه دارن بگن و چی‌ نه!

  پاسخحذف
 35. آخوندها این خفاشان شب روزهای سیزده بدر کجا گم و گور می شون؟؟؟؟
  آخوندها دشمن خوشی و شادی مردم هستند و روزهای سیزده بدر که موقع شادی و رقص و پایکوبی مردم است در غارهای سیاه خود مخفی می شوند و سعی می کنند هیچ صدایی در نیاورند.

  پاسخحذف
 36. سلام ......نمیدانم اصلا چنین متن و استفتایی را به دفاتر مراجع کار درستی است یا نه . اما یک چیز را میدانم و ان اینکه در دنیای اینترنت به هیچ متن و عکس و فیلمی نمیشه مطمین شد!؟ اگر این متن سوال و جواب را در سایت ایشان ببینم قبول میکنم که این جعلی نیست . والا قبول ندارم .

  پاسخحذف
 37. تعدادي از پاسخ هاي شرعي استاد مصباح به سوالات اصحاب ولايت در زمينه تجاوز جنسي !
  23 مرداد 1388 ساعت 11:41
  استاد تقي مصباح به همراه محمود احمدي نژاد شب قبل در کنار چاه جمکران واقع در حسينيه امام خامنه اي ( ص ) حاضر شد و به تعدادي از سوالات مجذوبين در ولايت جواب داد و بعضا فتوي صادر کرد .
  در زير به برخي از سوالها و جوابها اشاره ميشود .
  1
  1- آيا اعتراف گيري تحت فشار و شکنجه روحي و رواني و جسمي اعتبار اسلامي دارد ؟

  ج - اعتراف گيري از ضد ولايت فقيه به هر شکلي جايز است

  2- اعتراف گيري با استفاده از مواد مخدر و افيون و داروهاي کدوئينه جايز است ؟

  ج - اعتراف گيري از ضد ولايت مطلقه به هر شکلي جايز است .

  3- آيا بازجو ميتواند به زنداني تجاوز جنسي کند تا اعتراف بگيرد ؟

  ج - احتياط واجب آن است که قبل از اينکار حتما وضو بگيرد و هنگام عمل ذکر گويد .اگرزنداني زن است هم از فرج و هم از دوبر دخول اشکال ندارد بهتر است در محل بازجويي کس ديگري نباشد . اما اگر زنداني مرد است احوط است در حضور ديگر باز جويان دخول صورت گيرد .

  4- اگر زن زنداني حامله شود تکليف چيست ؟ يا آن فرزند حرامزاده است ؟

  ج - فرزند ضعيفه ضد ولايت مطلقه فقيه مطابق نص قران مجيد در هر صورت حرامزاده است چه توسط بازجو باردار شود چه توسط شوهرش . اما اگر بازجو فرزندي طفل متولد شده را گردن نهد ، بنابر احتياط واجب طفل حلالزاده و شيعه اثني عشري است .

  5- آيا تجاوز جنسي در زندان به مردها و پسران جوان لواط محسوب نمي شود ؟

  خير . چون زنداني بدون ميل و رغبت به آن تن داده است . البته اگر جوان مفعول را خوشامده باشد احتياط مستحب آن است که ديگر اين عمل تکرار نگردد .

  6- تجاوز به دختران باکره در زندان چه حکمي دارد ؟


  ج - اگر قرار است زن را اعدام کنند ، براي بازجو به اندازه يک حج تمتع واجب صواب دارد و به همان اندازه بر گناهان دختر افزوده ميشود . اما اگر زنداني قرار نيست اعدام شود ، به اندازه زيارت کربلا براي بازجو صواب دارد ..
  .

  پاسخحذف
 38. بسمه تعالی
  مدعیان شعار صداقت، دروغ می بافند. استفتائات بالا از آیت الله مصباح دروغ است و تکذیب می شود.

  پاسخحذف
 39. ناشناس بالایی
  این فتوا از آیت الله صادق روحانی گرفته شده است،
  لطفا به عینک فروشی سر کوچه مراجعه فرمایید.

  پاسخحذف
 40. 40 سانتی.......
  ناشناس بالایی میبینم هرچی لایق نفس کثیف خودت و گمنامیان هست رو بالا نوشتی!!!
  گمنامیان تو رو هم قاطیه اون کردم چون( همه نظرات بعد از تایید نویسنده وبلاگ منتشر می شود، مگر اینکه حاوی لینک های آلوده به بد افزار باشند و یا از کلمات خیلی رکیک استفاده کرده باشن) این مزخرفاتو گفتی ولی عملی نکردی!!
  یا به نظر تو حرف رکیکی نداشت؟
  البته که واسه تو نداشت چون تخمت درست نیست.

  پاسخحذف
 41. ناشناس اخری،
  من اخیرا در ماه خرداد یا جون، بر بخش نظرات ، نظارت خودم را اضافه کردم.
  این مطالبی که شما می بیند، مال قبل از این تاریخ است.

  پاسخحذف
 42. کاری به اخوند بودن یا نبودن ندارم ولی خیلی راحت میشه از این چیزا دراورد.عقل سالم میگه به خاطر تعصباتت نه باور کنم نه رد کنم همین.چون 95 درصد از تحلیلات تعصبیه و عاقلانه نیست.نمونش همون دیه و ارث زن نصف مرده!اگه دلیلشو بدونی هیچ نمیگی چرا نصفه است.بخوای من بهت میگیم.

  پاسخحذف
 43. هه
  ما هم باور کردیم
  منم به بابات نامه دادم گفت یه پولی هم بهت میدم ننتو بکنم...
  گمشو بدبخت

  پاسخحذف
 44. خجالت بکش آدم ناحسابی اینقدر دروغ تحویل مردم نده...
  این داستانایی که تو از خودت ساختی رو یه بچه هم باور نمیکنه،بهتره با خودت روراست باشی انقدر خودتو گول نزن ،موجب گمراهی بقیه هم نشو...

  پاسخحذف
 45. ناشناس آخری ،
  نامه من ، شماره و مهر وامضای دفتر مرجع تقلید را دارد، به دست خط خود او نیز هست.
  می توانی با دفترش تماس بگیری و بپرسی این نامه واقعی است یا نه !!
  یک سرچی اگر در اینترنت بکنی ، می بینی که روزنامه ها نیز به دفاع از مرجع فوق مطلب نوشتند و این نشان از واقعیت این فتوا دارد.

  پاسخحذف
 46. سلام
  1) شما سخن از كليت دين به ميان مي آوري ولي تنها يك استفتاء را مطرح كرده اي. اگر به راستي غرض شما اين بود كه ديدگاه فقه شيعي درباره ي اين موضوع را بداني؛ مي بايد از همه ي مراجع استفتاء مي كردي و سپس نظر هريك را افشا مي فرمودي. اين كه فتواي يك تن از ايشان را مساوي با كليت دين در نظر بگيريد؛ نه علمي است و نه اخلاقا كار صحيحي محسوب مي شود. به قول خود شما دروغ كار بدي است. بنده مي افزايم افترا نيز بهكذا.
  2) بهتر است به عوض ساختن سناريوهايي از اين قبيل پرسش خود را رك و روراست از دفاتر مراجع مطرح كنيد. مطمئن باشيد به مقتضاي لا حياء في الدين پاسخ را رك و روراست به شما خواهند داد. اين نكته را از اين جهت مي گويم كه گاه نكات ريزي كه به نظر خود شما نمي رسند موجب تغيير در پاسخ مي شوند. مثلا آقاي سيستاني در پاسخ يك استفتاء بازي پاسور را در صورتي كه عرفا با آن قمار نشود حلال دانسته اند. اما در پاسخ به پرسش ديگري ورق بازي با كامپيوتر را حرام اعلام كرده اند. اين تناقض در فتوا نيست. بلكه توجه به تفاوتهاي هرچند بسيار كوچك در موضوعات است.
  3) نهايت اين كه ما در ايران اغلب مسلمانيم. اين دين ستيزي شما هيچ گفتمان آزاديخواهي ايراني را فربه نمي كند بلكه از جذابيت آن در نظرگاه مردمان مي كاهد.شايد بفرماييد كه شما به حقيقت متعهديد و برايتان اهميتي ندارد اين حقيقت به چه نتايجي ختم مي شود. بسيار نيك. پس در اين صورت بايد حتما و قطعا به موازين علمي در اين آزمونهاي كوچكتان از مراجع شيعي و همچنين موازين تئوريك دانش منطق در نتايجي كه از اين آزمونها حاصل مي كنيد پايبندي بيشتري داشته باشيد.

  پاسخحذف
 47. nane be khata bood on marj'a va nane be khata tar oni ke mikhad male keshi kone :))

  پاسخحذف
 48. بسم الله الرحمن الرحیم
  اینجاست که معنای ادب و آزادی از نظر مخالفان نظام اسلامی برای هر کسی که عقل داشته باشد روشن می شود.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.