پنجشنبه، اسفند ۲۶، ۱۳۸۹

آقای عنترالعلما،نیروگاه اتمی بوشهر ایمن تر از نیروگاه های ژاپن است، همانطوری که پیکان ایمن تر از هوندا و تویوتا است!

عنترالعلما، محمود احمدی نژاد گفته است که نیروگاه اتمی بوشهر ، ایمن تر از نیروگاه های ژاپن است، البته دروغ که حناق نیست وگرنه احمدی نژاد دیری بود که خفه شده بود. 

آقای احمدی نژاد، یادم است چند وقت پیش یک توالت عمومی در شمال ایران منفجر شده بود ! بله تعجب نکنید، در چاه توالت معمولا گاز متان تشکیل می شود و گویا یکی یک سیگار نیمه روشن را داخل دستشویی انداخته بود، و در نتیجه دستشویی توالت منفجر شده بود و دو نفر نیز زخمی شده بودند. 

در حالی که مدیریت الله اکبر و رژیم اسلامی، ناتوان از ایجاد امنیت برای یک توالت است، شما دم از ایمن بودن نیروگاه  اتمی می زنید؟!

نمی دانم تعریف احمدی نژاد از ایمنی نیروگاه اتمی چیست، اما باید به او گفت، همانقدر که پیکان از تویوتا و هوندا ایمن تر است، نیروگاه اتمی نیز ایمنی دارد. 

البته نگرانی ما دراینباره بی خود است، چون قرار بوده روسیه  این نیروگاه را  در سال 2000 تحویل ایران دهد و با اینکه گویا تا کنون پنج برابر قرارداد و قیمت اصلی پول گرفته اند، اما هنوز دولت ایران سر کار است !

لینک این مطلب در بالاترین ------فرند فید------ریشه ها ---------آزادگی


۱۳ نظر:

 1. چگونه خامنه ای و احمدی نژاد با دادن پیام نوروزی به ریش پیامبر و امامان خود می رینند؟

  نوروز این زیبا ترین جشن دنیا یادگار نیاکان ماست و مردم این روز را بمناسبت بر تخت نشستن جمشید شاه پس از آبادانی ایران ورفاه ایرانیان جشن میگرفته اند.
  فردوسی بزرگ: جمشید شاه......
  به فر کیانی یکی تخت ساخت
  چه مایه بدو گوهر اندر نشاخت
  که چون خواستی دیو برداشتی
  ز هامون به گردون برافراشتی
  چو خورشید تابان میان هوا
  نشسته برو شاه فرمانروا
  جهان انجمن شد بر آن تخت او
  شگفتی فرومانده از بخت او
  به جمشید بر گوهر افشاندند
  مران روز را روز نو خواندند
  سر سال نو هرمز فرودین
  برآسوده از رنج روی زمین
  بزرگان به شادی بیاراستند
  می و جام و رامشگران خواستند
  چنین جشن فرخ ازان روزگار
  به ما ماند ازان خسروان یادگار

  ما ایرانیان به کسی اجازه نمی دهیم که ازاعتقادات و رسوم ایرانیان اصیل سوء استفاده نماید و باید برای همیشه این خطوط و مرز ها مشخص باشد.
  اگر کسی مسلمان یا کمونیست است و اعتقادی به ایران و ایرانی ندارد٬ حق ندارد نوروز و چهارشنبه سوری و سیزده بدر را جشن بگیرد
  اگر خامنه ای و احمدی نژاد بخواهند ریاکارانه بمناسبت نوروز پیام بدهند مثل این است که یک کمونیست روز عید قربان را جشن بگیرد٬ یا یک مسلمان روز تولد مارکس را جشن بگیرد.
  گذشت زمان وقرنهاهیچ دلیلی بر فراموش کردن اصل فلسفه نوروز نمیشود. کما اینکه از اسلام ۱۴۰۰ سال و از کمونیسم حدود صد سال گذشته است.
  واگر خامنه ای یا احمدی نژاد و یا کمونیستها بخواهند ریاکارانه پیام نوروزی بدهند باید بدانند و در لحظه تحویل سال بیا د آورند که در همان لحظه دارند به رو وروح پیامبر و امامان خود و مارکس و لنین می رینند.
  نوشته های مرتضی مطهری در مخالفت با نوروزو چهارشنبه سوری و سیزده بدر و فردوسی کواه این مدعاست.
  ویکی‌پدیا- مرتضی مطهری معتقد بود که بزرگداشت آیین چهارشنبه سوری از آن «احمق‌ها» و آیین نوروز «ضد اسلام» است و در مطبوعات و سخنرانی‌ها به این مطلب اشاره کرده‌است.[۷]
  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%B6%DB%8C_%D9%85%D8%B7%D9%87%D8%B1%DB%8C#.D8.B1.D8.B3.D9.88.D9.85_.D9.85.D9.84.DB.8C_.D8.A7.DB.8C.D8.B1.D8.A7.D9.86.DB.8C

  پاسخحذف
 2. به نام خدا
  سلام
  صادقانه بگویم بحث کردن در مورد پیامبر اسلام را ترجیح میدهم. من وقت خودم را با خواندن مقاله در مورد این آقا (شایسته است بگویم آخرین کلمه را با تصور اینکه کس دیگری است بیان کردم ! ) هدر داده ام. ایشون نمیتونه زبانش را کنترل کنه میخواهد نظم نوین جهانی برپا کنه. جل الخالق. گمنامیان عزیز. وقت هر دوی ما با این مقاله تلف شد.

  پاسخحذف
 3. یک جایی نشسته بودیم.هم قسم شدیم وحول وحوش 130هزاردلارجمع شدکه یکی اجیرکنیم تاکارهای زیرصورت بگیره:
  1-اول مادروخواهروایل وتبارت وبدزدیم
  2-دست وپاهای مذکرهاروببندیم ودست وپای خواهرومادرت وتاجاداره بازکنیم
  3-به5نفرازچاه واکن های اونجابدیم کس وکونشون وبگان وتاجاداره کیرای سیاه پوست توگلووحلقشون فروکنیم
  4-قبل ازکشتن تواونهاراباهمون 5تاکیرخفه کنیم تاتوببینی
  5-به خداقسم خوردیم که امسال رانبینی
  6-درجهنم پیش مادروپدرت که ولدازناوولدالواط هستندتورابفرستیم وخواهرت که کنیزسیاه پوستهای کیرکلفت خواهدشد
  کاری داشتی بیابه آدرسم.مادرکونی زاد

  پاسخحذف
 4. andishenovin.blogfars.com
  کامنت مال منه خارکسته

  پاسخحذف
 5. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 6. کیر هرچی‌ فلسطینی و صهیونیست هستش تو دهن خامنه‌ای مادر قحبه

  پاسخحذف
 7. اندیشه نوین
  دودول بنده را هم نمی توانید بخورید

  پاسخحذف
 8. نشاشیده شب درازه.ماهم میدونیم به جای کیروخایه همون دودول ختنه نکرده بتون آویزونه-

  پاسخحذف
 9. ناشناس بالائی: اون دودول ختنه نکرده رو از کجا فهمیدی؟ مثل اینکه مامانت بهت گفته، نه؟ یا خواهرت بود؟

  پاسخحذف
 10. کیر خر تو حلق خامنه‌ای (م.ج.)جمعه, اسفند ۲۷, ۱۳۸۹ ۳:۴۳:۰۰ قبل‌ازظهر

  @ جناب مصطفی (اندیشه نوین)

  من متاسفانه شمارهٔ مامان جونتون رو گم کردم. اگه می‌شه لطفا برام ایمیل بزنید یا همین جا پست کنید. شاید بر و بچه‌ها هم خواستند با‌هاشون یه حالی‌ بکنند :-)

  پاسخحذف
 11. گم نامیان عزیز ای ول دمتون گرم فقط اون دودولتون رو بکشید لای کوس زن احمدی نژاد و خامنه ای یا اسلن تا ته بزنید توش ابتون رو هم بریزید تو کوسشون

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.