دوشنبه، اسفند ۲۳، ۱۳۸۹

هموطنم ، به هوش باش، تفاوتی بین ولایت فقیه خامنه ای و آخوند کدیور نیست /مبادا باز به اسلام گرایان سواری بدهیم

هموطنم،
تصور کن که توانسته ایم رژیم را سرنگون کنیم، تصوری که با توجه به اتفاقات اخیر ، خیلی دور از واقعیت نیست ، و من و شما آنرا لمس می کنیم؛ تصور کن که خامنه ای سرنگون شده است و یک ملای دیگر، یک آخوند اصلاح طلب ، تحت هر عنوان دیگری در منصب قدرت قرار گرفته است. نیازی ندارد که الزاما عنوان او ولی فقیه باشد، می تواند عنوان جدید او رییس جمهور باشد، یا رییس شورای فلان.
باور کن که تفاوتی بین این دو آخوند نیست. هر دو آنهام معتقدند که عامه مردم بی شعور هستند، هر دو معتقدند که زنان شعور کافی ندارند ؛ لذا هیچ تعهدی به دموکراسی ندارند. باور کن تقصیر خودشان نیست ، اسلام به آنها اینگونه آموخته است، زمانی که امام اول شیعه ها، به صراحت می گوید زنان عقلشان ناقص است و یا قرآن زنان را نصف مردم حساب می کند، زمانی که در قران به صراحت گفته می شود اکثرهم لایعقلون، چه امیدی و چه توقعی از آنها دارید؟
هموطنم، نگو که الان وقت این حرف ها نیست، اگر زمان شاه و قبل از انقلاب ، روشنفکران و فعالان اجتماعی ، خمینی و افکار احمقانه اش را نقد کرده بودند، الان به این فلاکت دچار نمی شدیم.
هموطنم، به هوش باش،
اکر به دنبال پیشرفت و تغییر وضع اسفناک کشور هستید، باید دنبال دموکراسی باشیم و دموکراسی با اسلام در تناقض است.
دلیلش ساده است، قرآن خطاب به اکثریت جامعه می گوید (واکثرهم لایعقلون)؛ یعنی اکثریت مردم فکر نمی کنند، اندیشه ندارند، اما دموکراسی می گوید چیزی که اکثریت جامعه می اندیشد، درست است.
هموطنم، یادت باشد که خامنه ای و رژیمش سالها است که خون من و تو را در شیشه  کرده اند، اما اصلاح طلبی چون مهاجرانی با وقاحت تمام می گوید : در پرونده خامنه ای نقطه سیاهی نیست. یا اینکه مردم جانشان را در خیابان به خطر می اندازند و می گویند نه غزه و نه لبنان ، اما آقای کدیور با وقاحت تمام ، شعار آنها را عوض می کند و می گوید مردم گفته اند هم غزه و هم لبنان !
هموطنم،
اصلاح طلب ها دنبال تغییر رژیم نیستند، چون می دانند در یک نظام دموکراتیک، جایی برای افراد فاسدی چون آنها نیست و حتی باید به دلیل سی سال مشارکت در جنایات رژیم ، در دادگاه نیز محاکمه شوند.
اگر به دنبال پیشرفت و آزادی هستی، این دو  فقط با دموکراسی مهیا می شود ، نه با آش شله قلم کاری به نام دموکراسی دینی !
پدران ما در نادانی و با توجه به اینکه تجربه آخوند جماعت را نداشتند ، این خبط وحشتناک را مرتکب شده اند، فرزندان ما هرگز ما را نخواهند بخشید که در سال 2011 و در عصر اینترنت ، باز اجازه دهیم جماعت آخوند بر گرده ما سوار شوند. 


۱۳ نظر:

 1. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 2. fargh byn mousawi wa ahmadinejad chishit wa eslam mosawiba islam veliyt faghie chir

  پاسخحذف
 3. درود درود برشما حقیقت همین است

  پاسخحذف
 4. مطلب بسیار مهم و بجایی است. جماعتی که در بالاترین نویسنده این مقاله را مورد اتهام و تفرقه افکنی می پندارند،از اهمیت نکته اساسی این مضمون دورمی افتند که بت سازی و بت پروری تیر به چشم اسفندیار است و نهضت را اگر نه در آینده نزدیک ، در آینده دور به بیراهی انقلاب فعلی می افکند . نویسنده نیز ازاین نکته فارغ می ماند که آنانی که به تن جامه آخوندی ندارند ملزوما باوری بر دموکراسی نخواهند داشت . از این رو باید لب تیغ شمشیر انتقاد بر روی هر گروه و جماعتی گرفت که طاقت و تحمل ایراد بر "پیشوا" جدید شان را ندارند .

  پاسخحذف
 5. آقا یا خانم گمنامیان نزدیک به 200 ویدئوی متفاوت از دکتر کدیور در youtube و سایت های دیگر موجود هست که به صراحت حکومت ولایت فقیه را ولایت جائر و فاسد خطاب کرده، بارها شخص آقای خامنه ای را آدمی فاسد و قدرت طلب معرفی کرده، ایشون 3 سال از زندگیشون را تحت شدیدترین فشارها و شکنجه ها در زندان جمهوری اسلامی بودن، اجازه کوچکترین اظهارنظری به ایشون در ایران داده نمیشد، اگه خاطرات آقای منتظری را خوانده باشی میبینی که ایشون از آقای کدیور به عنوان یکی از بهترین شاگردان خودشون یاد کردند و ایشون را انسانی وارسته و بزرگوار دانستن، آنوقت شما بر اساس چه عقل و منطق و انصافی آقای کدیور و جنایتکاری نظیر علی خامنه ای را مترادف هم میدونی!!!!؟، شاید آقای کدیور هم اشتباهی داشته باشه همونطور که من وشما و هر آدم دیگه روی این کره خاکی مملو از اشتباه هست اما این دلیل نمیشه که به شیوه کیهان و رجانیوز و به بدترین و ناجوانمردانه ترین شکل ممکن تمام وجوه مثبت و فداکاری های یک انسان را نادیده بگیری و انواع فحش ها و تهمت ها را نثارش کنی، اینو فراموش نکن که اگه محسن کدیور و محسن کدیورها اعتقادی به این نظام فاسد داشتن الان جایگاهشون در جمهوری اسلامی کمتر از جنتی و مصباح نبود، اما مبارزه این عزیزان در راه آزادی ایران و ایرانی باعث شده امروز در این سوی دنیا آواره باشن
  کمی انصاف داشته باشیم و قدردان باشیم

  پاسخحذف
 6. چگونه خامنه ای و احمدی نژاد به اعتقادات و رو و روح پیامبر و امامان خود می رینند؟
  نوروز این زیبا ترین جشن دنیا یادگار نیاکان ماست و مردم این روز را بمناسبت بر تخت نشستن جمشید شاه پس از آبادانی ایران ورفاه ایرانیان جشن میگرفته اند.
  فردوسی بزرگ: جمشید شاه......
  به فر کیانی یکی تخت ساخت
  چه مایه بدو گوهر اندر نشاخت
  که چون خواستی دیو برداشتی
  ز هامون به گردون برافراشتی
  چو خورشید تابان میان هوا
  نشسته برو شاه فرمانروا
  جهان انجمن شد بر آن تخت او
  شگفتی فرومانده از بخت او
  به جمشید بر گوهر افشاندند
  مران روز را روز نو خواندند
  سر سال نو هرمز فرودین
  برآسوده از رنج روی زمین
  بزرگان به شادی بیاراستند
  می و جام و رامشگران خواستند
  چنین جشن فرخ ازان روزگار
  به ما ماند ازان خسروان یادگار

  ما به کسی اجازه نمی دهیم که ازاعتقادات و رسوم ایرانیان اصیل سوء استفاده نماید و باید برای همیشه این خطوط و مرز ها مشخص باشد.
  اگر کسی مسلمان یا کمونیست است و اعتقادی به ایران و ایرانی ندارد٬ حق ندارد نوروز و چهارشنبه سوری و سیزده بدر را جشن بگیرد
  اگر خامنه ای و احمدی نژاد بخواهند ریاکارانه بمناسبت نوروز پیام بدهند مثل این است که یک کمونیست روز عید قربان را جشن بگیرد٬ یا یک مسلمان روز تولد مارکس را جشن بگیرد.
  گذشت زمان وقرنهاهیچ دلیلی بر فراموش کردن اصل فلسفه نوروز نمیشود. کما اینکه از اسلام ۱۴۰۰ سال و از کمونیسم حدود صد سال گذشته است.
  واگر خامنه ای یا احمدی نژاد و یا کمونیستها بخواهند ریاکارانه پیام نوروزی بدهند باید بدانند و در لحظه تحویل سال بیا د آورند که در همان لحظه دارند به رو وروح پیامبر و امامان خود و مارکس و لنین و می رینند.
  نوشته های مرتضی مطهری در مخالفت با نوروزو چهارشنبه سوری و سیزده بدر و فردوسی کواه این مدعاست.
  ویکی‌پدیا- مرتضی مطهری معتقد بود که بزرگداشت آیین چهارشنبه سوری از آن «احمق‌ها» و آیین نوروز «ضد اسلام» است و در مطبوعات و سخنرانی‌ها به این مطلب اشاره کرده‌است.[۷]
  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%B6%DB%8C_%D9%85%D8%B7%D9%87%D8%B1%DB%8C#.D8.B1.D8.B3.D9.88.D9.85_.D9.85.D9.84.DB.8C_.D8.A7.DB.8C.D8.B1.D8.A7.D9.86.DB.8C

  پاسخحذف
 7. ۱۰۰ در صد با حرفت موافقم. آخوند بی‌ سواد کارش روزه خونی هستش نه چرخوندن یه مملکت.

  پاسخحذف
 8. برو به رجوی کونتو بده بدبخت آدمکش، کیرم تو زن و بچه ات که به اندازه خر نمی فهمی، مردم یک تار موی کدیور را با 1000 تا آشغال مثل تو عوض نمیکنن، وای به روزی که جمهوری اسلامی بره و دیکتاتورهای آدمکشی مثل گمنامیان بیان سر کار

  پاسخحذف
 9. این روشنفکرای دینی هزاربار خواهرکسه تر از خمینی اند
  هرکسی پیشانیش به مهر سجده ی الله خورده و میخوره پست فطرته و حاضره به خاطر عقاید کیریش تمام انسان ها را بکشه.

  پاسخحذف
 10. کیر رجوی و هر چی‌ صهیونیست هستش تو دهن خامنه‌ای :-)

  پاسخحذف
 11. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.