چهارشنبه، اسفند ۱۸، ۱۳۸۹

گمنامیان افشا می کند : لیست سازمان ها و اشخاص مزدوری که از طائب پول گرفته اند تا در جنبش سبز تفرقه بیاندازند

در پی انتشار مطالبی منصوب به سخنرانی حسین  طائب، از جنایتکاران رژیم ،  مبنی بر پول دادن به مزدوران برای ایجاد تفرقه در جنبش آزادی خواهی ایران؛  گمنامیان اسم برخی از این مزدوران رژیم را اینجا اعلام می کند. لازم به ذکر است که روش به کار گرفته شده توسط مزدوران برای ایجاد اختلاف این بوده است که سلاخی  هزاران انسان بی دفاع را در زندان های رژیم را در زمان نخست وزیری موسوی ، محکوم می کرده اند.
یک- کمسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد (!) :
چون بررسی این جنایت را مورد بررسی قرار داده بوده است.
دو - سازمان عفو بین الملل :
این سازمان مزدور ، با بررسی این پرونده و مستند سازی این جنایت، نقش بسیار مهمی را در ایجاد اختلاف در جنبش سبز ایران داشته است.
سه- سازمان دیده بان حقوق بشر
به شکل مورد قبل
چهار- گالیندوپل ، نماینده ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد
این مزدور جنایتکار، به عنوان نماینده سازمان ملل به ایران آمده بود و با محکوم کردن این جنایت، نقش به سزایی را ایجاد اختلاف در جنبش سبز داشت.
پنج- شبکه یک تلوزیون اتریش، با مصاحبه با میرحسین موسوی، از او درباره این کشتار پرسید و باعث اختلاف در جنبش سبز شده است.

جدای از شوخی، بسیاری از طرفداران چشم و گوش بسته موسوی، این حرف طایب را چماق کرده و بر سر منتقدین موسوی می کوبند و می گویند هر کسی از موسوی انتقاد کرده، مزدور رژیم است !
متاسفانه تجربه سال 58  و ساخت بت از خمینی بس نبوده است که هنوز برخی ، در پی ساخت بت از موسوی هستند.
تلاش موسوی برای مقابله با خمینی را ستایش می کنم، اما این دلیل نمی شود که او را مصون از انتقاد بدانیم. او در زمان این جنایات نخست وزیر خمینی بوده است و حداقل می باید این جنایات را محکوم کند. اگر موسوی این کار را محکوم نکند، از کجا معلوم که اگر موسوی نیز قدرت را بدست بگیرد،مجددا این کشتار تکرار نشود ؟!
نکات ذیل قابل توجه است:
طایب گفته است:
مثلا نقطه ضعف موسوی در خارج این است که در سالهای اعدام گسترده ضد انقلاب، نخست‌وزیر بوده است، اگر بخواهد آن دوره را نفی کند، حضرت امام را نفی کرده چون ایشان دستور داده و این باعث می‌شود ارادتمندان امام در داخل کشور که متاسفانه هنوز موسوی را قبول دارند و انحراف او را باور نکرده‌اند از او فاصله بگیرند و اگر هم بخواهد تایید یا سکوت کند اپوزوسیون خارج کشور را که همه بر محور سران فتنه متحد شده‌اند از دست می‌دهد،

مجددا دقت فرمایید که طایب گفته است "...ارادتمندان امام در داخل کشور که متاسفانه هنوز موسوی را قبول دارند..."

آیا ارادتمندان حضرت امام ، اراتمندان یک جنایتکار وحشی بوده اند یا نه !؟
آیا حضرت امام یک جنایت کار بوده است یا نه ؟! آیا عشق حضرت امام با ادامه جنگ ، به کشته و مجروح شدن یک میلیون انسان نیانجامید؟ این همان حضرت امام است!
آیا اراتمندان آن حضرت، جزویی از جنبش آزادی خواهی ایران هستند ؟!
من باور دارم اگر کسی ارادتمند خمینی باشد، کاری به آزادی و دموکراسی ندارد !
نکته مهم این است که :
از کی تا به حال بازگو کردن جنایت ، تضعیف جنبش آزادی خواهی است؟!
مگر رژیم اینقدر احمق است که بیاید و پول بدند تا یکی از مهمترین جنایاتش ، دوباره مطرح شود، مطرح شدن این جنایت، جز تضعیف پایه رژیم چه نتیجه ای دارد؟
تلاش جمعی برای معصوم جلوه دادن اصلاح طلبان، خنده آور است، گویا برخی فراموش کرده اند که این  آقایان اصلاح طلب، قریب سه دهه در ایران قدرت داشته اند و در بسیاری از جنایات رژیم نیز مشارکت داشته اند، چون اکنون به مانند ما مخالف خامنه ای هستند، دلیل نمی شود که آنها را معصوم بدانید و از آنها بت بسازید.
ضمنا لطفا فراموش نفرمایید چند روز قبل آقای مهاجرانی ، یکی از روسای اصلاح طلبان فرموده بودند که در پرونده خامنه ای از نظر اقتصادی نقطه تاریکی نیست یا حزب جبهه مشارکت، بیانیه داده بود که خواستار براندازی نظام نیست

لینک این مطلب در بالاترین --------ریشه ها ------ فرند فید ------- آزادگی 

۲۱ نظر:

 1. هدف این جنبش سرنگونی رژیم کثیف اسلامی هستش. نه رئیس جمهور کردن موسوی. از این مرحله دیگه گذشتیم. با موسوی و کروبی یا بدون موسوی و کروبی این جنبش ادامه خواهد داشت.

  پاسخحذف
 2. جنبشی که یک شیخ شیپیشو درش اختلاف باندازه بدرد بسیج کردن چند تا جوان میخوره که هر از گاهی‌ بریزن توی خیابان و با اراذل رژیم گرگم بهوا بازی کنند. بابا از همون عربها یاد بگیرید که بقول خودتون داخل آدم نیستند. آخه این زندگی‌ سگی بچه درد میخوره که از چارتا نوکر آخوند میترسین. ali zand

  پاسخحذف
 3. طائب شخصاً به ترانه موسوی تجاوز کرد.

  پاسخحذف
 4. شما مثل اينكه خوشت مياد حرف مفت بزني!
  شما يه فرشته معرفي كن تا رهبري اين حركت رو بدست بگيره!
  در ضمن اونايي كه اعدام شدن،چوب بي عرضگي و بي كفايتي و جاه طلبي هاي مسعود رجوي رو خوردند!
  اون حرومزاده اگه سازمان مجاهدين رو به سمت مبارزه مسلحانه نبرده بود الان اين وضع مملكت ما نبود!
  پس در محاكمه جنايات دهه60 اسم مسعود رجوي رو هم اضافه كن.
  در ضمن الان كه موسوي و همسرش و كروبي و همسرش در حصر خانگي و در بدترين شرايط بسر ميبرند،سعي كن دلتو خنك كني و به هدف جنبش فكر كني.
  خيلي دوست دارم ببينم اگه باباتو و مادرتو حصر كنن چه حالي بهت دست ميده!
  انشالله سرت نياد... و به زر زر ها و افه هاي روشن فكريت ادامه بدي

  پاسخحذف
 5. اصلا مطرح کردن این مسائل در این مقطع به خودی خود ضربه زدن به جنبش مردم که موسوی هم تنها جزئی از آن است به شمار می رود چون سهوا یا عمدا در جهت انحراف افکار عمومی از مسئله اصلی کار می کند. تا جایی که من اطلاع دارم موسوی هرگز نگفته که به دنبال به دست گرفتن قدرت است. وی بارها گفته که تنها هدفش دفاع از حق مردم است. این را من به عنوان کسی می گویم که تا قبل از انتخابات ریاست جمهوری گذشته نظر مساعدی نسبت به او نداشتم. اما رفتار و صداقت و پاکی او سبب شد که احترام و اعتماد خاصی نسبت به او پیدا کنم. ولی وی به هیچ وجه مسئله اصلی من نیست (حتی فرعی) و تصور می کنم کسانی که مرتب با پولهای ارسالی در شبکه های آنچنانی از صبح تا شب مشغول سمپاشی علیه او هستند در واقع دشمن جنبش مردم ایران به شمار می روند. اگر می خواهید کسی را به سزای اعمالش برسانید این قدر جانیان پلید وجود دارند که موسوی در قیاس با آنها فرشته است. و اگز واقعا مردید و اهل مبارزه (مبارزه واقعی را عرض میکنم نه از پشت تلویزیونی که معلوم نیست پولش از کجا آمده است شعارهای مسموم و توخالی بدهید) این گوی و این میدان بفرمایید مبارزه کنید.

  پاسخحذف
 6. تا وقتی که همه مردم نخوان یعنی تک تک مردم نخوان هیجی عوض نمیشه و این مردم به معنی کلمه نمیخوان نه اینکه راضی باشن نه بخاطر اینکه خیلی حد توقع شون پائین اومده آینده فردا بچه هاشونو به شام امشبشون میفروشن

  پاسخحذف
 7. دیدی سانسور کردی هممون عین همین فقط قدرت نداریم

  پاسخحذف
 8. مرحوم هیتلر!!! کتاب معروف "نبرد من" را نوشت، و حدود یک دهه بعد در انتخاباتی دموکراتیک (بدون تاکید بر اندیشه های منعکس شده در آن کتاب) رای آوردو پس از آن کتاب خویش را مو به مو اجرا نمود.

  امام راحل !!!!!!!! کتاب "ولایت فقیه" را در دهه چهل نوشت، در انقلاب 57 بر خلاف آن حرف زد، و زمانی که به قدرت رسید، مو به مو کتابش را اجرا کرد (( ولایت فقیه، ولایت فقیه است بر سفیه))
  هیتلر و خمینی قبل از به قدرت رسیدن، سابقه اجرائی نداشتند.

  جناب موسوی، نخست وزیر سالهای سیاه کشتار و اعدام در دهه خونین 60، کماکان از اندیشه های امام راحل پشتیبانی میکند، و طرفدار آزادی است و انشاءالله که گربه است!!!!

  و گروهی استراتژیست، منتظر نقل قول خارج شده از دهان یکی ازامنیتی ترین افراد رژیم هستند (که مثلا یواشکی ازیک جلسه امنیتی خارج شد!!!!!) که باسند طائب، مزین به هوش بالای این عزیزان استراتژیست، بقیه را بکوبند.

  توجه: آنان که گذشته را بیاد نمی آورند، محکوم به تجربه دوباره آن هستند. جرج سانتایانا

  پاسخحذف
 9. نوروز این زیبا ترین جشن دنیا یادگار نیاکان ماست و بمناسبت بر تخت نشستن جمشید شاه ایرانیان این روز را فرخنده می داشته اند.
  فردوسی: جمشید شاه......
  به فر کیانی یکی تخت ساخت
  چه مایه بدو گوهر اندر نشاخت
  که چون خواستی دیو برداشتی
  ز هامون به گردون برافراشتی
  چو خورشید تابان میان هوا
  نشسته برو شاه فرمانروا
  جهان انجمن شد بر آن تخت او
  شگفتی فرومانده از بخت او
  به جمشید بر گوهر افشاندند
  مران روز را روز نو خواندند
  سر سال نو هرمز فرودین
  برآسوده از رنج روی زمین
  بزرگان به شادی بیاراستند
  می و جام و رامشگران خواستند
  چنین جشن فرخ ازان روزگار
  به ما ماند ازان خسروان یادگار

  ما به کسی اجازه نمی دهیم که ازاعتقادات و رسوم ایرانیان اصیل سوء استفاده نماید و باید برای همیشه این خطوط و مرز ها مشخص باشد.
  اگر کسی مسلمان یا کمونیست است و اعتقادی به ایران و ایرانی ندارد٬ حق ندارد نوروز و چهارشنبه سوری و سیزده بدر را جشن بگیرد
  اگر خامنه ای و احمدی نژاد بخواهند ریاکارانه بمناسبت نوروز پیام بدهند مثل این است که یک کمونیست روز عید قربان را جشن بگیرد٬ یا یک مسلمان روز تولد مارکس را جشن بگیرد.
  گذشت زمان وقرنهاهیچ دلیلی بر فراموش کردن اصل فلسفه نوروز نمیشود. کما اینکه از اسلام ۱۴۰۰ سال و از کمونیسم حدود صد سال گذشته است.
  واگر خامنه ای یا احمدی نژاد و یا کمونیستها بخواهند ریاکارانه پیام نوروزی بدهند باید بدانند و در لحظه تحویل سال بیا د آورند که در همان لحظه دارند به رو وروح پیامبر و امامان خود ویا مارکس و لنین و می رینند.
  نوشته های مرتضی مطهری در مخالفت با نوروزو چهارشنبه سوری و سیزده بدر و فردوسی کواه این مدعاست.
  ویکی‌پدیا- مرتضی مطهری معتقد بود که بزرگداشت آیین چهارشنبه سوری از آن «احمق‌ها» و آیین نوروز «ضد اسلام» است و در مطبوعات و سخنرانی‌ها به این مطلب اشاره کرده‌است.[۷]
  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%B6%DB%8C_%D9%85%D8%B7%D9%87%D8%B1%DB%8C#.D8.B1.D8.B3.D9.88.D9.85_.D9.85.D9.84.DB.8C_.D8.A7.DB.8C.D8.B1.D8.A7.D9.86.DB.8C

  پاسخحذف
 10. دين براي شناساندان خداوند و بهروزي انسانها آمده نه براي خون ريزي. خدا لعنت كند كساني را كه با نام دين جنايت مي كنند و خون انسانها را ميريزند و مردم را دين زده مي كنن و لعنت بر منافقن كه با دو چهره زندگي مي كنند.

  پاسخحذف
 11. آقای طائب یک مزدور در لباس آخوندی است. گولشو نخورید چون اینها تفرقه میاندازند تا حکومت کنند. اینها از تخم و ترکه اعراب بدوی هستند و دشمن ایرانی...

  پاسخحذف
 12. آقا اگر این لباس تنش نبود می شد یک نقش در فیلم اره 3 بهش داد، هر چند الان نقش ملایمتری در کهریزک 2 داره، دوران آموزشی را هم شیخ علی شخصا بهش یاد داده میگی نه به حالت چشماش و دستش خوب نگاه کن!

  پاسخحذف
 13. دوست عزیز چرا بخود گرفته اید اگر شما یا هر فرد دیگر صادقانه (بدون مزد و مواجبی) انتقاد میکنید هیچ ایرادی برشما وارد نیست حتی اگر انتقادتان نادرست باشد مشکل زمانیست که انسان مزدور باشد این مزدور بدتر از مزدوران آدمکش خیابانهای تهران است
  چه دلیلی دارد وقتی من مزدور نیستم اینگونه هیجانی برای کاری که نکرده ام توضیح دهم .اینهاییکه نام برده اید البته دلیلی وجود ندارد که از رژیم پول دریافت کرده باشند ولی دلیلی هم نداریم که همه آنها صادقانه عمل کرده باشند رژیم به مرحله ای رسیده که برای نجات خود و پوشاندن گندهای جدیدش گندهای سابقش را بنحوی که در جنبش اختلال ایجاد نماید در بوق و کرنا کند موفق باشید

  پاسخحذف
 14. واقعا که خوب گفتی ولی اجازه بدین من یک نکته تکمیلی اضافه کنم و ان اینکه می گویند متجاوز معمولا قبلا خود مورد تجاوز واقع شده چون این کارها از یک انسان سالم بعید است. معمولا از جانیان و بسیجیان که پدر و مادرشون معلوم نیست در این جور کارهای بیمار گونه استفاده می کنند. لازم به ذکر است که شیخ علی خیلی به این کار علاقه داره چون میگویند خودش در زمان حکومت قبلی در زندان مورد نوازش بسیجیان شاه واقع میشده به طوری که به ان معتاد شده بوده و الان در هنگام گهولت دوست داره بیشتر مشاهده گر باشه و تریاک بکشه. روی همین اصل اقا مجتبی را سر کرده بسیجی ها کرده تا این میراث خانوادگی رو حفظ کند. خدا خرشو می شناخت بهش دست نداد...

  پاسخحذف
 15. یک آخوند می ره بالا منبر و شروع می کنه به نام بردن امامان:
  1- علی 2-حسین....12-غایب 13- خمینی 14- شیخ علی
  از پائین صدای همه بلند میشه که، حاج آقا اینکه 14 شد. آخونده می گه، در هر چیز یک حکمت هست اگر خداوند این دوتای آخری را نمیفرستاد هیچ وقت شما آرزوی ظهور مهدی رو نمی کردید.!

  پاسخحذف
 16. وزیر اطلاعات موسوی ، جزو هییت سه نفره جوخه مرگ بوده است.
  ایا موسوی ، مسول اعمال وزیرش هست یا نه !؟
  سه-
  موسوی یکی از نزدیک ترین اشخاص به خمینی بوده است، شاید اگر اغراق نکینم ، بعد از احمد خمینی و رفسنجانی و منتظری، شاید نزدیک ترین بوده است، چگونه در جریان نبوده است؟!
  چهار-
  چرا موسوی در مصاحبه با تلوزیون اتریش(در همان زمان که سر کار بوده) ، در جواب خبرنگار می گوید اینها قصد شورش داشتند و باید اعدام می شدند ؟!
  باز هم می گویید خبر نداشته است ؟!
  پنج-
  بر فرض محال ، اگر خبر نداشته ؛ چرا موسوی این جنایت ها را محکوم نکرده است؟!
  آیا قبول دارید این جنایت بوده است یا نه ؟!
  مگر در دانشگاه بابل از او نپرسیدند نظرت چیست و پاسخ نداد ؟!
  آیا درخواست برای محکوم کردن یک کشتار دست جمعی ، از کسی که می خواهد رییس یک مملکتی شود، در خواست زیادی است؟
  شش- من به موسوی به دلیل اینکه پای رای مردم ایستاد، احترام می گذارم ، اما از او بت نمی سازم، او را مصون از انتقاد نمی دانم، گذشته او را نیز ندید نمی گیرم.

  پاسخحذف
 17. این یک تاکتیک جدید و ابداع شده توسط خود رژیم هستش که از طریق مهره های وابسته به رژیم و اسکولهای فسیل شده ای مثل طائب قرارشده بر سر زبانها بیندازند و بر روی این تاکتیک کار کنن تا از یک سمت بهانه لازم بدست اصلاح طلبان و دارودسته موسوی به منظور در دور تسلسل قرار دادن اعتراض ملت بدهند و از طرفی با برگرداندان انگ وابستگی به سمت منتقدین رژیم وموسوی .بطور کلی نیروهای سرنگونی طلب "اونا را در فضای مجازی و غیر مجازی بتونن با این بهانه و توطئه جدید حذف واقلیت معرفی کرده و از این طریق هم اعتراض را به سمت خطوط قرمز برگردونن و هم خودشونو خواسته نهایی کل ملت القا کنند!واز طرفی با برجسته سازی سخنان به اصطلاح یکی به نعل و یکی به میخ مافیای اصلاح طلب و شخص موسوی "با این روش تازه اجازه ندهند سوالهایی در مورد خیانت موسوی ودست داشتن ایشون در جنایتهای دهه 60 در میان معترضین وکسانی که قبل از دادن ریش و قیچی بدست موسوی دنبال شفاف سازی هدفها و رهبران احتمالی اعتراض هستند مطرح بشه !!در واقع از ایشون یک بت دیگر و درست به مانند سال 57 ساخته ویکبار دیگر و اینبار ایشان را بجای خمینی به ملت زورچپان کنند! در واقع اینا همون کاری را میکنن که دارودسته خمینی قبل از سال 57 انجام دادند و هرگز دارودسته خمینی به خود ودیگران اجاز نمی دانند حتی یک شخص کوچکترین نقدی در رد یا حتی تحلیل سخنان ونظریات فاشیستی خمینی مطرح کنه! به عبارتی ساده رژیم نمی خواست و نمیخواد اعتراض ملت از چهارچوب باطلی که با بازی موش وگربه دوانی اصلاح طلبان به سرکردگی موسوی و امثال مهاجرانی در حال اجراست خارج بشه و برای همین مجبورند بهانه های لازم برای جدا کردن و منزوی کردن نیروهای سرنگونی طلب از اعتراض اکثریت ملت را بدست اصلاح طلبان به خصوص در فضای مجازی بدهند تا بدین وسیله جلوی قرار گرفتن نیروهای سرنگونی طلب در راس اعتراض که فقط بدنبال سرنگونی رژیم هستش را بگیرند. در واقع طائب بهانه لازم را به دست دارودسته مافیای اصلاح طلب به خصوص در فضای مجازی داده است و در حقیقت تا تکلیف هدف و رهبری مشخص اعتراض ملت با همیاری نیروهای سرنگونی طلب مشخص نشه هر حرکتی که به سرنگونی رژیم منجر بشه بلا فاصله دستاورد آن توسط باند مافیایی اصلاح طلب بار دیگر درست مانند سال 57غارت خواهد شد .

  پاسخحذف
 18. در ادمه کامنتم باید عرض کنم اگر هدف نهایی از اعتراض و سرنگونی این رژیم "رسیدن به سکولاریسم و تطبیق قوانین اساسی کشور با اعلامیه جهانی حقوق بشر است حاضرم بعنوان یک متخصص در ردیف کسانی قرار بگیرم که اسلحه بدست گرفته و از خون خود برای رسیدن به آزادی مایه میگذارد .ولی در صورتی که این اعتراض حول محور مافیای موسوی و دارودسته سخیف رژیم و منشور ضد بشری موسوی و کروبی بچرخد حتی یک نوشابه هم برای چنین حرکتی باز نخوام کرد..

  پاسخحذف
 19. هم میهنان عزیزم کامنت ناشناس آخری را که در دو قسمت ارسال فرموده است خواهش میکنم با دقت بخوانید و اصل پست اعلام شده و توضیح مجدد گمنام عزیز را نیز با دقت خوانده و تصمیم خود را بعنوان بر انداز حکومت جهل و جنایت راسخ کنید و بنابراین هیچ ارزش و حتی احترامی برای حرامزادگانی که امروز دلسوز ایران و ایرانی شده اند قائل نباشید.جمله معترضه:هموطنان محترم و عزیز چرا از اسم ناشناس استفاده میکنید!!؟؟مگر بکار بردن اسم مستعار باز هم اشکال امنیتی دارد!؟اگر دارد لطفا بفرمائید تا منهم رعایت کنم.با اسم مستعار مخاطب کردن مشکلست.با درود

  پاسخحذف
 20. در ضمن الان كه موسوي و همسرش و كروبي و همسرش در حصر خانگي و در بدترين شرايط بسر ميبرند،سعي كن دلتو خنك كني و به هدف جنبش فكر كني.
  خيلي دوست دارم ببينم اگه باباتو و مادرتو حصر كنن چه حالي بهت دست ميده!
  انشالله سرت نياد...

  پاسخحذف
 21. zedde din گرامی با درود..من همان کامران بیخدا در ریشه و کامی ایران بالاترین و کامران 2006دنباله هستم و بخاطر این از ناشناس در دو کامنتی که شما بهش اشاره کردید استفاده کردم چون وقت نداشتم آکانتهای گوگل و غیره درست کنم والا آب از سر امثال من گذشته و من بخوبی میدونم اسامی اصلی همه منتقدان دین را هم میدانند.
  اما در جواب آقایا خانمی که گفته اگر بابا یا مادر خودت در حجبس خانگی بود چیکار میکردی!!!
  من باید عرض کنم به درک که در حبس خانگی هستند و دوست دارم سر به تن موسوی و ارازل و اوباش اصلاح طلب نباشه !! مرد حسابی تو سنت ایجاب نمیکنه که یادت بیفته زمانی که موسوی نخست وزیر بود یه جیف بنفش در اعتراض به اعدامها نزد !!مگه اعدام شده گان پدر و مادر و خواهر و و کودک و همسر نداشتن؟! به درک که موسوی حبس شده ! نکنه شما فکر کردی واقعن موسوی جدی جدی با رژیم درگیره ؟! اینا همش بازیه بخاطر اینه امثال تو نتونی به ماورای موسوی و آزادی واقعی فکر کنی ! حالا دوست داشتی برو بزن تو سرت و اشک بریز برای موسوی کثیف و کروبی ریا کار.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.