دوشنبه، اسفند ۱۶، ۱۳۸۹

فردا روز زن است، روز زنانی چون پروین فهمیی! به حرمت مادر سهراب به خیابان می آییم تا دنیا ببیند جوانان ایران، در دامان چنین زنانی بزرگ شده اند.

مادر سهراب اعرابی را به یاد دارید ؟!
چه سوال خنده داری! مگر می شود ایرانی مادر سهراب را فراموش کند، همان زن آزاده ای که انسانیت را معنا کرد، بعد از کشته شدن پسرش گفت، اگر زندانیان سیاسی آزاد شوند، او از خون پسرش خواهد گذشت، یعنی نه تنها پسرش را فدای آزادی ایران  کرد، بلکه حاضر شد از خون او نیز برای آزادی ایران بگذرد.
فردا روز زن است، گروهی ابله در ایران زنان را نصف مردان می دانند، کتک زدن آنان را مجاز می شمرند، برای آنان حرمتی قاثل نیستند. این یکی از جنایات آنها است، آنها کشور را غارت کرده اند  و از خون جوانان وطن ، جویباری از خون براه انداخته اند.
برای آزادی ایران ، فردا به خیابان می آییم، فردا به خیابان می آییم تا به پروین ها بگوییم ما جوانان ایران، بزرگ شده دامان شیرزنانی چون او هستیم، از او یاد گرفته ایم که انسانیت چیست، یاد گرفته ایم که حاضریم برای آزادگی هزینه کنیم. از مادر سهراب آموخته ایم که چگونه باید سر بالا گرفت و نشان داد در سال 2011 مردم ایران ، می فهمند آزادی و دموکراسی چیست.
 یادمان باشد که اکثریت مردم ایران خواستار سرنگونی این رژیم هستند، ما قلب هایمان با هم است، ما لیاقت ایرانی آزاد را داریم و خواستار دموکراسی هستیم.
نوشته مرتبط قبلی :

لینک این مطلب در سایت بالاترین------در سایت ریشه ها------در سایت آزادگی -----------در شبکه اجتماعی فرندفید


۷ نظر:

 1. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 2. سلام عالی بود به منم سر بزن بالا اولیم

  greenmuslim1@wordpress.com

  پاسخحذف
 3. بالااولی عزیز،
  آدرس وبلاگ شما اینگونه نوشته می شود:
  greenmuslim1.wordpress.com
  آن آدرس ایمیل است که بینش علامت @ است !
  .
  وبلاگ شما را دیدم و آرزوی موفقیت برای شما دارم

  پاسخحذف
 4. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 5. ممنون D: آره درست میگیدا
  شرمنده دستم به نوشتن ایمیل عادت کرده . ممنون اصلاحم کردید و در پناه خدا

  پاسخحذف
 6. ای داد بر ما اگر فراموش کنیم

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.