شنبه، اسفند ۱۴، ۱۳۸۹

بیداد ! وقتی سگان ولایت با شهروند درجه یکی چون دختر رییس خبرگان در ملا عام چنین می کنند، در زندان های بی نشان با دختران مردم عادی چه می کنند؟

روز سه شنبه برای حفاظت از زنان کشورمان قد علم خواهیم کرد.
فیلم فحاشی و آزار رسمی فائزه هاشمی رفسنجانی توسط یکی از سگان ولایت را همه دیده ایم. کسانی که در جوامع قانونمند زندگی کرده اند، می دانند که چنین رفتاری با هر انسانی ، اگر از سوی یک مجرم خلاف کار باشد، مجازات شدید در پی دارد؛ وای به روزی که چنین رفتاری از سوی یک مامور رسمی دولت (یک بسیجی) صورت بگیرد.

در جامعه ای که سگان ولایت، با شهروندان درجه یک خودش ، چنین رفتار می کند، با زنی  که پدرش رییس مجلسی است که بر همان ولی فقیه نظارت می کند؛ تصور رفتار آنها با زنان و دختران بی دفاع در زندان های بی نشان، پشت آدم را به لرزه در می آورد.

بد نیست یادمان بیاید علی دیزایی، یکی چند فرمانده ارشد پلیس لندن، زمانی که صرفا با یک پناهنده عراقی بد رفتاری کرد، به دو سال زندان و اخراج از محل کار محکوم شد. این تفاوت یک حکومت مردم سالار و یک حکومت دیکتاتوری است.

۲۵ نظر:

 1. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 2. امام صادق میگه الحمد لله الذی جعل اعدائنا من الحمقا
  خدا رو شکر دشمنان ما از احمق ها هستند
  احمقید به خدا

  پاسخحذف
 3. من یک بسیجی هستم و عاشق انقلاب
  میدانید فرق ما با شما و طرفدارانتان چیست؟
  ما به کاری که میکنیم اعتقاد داریم. ما ایمان داریم ما اگر تا 10 روز هم در خیابان بدون آب و غذا بمانیم در برابر شما از انقلابمان دفاع میکنیم ولی شما جز عده ای دروغگو و خالی بند که قصد بی نظم کردن جامعه را دارند نیستید.
  طرفداران شما جز عده ای ترسو که از اینترنت به امثال ما فحش میدهند و جرئت رودررو شدن با ما را ندارند نیستند. شما هم یکی از همانها هستید.
  تا دیر نشده به آغوش انقلاب برگردید. تمام دوستانتان شما را تنها گذاشته اند کسانی که با کاری ایمان ندارند همین سرنوشتشان است. فقته خیابانی را سرکوب کردیم. الان بیشتر از 20 یا 30 نفر بعد از روزها اعلان توسط امثال شما به خیابان نمیایند. شما هم از کارتان توبه کنید چون بعد از خیابانها خانه به خانه به دنبال شما میاییم و همانجا خواهید رفت که رهبرانتان رفتند و آب هم از آب تکان نخورد. قبول کنید که شکست خوردید.

  پاسخحذف
 4. برادر بسیجی
  میبینی حتی دیگه کسی جرئت نمیکنه در اینترنت برای اینها کامنت بگذاره. اینجا هم فتنه سرکوب شده.
  حالا وقتشه برادر که برای همیشه صداشون خفه شه. اینا جز ترسویی که با یک چلوکباب دین و ایمانشون رو میفروشن نیستن.
  الحمدلله

  پاسخحذف
 5. بسیجی !
  دقت کن!
  یک-
  روز بیست و پنج خرداد سه و نیم میلیون طبق گفته شهردار تهران، به خیابان آمدند.
  دو-
  هیچ حکومتی از حکومت شوروی قوی تر و قدرتمند تر نبوده است، بیش از نیمی از بمب اتمی دنیا را داشته است.
  شاید هیچ حکومتی نیز از حکومت صدام وحشی تر نبوده است، صدام چرخ گوشت آدم در زندانهایش داشت.
  سه-
  می شود به من بگویی با توجه به نکات بالا، آیا هنوز بسیجی باقی می مانی ؟!
  از عاقبت بودن با حکومت نمی ترسی ؟!
  چهار-
  اگر نمی ترسی و همچنان می خواهی بسیجی بمانی، باید بگویم شعورت در حد شرافتت است ! یعنی در کمترین مقدار ممکن !
  چون برای بسیجی بودن باید بی شرف باشی !

  پاسخحذف
 6. این نامرد رو من میشناسم... تو شهر ری باشگاه جودو داره... 100 تا نوچه داره... همیشه هم اصلحه میبنده... امکان نداره کلتش تو کمرش نباشه... سعید تاجیک.. به بچه های پایگاهشون گفته که فائضه تو دبی و کانادا هتل داره و اونجا از ده تا جن... بدتر میگرده... خلاصه یه اراذل تمام ایار..
  این است مرام کسانی که ادعای وراثت خون شهدا را دارند... این است مرید اقا... این است اسلام حزب اللهی ها...
  فرق ما با بسیجیا اینه که ناموس شناسیم.. اینه که مظلومیم همچونان که مولایمان حسین مظلوم بود..

  پاسخحذف
 7. دلیلی که فکر میکنید که جنبش ساکت برای اینه که همه ما در مقابل وحشی گری ها و حیواناتی مثل شما انگشت حیرت بدهان گرفتیم
  مگه میشه کسی اسرائیل رو نقد کنه ولی خودشون چنین وحشی بازی هارو در بیاره! شما ها ی مشت حیوون عقده ای بی پدر مادر بدبختید
  از بچگی دروغ گفتید و توسط عمو و بابا پسر خاله بزرگه تجاوز جنسی شدید - معلومه که از بچهگی هم کتک خور بر اومدید
  یه مشت روانی به تمام معنا - به زیر میکشیمتون

  پاسخحذف
 8. مرگ بر بسيجي و انقلاب و مرگ بر خامنه اي كثيف حرام زاده و زن جنده اش و بچه هاي حرام زاده اش بدرستيكه اينها همان نوادگان پسر مرجانه ملعون عرب هستند درود بر ايراني اصيل وپاك . بسيجي كوني لاشي . مرگ بر بسيجي . مرگ بر حزب اله دورود بر حزب شيطان

  پاسخحذف
 9. درود بر اسرائيل و مرگ بر حزب اله كثيف خونخوار و مرگ بر اسلام و اخوند و بسيجي اشغال . مرگ بر بسيجي خايه مالهاي رهبر اينها زن و دختر و خواهر و مادرشان را تحويل رهبر ميدهند

  پاسخحذف
 10. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 11. آره بنده خدا راست میگه اینا واسه عقیده و اعتقادشون که این جوری ملت رو میزنن اینا با نیت رستگاری و قول بهشت به دخترای مردم تو کهریزک تجاوز کردن اینا خوشونو وارث پیغمبر میدونن واسه همینم به راحتی می زنن می کشن تجاوز می کنن به اسم دین !!بعدشم کسی نیست که بهشون بگه چرا اینکارو کردید با چه قانونو منطقی خیلی واضح که حکومت از این تیپ آدما دفاع می کنه پس باید سرنگون بشه.

  پاسخحذف
 12. یه مشت مفت خور دیوانه که سی سال شیره ملت رو مکیدند حالا نوبتی هم که باشه نوبت اینه که خون نداها و اعرابی ها و خیلی های دیگه مظلومانه به دستشان کشته شدند گریبانشان را گونه ای بگیرد که مثل سگ و گربه خودشان باهم درگیر بشوند .به قول خیلی از بزرگان اینها انگلهایی هستند که خودشان از درون خودشان را می جوند و نابود می کنند. آمین

  پاسخحذف
 13. هیچ وقت اخلاق را زیر پا نزاریم ، حتی برای دشمنان
  خدا این بنده خدا رو آگاه کنه

  پاسخحذف
 14. انقلابي كه فرزندان خود را در همان شب اول مي بلعد آغوشي گزنده دارد
  فكر نكنم هيچيك از بسيجي هاي زمان جنگ،حاضر باشند به مريم رجوي در حضور وي فحاشي كند چه رسد به فائزه هاشمي كه دست راست خميني بود

  پاسخحذف
 15. این بسیجیه فکر میکنه ما ایشان را نمیشناسیم. برادر، همه ما همه شما را میشناسیم. دور و برمان هستید. گاهی هم برای بهره مندی از امکاناتی که شما قطره چکانی به ما میدهید، جلو شما باید کمابیش هوادار نظام جلوه کنیم، ولی اگر تا حالا نمیدانستی بدان، پشت گوشت آماده‌ایم.

  پاسخحذف
 16. استدلال گمنامیان آنقدر قوی بوده که این مجبور به واکنش شده. این گونه کامنتها در سایت گمنامیان کم یوده. بوضوح معلوم است که تمام چیزهایی که سالها در مغزش کرده‌اند، در حال فرو ریزش است. اینها واکنش بدن بیمار است که تا حدی به بیماری خود واقف شده ولی هنوز از سوزش مقاومت میکند.

  پاسخحذف
 17. kiram to kose fateme ke on hoseine koskesh ra pas andakht ,kiram to dahane mohamad ba on selame kiri w dine kon o khonrizi .nabod bad eslam

  پاسخحذف
 18. من همان بسیجی هستم
  خدا شما رو هدایت کنه.
  من که گفتم شما یک مشت ترسوی بددهن هستید که فقط تو اینترنت جرئت دارید جولان بدید چون کسی شمارو نمیبینه.
  الحمدلله که ترس بر همه شما چیره شده و هر روز کمتر و کمتر میشین.
  شمایی که برا یک پرس چلوکباب بیشتر سالی یکبار میایین تو خیابون بعد سرشب درمیرین تو خونتون بعد تو اینترنت میگین شجاع هستید جک روز ما بسیجیها شدین. برا ما زنگ تفریح هستین . توروخدا مارو نخندونین. بفرمایین بازم فحش بدین. بددهنهای ترسو. شما به ما میگین بددهن ولی اگه قدرت دست شما باشه به خانواده خودتون هم رحم نخواهید کرد. ما به شما اجازه نمیدیم جیک بزنید.

  پاسخحذف
 19. ریدم به کس ننه هر چی‌ بسیجیه. احمق‌های عقب افتادهٔ خرافاتی. ریدم به اسلام و شاشیدم به قرآن.

  پاسخحذف
 20. man ridam to ghabre emam hosineton ,ridam to ghabre peyghambareton ,fatemehe jendeh ke dochtaresh bashe,shashidam be eslam kiram to dahane mehdi ghayebeton ,aghe marde pas chera nemiad bokhore ,hatman mikhad bezare bozorgtar she ,madar jendehe basiji, rozi miresad ke sedaye zajehayat zire shekanje goshe falak ra kar konad ,ma madari azaton beghayem ke dar tarikh be yadegar bemand

  پاسخحذف
 21. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 22. میگم باید دنبال سوراخ موش باشند، بی راه نیست. این عکس را ببینید:

  http://www.khodnevis.org/persian/رسانه‌های-خودمانی/سیاست/11676-وقتی-محافظان-خامنه‌ای-از-سربازان-گمنام-امام-زمان-هم-می‌ترسند.html

  پاسخحذف
 23. گمنامیان عزیز
  درود بر تو. حدود یک سال است که مطالب شما رو توی بالاترین و اخیرا ریشه ها دنبال می کنم. این اولین بار هست که واسه شما کامنت میذارم. خیلی جالب می نویسی و در مقابل این احمقای ذوب شده در ولایت خیلی منطقی و صبور و در عین حال محکم برخورد می کنی. خسته نباشی. به امید روز آزادی

  پاسخحذف
 24. محمد رضای عزیز
  سپاس از محبت شما ،
  تایید مطالب من توسط شما ، افتخار من است

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.