دوشنبه، اسفند ۰۹، ۱۳۸۹

صحنه ای کمتر دیده شده از روابط صمیمی و گرم در خانواده مقام معظم رهبری / خجسته خانم(همسر آقا) و چهار پسر گرامی

اولی از سمت راست، حضرت آیت الله آقا مجتی خامنه ای (مد ظله عالی) هستند. / همانطوری که ملاحظه می فرمایید، ایشان تافته جدا بافته بوده و مورد عنایات خاص خجسته خانم و مقام معظم رهبری هستند. 

۲ نظر:

  1. اها ششمای که هی اینارو میگین گفتن بسه هرچه زود تر دست به کار بشینو پرچم شیر خورشیدو بلند کنیم تا این خامنهای کوس کش بی همه کس ماد قهوه رو بیرون کنیم هرکی هست زودتر دست به کار بشه راهای بیرون کردن این موجودات امامه به سرو بیرون کنیم راستی مردم خول هرچه زود تر از خواب بیاید بیرون که یه روزی ایران درست میشه نه خیر تا این موجودات خبیث توی ایران هستند هیچی درست نمیشه

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.