جمعه، بهمن ۲۹، ۱۳۸۹

امام خمینی(ره) :ای کاش من هم یک دانشجوی نقاشی بودم

بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره): 
((ای کاش من هم یک دانشجوی نقاشی بودم !))


از جهت اطلاع برای جوانانی که دوران طلایی امام خمینی (ره) را به یاد نمی آورند، عرض می کنم که : 
امام عادت داشتند از هر گروهی که به دیدارش می آمدند ، تعریف و تمجید کند و بگوید مثلا خودش هم دوست دارد عضو آن گروه باشد. 
گویا یک بار نیز یه زن بسیار خوشگل می بیند و می پرسد این زن کیست؟! محافظین امام می گویند این زن یک پاسدار است و آنجا امام خمینی ، آن جمله معروفش را می گوید که : ((ای کاش من هم یک پاسدار بودم !)) 

۴ نظر:

 1. پستهاي ضد مذهبي را بردار به احترام مذهبي هاي خواننده من سبزم وسبزمذهبي علي را نشناختي عزيزم اگر برنداشتي من ديگر كليك نميكنم

  پاسخحذف
 2. اي كاش من هم جزو پدران تو بودم.

  پاسخحذف
 3. NA SHENAS ke gofti ey kash man ham joze pedaran ....... kiram to kose nanat man yeki az pedaranet hastam madar jende kos gesh
  koni SHOMARAMO MIDAM ZANG BEZAN

  پاسخحذف
 4. goosh be harfhaye in motesebha nadeh. bazam bezar.ta in moghadas parastha hastand hamin moshkel ra darim. sabz hastesh ya na ham melak nist.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.