سه‌شنبه، بهمن ۲۶، ۱۳۸۹

اعلام آمادگی برای حل مشکل مقام معظم رهبری و اعطا پناهندگی به مقام عظمی ولایت

گویا یکی از مشکلات مقام عظمی ولایت ، یافتن کشوری است که به او پناهندگی بدهد، به هر حال بن علی لااقل عربستان سعودی را داشت، اما این مقام عظمی ولایت، آنقدر چوب به آستین همین عربستان کرده که بعید است حتی همین کشور هم  به او پناهندگی بدهد. 
لذا من برای حل مشکل به صورت رسمی اعلام می کنم که  ته باغچه منزل من، یک توالت است که از آن استفاده نمی کنیم، بنده به شرطی که  خامنه ای قبول کند که  مثل بچه آدم و بدون جفتک پراکنی (!) از کشور خارج شود، حاضرم آن توالت را به عنوان محل زندگی در اختیار مقام عظمی ولایت قرار دهم. 
در جواب دوست گرامیم در اینجا، این متن نوشته شده است

۶ نظر:

 1. با چند عملیات انتحاری سگ های ترسوی خامنه ای را بیدار کنیم!

  پاسخحذف
 2. از بوی گندش خودت میمری راه حل دیگر پیدا کن.

  پاسخحذف
 3. تو برو برای آبجی ات مشتری پیدا کن و کاری به این کارها نداشته باش

  پاسخحذف
 4. بابا ترکیه وآران را برای چه گذاشته اند . خوب برود پیش فک وفامیلاش اونجا کلی کیف احوال کنه

  پاسخحذف
 5. ای ول به فهم و شعورت که گفتی آران و نه آذربایجان! در تمام طول تاریخ فقط از ارس به پایین آذربایجان بوده و بالای ارس آلبانیا و آرران نام داشته

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.