شنبه، بهمن ۱۶، ۱۳۸۹

حضرات امام خمینی و امام خامنه ای و ملا عمر عزیز، از شما بسیار متشکرم!!

حضرات امام خمینی و امام خامنه ای و جناب ملا عمر عزیز، 
آنچنان چهره کریه اسلام را عیان کردید که حتی اخوان المسلمین نیز دیگر خجالت می کشد که بگوید دنبال حکومت اسلامی است. 
بی شک هنر شما در نمایش چهره زشت و غیر انسانی اسلام، بسیار ارزشمند است ، وگرنه دنیا تا صد سال دیگر شاهد روی کار آمدن حکومت های اسلامی می بود. 
شما بزرگواران ، آنچنان به هیکل اسلام عزیز اغتشاشیدید، که حتی اخوان المسلمین نیز از آوردن اسم حکومت اسلامی ابا دارد! یادمان باشد که اخوان المسلمین اصولا برای تشکیل حکومت اسلامی راه اندازی شده بود.
بی شک کار ارزشمند شما، برابر با صدها سال زحمت روشنفکران و روشنگران آزادی خواه است !
بدون هیچ تردیدی، روشنفکران برای اثبات چرند بودن اسلام، نیاز به دلیل و شواهد دارند و چه دلیل و شاهدی بهتر از جنایات شما جلادان ؟!
پی نوشت: 
اغتشاشیدید = جیش کردید، پی پی کردید، کار شماره دو انجام دادید !

۹ نظر:

 1. البته تا آنجایی که من می‌دانم، اخوان گروهی است که یک آموزگار مدرسه در مصر ایجاد کرد تا خلافت اسامی را دوباره پایه‌ریزی کند.
  فلسفه وجودی اخوان‌المسلمین همچون ولایت فقیه، حکومت بر جهان و برپایی حکومت اسلامی است. بسیار منطقی است اگر فکر کنیم در حال حاضر تنهاترس از جامعه جهانی و واکنش غیرمنتظره مردم مصر باعث شده است اخوان چنین حرفی بزند.
  به علاوه لازم است یادآور شوم که علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی، از کسانی است که به «سید قطب» گرایش دارد که خود یکی از سلفی‌هااست.

  پاسخحذف
 2. گمنام جان لطفا اين كامنت رو بعدا خواندن حذف كن و شرمنده از اينكه ناشناس پيام ميزارم
  گمنام جان فعاليت تو در زدودن اوحام مذهب از دل و جان ايرانيان قابل تقدير است اگرچه خود من با پاره اي از گزاره هاى تو موافق نباشم. گمنام جان زماني تحليل ها و نوشته هاي تو درروشن سازي موفقيت اميز است كه به دست تعداد زيادى از خوانندگان برسد ،،،گمنام جان خبر دارى كه تمام سايت ها و بلاگ ها در ايران فيلتر است و مهمترين بخش هم جماعتي هست كه در ايران هستند و شما بايد سعي كنى صداي خود را به اين جماعت داخل ايران برساني ،،گمنام جان گوگل رو در ايران نميتوانند فيلتر كنند چون خودشون استفاده ميكنند بنابراين خبر خوان گوگل يا همان گودر بهترين وسبله براي اين كار است. گمنام جان گوگل باذ با گوگل باز (. BUZZ) گمنام جان يك تعداد. بازجو. و سپاهي و
  بسيجي و سرباز اي تي مزدور ازادانه تو اين گوگل باز فعاليت ميكنند و چون كسي نيست كه جوابشون روبده روز به روز هم رو شون زياد تر ميشه. گمنام جان از اينجا است كه ميتوني فعاليتي  بكني كه تو ايران نتيجه اش اش پيدا بشه فقط كافيه دو سه نفرشون رو فالو كني و يعد جوابشون رو اون جورى كه خودت ميدوني بدي و ابروشون رو ببري اينهمه اين مادرقهوه ها واسه ما گربه ميرقصونند. اما ما نتونستيم جواب دندون شكني به اينها بديم به. هرحال اگه تمايل داشتى من ميتونم اسم دو سه تا از اين
  بي شرفها رو بهت بدهم گمنام خواهش ميكنم خودت و يكي دو تا از دوستهايي كه مثل خودت قوي و وطن پرست و دست به قلم هستند رو صدا بزن و اين اشغال ها رو از گودر باز بيرون بريزيد خيلي حالم
  بد ميشه كه اينطوري از جناياتشون دفاع ميكنند و كسي هم نيست كه تو دهن اينها بزنه
  گمنام اگه صلاح ديدي ميتونم بعدا بهت خصوصي ميل بزنم ولي حتما حداقل بيا ببين چه خبره و بعدا تصميم بگير و لطفا اين كامنت رو پاك كن نميخام بي شرفها بفهمند ما دنبالشونيم
  منتظر جواب و عمل. تو هستم
  يك وطن پرست

  پاسخحذف
 3. داغ ودرفش و دار
  « گداخت جان که شود کار» ما « تمام و نشد»
  هزار سال« بسوختیم دراین آرزوی » ناب« و نشد»
  مهر آرزو مایه پیامی /هشدارنامه ای/ در نوطوفان تاریخی آغاز شده / تنها و فقط یا بیش از هرکه / به همگی هم - سرزمینان جوان و نوجوان میهن/ این تاکنون زندگی سوخته –باختگان بتمامی بی تقصیر که همچنان و هنوز درخطر آنانند که در گرداب ، دربیراهه کژگفتار و کردار و پندار، برکج راه و جاده طوع وترس و تسلیم وتزویر بزرگسالان این زاد و بوم – یکبار دیگر پژمرده و پرپر و بریشیده، تلف و تباه وتلاشیده شوند
  همدلانه پیامی بویژه به دانش آموزان و دانش جویان و دانایی آموختگان در تلاش زاد و رود زندگی / در خون ومبارزه / در جنگ و گریز/ برای رهایی وبهزیستی وبهروزی

  نازنینان جوان و نوجوان ایرانی ! شما این روزها در هرجا و هر کس که هستید دست کم بخوبی دریافته اید که رویدادی غیرعادی در کشور و کوچه و خیابان و خانه، زمانی ست همه چیزوکس را بشکلی ناگهانی، تند و شدید میتوفد و دگرگون میکند . اندکند کسانی از شما که اسمش را ندانند یا نشنیده باشند: انقلاب . من برایم بسیار حیاتی ست حتی برای ان کسان از شما که اولین بار در اینجا با نام ان آشنا میشوند از ان سخن بگویم؛ گرچه در تب و تاب انقلابی چنین/ به دوره و به تاریخی چنین / اندیشه و خرد ، نقد ومیزان و محک ،تدبیرو سخن و گفتگو را/ مجال و میدان ظهورو راهکار،سامان و سازمان چندان نیست و این همه - درکار و زار کوره اتشین اقدام و جنبش و پویش ، در هیاهوی نبرد و فریاد و فراز، در شعر و شعار، درزخم و شکنجه و گلوله وزندان، در تنگی و تنگنا وجنگ و گریز ،میان دروغ و تحریف و تحمیق و تحکم- گم و گنگ وسرگردان و آمیخته میماند.
  هم میهنانان خردسال و برنا / کوشش این پاره نوشتار، همچون پرتاب نشانه وپیام غریق به جزیره افتاده ای به دریا / به مقصد و مقصود بردگان و بندگان سالیان دیده وسالخورده ایرانی، یا جان بدربردگانی که نسل ما بوده ایم نه ، که همه به پروا و پیمان رویینه کردن و افزودن توش وتوان پیکارتاریخ ساز شما، شما جوانان برای بودن و شدن و زندگی وهستی ست . این به بازآگهی و هشیارمندی افزون، به پادزهرافزایی، به از بیخ و بن کنی طاعون سی ساله حکومت و حاکمیت ذبح اسلامی ایرانیان است . این دشوار تلاشی ست انجا که حتی مقاومتگران و رویارویگران دلاور و دلیر صف پیشین و واپسینش و نیز کنونی اش، خود به غرقاب سکون و وپوسیدگی ذاتی شان و ساطور ترور اخوندی- اسلامی – سپاهی فروغلطیده به پور وگور فروشدند و هرگز ونیز اکنون ، گستره و پهنا و ژرف و ژرفای ظلمانی انچه بر تاریخ ما سایه فرافکند را بدرستی ندانستند و یا اندک فرامایه هوشیارشده گانشان از تاریخ وتجربه رویارویی و دلاوری خاطره شستند!
  دوران و تاریخی که معصوم ترین وبیش ترین قربانیانش سرانجام شما جوانان و نوجوانان کودک دیروز بوده اید که سراسر عمرتان زیر چنان اسمان و خاک و ادمیان وجنایتکده ای سراپا جذامی ، به تلف و تباهی مطلق گذشت: ساعتی از زندگی شما طبیعی ، انسانی، مدنی نبود . فرزند هرکه که بوده اید ودرهر ناز ونعمتی که زیسته اید در حصارجان سوز و روان نژند حکومت ابتذال ورذالت نظمی ضد بشری ضد اموزش و پرورش وتمدن کش ،بامداد تا شامگاه روح وگوش و چشم وپوست واندام تان زیر شلاق اذان و روضه و تاسوعا و عاشورا با زوزه و نعره و مرگ، در چنگال سلطه لشگر پلشتینه جانوارانی هیچ کجاآبادین به زبان و اموزه ای جهان و ایران بیگانه و دوزخین سپری شد.
  سال سی همه چیز و همگان در جغرافیای عفونت بار انباشته از توحش وبربریتی بی حد و مرز درانحطاطی بی نمونه به روزمرگی زیستند ؛ ایران و ایرانی ازتاریخ بیرون شد و بود. قلمروی ازگندابگاه و گندابیان، درچرخه زاد و رود ی نازل تر از گیاه و جانور و حشره با حکمرانانی گندزیست و گنداب ساز وگندابه خو. توحشکده ای تاکنون نادیده ، توحشگرانی هرگز ناشنیده در زیست و ساز و چرخ و گردش نظم ونظامی همه فراهذیانی - فرا کابوسین .
  پاک جانان نوجوان و جوان دانشجو بگذارید بگویمتان بر ما چرا و چگونه چنین گذشت ، اکنون چه میگذرد تا نگذارید پس از این هم چنان و همچنان بگذرد

  آذرخش آبی فروردین رهایی را بیافروزیم!

  پاسخحذف
 4. اینک این ست هنگام واین جاست گران- آوردگاه رزم نهایی رهایی ایرانی
  اینک چهار شنبه شب سوری سرخ و سوزان و پر هیاهوی آبی- جامگان ایران
  در صفر یخ بسته نیم شب
  لا به لای شاخه شاخه خاک جنگل مه آلود آغشته به باران ومه و مهتاب
  اکنون هنگام و هنگامه فردوسی
  سراسر زاد و رود کار زار تدارک نوروز برگ رنگ
  تا بهار ایرانی پس از هزار سال ، بر آسمان برشود
  بهمن هنگامه همگان، همه یورش ، نبرد و این نوبه پیروزی آفتابین ایرانی
  سپیده دم گرم و روشن و دریا رنگ انقلاب
  تا آفتاب ازادی
  چشم در چشم/ چنگ در چنگ
  پایان داغ و دار و درفش
  تا پایان دیو و دد و دزد
  تا نابود پلید و پلشت و پلشتا
  تا فروردین رهایی بر گستره فلات و اقیانوس ایران


  فریدون فروردین

  پاسخحذف
 5. گمنامیان حواست خیلی جمع باشه خیلی! به این کامنت من جواب بده لطفا مطمئن شم خوندیش.
  به هیچ کص! به هیچ کص توی دنیای مجازی اعتماد نکن و در رد و بدل ایمیل خیلی مراقب باش رد و بدل نکن اگه می کنی ایمیل پرت بده از یه آی پی عمومی کافی نت توی یه شهر شلوغ متصل شو! و مراقب آی پی آدرست باش! شرکت ها ممکنه براحتی در ازای پول، آدرس آدم رو بفروشن! می فهمی چی می گم؟ منتظر جوابت هستم.

  پاسخحذف
 6. منظورم از ایمیل پرت یعنی ایمیل اصلی تو نده، یه ایمیل مخصوص همون بساز برای چک کردنش از جایی عمومی دور از شهر محل سکونتت متصل شو و فریب هیچ موافق و مخالفی رو نخور به هیچ بهانه! به هیچ بهانه ملاقات و از این جور کارها مساوی با زندان و مرگه

  پاسخحذف
 7. دشمن الهل و عرب،
  فکرت راحت راحت ،
  من حواسم خیلی جمع است
  سپاس که به فکر من هستی و خیلی ممنون

  پاسخحذف
 8. خواهش می کنم.
  آفرین خوشحالم که حواست جمعه. خیالم راحت شد.

  پاسخحذف
 9. گمنام عزیزم با پاسخی که به هموطن با خرد وبا عشق به ایران یعنی جناب دشمن الله و عرب دادی خیال مرا هم راحت کردی.مراقبت از خودت اولین خواسته همه مبارزینست.فقط عزیز جان من نمیفهمم که این ناشناس که از تو خواسته به گودر سر بزنی آیا قابل اعتماد است یا نه!!؟و اگر هست اولا چرا کامنتش را درج کردی!دوما چرا پاسخی ندادی که بعضیها مثل من مطلب را بگیرند.با درود به تو و هم میهن عزیز دشمن الله و عرب و همه مبارزین با آخونده جنده و آگاه کننده هموطنانیکه هنوز از خفت و خرافات اسلامی بیخبرند.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.