یکشنبه، اسفند ۰۸، ۱۳۸۹

چگونه در کمتر از یک ساعت، یک دستگاه شوک برقی 75000 ولتی(!) بسازیم؟ چگونه به کمک آن از شر سگان ولایت رها شویم ؟

موافق خشونت نبوده و نیستم، اما در شرایطی که چماق بدستان خامنه ای به وحشیانه ترین شکل با مردم برخورد می کنند ، ناچار به دفاع از خود هستیم. دستگاه شوک برقی (یا تیزر) هیچ خطری برای قربانی ایجاد نمی کند و صرفا برای چند لحظه او را دچار شوک می کند، چند لحظه مغتنمی که ما می توانیم فرار کنیم !
لذا به هیچ وجه ترویج خشونت نیست و صرفا یک دفاع کاملا مشروع و اخلاقی است.
تیزر چیست ؟
تیزر یک وسیله برقی است که از الکتریسته با ولتاژ بالا برای شوک دادن به عظلات بدن استفاده می کند. به عبارت دیگر با تماس یک سیم با ولتاز بسیار بالا با بدن، عضلات بدن برای لحظاتی دچار شوک می شوند.
قطعات مورد نیاز:
قطعات این تیزر را می توانید در تهران از جمهوری به راحتی تهیه کنید و قطعات بسیار ساده الکترونیکی است.
-         مقاومت ها : همه نیم وات هستند که در اینجا مقاومت نوع یک و دو خوانده می شوند.(مقاومت نوع یک ، یکصدهزار (اوهم) و مقاومت نوع دوم پانصدهزار اوهم است. (از هر کدام دو عدد)
-         دیود (چهار عدد) :   75 PIV bridge Rectifier  یا  1n9004 300V
-         خازن : دو عدد 4700 میکرو فاراد (مواظب باشید جنس چینی آشغال به شما نیاندازند، حجم خازن اینجا مهم است!)
-         ترانس (یا همان ترانسفورمر) : ER 55 uH   ( و البته من فکر می کنم می توانید از یک شارژر موبایل که دیگر استفاده نمی کنید ، نیز    برای این منظور استفاده کنید. )
-         دو تا  کلید روشن خاموش کوچک (به منظور خاموش و روشن کردن )
-         یک باطری نه ولت (کتابی) ، ترجیحا قابل شارژ مجدد، به همراه سوکت سر آن.
-         یک لامپ نیون یکصدولت
-         دو تا میخ به عنوان نوک تیزر برای شوک دادن.
-         مقداری سیم ، هویه و سیم لحیم و سیم چین .
نکات مهم:
یک-همه را از یک مغازه لطفا تهیه نفرمایید
از هر کدام این اجناس چند تا بخرید که بتوانید چند تا درست کنید و در روز تظاهرات به بقیه بچه ها نیز بدهید(از آنها بخواهید در عوض، چند صلوات یا فحش  نثار خجسته خانم، همسر مقام عظمی وقاحت کنند)

دو- شاید بد نباشد که به یک جای دیگری برای چند ساعت بروید و از آنجا یک پیک بگیرید و به او لیست بدهید که به جمهوری برود و این اجناس را بخرد، تا ردی از شما نماند.

سه- باطری چند تا همراه داشته باشید، که در صورت لزوم عوض کنید.

چهار- مهم ایده این کار است،
من سالها پیش در دبیرستان کمی فیزیک خوانده ام، من نیز این را روی اینترنت پیدا کردم. اما تا جایی که من روی اینترنت چک کردم، این نقشه کاملا کار می کند. لذا مصرا از  دوستانی که مهندس برق هستند، خواهشمندم که راجع به این نقشه و کارایی آن در بخش نظرات اظهار نظر بفرمایند تا در صورت لزوم تصحیح شود.
نقشه ساخت این تیزر به شکل زیر است ، و مشخص است که سیم خروجی، به دو میخ  که سر شوک دهنده خواهد بود، متصل خواهد شد.

لینک این مطلب در ریشه ها -------لینک این مطلب در آزادگی ------لینک این مطلب در فرندفید -----لینک این مطلب در بالاترین

در این ویدیو نیز ساخت تیزر مشابه با استفاده از یک دوربین قدیمی و بدرد نخور  توضیح داده شده است(دقت کنید که مشابه این تیزر است، نه خود آن!)

۲۳ نظر:

 1. ما به این امید پیرو ولیمان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای هستیم . شما چطور؟

  امام :

  بعد از من كسي خواهد آمد كه پرچم را به دست حضرت مهدي خواهد داد …

  http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=60:1389-06-01-14-26-04&catid=42:agha-va-mahdi

  پاسخحذف
 2. به نظر من ميشه از اين مگس كشاي برقي هم استفاده كرد. كافي هست اون قسمت مثل راكت رو در آورد و سيمارو به دو تا ميخ وصل كرد.

  پاسخحذف
 3. مرگ بر خامنه‌ای، مرگ بر جمهوری کثیف اسلامی.

  خامنه‌ای، بزودی از قبرت به عنوان مستراح عمومی استفاده می‌کنیم.

  پاسخحذف
 4. آقای بسیجی امام زمان شما نخواهد آمد!

  پاسخحذف
 5. امام زمان يک خرافه است. دعوايي که بين دو بردار حسن عسکري و جعفر بر سر امامت بود و طرفداران حسن براي آنکه پول خمس را به جعفر ندهند و او را به عنوان امام نپذيرند گفتند حسن يک فرزندي دارد که به فضا رفته است وبه جعفر نسبت شراب خواري و کذاب بودن دادند

  پاسخحذف
 6. آقای ذوب در ولایت! اگر امام زمان هم بیاد قطعا از خامنه ای جلاد که دستش به خون این مردم آلوده است پرچم مورد ادعای شما رو نمی گیره. در ضمن از کجا معلوم این حتما خامنه ای جلاد باشه شاید بعد از اون با همت این مردم یک نفر عادل سر کار بیاد و اون این پرچم رو به امام زمان بده! شما ذوب شدگان متاسفانه افکارتون همینجوری آبکیه و گرنه مثل گوسفند دنبال این جلاد را نمی افتادین!

  پاسخحذف
 7. http://freedom-4-iranian.blogspot.com/


  اخلال در سیستمهای دولتی حرکتی به سوی اعتصابات سراسری
  .مبارک و بن علی با اعتصابات سراسری از پا در آمدند
  اقتصاد یک کشور اگر برای یک یا دو هفته فلج شود ضربه بسیار سختی به حاکمان ان کشور خواهد زد
  شاید هنوز در ایران وقت اعتصابات سراسری فرا نرسیده ولی می شود برای آن مقدمه چینی کرد
  من فکر میکنم یکی از راههای بسیار کم هزینه ایجاد اخلال در سیستم های اقتصادی رژیم باشد
  بیاید از اسراییلیها درس مبارزه یاد بگیریم. آنها با یک ویروس کامپوتری ، بمب اتمی آخوندها را برای ۶ ماه یا یک سال به تاخیر انداختند. نه بمبارانی شد نه سرو صدایی. آنها برای این پیروزی هیچ هزینه ای پرداخت نکردند و این نکته بسیار مهمی است.
  فراموش نکنیم ما در قرن ۲۱ هستیم ، قرن جنگهای هوشمند ، قرن جنگهای از راه دور، قرن جنگ بدون تلفات.
  فکر کنید یک روز در پالایشگاه آبادان سیستم کامپوتری یک قسمت درست کار نکند : خوب آن قسمت برای مدتی باید تعطیل شود تا مشکل حل شود نتیجه :
  ۱) کارگر ها برای چند روز تعطیل هستند یعنی یک توفیق اجباری برای اعتصاب
  ۲) کارگرها باید حقوق خودشان را بگیرند چون تقصیری ندارند. یک اعتصاب با حقوق
  ۳)کارگرها راجع به این جریان با دوستان و خانواده حرف میزنند .این یعنی اطلاع رسانی دهان به دهان راجع به کارهای جنبش بین قشری که یا با اینترنت آشنایی ندارند و یا وقت کار با کامپوتر و تماشای ماهواره را ندارند
  شاید یکی بگوید اخلال اقتصادی خیانت به مملکت است ولی در جواب باید بگویم

  ۱)ضربه ای که حاکمان ظالم و نالایق به یک کشور میزنند بسیار بسیار بیشتر از اینها است چند مثال :
  - جنگی که میشد بعد از یک یا دو سال تمام شود ۸ سال طول میکشد و میلیاردها دلار خسارت ، هزاران هزار کشته ، هزاران هزار بچه های یتیم به بار می آورد
  - جاده های غیر استاندارد کشور در قرن ۲۱ هزاران هزار کشته میگیرد
  - آلودگی هوا هزاران کشته میگیرد چرا که ملیون ها ماشین غیر استاندارد در شهرها در حرکتند
  - اعتیا د و فحشا بنیان خانواده ها را ویران میکند . این نتیجه مستقیم بیکاری و فقر است

  ۲)پول نفت ، اصلی ترین سلاح آخوندها برای حفظ حکومت است . با پول نفت مزدور میخرند ، بسیجی پرورش میدهند ،با ترکیب گونی سیب زمینی و فقر و جهالت، طرفدار می خرند ، راهپیمایی ترتیب میدهند ، چین و روسیه را میخرند ، با مزدورانشان در عراق ، افغانستان , لبنان و فلسطین از آمریکا حق سکوت میگیرند . این پول نفت الان صد در صد به زیان مردم ایران خرج میشود . بستن یا محدود کردن این شریان مالی ضربه سختی به این حکومت خواهد زاد.

  خوب حالا برویم سر اصل مطلب :
  چطور میشود در سیستم ها اخلال کرد
  اولا ، من این مساله را اینجا مطرح کردم تا شروعی باشد برای پیدا کردن راههای عملی این کار. اگر کسی نظری دارد میتواند اضافه کند. شاید کسانی هم نظری داشته باشند ولی از لحاظ امنیتی درست نباشد اینجا مطرح کنند ، این افراد میتواند طرح خود را عملی کنند و اگر دوست داشتند بعد ا ان را مطرح کنند
  به هر حال اینجا من به چند مورد که به نظرم میشود به صورت جدی روی آن کار کرد اشاره میکنم .
  باز یادآوری میکنم این فقط فکر اولیه من است و احتیاج به تحقیق بیشتر دارد و بعضی موارد ممکن است غیر عملی باشد

  ۱) اخلال در کار صدا سیما مانند:

  - انداختن ویروس کامپوتری در سیستمها
  - ایجاد خرابکاری در برج های تقویت کننده صدا و سیما که در خارج از سازمان نصب شده اند
  اختلال در سیستم برق قسمتهای مختلف

  مسلم است که درون سازمان دوربین های مدار بسته زیادی هاست و این کار باید با هوشیاری انجام شود

  ۲) اخلال در کار پالایشگاه ها و کارخانه های دولتی مهم مانند ایران خودرو
  - انداختن ویروس کامپوتری در سیستمها
  - باز کردن یک پیچ ویا یک قطعه مهم در یک جای دور از دید
  - انداختن یک پیچ مزاحم یا یک قطعه مزاحم داخل یک سیستم سخت افزاری حساس
  -اختلال در سیستم برق قسمتهای مختلف

  ۲) اخلال در سیستم های بانکی و مالی

  - انداختن ویروس کامپوتری در سیستمها
  -اختلال در سیستم برق قسمتهای مختلف
  - هک کردن کامپوتر های مرکزی

  ۳) از کار انداختن مداوم دوربین های کنترل ترا فیک و دوربین های مدار بسته دولتی

  ۴)اختلال در سیستم مخابرات
  ۵) اختلال در سیستم های انتقال نفت و گاز

  کسانی که در شرکت های دولتی ، یا برای شرکت های دولتی کار میکنند بهتر از من میتواند در مورد شرکت خودشان نظر بدهند. نکته قابل توجه این است که این خرابکاری نباید تهدید جانی برای کسی بوجود بیاورد و هدف ، از کار انداختن سیستم برای بیشترین زمان ممکن با کمترین زیان ممکن است . به هرحال اینها اموال ملت ایران هستند و ما به آنها در آینده احتیاج داریم

  پاسخحذف
 8. بر فرض محال که پاپانویل شیعه به نام امام زمان هم واقعی باشه.آخه عقل سلیم گیرم که پرچم هم بدن دستش.اگه اون هم بخواد مثل اینها دیکتاتوی شیعه راه بندازه و بگیرو بکش که نمیشه که.کارتون هم که نیست بگی عصاش رو میزنه همه چی درست میشه..ای جماعت خرفت به خود بیایید اخه جهالت تا کجا؟بشر باید بفهمه تا همه چی درست شه.اگه شعور پیدا کردی که همه با هر عقیدهای انسانن و حق زندگی و احترام دارن اونوقت همه چی درست میشه.اگه با عقل فکر کنی میبینی که امام زمان خرافات..اگه با عقلت بسنجی دیگه نیازی به احادیث کس شعر نداری..یک لحظه فکر کن اگه این پاپانویل هم بیادو پرچم هم بدن دستش بعدش چی؟تو بسیجی عقب مونده سر عقل میای؟اگه بهت بگه سرت به کار خودت باشه بگذار هر کی هر طوری راحته زندگی کنه میزاری؟یا میگی نه این امام زمان نیست .یه چیزی بهش میبندینو فاتحش رو میخونین؟

  پاسخحذف
 9. معمولا با خشونت موافق نیستم، ولی‌ وقتی‌ یک سگه یا هیونه درنده و یا یک جانی حرفه‌ی بهت حمله میکنه و نهایتان جان تو براش ارزشی نداره این دگر یک موقعیت معمولی‌ حساب نمیشه! بلکه این یه موقعیت اضطراری حساب میشه! این جنگه، بکش تا کشته نشی‌!

  به نظره من در برابر این حیون‌های بی‌ شرف و جانی "شک برقی" و این حرفا دیگه بچه بازیه! من واقعا تعجب می‌کنم اگر هدف واقعاً براندازی این سیستم کثافت است چطور ما هنوز دست به اقدامات جدی‌تر نزدیم؟ باید از این مادر قحبه‌ها زهره چشم گرفت و همینطور که تو دل مردم ترس میندازن تو دلشون ترس و وحشت انداخت و دست به عملی‌ زد تا روحیه‌شان را از ریشه ببازن، باید کاری کرد که بدانند هر دفعه که برای سکوب مردم بیرون بیان براشون خطر مرگ داره...تنها راهش اینه که با این حیونها بی‌ شرف مقابله به مثل کرد "جنگه مسلحانه" از تیغه موکت بری تا قمه و چماق و کوکتل مولوتف باید با اینها به جونشون افتاد...چرا تا حالا یه ماشین سواری یا خودرو نزده با سرعت بالا تو دله ده بیستا از این موتور سوارا بسیجی‌ لهشون کنه؟

  مگه کسی‌ یادش نیست رژیم شاه با آن ارتش و عظمت چطور ظرف ۴۸ ساعت دسته مردم افتاد؟ اول چنتا مامور خاله سلاح شدن بد رفته رفته کلانتری‌ها ، پادگان‌ها و رادیو تلویزیون و بد هم شناسای، دستگیری و تصفیه حساب با جنایت کارهای رژیم..اینها کافیه رهبری کسفتشن فرار کنه بگییشن موش میشن می‌رن تو صد سوراخ یا آب میشن می‌رن زمین.

  می‌دونم زدن این حرفا آسونه و کردنش جرآت، برنامه ریزی و همبستگی می‌خواد، ولی‌ من بعد می‌دونم بدونه مقابله بشه از شرّ این دیوها ی خونخوار خلاص شد.

  به امید پیروزی و آزادی ملت.

  مرگ بر خامنه ی، مرگ بر بسیجی‌ و حزب‌اللهی وحشی، توف به روی تو آی‌‌ بی‌ شرف که برای پور کردن جیبت، خدا، دین، مردم، فرهنگ و خواهر مادره خودتو به یه مشت شارلاتان عمامه به سر و ارجیفشون فروختی.

  پاسخحذف
 10. aghaye basijii:
  kire khodamo dadashamo agham to kose madare too va emamett.. be zodi roozi mirese ke ba kirr mizanam to sorate khodeto nanatoo emame konitt.. koss nane naya nazar bede.. boro ghuum koni khunatoon solakhetoo kerem bezan ke shab pesare emameton (mojtaba ) mikhad biad rahat bokoneton

  پاسخحذف
 11. AGHAYEH BASIJI AZEEZ LOTFAN JAVAB DAHEED
  AGAR MADAR ,YA KHAHAR ,YA ZANAT, YA BARADARAT ,YA PEDARAT DAR TAZAHORAT DASTGEER SHAVAND VA DAR ZENDAN BE SHOMA DASTOOR DADAND ANHA RA AZ KOSO KOON BOKONEED

  IN KAR RA KHAHEED KARD YA NA,
  VA AGAR HAMKAREH BASIJI SHOMA BE JAYEH SHOMA IN KAR RA KARD SHOMA CHE MEEKONEED

  پاسخحذف
 12. با این کونده بازیها آخوندا نمیوفتن اولا تا این اوباش اصلاحطلب سوار موج هستند خبری نمیشه مردم اگه آزادی میخوان باید قید رهبری رو بزنن ما نیازی به رهبر نداریم مگه کشورای عربی رهبر دارن؟رهبر میخوایم یعنی هنوز خریم و باید برامون تصمیم بگیرن این اوباش موسویچی و کروبیچی مردمی که شعار بر علیه جمهوری اسلامی میدن رو نفوذی و خشونت طلب و وابسته به قدرتهای خارجی میدونن یعنی از حالا دارن خط و نشون میکشن

  پاسخحذف
 13. با درود

  گمنامیان گرامی،
  مدار خوبی به نگر نمیاد، مدارهای چند برابر کننده آنهم از ولتاژ کم DC به ولتاژ خیلی بالا روی هم رفته بیشتر با کمک ترانس میسازند ولی باید ترانسش را سفارش داد بسازند
  و این ترانس یک ترانس افزاینده میباشد و باید توان پایین باشد تا خود ترانس کوچک باشد تا که دستگاه خیلی بزرگ نباشد یادتان باشد کارخانه های سازنده بهتر و پیشرفته تر و کوچکتر میسازند تا نمونه ی دستی آن.
  تازه ولتاژ 75kv خیلی خیلی بالاست برای همچین ولتاژی نیاز به ساخت ترانس ویژه با کلاف سیمپیچ دومین بسیار خواهد بود، از آنجایی که تنها برای شک دادن نیاز هست میتوان 5kV بسنده کرد خودش هم خیلی هست! که برای ساخت ترانسش نیاز به سفارش ترانس 1:625 میباشد به این چم که اگر ولتاژ داده شده به ترانس 9 ولت باشد این ترانس ولتاژ را 625 بار توانمند میکند تازه باید برای دادن ولتاژ دی سی 9 ولت به یکمی ترانس این ولتاژ را با نوسان داد که این کار با ترانزیستور شدنیست من مدارهایی در این باره دارم، اینها چیزی نیستند ولی برای آنهایی که آشنایی با الکتونیک ندارند سخت خواهد بود
  تازه این را هم بگویم برای شک دادن میتوان با 2 کیلو ولت و هتا کمتر هم میتوان این کار را کرد.
  ولتاژ بالاتر رخنه و تیزی و پرتاب برق را بیشتر میکند
  این را هم بگویم:
  دیودی که نوشتید در بازار نخواهد بود، بجایش دیود "1N4007" فراوان میباشد ، بجای باتری 9 ولتی کتابی، از 8 تا باتری "نیکل متال هایدراید" اندازه ی AAA یا AA بهره گیری شود تازه باید برایش شارژر نیز ساخت!
  خازن نیز باید بالای 25 ولت باشد.

  باز هم میگویم من به این مدار شک دارم.
  من برتری میدم به این:

  http://www.armory.com/~rstevew/Public/StunGuns/dazer.htm

  گمنامیان، شما میتوانید فراخوانی دهید کسانی که الکترونیک تا اندازه ای بلد هستند این ها را بسازند، نیازی نیست بروند بخرند به اینجا بروند سفارش بدهند و با پُست برایشان میفرستد.

  فروشگاه اینترنتی قطعات الکترونیک ایران میکرو
  http://iran-micro.com

  بدرود.

  پاسخحذف
 14. گمنامیان عزیز : نقشه ای که ارایه کردی کار نمی کنه - آگه قبلش اونو به یه مهندس الکترونیک نشون می دادی بهت می گفت و ملت سر کار نمی رفنتد. فکر کن ممکنه یکی این نقشه غلط را بسازه و بخواهد استفاده کنه که مسخره عرزشی ها می شه و تا جون داره کتک می خوره. شوکر باید نوسان ساز داشته باشه تا کار کنه . اون فیلم هم همین طوره و یه خازن شازژ شده هست که جرقه می زنه و سر کاری هست
  نقشه شوکر که اقلا با اصول علمی جور هست این هست:
  stungunreviews.tripod.com/stun-gun-schematics.html
  شرمنده ولی منفی غیر واقعی لازم داره. نمی دم چون می دونم قصد گمراه کردن ملت را نداشتی ولی لطفا وب لاگ را درست کن

  پاسخحذف
 15. royeh shekli ke man mibinam Transistor ham hast vali dar list shoma nist
  dar har hal lazem ast ke bedonid system Shooker daghyan system Flash dorbin ast vali ba Amp kamtar

  پاسخحذف
 16. ناشناس یکی مانده به آخری !!
  لطفا جواب فرفری را مطالعه بفرمایید:
  __________________________--
  ferferi88 کمتر از ۱ دقیقه قبل گفت:
  نه دوست عزیز سرکاری نیست! درسته که اثر شوکر با نوسان ساز بخاطر ممتد شدن شوک چندین برابر میشه ولی بدون نوسان ساز هم شوک لحظه ای میده. اگر هم شما جرقه خازن شارژ شده رو سرکاری میدونی لطفا یه خازن 4700 میکروفاراد 400 ولت رو با برق مستقیم شارژ کن و یک انگشتی به الکترودهاش برسون!!!!!!!!!
  در ضمن این شوکر چون نوسان ساز نداره و شوک لحظه ای میده هم باتری کمتر مصرف میکنه و هم کشنده نیست و نمیشه ائن رو در ردیف آلات قتاله به حساب آورد. در حالی که شوکر های ممتد در مواردی باعث مرگ شخص شدن.
  احتمالا این دوست عزیز ما به SW1 در روی مدار توجه نکردند. این کلید فقط برای قطع و وصل تغذیه ورودی نیست و باید از نوع شستس زنگ اخبار انتخاب بشه. وقتی این شستی چندین بار فشرده و رها بشه عملا با ایجاد یک موج مربعی باعث شار خازن میشه. این یعنی یک نوسان ساز مکانیکی!! بالاتر هم گفتم اگر کسی بخواد میتونه نوسان ساز (اسیلاتور) الکترونیکی به مدار اضافه کنه و باعث شارژ اتوماتیک خازن بشه.

  پاسخحذف
 17. گمنامیان گرامی،

  من برتری میدهم به این مدار:

  http://www.armory.com/~rstevew/Public/StunGuns/dazer.htm

  دوباره میگویم قطعه های این مدار نادرست گفته شده است سیمپیچ آن باید سفارش داده شود و
  دیودی که نوشتید در بازار نخواهد بود، بجایش دیود "1N4007" فراوان میباشد ، بجای باتری 9 ولتی کتابی،
  از 8 تا باتری "نیکل متال هایدراید" اندازه ی AAA یا AA بهره گیری شود تازه باید برایش شارژر نیز ساخت!
  خازن نیز باید بالای 25 ولت باشد.
  تازه برای شک دادن جریان 10میکرو آمپر و ولتاژ بالا 1000 ولت خودش درد آور هست نه کشنده
  هتا اگر ولتاژ 200 کیلو ولت باشد و جریان 10 میکرو باز کشنده نیست.

  بدرود.

  پاسخحذف
 18. به نظر من هم درست کار میکنه. اما خوب اینکه باید چند بار sw1 رو بزنی تا شارژ بشه دردسره. یه کم خطری هم میشه. پیشنهاد من اینه که همون مدار اولی که توی اون لینک هست رو ببندی. چون اون جوری خودش شارژ می کنه. برای ترانس هم دوستمون درست میگه، اما می تونی از ترانسایی که توی حشره کشا هست استفاده کنی. در ضمن 70 کیلو خیلی خیلی زیاده. برای خود کسی که استفاده می کنه هم خطرناکه. همون ترانسای حشره کشا کافیه. قشنگ میتونه یارو رو پرت کنه.

  پاسخحذف
 19. مشکل بزرگ و تاریخی ملت ایران بآسانی در دو مرحله قابل حل است:
  مرحله اول - تغییر و حذف چند ماده از قانون اساسی فعلی.
  مرحله دوم - انتخاب مجلس موسسان قانون اساسی و تدوین قانون اساسی جدید و تصویب ملت ایران و انتقال و واگذاری حکومت به مردم ایران .
  تنها راه پیوند و همبستگی مردم ایران، یک قانون اساسی بدون طرفداری از یک عقیده یا گروه یا فرد خاص است. هر فرد یا گروه یا عقیده خاصی که بخواهد امتیاز یا انحصار ویژه و خاصی را در قانون اساسی به خود اختصاص دهد در برابر امواج طوفان سهمگین مردم ایران نابود خواهد شد. دیگر در دوره ارتباطات با سرعت نور و دسترسی همه به اطلاعات از طریق اینترنت و ماهواره نمیتوان عقیده خاصی را به همه مردم قالب نمود.
  روحانیت اسلامی در ایران میثاق خود را با مردم ایران بر اساس قانون اساسی شکسته و اینک روحانیت بر سر دو راهی تاریخی قرار گرفته است. یا با قبول رای ملت و پذیرش قانون اساسی بیطرف زمینه را برای آشتی ملی و احترام روحانیت در قالب تشکیلاتی مشابه واتیکان در قم یا تشکیل حزب فراهم آورند، و یا در غیر این صورت روحانیت و اسلام در ایران در مقابل امواج طوفان سهمگین خشم مردم ایران نابود خواهد شد.
  زیبنده است کلیه مردم ایران، گروهها و احزاب و عقاید نیز با توافق و تشریک مساعی در مورد جمهوری ایران راه را برای پیشرفت و تعامل اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی فراهم آورند و از درد و رنج بیشتر مردم ایران جلوگیری کنند.
  ما تا تاریخ ۲۰ اسفند ماه سال ۱۳۸۹ به روحانیت و مراجع اسلامی در ایران فرصت میدهیم تا تصمیم خود را اعلام کنند و پس از آن هیچ مانعی جلودار مردم ایران نخواهد بود و هیچ گونه عذری هم پذیرفته نخواهد بود.
  اصل ۱ - حکومت ایران جمهوری است.
  اصل ۲ - حذف
  اصل ۴ - حذف
  اصل ۵ - حذف (وظايف‏ و اختيارات‏ رهبر به مجلس شورای ملی واگذار میشود).
  اصل ۱۲ و ۱۳و ۱۴ - حذف
  اصل ۱۸ - پرچم رسمی ایران به رنگهای سبز و سفید و سرخ با علامت شیر و خورشید است.
  اصل ۵۸ - اعمال‏ قوه‏ مقننه‏ از طريق‏ مجلس‏ شوراي‏ ملی‏ است‏ ...
  اصل ۶۷ - تغییر
  اصل ۹۱ تا ۹۹ - حذف ( شورای نگهبان)
  اصل ۱۰۷و ۱۰۸ و ۱۰۹ - حذف (خبرگان)
  اصل ۱۱۰ - وظايف‏ و اختيارات‏ رهبر به مجلس شورای ملی واگذار میشود.
  اصل ۱۱۱ و ۱۱۲ - حذف ( مجمع تشخيص‏ مصلحت‏ نظام) ********************** مردم ایران **************************
  اگر شما هم با این بیانیه موافق هستید این بیانیه را copy نموده و حداقل ۳ مرتبه در قسمت comment ها paste نمایید.

  پاسخحذف
 20. با این رنگ پرچم ریدی. یه بار پرچم شیر و خورشید داشتیم کافی بوده، پرچم باید فقط سه رنگ باشه، بدون نقش و نگار. اینکه هر حکومتی اومده واسه خودش یه چیزی گذاشته وسط پرچم باعث شده پرچم ما به گوه کشیده بشه و مادر جنده ای مثل ان هم بیاد ذره ذره رنگ پرچم رو تغییر بده.

  پاسخحذف
 21. ای پانتورک الاغ گه خوری زیادی نکن کونکش عوضی ÷رچم ایران شیر و خورشیده و بس

  پاسخحذف
 22. در جواب ناشناس اول می گویم که به امید روزی هستم که مردم در فضایی آزاد نظراتشان را بگویند و از کنار هم رد شوند. روزی که به دنبال مکالمه باشند نه حرص طرف مقابل را درآوردن. مکالمه، جنگی کلامی نیست بلکه بیشتر سلسله جملاتی متمدنانه است که عقاید 2 یا چند طرف را واضح تر می کند.

  پاسخحذف
 23. پرچم ايران با نقش شير و خورشيد در زمان ديلميان يعني حدود 1000 سال پيش به وجود آمد. نقش شير و خورشيد از اول روي آن بوده و هيچ ربطي به دوران پهلوي ندارد.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.