شنبه، بهمن ۰۹، ۱۳۸۹

خمینی راست می گفت، او هیچ احساسی نداشت!

چیلوس گرامی، در فرفر نوشته است که:
نوستالژی تفاسیر حکیمانه: چرا امام خمینی وقتی به ایران رسید در جواب سوال چه احساسی داری گفت "هیچی"؟ چون که امام یک فرد روحانی و عرفانی بود، و کلا این مادیات براش مهم نبوده، امام در اون لحظه در حالتی معنوی سیر می کرده

این جزو مواردی بود که خمینی دروغ نمی گفت. بی شک  خمینی هیچ احساسی به ایران و مردم ایران نداشت، اگر کسی که به کشوری کوچکترین احساسی داشته باشد، با آن کشور چنین می کند ؟! 
اگر شخصی نسبت به مردم ایران یا نسبت به انسانیت، کوچکترین احساسی داشته باشد، آیا حاضر می شود صدها هزار نفر انسان را برای یک عقیده ابلهانه وارد جنگی بی ثمر کند، و کشته شدن بی دلیل آنها برایش مهم نباشد؟!
خمینی راست می گفت، او هیچ احساسی نداشت!


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.