دوشنبه، بهمن ۰۴، ۱۳۸۹

اگر امام زمان آنقدر از مسایل فنی سررشته دارند، موقع سقوط هواپیماهای مسافربری کدام قبری تشریف دارند؟!

امام جمعه مشهد، که اسمش علم الهدی است، افاضه فضل کرده و گفته است: 
امام جمعه مشهد: امام زمان در زمینه تحقیقات هسته ای مداخله کردند تا دانشمندان ما متوجه عیب یک دستگاه بشوند !

سوالی که برای من پیش آمده این است که حضرت مهدی (ع) ملقب به امام زمان که اینقدر از مسایل فنی سر رشته دارند، موقع سقوط هواپیماهای مسافربری ایرانی ، کدام قبری تشریف دارند و چه غلطی می کنند !؟
کسی که می تواند عیب دستگاه های سانتریفوژ را پیدا کند، پس خیلی بیجا می کند که عیب هواپیماهای مسافربری را در نمی آورد تا مردم بیچاره کشته نشوند.
ای خاک بر سر امام زمانی که بتواند جلوی سقوط هواپیما را بگیرد ، اما هیچ غلطی نکند


لینک این مطلب در بالاترین -------در فرندفید


۲۱ نظر:

 1. ای بابا....شما چرا نمی فهمی؟؟
  سقوط هواپیما اونقدر تو این مملکت زیاد شده که امام زمان فعلا بی خیال این مهم است!!
  ماشاالله قربونش برم تو این مملکت اونقدر کار زیاده که امام زمان وقت نمیکنه به همه کارها برسه...شنبه قراره بیاد تو تلویزیون با مردم درباره جزئیات دوم طرح ریدن به یارانه ها بحث کنه.

  راستی یه سوال داشتم گمنامیان:
  تو با عملیات هایی که توی سیستان بلوچستان انجام میشه موافقی؟
  خدایی هیچکس بیشتر از ملت کرد بهش ظلم نشده.اما کردها راه حل دموکراتیک رو قبول دارند.نه خشونت رو.نظرت رو لطفا برام بگو.

  پاسخحذف
 2. امام خیالی
  چگونه منجی عالم ز قعر چاه شماست ؟
  چگونه خانه ی نحسش میان راه شماست !
  یکی دگر ز هزاران بتست و میدانید
  که حیله ی دگری از بت تباه شماست
  حکایتی که بگویید از آن امام زمان
  بسان آن رخ ملای نورِ ماه شماست!
  هزار ننگ به جهانی که منجی اش اینست
  به حق که لایق دین خرافه خواه شماست
  به هرکجا که ببینم کفن ز محفل او
  مثال پارچه ی منحوسِ آن کلاه شماست !
  تمام مکتب پستش برای مسند زور
  نشانه ی همه کاخ و نماد جاه شماست
  چــنین امام تباهــــی نیامده هـرگز
  چوکوه مکر و فریب از خیال کاه شماست
  شکوه کشور ایران به رنگ تیره بگشت
  که دام میهن از این حیله ی سیاه شماست
  ببین امام زمانت همیشه محتاج است
  چگونه چاه گدایی قصور شاه شماست !

  پاسخحذف
 3. عرض کنم که آقای مهدی بن حسن عسگری ملقب به امام زمان، از دانشکده مهندسی دانشگاه "استنفورد" مدرک فوق دکترای علوم هسته ای و اتمی دارند. به همین دلیل تخصصشان در امور "هسته ای و رآکتور و ..." هست نه در امور هوافضا. درضمن ایشان موقع سقوط هواپیماها سر قبر خمینی در حال زنجموره هستند و وقت ندارند در امور هواپیمائی دخالت کنند. زت زیاد

  پاسخحذف
 4. سر قبر تو. این احمق و مفت خور علم الهدی هم داشت روضه میخوند سر قبرت

  پاسخحذف
 5. امام، امام، امام، امام، امام....
  ای کاش این مردم ایران یه روزی بزرگ می شدن
  به جای رعیت و امت فقط انسان می شدند
  این بت های چند هزار ساله رو پرت می کردند تو زباله دان تاریخ.
  ای کاش همه بزرگ می شدیم مثل مردم خیلی از کشورها
  به هیچ امام و دین و آخوندی سواری نمی دادیم.

  پاسخحذف
 6. برگ درختان سبز در نظر هوشیار هر ورقش دفتری است معرفت کردگار
  مشکل اصلی آقای گمنامیان که در سایت فیس بوک خود را مرد متأهل و متولد یکم ژانویه 1665 معادل با 11 دی 1343 نامیده است و با توجه به علاقه به سایت گیله مردان و گیله زنان احتمالا گیلانی است،این است که واقعی ترین موجود هستی یعنی خدای بزرگ را باور ندارد. واقعا روشن است کسی که با این همه نقش عجب بر در و دیوار وجود منکر خداست نمی تواند نقش پیامبر خدا و ائمه هدی علیهم السلام اجمعین را درک کند. او نه تنها از درک مسائل دینی عاجز است حتی از درک مسائل حقوق بشری و دمکراتیک هم عاجز است. او هنوز نفهمیده است که نقد با توهین و تمسخر فرق دارد و هنوز از نظر علمی این مقدار درک نکرده است که وقتی سخنی را نقد می کند باید منبع دقیق آن را از یک نشانی معتبر مشخص سازد. گمنامیان هنوز این را درک نکرده است که آزادی حتی در مفهوم غربی آن تا جایی است که موجب آزار دیگران نشود. به او پیشنهاد می کنم مدتی از نوشتن کنار کشد و در باره خدای بزرگ بخواند و بیندیشد. در خلوت خود گریه کند و از خالق هستی هدایت خویش را بجوید. این پیشنهاد را در حالی می نویسم که ذره ای امید به اجرایش ندارم.
  برای شروع کار، یک استدلال ساده برایش دارم. اگر پدیده های ساده را تصادفی قلمداد کنیم پدیده های پیچیده را نمی توان تصادفی قلمداد کرد. برای نمونه هیچ عاقلی باور نمی کند برج میلاد به صورت تصادفی در وسط تهران قد کشیده باشد.

  اینک سئوال این است که آیا طبیعت و موجود برجسته آن انسان پیچیده تر است یا برج میلاد؟ گفتنی است علم بشر تمام زوایای برج میلاد را شناسایی کرده است اما هنوز تمام زوایای انسان و طبیعت را نشناخته است و با این که صدها هزار محقق در سرتاسر جهان و در درازنای دست کم دو قرن اخیر همتی بی بدیل برای شناخت انسان و طبیعت به خرج داده اند هنوز ناشناخته های بسیاری وجود دارند.

  اینک اگر کسی برج میلاد را بدون سازنده بداند شما به او می خندید اما خود، جهان با این عظمت را بدون خالق و مدیر می دانید و انتظار دارید ما آن را باور کنیم. خالقی که آن قدر عظمت دارد که ما حتی تصور و توهمی هم از او نمیتوانیم داشته باشیم. می دانیم که هست اما تصور درستی از عظمت او نداریم زیرا هر چه تصور کنیم مخلوق ماست و خدا خالق و برتر از هر چیزی است که تصور شود.

  پاسخحذف
 7. این همه نقش عجب بر در دیوار وجود
  هر که فکرت نکند نقش بود بر دیوار
  تاریخ میلادی نظر قبلی بنده به 1965 اصلاح می شود.

  پاسخحذف
 8. man kharej az iran zendegi mikonam va horofe farsi baraye neveshtan nadaram soali dashtam az agaye latifi chera shoma fekr mikonid ke hatman monjiye donya bayad hezaro andi sal tahe yek chah bashad ta monjiye vageyi galamdad shavad degat konid kasi ke alan tamame khavarmiyane ra be in vaziat andakhte fagat yek foroshandeye doregard dar tones bode na amame 1400 sale

  پاسخحذف
 9. آقامون امام ژمان توی کار هشته‌ای هم دشت داره . عر‌ژ به حژورتون، موشک هپروت پیمای آشد علی‌ گدا اشباب گرفتاری شده بود. موشک آشد علی‌ از کار افتاده بود چون ژنتی بژی لولش رو شلاح هشته‌ای کرده بود و باش هشته آلبالو میژ‌د پش گرده احمد خاتمی، همون احمد خرشه، که شلاح هشته‌ای گیر کرد و حرومژ‌اده بژبژ قندی جیکشو در نیاورد و دشت آشد علی‌ موند تو پوشت گردو. علمای هشته‌ای و غیر هسته‌ای اشلام همه حیرون بودندند که شی بلائی شر موشک آشد علی‌ اومده تا اینکه آقامون امام ژ‌مان با علم غیب ژ‌ریانو فهمید که هشته‌ای تو کار موشک آشد علی‌ هشت و هشته رو در آورد. جنتی بزی اومد در ره‌ که اقامون امام ژ‌مان با علم غیب فهمید کار خود ناکششه و یه پشت پا بشت رو بژی و بژی شکندری رفت طرف خرشه و احمد یه پش قفا خابوند رو بژی، اینو اقامون تو مترو شابدل‌عژیم تعریف کرد. ali zand

  پاسخحذف
 10. بسم الله الرحمن الرحیم
  ناشناسی که با حروف فینگلیش نوشته است"من خارج از ایران زندگی‌ می‌کنم و حروف فارسی برای نوشتن ندارم سوالی‌ داشتم از آقای لطیفی چرا شما فکر می‌کنید که حتما منجی دنیا باید هزارو اندی سال ته یک چه باشد تا منجی واقعی قلمداد شود دقت کنید کسی‌ که الان تمام خاورمیانه را به این وضعیت انداخته فقط یک فروشنده دوره گرد در تونس بود نه عمامه ۱۴۰۰ ساله"
  1. بحث بنده این است که اول باید اساس را درست کرد. کسی که خدا را باور ندارد، روشن است که هیچ یک از پیامدهای بعدی این باور را هم قبول ندارد.
  2. کجا ما ادعا کردیم که منجی عالم، از ته چاه ظهور می کند. اگر شما برای کسی نامه بنویسید و آن را درون صندوق پستی بیندازید یعنی مخاطب شما درون صندوق پست زندگی می کند!
  3. ماجرای چاه این است که در برخی روایات آمده است اگر حاجتی داشتید جملاتی را به عنوان عریضه بنویسید و بعد آن را در آب روان یا چاه تمیزی بیندازید. چاه جمکران هم امتیاز خاصی بر چاههای دیگر ندارد ضمن این که می توان در آب روان انداخت. برای اطلاعات بیشتر، به نشانی زیر رجوع کنید
  http://www.montazar.net/montazar-far/selecttext.php?ic=1820&subid=2

  پاسخحذف
 11. جناب آقای لطفعلی لطیفی ،
  سپاس از اینکه اینجا کامنت گذاشته اید
  سال نو شما مبارک باشد؛
  یک -
  بنده مگر چنار ابرقو هستم که متولد سال 1665 باشم ؟!
  دو-

  می توانم سوالی اساسی از شما بپرسم ؟
  شما که می فرمایید برج میلاد یا بدن انسان حتما باید دارای آفریننده باشد و الکی به وجود نیامده است، استدلال می فرمایید که هر چیز موجودی ، یک آفریننده دارد و الکی به وجود نیامده است.
  می شود به من بفرمایید که خالق و آفریننده الله شما کیست ؟!
  اگر وجود دارد، باید طبق استدلال شما یکی او را آفریده باشد.
  اگر می خواهید جواب بدهید که همینطوری ، کشکی و الکی از ازل وجود داشته است، بنده نیز همین جا پاسخ شما را می دهم که من ترجیح می دهم فکر کنم از ازل این دنیا و کهکشان همینطور الکی به وجود امده است، به جای اینکه فکر کنم الله از ازل کشکی به وجود امده است.
  لااقل در این روش ، دیگر نیازی نیست از یک دین وحشی که در آن برده داری و سنگسار است، طرفداری کنم.
  سه -
  من زمانی خودم نماز شب خوان بوده ام، همه این مسیرها را دیری که رفته ام !
  چهار-
  در باب آزادی و حقوق بشر ، مایلم نکات ذیل را به اطلاع شما برسانم ، چون گویا با این مباحث آشنا نیستید.

  ما در حقوق بشر ، دو بحث جداگانه داریم:
  یک- آزادی عقیده: یعنی شما و بنده مجاز هستیم که هر عقیده ای را برگزینیم،
  دو - آزادی بیان: یعنی من و شما حق داریم هر عقیده ای را نقد کنیم، این شامل ادیان و اعتقادات همه می شود،
  لطفا توجه فرمایید ،
  الف- میلیونها عقیده در دنیا است که بعضا با هم اختلاف و همپوشانی بنیادی دارند، مثلا اگر بخواهیم به عقاید سنی ها احترام بگذاریم، باید به بخشی از عقیده شیعه ، بی احترامی کنیم !! حال تصور کنید که میلیونها عقیده در دنیا است! احترام گذاشتن به عقیده دیگران کاری غیر عملی است.
  ب- آیا مثلا باید به عقیده هیتلر هم احترام گذاشت ؟!
  به عقیده چنگیز چه ؟! خامنه ای نیز عقیده خودش را دارد و خودش را نماینده خدا می داند ، پس باید به عقیده او هم احترام گذاشت ؟!
  سه- تا زمانی که عقیده شما ، اره در ماتحت ملت نکرده است، کسی کاری به آن دارد، اما دین شریف اسلام، باعث نابودی کشور من و زندگی مردم کشور من شده است، چگونه توقع داری من سکوت کنم و حرفی علیه آن نزنم؟!
  چهار- این چه دین بند تنبانی و مسخره ای است که با نقد من، شوخی من اینگونه به لرزه در می آید ؟!
  پنج- زمانی که اسلام بندتنبانی شما ، من غیر مسلمان را نجس می داند، شما کجا بودی که اعتراض کنی و ششصد بار یک جمله را تکرار کنی ؟! اسلام به عقیده من که هیچ، به خود من توهین کرده است !!
  لطفا یادت باشد که :
  عقیده شما که اسلام است زندگی مرا به باد فنا داده است.
  مساله این است که این عقیده زندگی میلیونها انسان را فنا کرده و اگر با آن مبارزه نشود، میلیونها زندگی دیگر را نیز فنا می کند، من از توهین کردن لذت نمی برم و توهین هم نمی کنم ولی براستی چه کسی مرز توهین و انتقاد را مشخص می کند ؟! این محدودیت با اصل آزادی بیان در تناقض است. آیا اسلامی که به صراحت می گوید کسانی را که اسلام نمی آورند را بکشید(برابر نص صریح قرآن) ، می تواند توقع داشته باشد کسی حتی شوخی هم نکند؟! اسلام حتی حق حیات را برای غیر مسلمانان قایل نیست، چه رسد احترام به عقاید دیگران

  پاسخحذف
 12. بسم الله الرحمن الرحیم
  جناب آقای گمنامیان
  سال تولد شما اشتباه تایپی بود که بلافاصله اصلاح شد. سال تولد شما 1965 میلادی است.
  از خدای بزرگ می طلبم شما را در سال جدید به راهی که خود می پسندد هدایت نماید.
  از این که بحث را به جایی برده ای که باید می بردی یعنی به مسأله اساسی توحید، متشکرم.
  در باره این سئوال ساده که "پس خدا را چه کسی آفرید" چند طور می توان سخن گفت:
  1. اگر کسی سؤالات ذیل را از شما بپرسد، چه پاسخی به آن می دهید:
  رطوبت هر چیز از آب است، رطوبت آب از چیست و از کجا است؟
  چربی همه غذاها از روغن است، چربی روغن از چه و از کجا است؟
  شوری همه چیز از نمک است، شوری نمک از چیست؟
  وقتی به اتاق کار خود یا منزل مسکونی خود نگاه می کنید و می بینید روشن است، از خود می پرسید آیا روشنایی از خود اتاق است؟ فوراً به خود پاسخ منفی می دهید، زیرا اگر روشنی اتاق از خود می جوشید، نباید هیچ وقت تاریک بشود، در حالی که پاره‏ای از اوقات تاریک و گاهی روشن است. پس روشنی آن از جای دیگر است. به این نتیجه می رسیم که روشنی اتاق و خانه ما در اثر ذرات یا امواج نور است که به آن تابیده است. آن گاه از خود سؤال می کنیم روشنی خود نور از کجا است؟ پاسخ این است که روشنی نور از خود آن است.
  نیز به سؤال‏های قبلی پاسخ می دهیم که رطوبت آب، چربی روغن و شوری نمک از چیز دیگری نیست.
  این خاصیت طبیعی و ذاتی آن‏ها است. آب ذاتاً مرطوب است. روغن ذاتاً چرب است و نمک ذاتاً شور است. نیز نور ذاتاً روشن است. در هیچ نقطه جهان نمی توانیم نوری پیدا کنیم که تاریک باشد و چیز دیگر آن را روشن کرده باشد. ذرات نور هر جا باشند، روشن اند و روشنی جزء ذات آن‏ها است.
  روشنایی ذرات نور از چیز دیگر و عاریتی نیست. ممکن است ذرات نور از بین برود، ولی ممکن نیست موجود باشند، ولی تاریک! بنابراین اگر کسی بگوید روشنایی هر محوطه‏ای از جهان، معلول نور است، پس روشنایی خود نور از کجا است، فوراً می گوییم روشنایی نور جزء ذات آن است.
  هم چنین هنگامی که سؤال شود هستی هر موجودی از خدا است، پس هستی خدا از کیست، پاسخ می دهیم هستی خدا ذاتی او و از خود او است و از جای دیگر نیست، مانند این که بپرسیم اصل وجود و هستی از چه چیزی به وجود آمده است؟ و مبدأ اصل وجود چیست ؟ معلوم است که اصل وجود و هستی از چیزی به وجود نمی آید، چون هر چیز دیگرغیر از وجود، عدم و نیستی است و وجود و هستی از عدم و نیستی به وجود نمی آید. (برداشت از سایت پاسخگو)
  2. اگر جزئیات پدیده ای در ذهن ما بگنجد آن پدیده مخلوق ذهن ماست. خدا خالق ماست و جزئیات وجود او به هیچ وجه در ذهن ما نمی گنجد.
  3. ما در یک دو راهی قرار داریم یا باید قائل شویم یک گاز توده ای شکل بی شعور حاوی تریلیونها اتم ساده با یک انرژی ناشناخته خالق جهان پیچیده کنونی هستند یا باید بپذیریم که یک قدرت ناشناخته اما با شعور که ما هیچ تصوری از وجود او نداریم جهان را آفریده است.
  4. نوشته ای که خدا را نمی خواهی بپذیری زیرا نمی خواهی برده داری را بپذیری! این گونه مباحث جزئی است. شما خدا را بپذیر، اصل وجود او و حقانیت محض او را بپذیر آنگاه اگر اطمینان یافتی سخنی از اوست عقل خود را متهم کن!
  5. نوشته ای که اسلام به من احترام نمی گذارد لذا من هم به اسلام احترام نمی گذارم. در پاسخ می توان گفت: این که اسلام چه رفتاری را در مواجهه با مخالفان توصیه می کند هر چه باشد برای شما که بدان اعتقادی ندارید مفید نیست. رفتارهای شما باید بر اساس ارزشهای شما تنظیم شود. شما به عنوان فردی معتقد به ارزشهای حقوق بشر، دمکراسی و لیبرالیسم باید این نکته ساده را درک کنی که هر چند طبق معتقدات خودت حق داری عقاید دیگران را نقد کنی مانند همین کاری که اینجا محترمانه (البته فقط در ابتدای بحث) با عقیده بنده به خدا انجام دادی اما نقد اسلوب و آدابی دارد که خوب است در اینترنت بخوانی. به بهانه نقد نباید دیگر آزاری کرد. پیشنهاد می کنم کتاب [وایزینگر، هندری. هیچ کس کامل نیست. ترجمه پریچهر معتمدگرجی. چاپ سوم. تهران، مروارید، 1370. ] را بخوانی تا همان آداب غربی روش انتقاد کردن را دریابی! بنده این کتاب را سالها پیش خوانده و نکات مهم آن را استخراج کرده بودم. اینک نکات مهم آن را در وبلاگ خود ایمان و سعادت می آورم. باشد تا مفید واقع شود.
  http://llp1346.blogspot.com/2011/03/blog-post.html
  6. بقیه بماند برای بعد، اما آقای گمنامیان سعی کن حقیقت را پیدا کنی!

  پاسخحذف
 13. هفت مرغ چاق را آخوند خورد شما هنوز اندرپی یک جوجه‌آید

  تمام این ماجرا‌ها که دوستان معتقد هستند و در باره آن دارند مینویسند از دهان آخوندها از قدیم العیام در آمده، و با تمام دروغ هائیکه از امثال این حضرات در این مدت جمهوری اسلامی از اینها دیدید و می‌بینید آیا هنوز باید بحث در مورد حدیث‌های چاخان کرد؟ با خدا یا بی‌ خدا، "می‌ بخور منبر بسوزان مردم آزاری مکن" که دیگه دین نمیخواهد تا رعایت بشه، این از انسانیت و مدنیت میاد، حالا یکیتون بمن بگه که کیشمیش تو پلو باد بکنه، حرومه یا حلال؟ ali zand

  پاسخحذف
 14. آقای لطفعلی لطیفی
  من نمی دونم شما چه اصراری به اثبات خدا دارید. بحث این لینک و موضوعش مربوط به خرافات مذهبی و موضوعات من درآوردی آخوندهاست. نکنه امام زمان برای شما همون خداست؟
  1- دین اسلامی که شما سنگشو به سینه می زنید تمام زندگی من جوان ایرانی که در داخل ایران زندگی می کنم را بر باد داده، اندیشه، تفکرات، آرزوها و آمالم را از بین برده. من امروز تبدیل به یک موجود بدبخت بی مقدار شده ام که منتظر موجودی بی مقدار دیگری است که سالهاست غیب شده...

  2- نمی دونم باید با چه زبانی بگویم من می خواهم مثل هر انسان دیگری فقط انسان باشم، بتوانم از تمام ظرفیت های این قرن و دوره ای که در آن زندگی می کنم استفاده بنمایم.
  3- من در داخل ایران به دنیا آمده ام ولی نمی خواهم مسلمان باشم. این حق من است. اما شما و امسال شما هیچ حقی برای دیگری قائل نیستید و می گویید خداوند شما را راهنمایی کند. در حالی که من نمی خواهم خداوند شما مرا راهنمایی کند، فقط می خواهم مانند هر انسان آزاد دیگری در کنار انسانهای دیگر با هر دینی زندگی کنم و همه از حقوق یکسانی برخوردار باشیم.
  3- ولی الان در کشور ایران که به وسیله ی امسال شما اداره می شود گیر افتاده ام باور کنبد گیر افتاده ام . ای کاش اینجا به دنیا نمی آمدم. این حرف خیلی از هم سن وسالهای من است.
  4- ما وقتی از زندگی آزاد حرف می زنیم می گوییم که هر کسی باهر باور و اعتقادی باید از حقوق یکسانی برخوردار باشند به شرط این که اعتقادات دیگران را نفی نکند و همه در مقابل قانونی بی طرف از حقوق یکسان برخوردار باشند.
  5- اما شما چه؟ شما از آزادی فقط نامش را شنیده اید . شما و امسال شما همواره در حال محدود کردن انسان های آزاد به حکم خدایتان هستید. شما و امسال شما در مقابل کوچکترین نظر مخالفی گردن می زنید. حتی امروز در ایران کار به جایی رسیده که افکار مخالفی که هیچ ربطی به مسائل دینی ندارند را به ناف خدایتان می بندید و می گویید اینها ضد دین هستند بکشیدشان.

  6- شما و امسال شما انسانها بدانید که خدایتان سالهاست که مرده است. خدایتان در لابه لای اندیشه های انسان محور گم شد و شما نفهمیدید. امروز انسان به دور از خدایان باستانی در حال رقم زدن دنیایی جدید است و شما و امسال شما آخرین نسل از کاهنان باستانی هستید.

  پاسخحذف
 15. بسم الله الرحمن الرحیم
  پاسخ به علی زند
  خانه از پای بست ویران است خواجه در بند نقش ایوان است.
  به طنز در باره توحید نوشتی که " تمام این ماجرا‌ها که دوستان معتقد هستند و در باره آن دارند مینویسند از دهان آخوندها از قدیم العیام[الایام] در آمده،" پاسخ این است که از دهان هر کسی که توحید به معنای دقیق و درست آن مطرح شده است، باید از او تشکر کرد. توحید یک واقعیت است که در همه افکار و زندگی ما اثر دارد. برخی جوانان گلایه دارند که جوانی ما تباه شد و آزادی را درک نکردیم. باید بگویم مشکل شما هم ریشه در عدم اعتقاد کامل و عدم فهم درست از توحید دارد. توحید زیربنای همه چیز است و تا درست نشود باید گفت خانه از پای بست ویران است خواجه در بند نقش ایوان است. آقای زند، در ضمن، می نخور منبر هم نسوزان مردم آزاری هم مکن!

  پاسخحذف
 16. بسم الله الرحمن الرحیم
  پاسخ به ناشناس اصراری!
  نوشته ای: " من نمی دونم شما چه اصراری به اثبات خدا دارید؟ " در پاسخ قبلی گفتم و اینجا هم تأکید دارم توحید زیربنا است و تا این مسئله حل نشود، بقیه مسائل حل نخواهد شد. بنده از شما و همه کسانی که این نوشته را می خوانند صمیمانه دعوت می کنم بحث یکتاپرستی را جدی بگیرید. فهم درست این مبحث می تواند زندگی شما را دگرگون کند. خیلی از نگرانیهای شما را پاسخ دهد. دوست و دشمن را در اندیشه شما عوض کند و آزادی حقیقی را برایتان به ارمغان آورد.
  نوشته ای: " دین اسلامی که شما سنگشو به سینه می زنید تمام زندگی من جوان ایرانی که در داخل ایران زندگی می کنم را بر باد داده، اندیشه، تفکرات، آرزوها و آمالم را از بین برده. من امروز تبدیل به یک موجود بدبخت بی مقدار شده ام" مشکل شما از دین اسلام نیست مشکل شما از بی اعتقادی به توحید است. اگر عشق به خدا و خواسته های خدا را به برترین عشق زندگی ات تبدیل کنی، خیلی زود به موجود ارزشمندی با مقداری تبدیل می شود که "ارزش مؤمن نزد خدا از کعبه هم بیشتر است."
  اگر امروزه می بینی که اسم صدها هزار نفر در سراسر جهان، ابراهیم و یا افراد نزدیک به او مانند اسماعیل، اسحق، هاجر و ساره است به این دلیل است که او قهرمان توحید بود. اگر ابراهیم هم مانند جوانان زمانه اش بر بت های سنگی سجده می کرد و در پی شهوتهای رنگی می رفت هیچگاه این اندازه محبوب خدا و خلق او نمی شد.
  اگر امام حسین علیه السلام در نزد مردم عزت بسیار دارد و هنوز پس از سیزده قرن برایش سالگرد و حتی چهلم می گیرند بدان دلیل است که او هم قهرمان توحید بود و همه هستی خود را برای خدا در طبق اخلاص نهاد و تقدیم حضرت دوست کرد.

  پاسخحذف
 17. بسم الله الرحمن الرحیم
  آخرین مناجات
  اینک آخرین مناجات مولای غریب ما حضرت سید الشهداء علیه السلام در قتلگاه را می آورم تا بلکه تلنگری باشد بر وجدانهای خفته ما و توحید واقعی را از او که معلم راستین یکتاپرستی است بیاموزیم. اگر با خواندن این جملات، قطره اشکی در گوشه چشمتان پدیدار شد به هدایت خود امید داشته باشید:
  امام حسین بن على علیه السلام در آخرین دقایق زندگیش ‍ چشمها را باز کرد و به سوى آسمان متوجه گردید و براى آخرین بار با پروردگار خویش ، پروردگار عالمیان چنین مناجات و راز و نیاز نمود:
  اَللّهُمَّ مُتَعالىَ الْمَکانِ عَظِیمَ الْجَبَرُوتِ شَدِیدَ الْمحالِ عَنِّى غَنِىُّ عَنِ الْخَلائِقِ عَرِیضُ الْکِبْرِیاءِ قادِرٌ عَلى ما تَشاءُ قَرِیبٌ الرَّحْمَةِ صادِقُ الْوَعْدِ سابِغُ النِّعْمَةِ حَسَنُ الْبَلاءِ قَرِیبٌ اِذا دُعیتَ مُحِیطٌ بِما خَلَقْتَ قابِلُ التَّوْبَةِ لِمَنْ تابَ اِلَیْکَ قادِرٌ على ما اَرَدْتَ تُدْرِکُ ما طَلَبْتَ شَکُورٌ اِذا شُکرْتَ ذَکُورٌ اِذا ذُکِرْتَ اَدْعُوکَ مُحْتاجاً وَاَرْغَبُ اِلَیْکَ فَقِیراً وَاَفْزعُ اِلَیْکَ خائِفاً وَاَبْکِى مَکْرُوباً وَاَسْتَعِینُ بِکَ ضَعِیفاً
  وَاَتَوَکَّلُ عَلَیْکَ کافِیاً اَللّهُمَّ احْکُمْ بَیْنَنا وَبَیْنَ قَومنا فَاِنَّهُمْ غَرُّونا وَخَذَلُونا وَغَدَرُوا بِنا وَقَتَلُونا وَنَحْنُ عِتْرَةُ نَبِیِّکَ وَوُلْدُ حَبِیبِکَ مُحَمَّدٍ صلى اللّه علیه و آله الَّذِى اصْطَفَیْتَهُ بِالرِّسالَةِ وَاءتْمَنْتَهُ الْوَحْىِ عَلَى فَاجْعَلْ لَنا مِنْ اَمْرِنا فَرَجاً وَمَخْرَجاً یا اَرْحَمَ الراحِمینَ.صَبْراً عَلى قَضائِکَ یا رَبِّ لا اِلهَ سِواکَ
  یا غِیاثَ الْمُسْتَغیثین مالِى رَبُّ سِواکَ وَلا مَعْبُودٌ غَیْرکَ
  صَبْراً عَلى حُکْمِکَ یا غِیاثَ مَنْ لا غِیاثَ لَهُ یا دائِماً لا نَفادَ لَهُ یا مُحْیِى الْمَوتى
  یا قائِماً عَلى کُلِّ نَفْسٍ بِما کَسَبَتْ اُحْکُمْ بَیْنى وَبَیْنَهُمْ وَ اَنْتَ خَیْرُالْحاکِمینَ

  اى خدایى که مقامت بس بلند، غضبت شدید، نیرویت بالاتر از هر نیرو، تو که از مخلوقات خویش مستغنى هستى و در کبریا و عظمت فراگیر، به آنچه بخواهى توانا، رحمتت به بندگانت نزدیک ، وعده ات صادق ، نعمتت شامل ، امتحانت زیبا، به بندگانت که تو را بخوانند نزدیک هستى و بر آنچه آفریده اى احاطه دارى و هرکس که از در توبه درآید پذیرایى ، آنچه را که اراده کنى توانایى ، آنچه را که بخواهى درک توانى کرد، کسى را که شکرگزار تو باشد شکرگزارى ، یاد کننده ات را یادآورى ، من تو را خوانم که نیازمند توام و به سوى تو روى آرم که درمانده توام ، ترسان به پیشگاهت فزع مى کنم ، غمگین در برابرت مى گریم ، از تو مدد مى طلبم که ناتوانم ، خود را به تو وامى گذارم که بسنده اى ، خدایا! در میان ما و قوم ما داورى کن که آنان از راه مکر و حیله وارد شدند و دست از یارى ما برداشتند وما را که فرزندان پیامبر و حبیب تو محمد صلّى اللّه علیه و آله هستیم به قتل رسانیدند، پیامبرى که به رسالت خویش انتخاب نموده وامین وحیش قرار داده اى ، اى خدا! اى مهربانترین ! در حوادث ، بر ما گشایش و در پیشامدها، برما خلاصى عنایت کن!
  امام علیه السلام مناجات خویش را با این جملات به پایان رسانید:
  در مقابل قضا و قدر تو شکیبا هستم اى پروردگارى که بجز تو خدایى نیست . اى فریادرس دادخواهان که مرا جز تو پروردگارى و معبودى نیست . برحکم و تقدیر تو صابر و شکیبا هستم . اى فریادرس آنکه فریادرسى ندارد، اى همیشه زنده اى که پایان ندارد. اى زنده کننده مردگان . اى خدایى که هرکسى را با اعمالش مى سنجى ، در میان من و این مردم حکم کن که تو بهترین حکم کنندگانى .
  و آنگاه که صورت به خاک مى گذاشت ، گفت : بِسْمِ اللّه وَ بِاللّه وَفِى سَبیلِ اللّه وَعَلى مِلَّةِ رَسُول اللّه. (وبلاگ آیه های سبز: 1 اسفند 1389)
  . مقتل الحسين مقرم، ص 283، موسوعه كلمات الامام حسين، ج 7، ص 510.

  پاسخحذف
 18. بابا چند نفر به یک نفر، این آقای لطیفی رو ملت کلافه کردن اما ماشااله از جواب کم نمیاره. دوست من اگر می‌‌خوری و منبر سوزاندان در نزد خدا گناه بحساب میاد، اون بین من و خدای منه. حالا بیا نگاه کن ببین آخوند چه کرده، کار این شیادها از نظر شما مثل اینکه درسته؟ چون من ندیدم شما چیزی به این شیادها بگین. درضمن، همه که نمیشه مثل هم باشند، زیبایی دنیا به تنوع اونه و گرنه همه میشدند یک سر و دو گوش و عین هم. در ثانی‌ این بهشت و جهنم رو خدا کشکی درست نکرده، بگذارید ما بریم تو جهنم و شما و امثالهم بروید به بهشت، درست نیست شما با نصیحت همه رو ببرین به بهشت و جهنم خدا خالی‌ باشه. داداش من رو ولن کن، برو دل‌ چند تا یتیم رو شاد کن و شکم چند تا فقیر رو سیر کن، و اگر ریگی در کفش نداری بگو مرگ بر ضحاک. ali zand

  پاسخحذف
 19. آین آخوند مزدور رو نگاه کنید (لطفعلی لطیفی رو می گم)
  آخه آخوند آخوند زاده، دوران شما و خداتون و اماماتون تموم شده ایرانی ها بیدار شدن. کاسه کوزتون رو جمع کنین.
  یارو داره چرت پرت می گه که ملت رو راهنمایی کنه. بابا من خود شیطانم، لعنت بر خدایی که تو می پرستی.
  لعنت بر خدا و پیغمبر و اماماتون و تمام اندیشمندان اول و آخرتون. آخوند
  خوبت شد

  پاسخحذف
 20. منم از سیاست جمهوری اسلامی خیلی شاکیم حقیقتا از اسلام هم زده شدم ولی این که به مقدسات گروهی توهین بشه رو اصلا نمی پسندم چه از طرف شما به اسلام چه جکومت به اقلیت های دینی
  فقط تنها نکته همین بس که وقتی 1400سال پیش پیامبر اسلام مکه رو فتح کرد اکثرا از ترس جونشون مسلمون شدن افرادی مثل ابوسفیان ولی 2500سال پیش که کوروش بابل رو فتح کرد همه افراد رو در پرستش دینشون آزاد گذاشت و منشور جاودانه حقوق بشر رو منتشر کرد.
  من از اسلام حمایت نمیکنم ولی امام علی همون کسی هست که وقتی خلیفه بود اون زن بدون اینکه بشناسدش هرچی میتونست به علی فحش داد و امام رفت جلوی آتیش و به خودش گفت این سزای توست وقتی به مردمت توجه نمیکنی
  کسایی که از علی حرف میزنند و خودشونو مریدش میدونند ولی جنبه هیچ انتقادی رو ندارند دشمن شماره یک علی هستند.

  پاسخحذف
 21. این را بخوانید:

  احترام به عقاید : آیا به عقیده هیتلر هم باید احترام گذاشت ؟!/چرا من به عقاید مسلمانان توهین می کنم؟!

  http://gomnamian.blogspot.co.uk/2011/03/blog-post_6079.html

  ضمنا،
  این علی شما، در یک روز فقط سر نهصد یهودی بیگناه را برید، او یک قاتل حرفه ای بوده، از او تعریف نکنید.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.