سه‌شنبه، دی ۲۱، ۱۳۸۹

واحد بچه بازی، محمد(ص) است که چون واحد خیلی عظیمی است معمولا می گویند طرف (شش نانو محمد بچه باز است!) / مسایل علمی

تعریف علمی: 
واحد سنجش و مقیاس بچه بازی ، نامش محمد (ص) است، و چون این واحد خیلی بزرگ است، معمولا با ضرایبی چون نانو و پیکو به کار می رود. 
مثلا می گویند طرف شش نانو محمد؛  بچه باز است!
البته و طبیعتا حضرت محمد (ص) ، خاتم النبیین ، به اندازه یک واحد کامل ، بچه باز بوده اند و همه می دانیم که چقدر ایشان به بچه ها علاقه داشتند.
ایشان از فرط علاقه به بچه ها، در قرآن و دینی که درست کرده اند، برای مومنان در بهشت ، کودکان خردسال را به عنوان هدیه در نظر گرفته اند. 

۵ نظر:

 1. آقا سلام . میشه دعوتنامه ریشه ها رو برای من بفرستی ؟؟؟ تا به این یه چسه موندنمون تو بالاترین جاکش خاتمه بدیم ؟؟؟؟

  پاسخحذف
 2. مسلمونهای جاکش! عرب پرست های ذوب شده در ولایت! بخونید و ببینید که این عرب زاده ی دیوث عملا به بیماری پیغمبر اکرمش دچار بوده و دختربچه دوست داشته! لابد چون دختربچه ها کافرزاده بودند ایرادی نداشته! دولت قطر هم عین بقیه ی عربها و مسلمون های جاکش دروغگو، گفته مجازاتش می کنیم ولی چون آقازاده بوده هیچ کاریش نکرده ریدم به اسلام و عرب! حالا هی بگو تو چرا با عربا دشمنی واسه ی اینکه بیمار و بی فرهنگن مثل 90 درصد از غربتی های ساکن در ایران
  صدورحکم بین المللی بازداشت یکی از امیرزداگان قطر به جرم آزارجنسی کودکان
  ۱۳۸۹/۱۰/۲۲
  دادگاهی در پراگ، پایتخت جمهوری چک، حکم بین المللی بازداشت حامد بن عبدالله بن ثانی از امیرزدادگان قطر را به جرم سوء استفاده جنسی از دختربچه ها صادر کرد. این شخص برای مدت 10 سال ساکن جمهوری چک بوده و در سال 2005 میلادی به دو سال و نیم زندان محکوم شده بود اما پس از آنکه دولت قطر قول داد که او را در داخل کشور محاکمه کند، به قطر تحویل داده شد، ولی مقام های قطر در اینباره اقدامی نکردند.
  دولت چک دو سال پیش بار دیگر پرونده را گشود.
  http://www.radiofarda.com/archive/news/20110112/143/143.html?id=2273391

  پاسخحذف
 3. 99.99 درصد از عربها و 90 درصد از ساکنین مرز مخروبه ای به نام ایران گرسنه های بیافرازده ی جنسی هستند

  پاسخحذف
 4. آرش عزیز،
  من در بنیانگذار و یا راه انداز سایت ریشه ها نیستم، اما اگر کسی را که می شناسم، به بنیانگذارن سایت معرفی کنم، آنها دعوت نامه می فرستند.
  لذا آدرس ایمیلت را برای من ایمیل کن.

  پاسخحذف
 5. یک مشت کمونیست تروریست مادر جنده اجنبی و یک مشت مسلمان تروریست مادرقحبه بیگانه ریخته اند توی مملکت زندگی همه رو خراب کرده اند. تازه به هم اید ئولوژی ضد امپریالیستی هم یاد میدهند و به هم خط میدهند و بعضی وقتها با هم ائتلاف میکنند و سازمان مشترک تشکیل میدهند. کس مادر محمد و مارکس ، کون لق خمینی و کاسترو و کیم جونگ ایل . گمشید برید عربستان و کره شمالی و کوبا. یا اگه کونشو دارید برید مستقیما با آمریکا مبارزه مثلا ضد امپریالیستی بکنید که خواهر و مادرتون رو مستقیما بگاد. میخواهید حکومت جهانی اسلامی یا حکومت جهانی کمونیستی درست کنید، خیر سرتون برید یه جای دیگه درست کنید. از این به بعد تا وقتی اینجا باشید و دهنتون رو باز کنید فحش خواهر و مادر میخورید. یک نفرتون به اندازه هزار نفر سرو صدا میکنه . میخواهید زندگی ما رو خراب کنید ما هم تو اید ئولوژی و دین تون می شاشیم. ریدیم تو اسلام و کمونیسم تروریست.
  ما کشورمان را میخواهیم و همین امروز هم میخواهیم.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.