یکشنبه، بهمن ۰۳، ۱۳۸۹

و چه خیال خامی، هزاران سال است که به سوگ سیاوش نشسته ایم، مباد که ندا را فراموش کنیم /ندا جان، تو زنده ای در قلب میلیونها ایرانی، لذا، تولدت مبارک!

می گویند خون به راحتی پاک شدنی نیست؛  چه آنکه جان یک انسان ارزشمند است و کشتن یک انسان ، جرمی است بسیار بزرگ. اگر  این جرم در مقابل چشم صدها میلیون انسان رخ دهد، دیگر نمی توان جوشش آن خون را متوقف کرد. 
بنا به دستور خامنه ای ، جنایتکاران بسیج و سپاه در مقابل مردمی که بدون توسل به خشونت ، دست به اسلحه بردند، از اسلحه جنگی استفاده کردند و فقط در یک نمونه ، یک بسجی مزدور، جان دخترکی بی گناه ، به نام ندا را گرفت. 
ندا ، یکی از ده ها نفری است که در اعتراض به جنایات رژیم ، جان خود را از دست داد ، اما مظلومیت او چشم های درشت او ، سکوت او هنگام مرگ، دل صدها میلیون نفر در سرتا سر دنیا را به درد آورد. 
امروز سالروز تولد ندا است، دخترکی که با سکوت مرگبار خودش، دنیای خامنه ای را به لرزه درآورد. 
قبلا هم نوشته ام که : 
 ندا، سمبل میلیونها ایرانی است که شناخته شده و یا فعال سیاسی زندان رفته نیستند، اما برای آزادی حاضر به دادن جانشان هستند و البته که آنها مهمترین امید برای آوردن آزادی و مردم سالاری به ایران هستند.
هزاران سال است که مردم ایران، مراسمی دارند و در آن کشته شدن سیاوش را به سوگ می نشینند.
و چه خیال خامی، هزاران سال است که به سوگ سیاوش نشسته ایم، مباد که ندا را فراموش کنیم!
ندا جان، تو زنده ای در قلب میلیونها ایرانی، لذا، تولدت مبارک!


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.