سه‌شنبه، دی ۲۱، ۱۳۸۹

بعضی وقتها ، غم بزرگتر از سینه آدم می شود، سخت می شود تحملش کرد / این تصویر ترنم است، نوزاد خوشگلی که بدلیل مدیریت سفله ها در رژیم اسلامی کشته شد.

بعضی وقتها ، اشک امان آدم نمی دهد. 
بعضی وقتها ، غم بزرگتر از سینه آدم می شود، آدم دیگر نمی تواند تحملش کند، راه نفس را می گیرد.
بعضی وقتها، آدم چیزهایی را می بیند که  آدم آرزو می کند که ای کاش کور می بود و نمی دید. 
بعضی وقتها، چشمهای یک نوزاد، می تواند بیش از آنی که تصورش را کنی حرف بزند. 
آن موقع است که به خودت می خواهی سرت را به دیوار بکوبی، آن موقع است که آرزو می کنی ای کاش تو جای این خوشگل کوچک می مردی، اما این چشم های خوشگل زیر خاک نمی رفتند.
این تصویر ترنم است، نوزاد خوشگلی  که بدلیل مدیریت سفله ها در رژیم اسلامی کشته شد. 
بدلیل دیکتاتوری رژیم اسلامی و بنا بر اجرای قوانین قرآن، در یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیا، مردم باید سوار فرسوده ترین هواپیمای ممکن شوند و بمیرند. 


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.