پنجشنبه، دی ۰۹، ۱۳۸۹

این است تنهایی ...

در ایران که بودم، ده ها دوست داشتم. کسانی که دوستم بودند، برایشان جان می دادم و برای جان می دادند. تلفنم لحظه ای از دستم نمی افتاد. 

چرخ زندگی مرا مجبور به فرار از ایران کرد. بگذار بخوانمش چرخ زندگی، اما شاید تقصیر خودم بود که با آتش بازی کردم. اما حتی اگر تقصیر خودم هم بود، باز به این بازی خطرناک ، ادامه می دهم.
هر چه بود ؛ سالها گذشت. 

همه چیز را از نو ، از صفر، با مشقت فروان ساختم، اما مشکل اینجاست که هنوز نتوانسته ام خلا نداشتن دوستان صمیمی را پر کنم. شاید هیچگاه نتوانتم که چنین کنم.

این پست را برای دل تنهای خودم نوشتم، برای دوستانی که در ایران دارم و روزی نیست که به انها فکر نکنم ، اما سالها است که جرات نکرده ام حتی به آنها زنگ بزنم. 

شاید خلایی که در قلبم در اثر نداشتن دوستان صمیمی به وجود آمده، دردی است که ذره ذره مرا می خورد. 
این است تنهایی ...

۱۵ نظر:

 1. گمنام جان من هم مثل تو هستم. به دوستانت زنگ بزن. اونجا که هستی دوستای جدید پیدا کن. زندگی به خاطر هیچکس و هیچی متوقف نمیشه. تو هم متوقف نشو.

  پاسخحذف
 2. گمنام جان زنگ بزن به دوستات ! بگو مشهور شدی ! :)
  نمیدونم ولی احساس می کنم سبک نوشتنت به خاطر همین احساس تنهایی و دلخوریت از زندگیه . به قول خودت چرخ زمونه . شاید اگه عصیان درونت نبود و این خلا (با توالت اشتباه نگیر !) وجود نداشت منطقی تر به دنیا نگاه می کردی و می تونستی زیبایی هاش رو هم ببینی . به هر حال به نظر من زنگ بزن ! هر چند این هم شاید دردی رو دوا نکنه چون من اعتقاد دارم انسان مثل درخت می مونه و انسان مهاجر انسان بی ریشه است . ریشه اش رو تو وطنش جا می ذاره . هر چقدر هم رشد کنه و شاخ و برگ بزنه باز هم ریشه اش رو جا گذاشته ...
  .
  حتی اگه حقوقش از واواک برسه ! :):D

  پاسخحذف
 3. یک صفحه قرآن را بردارید و آنرا با مدفوع آلوده نموده و سپس آنرا با پست به آدرس سفارتخانه یک کشور اسلامی یا عربی در تهران بفرستید.
  آخه آنها از کجا بفهمند که شما از اسلام و حکومت اسلامی متنفر هستید؟
  آنها فکر میکنند شما واقعا دارید از زندگی در حکومت اسلامی لذت میبرید!!!!!
  آدرس سفارتخانه های خارجی در تهران( گوگل):
  http://taciran.ir/Fa-Sefaratkharej.asp
  http://www.gashtasa.com/?xid=0029020002032400000
  http://davary.com/foreign_embassies.aspx

  پاسخحذف
 4. من هم دردتم، چرخ زندگی من منو دور از رفقا و دوستانم کرده و تنها یه گوشه دنیا افتادم. اتفاقا هم عقیدت هم هستم اما مخالف این نوع کوبیدنت هستم.

  تا حالا شنیدی اگه از چیزیو ضعیف بکوبی انگار ازش دفاع کردی؟ فحش دادن های تو هم عین همینه. می فهمت خشمتو نسبت به چیزی به نام اسلام. شاید تو همه ما کم و زیاد باشه. اما منعکس کردن این خشم و نفرت بر حق تو فحاشی فقط به سود مسلمون هاست.

  پاسخحذف
 5. مرد ! استوار باش ! تموم میشه این روزای سخت ! یه کم دیگه طاقت بیار رفیق !

  پاسخحذف
 6. تو تنها نیستی افرادزیادی هستن که به وبلاگت سرمیزن ونوشته هات رو دنبال میکنن هرچند که تو خیلی از اونا رو نمی شناسی.نذار این چند نفری که میان و عقده های روانی رو با بدوبیراه گفتن خالی می کنن، غمگینت کنن با شادبودن خاری باش به جشم دشمنات.یادت باشه که:یوسف گم گشته بازآید به کنعان غم مخور

  پاسخحذف
 7. آقا(خانم)گمنام داشتیم!!!ناله آنهم از تو!!بچه خوب خیلی جوابها به این ناله ات میتوان داد اما فقط یکیشو میگم.تو در یک کشور آزاد رفتی و در کمال آزادی داری با حرامزادگانیکه باعث مهاجرت تو و میلیونها هموطن دیگرت شده اند مبارزه میکنی!حالا فکر آنهائیرا بکن که همین الآن در داخل میهن زیر شکنجه و تجاوز و صدها ظلم دیگری هستند و خم به ابرو نمیاورند و در خاک و میهن خودشان روزگارشان سیاه هست!آیا بهروز جاوید را میشناسی!!؟من بعنوان یک ایرانی مبارز و خواننده وبلاگ تو و سپاسگزار مبارزه تو و جای پدرت(از نظر سنی)بتو میگویم بسیار حرف بدی زدی که در شان یک مبارز آگاه نبود.پسر(دختر)من هر وقت از مبارزه خسته شدی میدانیکه راه توبه برای حکومت آخوندها باز است و بعد از آن برای آخوندها خیلی ساده فقط باید ایرانی بکشی و خوش باشی!!!!!!!!فقط دو کامنت هم میهن راز و ناشناس بالائیش را توجه کن.عزیزم خوش باش که بخاطر غم میهن و هم میهن خود غمگینی.ضمنا شب سال نو را بگند کشیدی!!!!دوستت دارم

  پاسخحذف
 8. گمنام بانوجان توبه کن برگرد ایران خودمون، خودم میام پیشوازت با برو بچ!
  هرچند که شلوغ بازی کردی ولی مال این حرفها نیستی خواهرگمنام باباجان!
  زندگی در غرب پر از لهو و لعب باید هم سخت بودهخ باشه!نه باباجان؟!!!!!!
  هی ضد دین آقاجان دنه؟! حالا خودت رو پدرش میدونی!
  به ریش نداشته تو خندیدم! اول میگی آقا! و بعدش میگی خانم! و سپس میگی پسر! و بعدش میگی دختر!!!!!!!!
  عجب مولی هخستی تو! آره باباجان
  بی عقل تو تاحالا نمیدونستی جنسش چیه!!!!! بعد میگی وبلاگشو میبینی خایفنگ باباجان از سبک
  نوستنش که پیداست اونوقت تو نمیدونی پسر و دختر و پیر و جوون رو همه رو با هم میگی الحق که حری باباجان!!!!

  پاسخحذف
 9. جلسه گفتگو و پرسش و پاسخ با استاد بهرام مشيري در مسنجر پالتاك _ موضوع : نقد تعاليم و احكام اسلامي

  جلسه گفتگو و پرسش و پاسخ با بهرام مشيري _ موضوع : نقد تعاليم و احكام اسلامي
  تاريخ : شنبه
  5 _February _2011
  16_Bahman _1389
  ساعت : 10 شب به وقت ايران

  مسنجر پالتاك
  اتاق : ايران عصر روشنگري
  -----------------------
  IRAN Asre Roshangari
  Category : Asia
  Subcategory : Iran
  ----------------------
  جهت دانلود مسنجر پالتاك از لينك زير استفاده نماييد
  http://www.paltalk.com/
  سايت رسمي استاد بهرام مشيري
  http://www.bahrammoshiri.com/
  جهت اطلاعات بيشتر يا تمايل به شركت در پرسش و پاسخ لطفا با ايميل زير تماس بگيريد
  Email : iranasreroshangari@gmail.com
  ------------
  بهرام مشیری در سال 1970 میلادی به امریکا سفر نمود. وی دارای مدرک فوق لیسانس در علوم مواد و مهندسی شیمی می باشد. قبل از انقلاب اسلامی ایران, بهرام مشیری در ارتش فعالیت نموده و با توجه به اشتیاق و علاقه شدید به تاریخ و فرهنگ ایران, به مطالعات عالی در این زمینه نیز ادامه داد

  در یکی از کتاب های خود "از آتن تا هیروشیما", بهرام مشیری به کشف پدیده فیزیک اتومی و دلالت بر مصیبت های وارده در هیروشیما و ناکازاکی می پردازد. وی در حال انتشار و تکمیل کتاب دیگری بنام "دو مصیبت, دو بازتاب" می باشد که به بررسی جنگ های مغول و عرب در ایران و بازتاب آنان در دنیای کنونی می پردازد
  او پس از تأسیس تلویزیون‌های ماهواره‌ای ایرانی، که در سراسر جهان پوشش تصویری دارند، برنامه‌ای را به نام سرزمین جاوید آغاز کرد. این برنامه دوشنبه شب ساعت یازده، چهارشنبه صبح ساعت هشت، چهارشنبه شب ساعت یازده و شنبه صبح ساعت هشت «به وقت ایران» از تلوزیون پارس پخش می‌شود. هم‌اکنون برنامه‌های بهرام مشیری از طریق رادیو، تلویزیون، و اینترنت در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرند


  >>>>>>>>>>>>>>>>ایران<<<<<<<<<<<<<<<<
  روزهای پخش برنامه ساعت پخش به وقت ایران اطلاعات ماهواره ای تلویزیون پارس:

  Hot Bird Telestar 5 America Telestar 12 for Europe and Iran EUROBIRD 9
  Freq : 12207 Freq : 12090 Freq : 12615 Freq : 11958
  Symb : 27500 Symb : 20000 Symb : 11939 Symb : 27500
  Horizontal - Vertical Vertical
  FEC : 3/4 - 2/3 : FEC 2/3 : FEC

  دانلود فايل صوتي صحبتهاي اقاي بهرام مشيري مربوط به جلسه برگزار شده در مسنجر پالتاك


  تاريخ 4 دي1389ساعت 10 شب ايران در مسنجر پالتاك برگزار شد
  و صداي اتاق از مسنجرهاي ديگر زنده پخش شد


  دراين جلسه گفتگو و پرسش و پاسخ كه با حضور اقاي مشيري و استقبال هموطنان روبرو شد موضوعات مختلفي مورد بحث قرار گرفت كه ميتوانيد از لينك زيرمشاهده و دانلود كنيد

  http://www.4shared.com/audio/ueUAy6CF/record001.html
  Posted by Asre Roshangari at 21:57 Email This BlogThis! Share to Twitter Share to Facebook Share to Google Buzz
  Older Post Home

  پاسخحذف
 10. چه حس مشترک دردناکی و از آن دردناک تر اینکه آنها هم فراموشت می کنند و وقتی دنبالشان هستی جز دردهایشان برایت هیچ ندارند.اگر فراموشت نکرده باشند

  پاسخحذف
 11. این کاری که آقای ناشناس بالایی گفتند درباره ی گه مالی کردن صفحه ی قرآن گفت صرف نظر از هرجنبه ی دیگه ای می تونه خیلی خطرناک باشه! هرگز چنین بی عقلی رو انجام ندین چون در میان گله های پست تر از حیوانی که به امت اسلامی و عربی معروف هستند افراد وحشی درنده خوی زیادی هم هستند که تلاش می کنند کسانی رو که قرآن رو گه مالی کردند به هر قیمتی پیدا کنند و به نام الله رو به قبله شون کنن و عین گوسفند سر ببرند و فیلمش رو هم از طریق اینترنت یا الجزیره (مثل خیلی از فیلمهای فعلی) برای عبرت دیگران پخش کنند. لازم نیست قرآن عملا گه مالی بشه بلکه باید در روز معینی از سال تمام ایرانیان هرکدوم تک تک نسخه ای از قرآن رو که تو خونه داشتند یا هر جا به هر طریقی قرآنی پیدا کردند همراه نامه ای مودبانه با این مضمون که ما دیگر به این کتاب و احکام آن و نگارنده اش که موجبات حمله و کشتار و تجاوز به ناموس و نهب و غارت مردم و تمدن بزرگ کهنمان را فراهم آورد و در زیر سایه ی شمشیر و باج ستانی و تحقیر بر اجدادمان تحمیل شد، احتیاج نداشته و آن را به متولیانش در همان صحرای موطنش عربستان باز می گردانیم. با این کار نه حساسیت مرگباری بین قاتل هاشون علیه خود ایجاد می کنیم نه توهینی به عقاید فاضلابی شون می کنیم بلکه اینجوری در عمل و کاملا محترمانه و منطقی بی ترویج خشونت و توهین به مقدسات اقوام، خود به خود چنان به هیکل قرآن و اعراب در نظر جهانیان ریده خواهد شد که از صدتا گوه مالی عملی برگه های قرآن بدتر خواهد بود.

  پاسخحذف
 12. گمنام عزیز، بیشتر ما که در فرنگستان هستیم ولی هنوز حل نشده ایم و درد ایران را بدوش می کشیم، وضعمان مثل شماست. خود من یکی شان. حرفت بدلم نشست، خیلی کار خوبی کردی درد دلتو نوشتی، اقلا یه خرده سبکت کرد. همۀ ما را که بهت سر میزنیم و حرفاتو دوست داریم، دوست خودت بدون. محض تفنن، من ربط بیوگرافی اقای مشیری، تاریخ مهاجرت و برنامۀ سخنرانی های ایشان را با این درد تنهائی درست متوجه نشدم:دی! دفعۀ دیگه اگر اشکالی نداره میخام در بارۀ یو.اف. اُ ها برات بگم

  پاسخحذف
 13. پاسخ‌ها
  1. چه کج رفتاری ای چرخ چه بدکرداری ای چرخ سر کین داری ای چرخ نه دین داری نه ایین داری ای چرخ:(

   حذف
 14. چرا خواهر و مادر پلیس و خانواده ابوالقاسمی کنی را مورد عنایت و تفقد قرار دادیم؟ چون بخشی از بلوار فردوس تهران و خیابان ابراهیمی پاتوق و گتو و محل سکونت خلافکاران مرتبط با پلیس شده و این بخش به چاله میدون دوم تهران معروف شده.
  چون حدود ۳۰ سال است ابوالقاسمی کنی دلال باند تبهکار پلیس است.
  ابوالقاسمی کنی معروف به ابول ننه کسو و دامادشان ابوالفضل محمدی معروف به قمر بنی ابول دروغ خود را فامیل باقری کنی برادر آیت الله کنی فقید و فامیل رهبر ایران معرفی می کند که دروغ محض است.
  از ۳۰ سال پیش تحت نظارت باند تبهکار پلیس برادران ابول به اوراق ماشینهای دزدی در کن و سلوقان مشغول بودند سپس باند تبهکار پلیس برای گسترش درامد خود از طریق ابول ها و چند دلال دیگر فعالان خودرو را در منطقه ساکن کرده است.
  پلیس از هر کدام فعالان خودرو مبلغی ماهانه می گیرد مثلا یکی ماهی ۱۰۰هزار تومان می دهد و دیگری لیزینگ و واردات خود رو دارد ماهی چند میلیون تومان به باند پلبس میدهد.
  در این باند از قوه قضائیه و سازمان زندانها نیز به کار خلاف مشغولند.
  کسانیکه به پلیس پول میدهند اگر به واسطه چک بی محل یا موارد دیگر به حبس محکوم شوند با هماهنگی در بیرون زندان به سر می برند و شاکی پرونده فکر می کند متهم را به زندان انداخته!
  علاوه بر این پلیس از طریق خانواده ابولی به توزیع مشروبات الکلی و مواد مخدر مشغول است.
  همچنین پلیس از طریق ابولها و چند دلال دیگر وسایل و خدمات استراق سمع و جاسوسی اجاره میدهد.
  تا زمانیکه پلیس و ابول ها به کار خلاف مشغولند ما به شیوه های مختلف اطلاع رسانی و آبروی نداشته پلیس و نوکرانش را می بریم.
  چنانچه اصلاحات صورت نگیرد ضرورت اقدام پاکسازان محفلی که متاسفانه ناآگاهان آنها را خودسر می نامند بار دیگر محسوس خواهددشد.
  آدرس ابولها و قمر بنی ابول: تهران بلوار فردوس خیابان ابراهیمی جنوبی کوچه ۱۹ پلاک۳ و پلاک۵ بیت الابول

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.