جمعه، آذر ۲۶، ۱۳۸۹

نظر سنجی ، کدام یک از این دو موجود زشت تر هستند ؟!

نظر سنجی ، کدام یک از این دو موجود زشت تر هستند ؟! 
در زیر دو تصویر مشاهده می کنید، لطفا بفرمایید که کدام یک از آنها زشت تر است ؟ 
لطفا نظر خود را به آدرس تهران، خیابان فلسطین، کاخ رهبری ارسال فرمایید !۶۰ نظر:

 1. تصویر اول زشتر و کثیفتر هست

  پاسخحذف
 2. این کسی که همش فضله پراکنیشو 30 تایی از دهنش بیرون میده به گمانم باید مبارز110 باشه که تازگیها وبلاگ زده.
  این دیوانست! میخواست روی این وبلاگ (با پوزش از دارنده ی وبلاگ) بر.نه! روی وبلاگ خودش ر.د!
  یک نگاهی به وبلاگش هر خردمندی بزنه میبینه بیچاره از فرط حقارت رو خودش و وبلاگش ر.ده!
  این یارو میخواست دارنده ی وبلاگو اسگل کنه، از بی منطقی و عقده و حقارت رو خودش از دهن ر.ده!!!
  این یارو توان پاسخ دادن گمنام جان رو نداره، اونوقت رفته وبلاگ زده ! اون هم چه وبلاگی!!! بیشتر آبروی نداشته اش رو برده!
  تازه چند روز هم هست که به وبلاگ فرهیخته ای چون "نسوان" هم فضله پراکنی کرده و به اونجا هم نظر گذاشته ،
  ناسزا و بدوبیرا ی خواهر و مادر داده فراوان که که وبلاگ نسوان اونهارو حذف کرده! بهتر این خیلی بیشعور و حقیر است.
  یکی نیست به این یارو بگو تو که توان پاسخ دادن منطقی به پرسشهای کلیدی که گمنام جان میده رو نداری چگونه روت میشه با نویسندگان چیره دست وبلاگ ارزنده و ادبی نسوان که اجتماعیتر هم هست در بیفتی!!!!!.
  خیلی خنده داره کار این دیوانه ی زنجیری که بگمانم همان مبارز110 باشه اینها درست بشو نیستند و باید کشته بشند
  چون مایه دردسرند اگه تنها به خودشون آسیب برسونند که خوبه! ولی اینها به دیگران بیشتر آسیب میرسونند نامردای روانپریش!!!

  پاسخحذف
 3. در سال ۱۳۶۷ صدای جمھوری اسلامی به مناسبت شھادت حضرت فاطمه از دختر خانمی پرسيد:الگوی شما کيست؟ آن خانم پاسخ داد:"اوشين". به او گفته می شود که الگوی زن مسلمان بايد حضرت فاطمھ باشد. پاسخ می دھد که حضرت فاطمه مال ۱۴۰۰ سال
  پيش بود، ما به الگوی امروزی احتياج داريم. اين تغيير/تحول آيت الله خمينی را شوکه کرد. در ۹/۱۱/۱۳۶۷ ،اخبار راديو ايران با قرائت اين حکم آيت الله خمينی کار خود را شروع کرد:

  "آقای محمد ھاشمی، مدير عامل صدا و سيمای جمھوری اسلامی. با کمال تأسف و تأثر روز گذشته[شنبه ۸ بھمن] از صدای جمھوری اسلامی مطلبی در مورد الگوی زن پخش گرديده است که انسان شرم دارد بازگو نمايد. فردی که اين مطلب را پخش کرده است تعزير و اخراج میگردد، و دست اندرکاران آن تعزير خواھند شد. در صورتی که ثابت شود قصد توھين در کار بوده
  است، بلاشک فرد توھين کننده محکوم به اعدام است. اگر بار ديگر از اين گونه قضايا تکرار گردد، موجب تنبیه و توبيخ شديد و جدی مسئولين بالای صدا و سيما خواھد شد. البته در تمامی زمنیه ھا قوه ی قضائیه اقدام می نمايد"

  پاسخحذف
 4. از شما دست اندرکاران این رسانه خواهش میکنم به سگ توهین نکنید اگر هم میخواهید مقایشه ای صورت گیرد آنرا به امام خمینی ( گوز الرحمه) و یا سایر مدفوع هایی که به مستراح تاریخ ریخته شده اند مقایسه شوند.

  پاسخحذف
 5. دومی پیش اولی عروسکه

  پاسخحذف
 6. باسلام به همه ی دوستان عکس دوم یک حیوانی است که ظاهرش ممکن است بد باشد ولی مثل بقیه سگها مهربان و دوست داشتنی است. ظاهر اصلا مهم نیست. عکس اول ولی یک خون آشام را مشاهده می کنیم که خود را خدا می داند و در زیر لباس دین به شکنجه و آزار دیگر همنوعان خود پرداخته و بی شک در زباله دان تاریخ نامش همیشه به عنوان پلیدترن ها می ماند. او حتی حیوان هم نیست چون حیوان ها سادیسم و عقده هایی که او یک جا دارد را ندارند و اگر حتی می کشند از روی غریزه شان است ولی افرادی مثل این خون آشام برای مقام و غرور و تکبر خود می کشند و سرنوشت یک ملت را به بازی می گی رند.

  پاسخحذف
 7. NOT FAIR ,NOT FAIR AT ALL ,THE POOR DOG HAS BEEN INSULTED. HOW DARE YOU TO COMPARE THIS POOR DOG WITH KHAMENEI, A SAVAGE CANNIBAL, HOW DARE YOU ?I WILL ASK THE HUMANE SOCIETY TO FILE A COMPLAIN AGAINST YOU..

  پاسخحذف
 8. عزیزم اولی اصلا زشت نیست .فقط قانله.

  پاسخحذف
 9. martike mikhad koun bede eshve miyad
  koskeshe haroumzade kir tou dahan
  haroomzade madar jende

  پاسخحذف
 10. گمنامیان عزیز،
  نمی‌دانم چه بگویم واقعا اوضاع بدی شده است نمی‌دانم آخر این چه سرنوشت شومی است که گریبان ما ایرانیان را گرفته است که همیشه تلاش می‌کنی چیزی خوب بنا کنیم و درست هنگامی که داریم به نتیجه می‌رسیم ویرانش می‌کنیم. خیلی به بالاترین امید بسته بودم و خیلی دست به عصا در این ماجراها رفتار کردم اما این حذف ناگهانی و فله‌یی که صورت گرفت دیگر خیلی شرم‌آور است.

  پاسخحذف
 11. آخه من نتمی دونم؛شما ایرانی های مادر جنده بی چی تون می نازید؟
  به پادشاهای بیخایه تون؟؟که توی جنگ مثل سگ می ترسیدن ودر می رفتند؟داریوش سوم وبهرام چوبین ویزد گرد سوم و...بازم بگم؟
  به پادشاهان سفاکتون که تو یه روز پونصد هزار نفر از برمکی ها رو کشتند()انوشیروان حروم زاده رو میگم.از اخس(اردشیر سوم)که توی صیدا(لبنان وفلسطین امروزی)در جنگ بدون هیچ دلیلی دستور داد 200هزار نفر از مردم رو که توی خونه هاشون پناه گرفته بودند با آتیش بسوزونند؟؟از داریوش اول(یا به قول شما کبیر که باید ب شو باید برداری)که با فجیع ترین وضع ممکن تمام اعتراضات رو سرکوب کرد؟
  از خشایار شاه(که انصافا توی300ریده بودن به هیکلش وهیکل تاریختون)که کلی از آتنی ها واسپارتی ها رو کشت؟؟
  اگه تو به این مورد واهی گیر میدی چرا به ازدواج با محارم که حتی در بدوی ترین قبیله های آفریقایی هم مذمومه در بین پادشاهان هخامنشی گیر نمیدی؟
  نگو نمی دونم که کوروش 5 تا زن داشته که 3 تاشون از محارم بودن...نگو نمیدونی که کمبوجیه با خواهر خودش ازدواج کرد ومادر خودش رو هم کرد!!!نگو نمی دونی که این سنت حسنه رو(!!9ایرانی های بدکاره در مصر باب ورایج کردند!!
  نگو نمیدونی که داریوش دوم(اخس اول)با دختر وخواهر مادر خودش ازدواج کرد ووقتی فهمید که کوروش صغیر با دخترش ازدواج کرده از عصبانیت یک لشکر10000نفره فرستاد تا سرشو ببرند وبراش بیارند!به طوری که کزنفون توی کتاب تاریخ خودش نوشته تا حالا تو عمرش سفاکی ای به این عظمت ندیده!!)نگو از اینا خبر نداری که حتی اگه به مادرتوعزیزترین چیزت قسم بخوری بازم باور نمی کنم.
  اینا رو من از خودم نمی گم،بر خلاف مسلمین دیگه که فحش میدن(و اون حرومزادئه هایی که فحش میدن ایرانیاند ودینشون رو قبول ندارم)من اینها رو از کتب تاریخی معتبر از جمله ویل دورانت(تاریخ تمدن)-تاریخ هرودوت-تاریخ کزنفون وتاربخ لوسین میگم.
  اگه سواد داری برو بخون.
  درضمن:
  می دونی که زرتشت پیامبر نبوده؟اون بدبخت متوهم بیماری شیزوفرنی داشته،به طوری که به شدت از طرف خانواده واطرافیانش طرد میشه وبعد که دیوونه میشه ادعای پیامبری و بعد ادعای خدایی میکنه...وقتی که حضرت ختمی مرتبت محمد(ص)قیام میکنه پادشاهان ایرانی حقیر برای اینکه جلوی حضرت محمد(ص) کم نیارند موبدای زرتشیتی رو جمع میکنند وبا تدوین یه کتاب مهمل به نام"اوستا" و3 تا جمله که از نامه محمد(ص) دزدیند به اون خل دیوونه نسبت می دهند.مردمتون هم از اونجایی که ابله واحمق بودند به این دین درمیایند.

  راستی معنی اخس به یونانی میشه حرومزاده!!حتی یونانی ها هم به حرومزاده بودنتون واقف بودن.
  همه میان می ریننذ به هیکلتون...اون از اسکندر کبیر که رید به پادشاهیتون وداریوش سوم مثل سگ در رفت،اون ازدفیلم 300 که رید به تاریخ هخامنشی تون،اینم از عمر بن خطاب(رضی الله عنه) که البته حضرت عمر اومد آدمتون کرد،اومد شما رو اصلاح کرد واز بدوی بودن در آورد،اومد بهتون گفت"حیوون ها!!!طرز زندگی کردن این نیست!"معلوم نبود اگه حضرت عمر(رضی الله عنه)نبود به چه فلاکت وبدبختی میفتادید.اگه ائمه اطهار(علیهم السلام)نبودند معلوم نبود که کی نابود می شدید با این فرهنگ زاغارتتون،با این زبون ناقصتون)

  عربها اومدن شما رو آدم کردند،درستتون کردند.پس نباید مثل سگ دستشونو گاز بگیرید.
  همانطور که در بالا گفتم فلسفه خلقت شما ایرانی ها خوردن خایه وکیر اعرابه.فقط وفقط برای برده بودن برای ما بهدنیا اومدید پدر سوخته ها...میدونی که پدرسوخته یعنی چی؟یعنی کسی که در حمله مقدس اعراب به سرزمین کفر(ابران)بابش توی حمله با آتیش سوزونده شده وبعد بچه اش شده برده ما...اگه می پرسیدند پسرذ خودته،می گفتیم نه؛پدر سوخته است!!!

  راستی!رستم فرخزاد رو یادم رفت بگم؛کیر کلفت عمرو بن هلال حسابی توی نبرد قادسیه رفت رو حلقش ودر نیومد ها...خورد پس یقتون بدبختا...توی جنگ که زیر ما بودید،توی فرهنگ هم که زیر مایید،توی حکومت داری هم که زیر خلافت بغداد بودید،توی علما وفضلاء وائمه که زیر ائمه اطهار(ص)هستید...آخه دیگه چرا واق واق می کنید؟

  حالا هم که توی جهان امروزی بازم زیر ما اعراب هستید...کوروش مدفوع پیامبر(ص)هم نمیشه...چه برسه به بقیتون.آتوسا(مادر خشایارشا،زن داریوش ودختر کوروش) جیش عایشه امو المومنین هم نمیشه بدبخت.
  وقتی بزرگاتون مدفوم وفضله ی بزرگان ما نیستند پس خفه خون بگیر.
  دذر ضمن:
  خلیج عربی همیشه عربی بوده.اکثریت مطلق حاشیه نشین های خلیج فارس اعراب هستند،یه زمانی،یه پادشاه حرومزاده به اسم داریوش اومده اونجا رو به نام خلیج فارس کرده،حالا اسمش خلیج عربی هست.زر زر زیادی هم نکید که میاییم ایران رو هم ضمیمه عربستان میکنیم ها...هر چند،کشورمون نجس میشه اگه وصله ما بشید.

  رو بسوز بدبخت،زیر خایه من.

  پاسخحذف
 12. چی شد مادر جنده پدر سگ...حرومزاده ایرانی،اکانتت رو که از بالاترین هم حذف کردن مادر به خطا سگ پدر؟؟؟ها...!!!
  ریدن تو دهنت!!آره؟؟
  بخور عزیزم...تازه مونده بره تو حلقت!!
  چی؟؟
  ای بابا!!!بالا که نوشتم...کیر کلفت عربها مونده حالا
  هر چنذ تا حالا تو کس ننه ات وکون اجدادت بوده.

  پاسخحذف
 13. kir tou dahane harchi mosalmouno arabe madar jende
  arabaye aghrabkhor mikhan vase ma edeaye adam boudan konan
  riyyyydam tou dahane rabare koundeye madar ghabatoun ba khodetouno harchi mosalmoune

  پاسخحذف
 14. انصار حزب الله---فداییان خامنه اییکشنبه, آذر ۲۸, ۱۳۸۹ ۵:۲۰:۰۰ بعدازظهر

  ____________
  دوست دارم برینم تو کس ننه نویسنده وبلاگ.
  نظرت چیه؟
  ------------------
  ببین!
  من اگه پیدات نکنم و دارت نزنم مثل ننه ات جنده ام...حالا ببین کی گفتم.دلت خوش نباشه خارجی ها...
  تیم های ترور ما قویه...از استشهادی ها جند الله هم قوی تر.
  مارتو جلو چشت می گااام...

  پاسخحذف
 15. هاهاهاهاهاهاها....کیر اعراب در کون تمام ایرانی ها...بوده،هست و خواهد موند.

  ایرانی ها=برده جنسی اعراب

  پاسخحذف
 16. کیر اعراب در کون ایرانیان،کیر اعراب در کون ایرانیان،کیر اعراب در کون ایرانیان،کیر اعراب در کون ایرانیان،کیر اعراب در کون ایرانیان،کیر اعراب در کون ایرانیان
  و
  ایرانیان=برده اعراب،ایرانیان=برده اعراب،ایرانیان=برده اعراب،ایرانیان=برده اعراب،ایرانیان=برده اعراب

  و

  ایرانیان،زیر خایه اعرابند،ایرانیان زیر خایه اعرابند،ایرانیان زیر خایه اعرابند،ایرانیان زیر خایه اعرابند،ایرانیان زیر خایه اعرابند

  حضرت عمر بن خطاب(رضی الله عنه):
  تا می تونید از این حرامزاده ای ایرانی سر ببرید،که از بول وغائط هم نجس ترند.

  پاسخحذف
 17. عمر که عین سگ به دست یه ایرانی با شرف جر خورد! شما عربهای شاشو چیزی نداشتید جز عقده حقارت! تاریخ گواه روشنیه! جوش نزن شیرت خشک می شه! حقیقتت براتون تلخه ولی چاره ای ندارید باید تخمل کنید! ادرار سگ ایرانی شرف داره به عمامه ی محمد

  پاسخحذف
 18. ای عرب های بدبخت چرک و کثیف! از کون ایرانی های با شرف و آزاده نخورید که محمد و عمر و علی به اندازه ی کافی از کون روزبه (سلمان فارسی) خورده اند و سیر شده اند
  ببینید ای کثافتهای عرب پرست که اخلاف قریش، عرب های مسلمان دیوث سعودی سوسمار رو چه جوری می خورند! همون که اجداد کثافتشون می خوردند! این بوده تمدن و فرهنگ شما ای از شپش پست ترها
  لطفا اون هایی که بدمِلِشت هستند هرگز این لینک رو باز نکنند چون مطمئنا تا مدت زیادی گوشت و برنج نمی توانند بخورند و استفراغ خواهند کرد

  http://www.cioocnews.com/read/newsID_66246.html
  http://masomimohammad.mihanblog.com/post/38
  http://mahsa6720002001.miyanali.com/337?start=10
  http://www.youtube.com/watch?v=TIvy9H5Zpv4
  درود به فردوسی بزرگ که گفت
  ز شیر شتر خوردن و سوسمار
  عرب را به جایی رسیدست کار
  که تاج کیانی کند آرزو
  تفو بر تو ای چرخ گردون تفو

  پاسخحذف
 19. ملخ خورهای شپشوی حمار عرب! این رو هم ببینید انگل های کثیف کثافت خور! نکبت تر و کثیف تر از قوم عرب توی دنیا ندیدم!
  http://www.youtube.com/watch?v=jyPoaQniam8&feature=related

  پاسخحذف
 20. youhooooo cheghadr herseshoun daroumade in arab doustaye khaye male rahbari , eyyyyyyyyyyyval atish gereftan
  behtare beran jaye ezhare nazar shipishaye pashme onjashono begirano bokhoran

  پاسخحذف
 21. فعلا که ایرانی ها دارند از کیر اسلام عزیز تغذیه می کنند وکیر امت عرب در کون اجدادشان گیر کرده ودر نمیاد...

  بخور،مشغول باش وزر زیادی نزن.وگرنه همین یه کشور ویرانی که دارید رو هم ازتون میگیریم ها...

  بدبخت های بیچاره موجودیت ایرانی ها آریایی ها از عرب هاست اونقت میاد زر می زنه!!

  برو بدبخت؛
  آلت اسلام ومسلمین در کون ودهان فردوسی گیر کرده...کوروش مادرقحبه که جای خود دارد...

  برو تا با کیر کلفتم روح پرفتوح آریایی رو نگاییدم.
  روزبه از برکت اعراب واسلام شد سلمان عرب.

  راستی...بهت یادآوری کردم که حضرت عمر(رضی الله عنه) آدمتون کرد؟؟
  هر چنذ بزرگان ایرانی(!!!)ریدن،ولی ما اومدیم جمعتون کردیم؛تاریخ گواه میده که ایرانی ها در فضله ومدفوع خودشون غرق شده اند.

  مرگ بر ایران وایرانی،زنده باد اسلام وخلق عرب

  پاسخحذف
 22. می دونم که کجای فردوسی گیر کرده...از زمان قبل تر از فردوسی هم دارید می سوزید،چون هیجکس بیشتر از خودتون به حقارت ایرانی ها وآریایی ها واقف نیست.


  حضرت عمر(رضی الله عنه):
  به جدم سوگند از عجم ها پست تر،خبیث تر ونجس تر به عمرم ندیده ام.

  پاسخحذف
 23. ببین عقده ای! جفنگ نگو ملت بهت می خندن! تو خودتم می دونی کی ریده! ایرانی ها شماها رو آدم کردن حیوون های بدبخت! واقعا قابل ترحم هستید! برو شاش شتر و سوسمار و ملخت رو بخور بابا! آره بابا! خودتم می دونی حقیقت چیه! سلمان همه جی رو به ممد چوپون پادو و عربهای کثیف دیگه یاد داد! اون عمر (آلت الله فی معقده)هم که جر خورد رفت! اگه شما عربهای دشداشه پوش شاشوی شپشوی حقیر و بدبخت می تونستین اول از روی گوهتون پا می شدین که برین اسراییل رو با چس مثقال جمعیتش بگیرین که دودول خلق عرب رو بریده کرده توی دهن خلق عرب و خوار و مادرهای جندتون رو یک جا! یک جا گاییده و یکی کرده! می دونی اون عایشه ام المومنین که جنده باشه همین شماها پس می افتین دیگه! عایشه از کاروان خودشو جا می ندازه بعدشم صفوان می یاد بغلش می کنه روی شتر می کندش! ماجرای افک رو می گم! عایشه جنده! عایشه جنده! عایشه جنده! همین یهودی ها به ایرانی های اصیل احترام می ذارن و جلوشون خم و راست می شن چون کوروش کبیر که انسانیت رو در تاریخ رواج داد و برده داری رو برافکند اون ها رو آزاد کرد و به سرزمینشون برگردوند و به همه ی ملل آزادی داد تا در عقایدشون آزاد باشند و به دیگری تعدی نکنند. کون نشور برو شاش شترت رو بخور! اون لینک های بالا رو خوب نگاه کن عربک!

  پاسخحذف
 24. در ضمن آدم ابله! خوزستانی و بچه های جنوب و شط و اروند عرب نیستند! ابله تو هم عرب نیستی! شماها عیلامی و ایرانی هستید که عرب زبونتون کردند! تمام شیخ نشین های حاشیه ی خلیج هم ایرانی نسبند حتی شیوخ و امیراشون اونجا ها احسا (بحرین و قطر و امارات) و مزون (عمان) و حیره (کویت و حاشیه ی جنوب فرات) استان های ایران بودند. یه کم مطالعه کن هموطن بی سواد! به همین خاطر هم قرن هاست که اونجا رو گفتن و توی نقشه ها ثبت کردند بحر الفارسی و خلیج فارس! همون اهالی الاحسا (که به قرمطی معروف بودند)کعبه رو خورد کردند و حاجی های احمق رو بخاطر اعمال احمقانه و بتپرستانه ی حج عین گوسفند سر بریدند و اهالی مکه و مدینه رو غارت کردند و کشتند و حجرالاسود (دست راست الله رو) رو شکستند و بردند و به عنوان سنگ خلا (توالت) ازش استفاده کردند! نه ابابیلی آمد نه خون از دماغ یکی از آن ها چکید! الله بدبخت هم هیچ گوهی نتونست بخوره! بعد چندین سال خلیفه با هزار التماس و تضرع پاره های باقیمانده سنگ سیاه رو پول می ده و از اونها می خره و به کعبه بر می گردونه. این هایی رو که می گم عین تاریخه اگر کتاب دم دستت نیست اینترنت که هست سرچ کن بخون! به ایرانی بودن و انسان بودنت افتخار کن و از پرستش بت ناتوان الله دست بردار!

  پاسخحذف
 25. kir khar tu kos nana mohamad omar va ghire

  پاسخحذف
 26. کیر خر تو کس ننه محمد و عمر و ابوبکر هر چی‌ جاکش عرب سوسمار خور کثیف

  پاسخحذف
 27. هم میهن خوزستانی من...تفاوت تو با من اینست که تو زبانت دگرگون گشت و من نیمی از زبانم. اینکه سر کار گذاشته بشی و خودتو تازی بدونی گناه ما نیست. هیچکس هم به تو چیزی بابت این ناسزاها نمیده. اونچه خودت داری بهتره و دنبال دیگران نرو. تو بالا بری یا پایین بیای ایرانی هستی و نه تازی. اینکه زبانت رو کسی تغییر داده که افتخار نیست...اگر تونستی به گذشته خودت برگردی درسته. که اونم افتخار نداره. ایرانی هستی و انسان.همین. نه بالاتری و نه پایینتر. وقت خودت رو هدر نده به این حرفها. چقدر درس خوندی؟ چه مدرکی دای؟ به چند انسان کمک کردی؟ چه مسئولیتهایی در زندگی به گردن گرفتی؟ چقدر خودت رو میشناسی؟ و هزار پرسش دیگه که پیدا کردن جوابش به عمر انسان قد نمیده.

  پاسخحذف
 28. من دارم می گم که این ابله های آریایی که این همه به پیامبر ما و خلفاء گیر میدن رفتند پادشاهان خودشونو ببینند؟
  بابا!!!
  برید کوروش وکمبوجیه رو جمع کنید بعد بیایید به مال ما بتازید،آخه کسی درباره کمبوجیه که با خواهر ومادر خودشو سکس داشته حرف می زنه؟؟
  کاری که بدوی ترین قبایل آفریقایی هم نمی کردند ونمی کنند!!
  کسی درباره خشایارشاه حرف زده که مرتیکه حمال با مادر خودش ودختر خودش میخوابیده؟؟

  این همه به اعراب دارند فحش می دهند...من چرا فحش ندم به ایرانی ها؟؟
  آخه حضرت صدام(رضی الله عنه) آدمتون نکرد؟؟نرید به سر تاپای رهبرتون وکشورتون؟برای چی با ما کل کل می کنید؟
  در جواب اون دوست خوزستانی هم باید بگم:
  نخیر،من عراقی اهل بصره هستم.12ساله که اومدم اینجا برای تحصیل وزندگی وبه زودی به دانشگاه صلاح الدین ایوبی در سلیمانیه عراق میرم واز شر کشور کیران(ببخشید،ایران منظورم بود)راحت می شم.

  پاسخحذف
 29. ببین دشمن الله وعرب!!

  من که می دونم تو چرا دشمن الله وعرب شدی.چون کیر کلفت اعراب در کون اجدادت گیر کرده ودرنمیاد.
  سید علی چلاغتون که ایرانی هم هست داره خودشو جر میده تا بشه قطب جهان اسلام،ولی داره کیر عربها رو میخوره.
  از قدیم هم گفتند وهمه می دونند:
  ایرانی ها برای اینکه در نبرد قادسیه شکست سختی خوردند وتا مدتها تحت استیلای خلافت مرکزی بغداد بودند،از عربها بدشون میاد.اگه اون خزعبلات ولاطئالاتی که تو زر می زنی از همون شرورو هایی که بهرام مشیری میگه بدون کلاهت پس معرکه است.
  8000سال تاریخ دارید؟الآن چی دارید؟
  الآن توی مناسبات بین المللی جاتون کجاست؟
  باید بیایید خایه امیر قطر رو بخورید تا یه خورده بتونید از انزوا در بیایید.نه؟
  در مورد سلمان هم دیگه چرت نگو:
  بهقول گمنامیان سوپر جفنگ دیگه نگو:
  اگه سواد داری برو تاریخ طبری،مسند احمد بن حنبل،مناقب خوارزمی،تاریخ تمودن ویل دورانت،منهاج الطالبین فی الکرامات امام شافعی(رضی الله عنه)،تاریخ به روایت دیگر رو بخون.
  سلماناز ترس اینکه توسط خاندانش کشته نشه رفت در پناه حضرت محمد(ص)،چون توی اوستا دیده بود که زرتشت بشارت اتومدن آخرین پیامبر آخرالزمان رو داده.
  روزبه هم چون عقل تو کله اش بود وآدم فهمیده ای بود رفت در دامان حضرت محمد(ص)کسب فیض کرد وعلو درجات یافت.آخه اگه رافت حضرت عثمان(رضی الله عنه) نبود که عمر بن خطاب(کرم الله وجهه) له تون کرده بود.محد بن عمر بن خطاب(طاب ثره)هر وقت یه ایرانی می دید،با شمشیرش سرشو می زد والله اکبر می گفت.

  بیچاره ها به چیتون می نازید؟
  اونثدر بدبختید که به اتحادیه عرب آویزون می شید که شما رو هم عضو کنیم بعد با کیر کلفت اتحادیه مواجه می شید.

  ریییییدید.....کیرم تو کون کوروش،آتوسا جنده و تمام آریایی ها کیرعرب خور...

  پاسخحذف
 30. حیف که از دستمون در رفتید...حکومتتون که سقوط کرد،ایران رو ضمیمه عربستان می کنیم وحق آباء واجدادیمون رو می گیریم.وومطمئن باش به زودی نسل ایرانی ها رو از زمین منقرض می کنیم.

  انشاالله...

  پاسخحذف
 31. کیروش(ببخشید،منظورم کوروش بود!!!)

  آسوده بخواب،که ما بیداریم ومیریننیم،همانطور که تو ریده مان کردی بر سرزمین کیران(ببخشید،ایران)


  دشمن الله وعرب:
  از ان وگوه اعراب کم خوردی؟؟بازم میخوایی بهت غذا بدم؟؟غذا که می دونی یعنی چی؟
  به عربی یعنی مدفوع شتر!!!!!

  من عراقی اومدم کیران،درسمو خوندم،حالا هم تحصیلات عالیه هم رو توی عراق ادامه میدم.
  کیرم تو حلقت،کیر امت اسلام وخلق عرب در کون وحلق و کس ایرانی ها...نظرت چیه؟؟؟

  پاسخحذف
 32. ازدواج با محارم برای پاک ماندن خون سلاله ی پادشاهی
  در همه جای آسیای غربی نمونه داشته نه فقط در ایران، در مصر و بابل و آشور و یونان و دیگر جاها هم همین بوده و احتمالا تقلیدی از عرف سلاطین پیشین منطقه بوده
  خلافت بغداد رو ایرانی ها و شمشیر ایرانی ها به فرماندهی ابومسلم روی کار آورد (که کون و دهن بنی امیه رو جر داد) و خرد ایرانی های بزرگی چون برمکیان و فضل و جعفر ابن سهل ها اون رو اداره کرد و عاقبت هم زیردست و مقهور سلسله ی ایرانی آل بویه شد! ( درضمن ابله بی سواد اون هایی که انوشیروان بزرگ کشت مزدکی بودند نه برمکی! یه چیزی یه جا خوندی یادت نیست چی بوده!)
  گوساله ی پررو! عربک شاش شترخور! از ترس کون از دست صدام فرارکردی به آغوش پاک و پر مهر ایران، از خاک پاک ایران خوردی جای تشکر و حق شناسی هار شدی؟ شما عربهای حقیر بدبخت ذره ای سپاس و حق شناسی ندارید فقط رجزخونی و لاف بلیدید بزنید تا حقارت ها و عقده های گذشته و نداشته های تاریخی تون رو بپوشونید و خودتون رو ارضا کنید! حیا رو خوردید و آبرو رو قی کردید! عاقبت اون صدام سرکیر قادسیه رو که سه روزه می خواست تهران رو بگیره و همه ی عرب ها بهش پول می دادند و کمکش می کردند دیدی چی شد؟ خودت بگو! تکریتی مادر به خطا که عین همه ی عربهای دربدر اولش رجز می خوند و لاف می زد آخرش عین موش تو سوراخ قایم شده بود که آمریکایی ها و همین مردم اراک (عراق) کشیدنش بیرون از خایه دارش زدند! عاقبت همه ی سگ های هار تازی که فکر تجاوز و شمشیرکشی و کشتار به سرشون بزنه همینه و باید درس عبرت بشه برای بقیه!
  عراق معرب اراک هستش. و میانرودان استان پایتخت امپراطوری ساسانی (تیسپون) بوده و به دل ایرانشهر معروف بوده. بغ-داد یعنی داده ی بغ (=خدا). مثل کلماتی چون مهر-داد، تیر-داد، زروان-داد، اشو-داد، خدا-داد و ...
  بعد از ورود اعراب و اسلام کثیف به دل ایرانشهر، مورخان ناحیه اراک رو به دوبخش بزرگ نامیدند: عراق عرب (میانرودان یا همین عراق فعلی) و عراق عجم که شامل نواحی کوههای زاگرس تا دشت کویر می شد منهای خطه ی شمال و آذربایگان. که امروزه فقط نام شهر اراک از اون باقی مونده. حتی در زبان انگلیسی هم ایراک تلفظ می شه!

  پاسخحذف
 33. همه ی کردهای دلاور که در عراق و سوریه و ترکیه و ایران هستند از سلاله ی پاک آریایی و فرزندان ایران یزرگ هستند. صلاح الدین ایوبی کردنژاد بوده و سلیمانیه در کردستان عراقه، طارق جبل الطارق هم کرد بوده. صدام (الدم یجری من المقعده الی فم العراب) کردها رو می خواست نسل کشی کنه اما گور به گور شد و در عوض حالا رییس جمهور عراق جلال طالبانی یک کرد شریف و دلاوره! عراق قطعه ای جاوید از خاک پاک ایران بزرگ بوده و هست و هنوز هم دل ایرانشهره! ایوان عظیم خسرو (طاق کسری) که در دنیا بی نظیره شکوه معماری طاق گاهواره ای در اونجاست و گواه بزرگ عظمت تاریخ ایرانه! بله حالا بهت یاد می دم ایرانی به چه چیزش می نازه ای عربک شاش شترخور ملخ خور سوسمارخور مفلوک!

  پاسخحذف
 34. بله ما 8000 سال تاریخ تمدن داریم
  اول: معماری
  معماری زیبا و با شکوه ایرانی شیوه های گوناگونی رو یه همراه عناصری بی بدیل و شگفت به دنیا عرضه کرده! پایتخت عظیم دنیای باستان تخت جمشید با عرضه و ابداع سرستون های زیبا در تاریخ تمدن دنیا بی ماننده، با حمله ی اسکندر به ایران، معماران ایرانی این سبک رو به هند بردند و در اونجا منشا معابد هندی یا استوپاها شد؛
  از دیگر شیوه ها شیوه ی ایوان (طاق سهمی یا گهواره ای) و گنبد بوده و هنر قرار دادن گنبد گرد بر روی اتاق چارگوش با استفاده از فیلپوش و قوس زاویه و ساخاتمان های صلیب شکل همه در ایران ابداع شد و به بیزانس و بلغارستان و اروپای شرقی راه یافت و همونطور که مارسل دیولافوا معمار و محقق فرانسوی نشون داده معماری تارلارهای ساسانی به همراه شیوه های ساخت گنبد و قوس های جناقی ایران، نه تنها منشا معماری دوره ی کثیف تسلط اسلام و بعد سلجوقیان در کل خاورمیانه خاورمیانه شد بلکه در قرون وسطی به اروپا رفت و منشاء سبک گوتیک در فرانسه و اروپای غربی شد. بجز قوس نیمدایره که در روم و دیگرجاها هم معمول بوده، ایران سه نوع قوس درگاه رو به دنیا عرضه کرده، اول قوس ایوان یا همان سهمی که به شکل مقطع تخم مرغ است و بسیار زیبا است و در کاخ های ساسانی و اشکانی و طاق کسری نمود دارد دوم قوس جناغی که از دوره مادها در هگمتانه آثاری از آن یافت شده و اواخر ساسانی و بعد از اسلام کاربرد بیشتری پیدا کرده و در تمام خاور میانه متداول شده، سوم قوس نعل اسبی که نمونه های اولیه ی آن در پنجره های آتشگاه ها و برخی از کاخ های بازمانده از دوره ی ساسانی دیده می شه و در مسجد جامع فهرج هم که کهن ترین مسجد ایران و آتشکده ای ساسانی بوده هست، این قوس در معماری های شام و غرب آفریقا و اندلس (اسپانیا) به نمونه ای رایج تبدیل و تکمیل می شه. از طرح ها و اسلیمی ها اگر بخوام بگم که دیگه هیچی! تازه این یه ذره ی کوچولو از معماری ایرانه که گفتم باقیش طلبت...

  پاسخحذف
 35. دوم: هنر
  اینقدر هنر و تاریخش در ایران پرباره که واقعا نمی دونم از کجاش بگم برات! از قالی ایرانی و طرح های بی نظیر و اصیلش بگم مثل فرش بهارستان ساسانی که شما وحشیهای عرب بدستور علی کثافت و حماقت عمر تکه تکه اش کردید؟ مثل فرش مکشوفه در پازیریک با طرح های هخامنشی اش؟ از قالی سبزرنگ روی قبر کورش کبیر بگم که یونانی ها غارت کردند؟
  از صنعت نساجی و پارچه های فخیم ابریشمی با طرح های اصیل ایرانی اش بگم که حتی چین هم که مرکز تولید ابریشم بود، برای فروش بیشتر، از طرح های پارچه های ابریشمی ساسانی تقلید می کرد؟
  از فلزکاری و قلم زنی و نقوش هنری جانوران و شیردال و عقاب های دوسر و ... بگم که اروپا رو هم تحت تاثیر قرار داد؟
  از باغ های ایرانی بگم که آوازشون از زمان کورش در دنیای قدیم پیچیده بود؟ باغ شازده ی ماهان کرمان رو دیدی؟
  عرب های بیجاره ی باغ ندیده! توصیف بچه گانه و ابتدایی محمد از جنه واقعا خنده داره!
  از البسه ی فاخر ایرانی بگم که امپراطوران بیزانس هم از اون ها عقلید می کردند؟
  از هنر نقاشی و نقاشی های دیواری ایرانی و مانی نقاش بگم؟
  از موسیقی ایرانی و باربد و نکیسای ساسانی، یا موسیقیدانانی جون زریاب ایرانی در اندلس بگم که موسیقی ایرانی و آلات اون رو مثل عود یا همون بربط در دربار خلفا تا اسپانیا رایج کردند و گسترش دادند و الحان اونچه که امروزه به موسیقی عربی معروفه ساختند.
  از چی بگم و از کجاش بگم که باید یه دایره المعارف برات بگم و یه دوره تاریخ هنر ایران توی دانشگاه باید بگذرونی عربک شاش شتر خور!

  پاسخحذف
 36. از خورش های گوناگون لذیذ و خوراک های متنوع و انواع کباب ها و شراب ها ی سبز و سرخ و میوه ها و عرقیات و گل ها و ... برات بگم که همه در رساله ی پهلوی خسرو قبادان و ریدک آمده که اعراب شیر و شاش شترخور سوسمار خور خوابش رو هم نمی دیدند؟ هاهاهاها! جوب شیر و عسل آب و شراب آخرین حد پرواز خیال محمد تازی مفلوک بوده! بدبخت های مفلوک قابل ترحم!
  از هنر رقص شرقی (ایرانی) بگم که در دربار ساسانی معمول بوده و تصویر رقاصه ها با دامن ها و شلوارهای گشاد چاک دار و نیمتنه های نیمه عریان بر روی جام های دوره ی ساسانی عینا شبیه همین رقاصه های ترک و عرب است که ثابت می کنه منشاءاین رقص دربار ساسانی بوده که مثل خیلی از ارکان تمدن مثل دفاتر و دیوان محاسبات و خراج و تخت و کلاه و ... از دربار ساسانی به دربار خلفا و سپس ترکان عثمانی راه پیدا کرده
  سوم: فلسفه ها و آیین ها
  از ادیان و فلسفه های مترقی و مختلف ایرانی مثل آیین میترایی (مهرپرستی) بگم که روم رو تسخیر کرد و هرجا که سربازای رومی رفتند حتی تا آلمان و اسکاتلند فعلی رسید و دلها رو تسخیر کرد و در لباس مسیحیت در اروپا ادامه ی حیات داد و در شاخیه ی مهایانه ی بودایی تاثیر فلسفی گذاشت، از آیین زروانی بگم که دهریون و زنادقه ی دوران بعدی حاصل این مکتب بودند از آیین لطیف و خیال انگیز و عارفانه ی مانی بگم که در دلهای مردم مظلوم نشست و از چین تا اقیانوس اطلس رو فتح کرد، در ایران خانگاه های مانویان رفته رفته به خانقاه درویشان بدل شدند و آیین مانی در مکتب تصوف و عرفان تاثیری عمیق کرد و در اروپا گرچه مانویان به شمشیر مسیحیت قال عام شدند اما فرقه هایی همچون کاتارها در فرانسه و بوگومیل ها در بالکان و بلغارستان بر پایه ی فلسفه و تعالیم مانوی شکل گرفتند از آیین مزدکی یا خرم دینی بگم که نخستین مرام مالکیت اشتراکی (کمونیزم) در دنیا بوده و بعد از اسلام کثیف، پرچمدار آزادی ایران و قلع و قمع اعراب نکبت در آذربایگان بوده،از آموزه های زردشت بگم که در فلسفه ی افلاطون و عالم مثل تاثیر فراوان داشته و یونانی های باستان در کتابهاشون او را ستاره شناس و حکیمی بزرگ نامیدند که فیثاغورث برای آموزش به نزد او سفر می کند. و طبق گفته ی محققین غربی یهودیان در بابل اولین بار با ایده های بهشت و دوزخ و ملایک (=امشاسپندان) و شیطان (=اهریمن) از طریق تماس با ایرانیان آگاهی پیدا می کنند .... آخ که باید ساعتها شرح بدم بابا خودت برو بخون عربک شاش شترخور لاف زن بی سواد برو بخون.....

  پاسخحذف
 37. علوم ستاره شناسی و طب و ریاضی از دانشگاه گندی شاپور به بغداد رفت، و نهضت ترجمه از پهلوی و سریانی و یونانی به همت و پول مامون خلیفه ی دورگه ی ایرانی - عباسی شکل گرفت، 80 درصد اونچه که به غلط تمدن اسلامی نامیده شده از ایران و ایرانی هاست. قله های علم و دانش و فلسفه ی این دوره مثل بیرونی و خیام و خوارزمی و بوعلی سینا و فارابی و ابن راوندی و جابر بن حیان و... و پزشکانی مثل المجوسی و بختیشوع و بوعلی و رازی بزرگ همه ایرانی بودند که به عربی می نوشتند و اونچه که به نام تمدن اسلامی مشهور شده پایه گذاری کردند در حالی که هیچ کدوم التزام عملی و حتی برخی مثل خیام و رازی التزام نظری هم به اسلام نداشتند و افکار پوسیده ی اون رو به نقد می کشیدند!
  نهضت های علمی و آزادی خواه شعوبیه و اخوان الصفا که دیگر داستان دیگری است و مجال دیگری می طلبد
  از ادبیات فارسی و آثار و عظمتش در جهان چیزی نمی گویم اما شما عرب ها اینقدر بدبخت و بی سواد و احمق بودید که حتی در تنها چیزی که ادعا می کردید یعنی شعر و سخنوری به زبان عربی، در این هم از ایرانیان عقب ماندید و ایرانیان چنان در زبان عربی هم گوی فصاحت و بلاغت را از شما ربودند که عبدالله بن مقفع مجوس با ادب الکبیر و ادب الصغیر بر قله ی فصاحت و بلاغت ادبیات کلاسیک زبان عربی ایستاد و صرف و نحو زبان عربی را سیبویه ایرانی برای شما عربهای وحشی غارتگر تدوین کرد و ابونواس اهوازی شاعر ایرانی تبار عرب زبان که تفکرات شعوبی داشت و به برامکه نزدیک بود، پیشگام و پایه گذار اشعار عاشقانه و خمریات در ادبیات عرب شد. جون عربهای وحشی لاف زن اکثرا فقط رجز خوانی می کردند و شرح برتری قبیله ی خود رو در قتل و کشتار دوست داشتند و دیگری هجو و فحش دادن رو در اشعار بیشتر می پسندیدند و از جوهره ی شعر که همون صور خیال و توصیف باشد کمتر بهره ای داشتند.

  پاسخحذف
 38. پایه گذار جهول (ببخشید علوم) مسخره ی دینی مثل تفسیر و کلام هم که اول اصلا وجود خارجی نداشت، یک سری احمق بیکار مفتخور بودند که اتفاقا اکثر اون ها هم ایرانی بودند و خواستند با استفاده از اساطیر یهود و اصول اولیه فلسفه و منطق ارسطویی به اضافه ی چرت و پرت های منسوب به محمد و صحابه (و شیعیان هم با کس شعرهای امام های شیعه) پراکنده گویی ها و مزخرفات و تناقضات قرآن رو ماله کشی کنند و یه نظمی بدند این شد که تفسیر و کلام بمرور زمان ایجاد شد که جز بدرد خود احمقشون به هیچ دردی تو دنیا نمی خوره! اکثر قریب به اتفاق مفسرین بزرگ اهل سنت همه ایرانی بودند (و بعدها یکی دو تا مصری) اهل ری و تبرستان و توس و ماوراءالنهر و یزد و ... جون خود عرب های شاش شتر خور فقط شکم و زیر شکم رو پرورش می دادند و عقلشون تعطیل بود! از جمله بزرگترین اون ها کشاف زمحشری و طبری و میبدی و فخر رازی و امام محمد غزالی طوسی و خیلی های دیگه بودند و دونفر از چهار امام تاپاله ی کونی و شکم گنده ی اهل سنت یعنی احمد بن حنبل (بر وزن منقل) مروزی و ابوحنیفه دینوری هم ایرانی بودند. حالا بگذریم از این که مذهب تشیع رو هم اصلا ایرانی ها بوجود آوردند برای مقابله با عربهای سوسمارخور!

  پاسخحذف
 39. یادم رفت بگم هنر خوشنویسی و تهذیب کتاب ها که برگرفته از کتاب های نفیس مانویان بود (که چندین جوال شتر از اون ها رو در بغداد، عرب های کثافت بی هنر سوسمارخور به بهانه ی ضاله بودن و کفر و الحاد آتش زدند) و هفت قلم خطوطی رو که ابن مقله ی شیرازی از خط کوفی اختراع کرد از حمله نسخ و ثلث هم از ایرانیان بود. حالا فهمیدی کی کی رو آدم کرد؟ وحشی بیابانی شاش شترخور؟ زمینه ی پیدایش این همه هنر و فرهنگ و علوم و فنون در دربار ساسانی فراهم بوده نه در صحراهای عربستان بی چیز با مردم هیچی ندارش!

  روزبه هم یه مرد آزاد و موبدزاده بود که به علوم و فنون ایرانیان آشنا بود ولی عربهای وحشی ملخ خور برده ش کردند و نهایتا گیر محمد افتاد که آزادش کرد و خیلی چیزها رو به محمد یاد داد جوری که شک برانگیخت که اون این داستان ها رو به محمد یاد می ده که محمد گفت زبان او عجمی و زبان من عربی است. تو فکر کردی داستان پل صراط (چینود پل در اوستا) و پنچ نوبت نماز و دختر باکره ی اعمال نیک (=حوری قرآن) و خیلی چیزای مشابه دیگه از کجا وارد دین محمد شده؟ چه کسی مسلمان های ضعیف و کون نشور مدینه رو که از ترس کونشون نمی تونستند برن بیرون بشاشند با شیوه ی جنگی ایرانی حفر خندق (=کندک، از کندن می یاد) نجات داد؟ کی ساخت فلاخن رو بهشون یاد داد؟

  این ها فقط یه ذره بود که برات توضیح دادم عربک!
  به حسنین هیکل مصری گفتند شما که مصری هستید و اون تمدن باشکوه رو داشتید چرا زبانتون عربی شد؟ گفت چون ما مثل شما فردوسی نداشتیم!
  حالا فهمیدی ما به چیمون می نازیم؟ بسه یا بازم بگم؟
  احمق برو مقدمه ی ابن خلدون که خودش مصری و عرب بوده رو بخون ببین راجع به ایرانی ها وتمدنشون و توحش اعراب و اینکه ایرانی ها اعراب رو آدم و متمدن کردند چی گفته و نوشته! اگه من خودم ایرانی ام اون مصری و عرب زبانه!
  هجوم وحشی ها به ملل متمدن و کشتار مردم افتخاری نیست عربک احمق کوته فکر! مغول ها و تاتارها هم به ایران حمله کردند وکشتند کندند و سوختند و بردند ولی عاقبت رفتند! یعنی در فرهنگ و عظمت ایران حل شدند هرچند بعضی رسوبات فاسدشون رو در اخلاق و فرهنگ جامعه باقی گذاشتند.

  خزعبل و لاطائل را تو می گی نه من! ای عربک شاش شترخوار احمق! تو فقط فحش بلدی بدی و رجز بخونی همین! وقتی غذاتو کامل خوردی (غذا=مدفوع شتر که گفتی، نوشابه شاش شترت هم یادت نره باهاش بخور) بیا بابا بازم فحش بده شاید رو زخم ماتحتت مرهم بزاری بیا بابا فحش بده!

  پاسخحذف
 40. ای عرب های بدبخت چرک و کثیف! از کون ایرانی های با شرف و آزاده نخورید که محمد و آل محمد و عمر و ابوبکر و علی به اندازه ی کافی از کون فرهنگ ایران خورده اند و سیر شده اند
  ببینید ای کثافتهای عرب پرست که اخلاف قریش، عرب های مسلمان دیوث سعودی سوسمار رو چه جوری می خورند! همون که اجداد کثافتشون می خوردند! این بوده تمدن و فرهنگ شما ای از شپش پست ترها
  لطفا اون هایی که بدمِلِشت هستند هرگز این لینک رو باز نکنند چون مطمئنا تا مدت زیادی گوشت و برنج نمی توانند بخورند و استفراغ خواهند کرد
  http://www.cioocnews.com/read/newsID_66246.html
  http://masomimohammad.mihanblog.com/post/38
  http://mahsa6720002001.miyanali.com/337?start=10
  http://www.youtube.com/watch?v=TIvy9H5Zpv4

  ملخ خورهای شپشوی حمار عرب! این رو هم ببینید انگل های کثیف کثافت خور! ببینید این اعراب سعودی چه جوری شاش شتر و ملخ و ... می خورند نکبت تر و کثیف تر از قوم عرب توی دنیا ندیدم!
  http://www.youtube.com/watch?v=jyPoaQniam8&feature=related

  پاسخحذف
 41. در ضمن این رژیم فاسد اسلامی-عربی ایران و اون خامنه ای چلاق ایرانی نیست از شما عربهای کثافت و اون سید حسن نصرالله وحشی لبنانیه هرچی دلت خواست بهش فحش بده! شاه ایران هم ظالم و دیکتاتور بود ولی ایرانی بود و عرب جماعت خایه نداشت جلوش عرض اندام کنه!
  این دولت و نظام کثافت ایرانی نیست! یه بار قبلا بهت گفتم یه بار دیگه هم می گم! ایران پیشکش، شما عربهای شاشوی کون نشور اگه عرضه دارین از روی گوهتون پاشین برین اسراییل رو با چس مثقال جمعیتش بگیرین که دودول خلق عرب رو بریده کرده توی دهن خلق عرب و خوار و مادرهای جندتون رو یک گاییده و یکی کرده!

  در مورد امیر قطر هم که گفتی از ترس کونش و از ترس لو رفتن اسناد ویکی لیکس پا شده اومده خایه لیسی گداعلی! این لینک رو هم بخون که تلویزیون الجزیره اعتراف کرده که خليج فارس، نامی است با قدمت بيش از دو هزار سال!
  الجزیره می گوید:
  "اما از نظر تاريخی اين آبراهه مورد بحث در طول بيش از دو هزار سال در نقشه ها و اسناد رسمی تاکنون به عنوان خليج فارس شناخته شده است. حتی پس از ظهور اسلام، جهان عرب همواره از آن با نام بحر فارس (دريای پارس) نام برده است.
  موج افکار عربی در مورد اين تغيير نام در سالهای ۶۰ ميلادی گسترش يافت. هنگامی که با کمال شگفتی مدافعان عمده اين تغيير، هويت-خواهان عربی بودند که معتقد بودند ايران با دستياری واشنگتن در جنگ ۱۹۷۳ عرب و اسرائيل به اسرائيل ياری رسانده است.
  الجزیره در پایان می نویسد نام خليج فارس هنوز از سوی برخی کشورهای جهان و از جمله از سوی برخی بخش های دولت آمريکا نامی رسمی به شمار می رود. اين نام همچنين با استانده های جهانی سازمان ملل متحد مطابقت دارد که می گويد:
  «هر گونه تغيير يا دگرگونی نامهای ثبت شده در قراردادها و نقشه های تاريخی همچون انهدام آثار باستانی است و عملی ناشايست به شمار می رود. از اين رو نامهای مناطق جغرافيايی که نشان دهنده يک هويت يگانه تاريخی است، نبايد دستاويزی برای اهداف سياسی به منظور رسيدن به آماجی سياسی، قبيله ای يا نژادی در راستای ستيزه با منافع و ارزش های ديگران قرار گيرد.»"
  http://www.radiofarda.com/content/f3_persiangulf_aljazeera/2252775.html
  خوردی هستش رو هم قورت بده!

  پاسخحذف
 42. در ضمن تو که می گی انشاءالله! اون الله بی عرضه اگر وجود داشت کعبه ی مسخرش رو سیل نمی برد و قرمطی ها دست راستش (=حجرالاسود) رو نمی شکستند ازش سنگ خلا درست کنند! و حاجی ها رو بکشند و توی چاه زمزم بندازند! گفتم اگر کتاب تاریخ اسلام (خلفای عباسی) نداری سرچ کن "قرمطیان مکه حجرالاسود" تا بفهمی الله احمق چقدر بی عرضه است و شماها الله پرست ها جقدر احمق تر!
  ایران هم برای شما کیرانه! درسته چون عظمتش مثل کیر توی چشم و پس و پیش خلق حقیر عرب فرو رفته و آزارشون می ده! عربهای پست رجزخون و لاف زن و بی مایه ی بی فرهنگ که هنوز هم که هنوزه به کشتن و قتل و غارت افتخار می کنند!
  ما این مذهب بی مایه ی وحشیگری (مذهب سنگسار و قطع دست و پا و گردن و اعدام دگراندیشان و تحقیر زنان) و کتاب سخیف و بی معنی قرآن آشغال رو از وجود میهن پاکمون ایران به مرور زمان پاک خواهیم کرد و زباله هاش رو به سفارت خانه های سعودی در تمام دنیا پست خواهیم کرد!
  منطق که نداری لااقل بیا یه کم فحش بده خنک شی!

  پاسخحذف
 43. آخه گوساله های دشداشه پوش شاشوی بوگندوی عرب! شما به چیتون افتخار می کنید؟ شما چی دارید از فرهنگ و تمدن؟ به چی می نازید؟ به سوسمار خوردنتون؟ به محمد مجنون شیزوفرنی و پدوفیل (بچه باز) روانی که دوست داشت با دختر نه ساله سکس کنه؟ به رسوم احمقانه ی بازمانده ی جاهلیت عربی مثل حج؟ به ملخ پخته خوردنتون؟ چی داشتید شترچرانهای شاش شترخوار؟ پوست و گوشت و خونتون از غارت و چپاول ثروت و فرهنگ ایران و ایرانیه! مورخین نوشتن که شما کافور رو از نمک نمی تونستین تشخیص بدید! زنگی با شستن سفید نمی شه! شما اگر این نفت رو هم نداشتید شپش و گند از دشداشه و صندل هاتون بالا می رفت! اوج افتخارتون توحش و گردن زدن و غارته! حقیرهای بدبخت بی فرهنگ قابل ترحم!

  پاسخحذف
 44. http://www.youtube.com/watch?v=Isvj6Rb49L8&feature=related اعراب وحشی در حال سربریدن انسان ها!

  پاسخحذف
 45. اووووه ه ه ه ....همه ش همین!!!

  خوب آخه آدم ابله...قبلا این خزعبلات رو داشتید.الآن چی دارید؟
  من با کردها کاری ندارم...مردمان شریفی هستند که تحت ستم حکام زیادی بودند...از جمله صفویان حرامزاده ایرانی،من دوست کرد ایرانی وعراقی وترکیه ای زیاد دارم.اولین امپراطوری تاریخ از آن کردهای سلحشور بوده.
  بعدشم چون میدونی این یه عمل قبیحه داری ازدواج با محارم رو توجیه می کنی...یه خورده کامنت هات رو بخون.
  همش فحاشی...همش تحقیر(هایی که لایق تو وقومته)
  بعدشم تو همش داری تشیع فحش میدی...من کاری با اونها ندارم.من از تبار آزادمردهایی مثل ابوبکر صدیق وعمر فاروق وعثمان دلیر هستم.
  شما هم از تبار رستم فرخزاد که سرش توسط عمرو بن هلال با خفت وخواری بریده شد!

  فعلا که از عربها خیلی تو سری وسیلی خوردید...باشه که بیشتر هم بخورید...به قول خودتون:
  ایدون باد!

  پاسخحذف
 46. سلام بجه ها
  خیلی زحمت می کشین همتون ولی هیچی نیستین. خدا کمکتون کنه که تو این حالی که هستین نمیرین. همیشه یه راهی برای برگشتن هست. سلام بر تمام انسان های عمیق و منصف(آریایی و غیر آریایی)و پناه بر صبر بی نهایت آفریننده انسانها و غیر انسانها.

  پاسخحذف
 47. عربها نکبت و گه خفه شون کرده بود....
  یه مشت ادمای زبون نفهم عوضی اند...
  میگی نه ...برو عرباخوزستان رو ببین ..

  پاسخحذف
 48. کس کش تازی
  تو می دونی اصلا تاز یعنی چی؟؟
  تاز =سگ بیابانی
  خیلی گه خوری کنی دیگه نمیام عراق واسه گاییدن خواهران هم وطنت

  پاسخحذف
 49. به نام خدا------اینقدر به هم فحش ندهید . ملاک برتری انسانها فقط تقوا است. عرب و عجم و...... الان دیگر معنی ندارد . پیامبران فقط برای تکمیل مکارم اخلاق و هدایت انسانها بر انگیخته شده اند و هیچکدام هم قصد حکومت نداشته اند. حکومت ولایت فقیه نه اسلامی و نه ایرانی است . عده ای به نام دین انقلاب 57 ایرانی ها را دزدیدند و الان هم دارند با زور و جبر و دیکتاتوری حکومت می کنند. یا حجت ابن الحسن ریشه ظلمو بکن .

  پاسخحذف
 50. دکتر جيجر Geiger خاورشناس بزرگ آلماني در نوشتار خود ”شهريگري ايران خاوري“ مي نويسد که زن پس از زناشويي درر رده همسر به شمار مي رفت نه پيرو و يا کنيز او. زن همدم و همبسته و دوست شوهر بود و در همه کارها با او انبازي و دمسازي مي کرد. آموزش و پرورش فرزندان از کارهاي ارزشمندي بود که زن بيشتر از مرد بار سنگين آنرا بر دوش مي کشيد زيرا کدبانويي از آن او بود و خانه زير پوشش فرمان او مي چرخيد(رويه 130 و پس از آن برگردان دستور نامدار)
  چند زني به هيچ روي يافت نمي شد و زن همچون برده در زنسرا(حرمسرا) به زندان نمي افتاد، قانون تنها به مرداني که زني بيمار که از انجام کارهاي زناشويي درمانده بود و يا زني که نازايي داشت پروانه همسر گزيني تازه را مي داد.
  با اين رو زن نخستين مي توانست درخواست جدايي نمايد و کابين و هزينه زندگي خود را دريافت دارد
  زني که مي زاييد اگر کارمند و يا کارگر بود پنج ماه دستمزد دريافت مي نمود و در خانه مي ماند و کار نمي کرد

  بدانيد که اسلام دين دروغ گويي و تحريف تاريخ است.

  پاسخحذف
 51. هرودوت دشمن سرسخت ايران با آنکه هماره(همواره) درباره ايران و ايراني، سخنان درشت و دروغ آميز به کار برده است در همين باره چنين مي نويسد
  ”کمبوجيه خواستار خواهر خويش شد و خواست او را به همسري برگزيند ولي چون زناشويي با خواهر در آن روزگار نادرست و نا قانوني بود او از داوران و دينداران در اين باره پرسش کرد آنان پاسخ دادند که چنين قانوني يافت نمي شود تاريخ هرودوت جلد 3 بخش 31 - تاريخ پيرنيا

  اسلام دين دروغگويي و تحريف تاريخ است.

  پاسخحذف
 52. سخنان آراسپ از رايزنان و سرداران کوروش بزرگ با او در باره زني بسيار زيبا و فريبا به نام پانته آ است که هرودوت آنرا نوشته است هنگامي که آشور در جنگ با کوروش بزرگ شکست مي خورد زني به نام پانته آ که همسر يکي از سرداران آشور بود دستگير مي شود ”آراسپ“ به کوروش بزرگ پيشنهاد مي کند که اين زن را ببيند او پاسخ مي دهد که شنيده است اين زن بسيار دلربا و زيباست از اينرو اگر با او ديدار کند شايد دلباخته و فريفته اش شود و اين درست نيست زيرا اين زن شوهر دارد و بايد او را به همسرش بازگرداند آراسپ پاسخ مي دهد که دلباختگي چيزي نيست که در دست آدمي نباشد اگر کسي نخواهد شيفته زني بشود و با او نزديکي کند در توان و خواست اوست همانگونه که دختر و خواهر آدمي هر اندازه زيبا باشند پدر و برادر و نزديکان دلباخته آنها نمي شوند زيرا چنين کاري را درست نمي دانند
  (ايران باستان پيرنيا- رويه 327

  پاسخحذف
 53. لغزش پژوهشگران در باره زناشويي با نزديکان در ايران باستان از آنجا مي آيد که اگر مردي پسر نداشت براي پاسداري از نام و نشان خانواده دخترش را به نام خود نامزد مي کرد تا جانشين او در پاسداري از تبارش گردد و خانواده را زنده نگه دارد دختر پس از زناشويي با مرد دلخواه بدينگونه نام پدر را بر روي نخستين فرزند پسر مي گذاشت . چنين زني را ايوک زن مي گفتند که گروهي بي انکه فلسفه کار را بدانند يا بررسي گسترده تري نمايند پوسته اي انديشيده و پوسته اي داوري کرده و بر آن نام زناشويي با نزديکان را داده اند

  اسلام دين دروغگويي و تحريف تاريخ است

  پاسخحذف
 54. درباره زناشويي خواهر و برادر نيز چنين بود که اگر پسري پيش از بالندگي و رسيدن با سال زناشويي در مي گذشت خواهرش را براي او نامزد مي کردند تا نام برادر را پاسباني نمايد . چنين زني را ستر زن مي ناميدند اين زن پس از زناشويي با مرد دلخواه نام برادر را بر او مي نهاد و او را جانشين برادر مي کرد

  اسلام دين دروغگويي و تحريف تاريخ است

  پاسخحذف
 55. جدايي زن و مرد هم کاري بس نکوهيده به شمار مي رفت و هم به هيچ روي به سادگي انجام نمي گرفت در اين باره دادگاه پس از شنيدن سخنان دو همسر راي مي داد و هيچ مردي نمي توانست به دلخواه خود از همسر جدا شود و يا او را رها سازد

  زرتشت در اين باره چنين سفارش مي کند:
  يسنا، هات، 53 بند 5
  اين سخنان را به نو عروسان و تازه دامادان مي گويم اميدوارم اندرزم را به گوش هوش و جان بشنويد و با روشن بيني آنرا نيک دريابيد و در ياد بسپاريد. هماره(همواره) با نيک منشي و مهر و مهرباني زندگي کنيد و در راه راستي و درستي کوشا باشيد و در اين زمينه تلاش نماييد تا از هم پيشي گيريد.
  چه بيگمان از زندگاني سرشار از شادي و فراواني و خوشي و نيک بختي و فرخندگي برخوردار خواهيد شد
  هنگامي که به آيين آزادگي و همنواختي پايبند باشيد و زماني که مهر و مهر ورزي در دلهاي شما جفت جوان عروس و داماد جاي گيرد و ريشه بدواند چه در اين جهان و چه در جهان ديگر از بهترين پاداش برخوردار خواهيد شد ولي هرگاه گرفتار روان پليد اهريمني شده و از اين آيين والا دست برداشتيد پيامد آن جز رنج و اندوه و بانگ دريغ و افسوس چيزي نخواهد بود.
  يسنا هات 53 بند 7

  پاسخحذف
 56. فرهاد پنجم و بانو موزا
  و بهرام دوم ساساني و همسرش سکه هايي را با نگاره خود و مادر فراهم کردند
  فرهاد پنجم همواره بانو موزا را در کنار خود برروي تخت مي نشاند و به کشور مداري مي پرداخت و بهرام دوم ساساني هم در سکه هاي خود همواره همسرش را در کنار خود دارد

  پاسخحذف
 57. روي جامهاي بسيار زيباي زريني که در نمايشگاه باستاني تهران (موزه) يافت مي شوند مهماني پادشاهاني را نشان مي دهند که همسرانشان با موهاي افشان در کنارشان نشسته اند و به ساز و نوا گوش مي کنند و يا جام مي به يکديگر مي دهند

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.