سه‌شنبه، آذر ۲۳، ۱۳۸۹

وقتی احمدی نژاد با وزیرش که یاورش در جنایتها بوده،اینچنین بی ادبانه رفتارمی کند،بامردم عادی که مخالف او هستند چه میکند؟

دو خبر بامزه از ایران: 
      - احمدی نژاد در حالی که متکی در خارج از ایران برای مسافرت کاری رفته بود، او را از کار برکنار کرد ! حال تصور کنید آدمی که با وزیر کابینه خودش ، کسی که همراه او در جنایت هایش بوده ، اینچنین رفتار می کند، با مردم عادی ایران که دشمن سر سخت او هستند ، چه می کند !!


 فکر می کنم چند روز آینده بسیجی ها جلوی برج اسکان جمع می شوند و در اعتراض به تخریب فلان برج در اسراییل ، آن برج را خراب می کنند!
در شب های برره قسمتی بود که اهالی می خواستند به نشانه اعتراض خانه خود را خراب کنند، حالا شده حکایت این بسیجی های خنگ !

۲ نظر:

 1. بسيج وسپاه مثل سازمان NKVD يعني پليس مخفي استالين هستند .استالين بچه هاي خياباني را جمع ميکرد ومن غير مستقيم ترتيب تجاوز به همه آنها(علي الخصوص پسرها ) را ميداد وسپس آنها را به مراکز آموزش خونريزي وکشتار ميفرستاد اين موجودات بدبخت عقده اي ونيمه ديوانه ميشدند وفقط دولت را مادر خود ميدانستند وبرايش هر جنايتي را مرتکب ميشدند براي ماست مالي اين حقيقت اهريمني دروغي را بنام منظومه پداکوژيکي منتشر ساخت تا جهان را به زعم خود خام کند حدود 40ميليون نفر بدست اين شياطين ساخته استالين کشته شدند .اين بسيجي ها وسپاهي ها هم همه مفعول سابق - عقده اي وآدمکش هستند شک نکنيد

  پاسخحذف
 2. گمنام باباجان زمونیکه نظرت رو تو بالاترین خوندم خندم گرفت باباجان!
  بگو چرا؟!
  واسه اینکه تو هم باورت شده او وبلاگی که تورو مچل خودش کرده از منه!!!
  دوستات هم مثل خودتن نه؟! نه همشون ولی چند تاشون لمپن تشیف دارن + اون یارویی که حسابی حالتو گرفت نه؟!!!
  باز هم فکر میکنی منم باباجان!!!
  چون باری اینکه خیلی مرموزم؟!!!!آره باباجان
  ولی به حماقت تو و او یارو "مبارز" خندیدم من
  ظمنا،
  من شوخی میکنم ولی بد نه!، سخیف نه! مثل تو و دوستات نه!، آره باباجان

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.