جمعه، آذر ۱۹، ۱۳۸۹

برگی از تاریخ / چگونه گوسفندان سیاه دست گوسفند سفید و جوانی که برای برداشتن آب به چشمه رفته بود را قطع کردند ؟!

در تاریخ آمده است که گویا در زمان های قدیم، جنگی بین دو تا گله گوسفند سیاه و گوسفندان سفید در می گیرد، گله گوسفندان سفید، تعدادشان خیلی کم بوده و حاضر نبوده اند که تسلیم شوند. 
گله گوسفند های سیاه، چشمه آب را به تصرف خود درآورده و جلوی آب خوردن گوسفندان سفید را می گرفته اند. برادر رییس گله گوسفندان سفید ، که یک گوسفند شجاع بوده است ، برای برداشتن آب به سمت چشمه می رود، اما گوسفندان سیاه، بر سر او ریخته و یکی از گوسفندان که شاخ یکی از بزها را به عاریت گرفته بوده است، دست گوسفند سفید را قطع می کند. 
در اینجا تصویر گوسفند سفید فداکار را مشاهده می کنید: 

لازم به ذکر است که بسیاری، شجاعت این گوسفند سفید را ستایش می کنند و حتی شنیده شده که این گوسفند، در تیم بهشتیان ، دروازه بان تیم فوتبال شده است.
امیدوارم مسلمین عزیز دادشان از این مطلب در نیاید، این لینک هیچ ارتباطی با ابولفضل علمدار ندارد، چون ایشان دستشان قطع شده بود و این گوسفند ، پایش قطع شده است.
پی نوشت: 
اولیه بار آناکاندا و جرجیس این نکته فوق علمی را مطرح کرده اند!

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.