شنبه، آذر ۱۳، ۱۳۸۹

اعلام رسمی تشکیل هییت دیوانگان عایشه ، سوگلی پیامبر

------------------------بسم الله الرحمن الرحیم------------------------
با تبریک عید غدیر خم در هفته پیش  و تسلیت ایام عزاداری محرم در چندروز آینده (!)؛ به اطلاع مسلمین عزیز می رساند که وبلاگ گمنامیان با توجه به اینکه حضرت عایشه بنت ابوبکر، زن و سوگلی پیامبر اسلام مورد کم لطفی شیعه واقع شده و هنوز هییت عزاداری ندارد، این وبلاگ اقدام به تاسیس هییت دیوانگان عایشه می کند. 
لازمه  عضویت در این هییت، خرید یک عروسک باربی به نیت عایشه عزیز می باشد. 
برای عضویت در این هییت، می توانید به فیس بوک به این آدرس و در فرند فید به این آدرس مراجعه فرمایید. 

محمد خطاب به عایشه: باشه عزیزم، می توانی این عروسک خرسی را نگه داری، اما لطفا آنرا محمد صدا نزن !!
(اشاره به یک زن معلم سودانی که به جرم اینکه اسم یک عروسک خرسی را محمد گذاشته بود، محکوم به اعدام شده بود!)

۱ نظر:

  1. شی اناو فوچا لمی گواسه زیوییه پانا نسی کلنی تیومسکا "گومناما گومنامیانا" نامتیو وس برینتیا لرکی زاوانا نهه هولا سیگه توسا فیونانته ایرانا احمدی نژادا وس برینتیا وس برینتا آیاتالله خامنه یکا آپاساگ برینتیا وس برینتیا آپاساگ کوگویی وس هولا ویسکا نه کلنی ژامپا یسوگینا شامنه لوجگ نوانی نردونا سیژنتتیا شیانمه بوخه تالبو جنییکا وزونته کوگوی مس دی تونلابه چیسنا زانیتا گولولو مهره لیو خوستنگالی چیچسا برینتیا آپاساگ برینتی

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.