چهارشنبه، آذر ۱۰، ۱۳۸۹

چرا دین شما،غیرمسلمانان را نجس می داند و به جسم انسانی آنها احترام نمی گذارد، اما از بقیه توقع دارید به همان دینی که آنها را نجس می داند، احترام بگذارند ؟!

مسلمانانی که فریاد شما از بی احترامی به اسلام و اعتقادات شما به هوا رفته است، به سوال من جواب دهید!
آیا قرآن شما کتاب معتبری است یا نه ؟!
نکته شماره یک : / اگر کتاب معتبری است، چرا در آیه 29 توبه، به صراحت و وقاحت می گوید که غیر مسلمانان را در صورت اسلام نیاوردن و یا ندادن پول زور، باید بکشید ؟!
نکته شماره دو :/ این چگونه دینی است که کتاب آسمانیش به صراحت دستور به تجاوز به زنان شوهر دار را می دهد ؟ (آیه 24 سوره نسا ، توضیحات بیشتر اینجا)
سوال اصلی من این است، با توجه به دو پیشفرض بالا، از شما مسلمانان عزیز با احترام تمام می پرسم : 
چرا شما و دین شما، غیرمسلمانان را نجس می دانید، یعنی به جسم انسانی آنها احترام نمی گذارید و آنرا ناپاک می دانید، اما در عوض از بقیه توقع دارید که به دین شما ، همان دینی که آنها را نجس می داند، احترام بگذارند ؟!
     - یادتان باشد که در دنیای جدید، این اشخاص هستند که محترمند، نه عقیده آنها. هر عقیده ای قابل نقد است، هیچ عقیده ای آنقدر مقدس نیست که نشود آنرا نقد کرد. 
     - چرا ما باید به عقیده شما احترام بگذاریم، اما مثلا به عقیده هیتلر احترام نگذاریم ؟! چرا شما تافته جدا بافته هستید؟! چه چیزی شما را آنقدر مهم کرده که فکر می کنید فقط شما درست می گویید و بقیه در اشتباه هستند؟!
یکبار دیگر به دو نکته بالا نگاه کنید ، آیا دنیای بنا شده بر اساس حقوق بشر درست تر است یا دنیای اسلام ؟!
    - یادتان باشد که میلیونها عقیده در دنیا است که بعضا با هم اختلاف و همپوشانی بنیادی دارند، مثلا اگر بخواهیم به عقاید سنی ها احترام بگذاریم، باید به بخشی از عقیده شیعه ، بی احترامی  کنیم! حال تصور کنید که میلیونها عقیده در دنیا است! احترام گذاشتن به عقیده دیگران کاری غیر عملی است.
    - فراموشتان نشود که بر اساس اعلامیه حقوق بشر، چیزی وجود دارد به نام آزادی بیان، یعنی هر انسانی مجاز است هر عقیده ای را نقد کند، همانطور که هر انسانی مجاز است هر عقیده ای را داشته باشد(آزادی عقیده). 
     - بهانه شما برای بی احترامی نکردن به قرآن صرفا این است که جوابی برای اشکالات و چرندیان اسلامی ندارید و بس !
این تصویر بسیار گویا است، چرا که فرد مسلمانی را نشان می دهد که می گوید سر کسانی که به اسلام بی احترامی می کنند را ببرید، نکته خنده دار اینجاست که اگر من بگویم چون اسلام دستور به کشتن و سر بریدن می دهد، دین خشن و غیر انسانی است، به اسلام از نظر مسلمین بی احترامی شده است ! و لذا دستور به سربریدن من می دهند !!

۳۱ نظر:

 1. چرا شما و عقیده غربی شما!، مسلمانان را تروریست می دانید، یعنی به شخصیت انسانی و دینی آنها احترام نمی گذارید و خود و دینشان را حقیر می دانید، اما در عوض از بقیه توقع دارید که به حقوق بشر غربی شما ، همان حقوق غربی که غربیان آن را از مسلمانان در زمان جنگهای صلیبی گرفته اند، احترام بگذارند ؟!

  گمنام باباجان منم بسوی ظهور، کجایی
  باباجان!!!!!
  من آمدم، باباجان سیاست رو بچسب گمنام بابجان که این آمریکا با عضویت در اومدن ایران اسلامی مخالفت میکنه بهمراه غرب، ولی به عربستان که وضعش وخیم اجازه میدن، ایو دریاب باباجان که در عربستان زنان حق رانندگی ندارند! ولی در ایران اسلامی دارند! آره باباجان، تازه کجاشو دیدی اگر سیاست بپذیره از اسلام هم میشه گذشت!!!
  از خدا و پیغمبر هم گذشت!!! سیاست رو بچسب باباجان، همین سیاست فرقه های اسلامی رو بوجود آورده آره باباجان!
  سیاست در این دونیا همه کارست بی خیال چیزای دیگه باش آره باباجان،
  بوی جنگ و رزم و جهاد و شهادت میاد، آره باباجان
  "بسیج لشگر مخلص خداست"
  امام خمینی(زه)

  پاسخحذف
 2. نه عزیز دل برادر!
  اشتباه میکنی.
  شما منبع فکر خودتون رو چندتا وبلاگ و حرف این و اون قرار ندین. این هست که بی احترامی به نفس انسان هست. اینکه آدم بخواد در موردی فقط بر اساس منابع کم ارزش فکر کنه.

  سوره مائده آیه 5:
  الْيَوْمَ أُحِلَّ لَكُمُ الطَّيِّبَاتُ وَطَعَامُ الَّذِينَ أُوتُواْ الْكِتَابَ حِلٌّ لَّكُمْ وَطَعَامُكُمْ حِلُّ لَّهُمْ

  "مروز چيزهاى پاكيزه براى شما حلال شده و طعام كسانى كه اهل كتابند براى شما حلال و طعام شما براى آنان حلال است"

  کی گفته غیر مسلمان ها نحس هستن؟ اگه قرآن کتاب هست که میگه طیب و طاهر!

  معنی کافر هم چیز عجیبی نیست! هرکسی حقیقتی رو بپوشونه در زبان این اعراب میشه کافر! مثلا شما آیدی من رو که ماله مکان X هست مخفی کن بگو ماله مکانY هست. کافر هستی! ولی نه نجس میشی! نه خونت واجبه نه هزار تا جفنگ دیگه!
  غیر مسلمان (اهل کتاب) نه نجس هستند نه چیزی گرچه که کافر هستند نسبت به بعضی مسائل.

  اما حتی اون کافر هایی که نجس هستند. هم بهشون بی احترامی نشده. چرا؟
  1- اسلام حتی اجازه اذیت و آزار سگ که عین نجاست هست رو هم نمیده. این میشه احترام به جسم و وجود این موجود.
  2- نجس بودن با کثیف بودن فرق داره. کما اینکه اینطور نیست که هرچیزی که طاهر بود تمیز باشه! این نیست که اگه بگن فلانی نجس هست یعنی کثیفه و اخو! یعنی اگه دست بهش زدی با شرایط خاص بعدش باید یه سری مناسک و رفتار خاصی رو بجا بیاری.
  3- توهین و بی احترامی بر اساس فرهنگ طرف توهین کننده تعیین میشه یا توهین شده؟ طبیعتا اصل فرهنگ توهین شونده هست. در فرهنگ مثلا فلان آدم کافر که اصلا نجس وجود نداره که حالا اگه من دست بهش بزنم و بعدش بخوام دستم رو طاهر کنم یه معنی بدی براش داشته باشه. مگر اینکه اون آدم گمان کنه که من دارم دستمو میشورم که تمیز بشه که خوب باید بهش گفت اشتباه میکنی این یه مناسک مذهبیه و ربطی به تمیزی و کثیفی نداره.

  پاسخحذف
 3. motasefam ya jahelii ya moghrez...age hameyey ayate ghoraano gozashtu jolot dar morde gheyre mosalmanan va ghabalo bade in ayatam ham onvan kardy na faghathamooni ke mukhay...oonvaght beshin harf bezan,,,

  پاسخحذف
 4. jaleb va ziba bud merc.

  duste aziz man shadidan be davat name balatarin niyaz daram agar mishe invite konid mamnoon

  abtin654@gmail.com

  پاسخحذف
 5. مرسی مطلب زیبایی بود ،
  آقای حنظله با این اسم تخماتیک عربی ، حقوق بشر رو غربیها در جنگهای صلیبی از مسلمونها گرفتن ؟؟؟ کلی خندیدم دمت گرم

  پاسخحذف
 6. دوست ناشناس عزیز ، چیزی رو که کردن تو مغزت هی همه جا بلغور نکن ، آیه های قبل و بعدش رو نگاه کنم ؟ باشه بیار آیه ها رو با هم نگاه کنیم ... چرا خودت رو گول می زنی ...
  53 کشور دنیا مسلمونن ، یکی از یکی داغون ترفقیر تر ، بی فرهنگ تر و ...
  ادعامون هم میشه .. بابا آمار جرم و جنایت و اعتیاد و فحشا در این کشورها بالاترین میزان هست .. اینه خروجی دین عربی...

  پاسخحذف
 7. متاسفانه بعضی ها اونقدر تعصب بیجا دارن که به کنیزی بردن دختران ایرانی و تجاوز به زنان ایرانی و کشتن مردان و غصب کشورمون طی 500 سال رو هم اینجا می آن با آیات و احادیث توجیه می کنن و مقدس می دونن

  پاسخحذف
 8. حنظله عزیز،
  کسی همه مسلمانان را تروریست نمی داند چون اکثر مسلمانان اعتقاد به اجرای قوانین اسلام ندارند و فقط اسما" مسلمان هستند، اما مسلمانانی که می خواهند قوانین اسلامی را اجرا کنند ، کارشان می شود مانند عملیات تروریستی یازدهم سپتامبر !!
  دوم- حقوق بشر را کسی از اسلام نگرفته، اسلام و حقوق بشر در تناقض کامل هستند ،اینجا را ببین:
  http://gomnamian.blogspot.com/2010/02/blog-post_14.html
  یا
  http://gomnamian.blogspot.com/2010/10/blog-post_06.html
  سوم-
  عربستان به این دلیل مورد حمایت آمریکا است ، چون پایگاه آمریکا پایگاه منطقه شده تا جلوی تروریست بازی های خامنه ای را بگیرد، در واقع آمریکا و غرب ، عربستان را برای مقابله با ایران لازم دارند.
  ضمنا، مگر هر کاری آمریکا کرد، کار خوبی است؟!

  پاسخحذف
 9. ناشناس دوم ،
  عزیز جان،
  سپاس از کامنت شما،
  عزیز جان،
  ماله دست گرفته ای عزیز جان،
  شما به من بگو ببینم آیه 29 توبه آیا دستور به کشتن غیر مسلمانان می دهد یا نه ؟!
  آیا کشتن یک انسان بی احترامی به وجودش نیست ؟!

  پاسخحذف
 10. آبتین عزیزم،
  متاسفانه من بالاترین را تحریم کرده ام، دیگر لاکین نمی کنم که دعوتنامه بتوانم بفرستم
  شرمنده شما

  پاسخحذف
 11. سوالی ازت دارم گمنام باباجان اگه دختر خودت رو توی کوچه ای خدای نکرده بگیرند و به قصد تجاوز جنسی هر جاشو میتونن تلمبه بزنن پس از اون با چاقو بکشن (این اتفاق شوم برای یه دختر رخداده بود که دو تا بیناموس چشمچران اونو تو خیابان گرفتندو هزار جور تلبه زدن سوراخ و سنبه شو پس از اون چندین ضربه چاقو زدن ولی خدا رو شکر دختره زنده موند! اون دوتا بیناموس اعدام شدند! اوخی دلم خنک شد! ) تو چه میکنی میگی شخصیت انسانیشان این است!!!!!! که کشته نشوند!!!!!؟؟؟؟؟ بابا جان، اجرای اعلامیه جهانی حقوق بشر، توش نکشتن داره باباجان فکردی این چیز ها خوب است باباجان؟ من بهت میگم نه! باباجان به قول حاج سعدی شیرازی، ترحم بر پلنگ تیز دندان ستم کاری بود بر گوسفندان!، آره باباجان کوچیکترین رحم و مروت به اراذل و اوباش ستم و ستمکاری بر مردم اگه نمیدونی بدون باباجان!
  اجرای اعلامیه جهانی حقوق بشر، به منزله وجود آزادی گفتار و اندیشه است و در یک محیط آزاد، اسلام دیگر مصون از نقد نیست. در آن محیط آزاد اسلام به صراحت و در امنیت توسط روشنفکران جامعه کوبیده و خرد می شود و از آنجا که بیشتر مردم، کمی شعور دارند و در یک فضای آزاد ،برای فرار از مشکلات روزمره زندگی دست به دامان دین خواهند برد، ولی در نسل های جوان ، شاهد ناپدید شدن اسلام و جای آن صنعتی شدن الواتی و فاحشگی خواهیم بود!!! آره باباجان.
  با اجرای اعلامیه جهانی حقوق بشر،شاهد وا شدن کازینوها و قمارخانه ها و ویسکی و الکل فروشی ها و کاباره ها و جنده خانه ها در شهر و ساخت و پرداخت فیلم های جنسی و نمایش لعب و لعب در تلوزین خواهیم بود!!!آره باباجان، که کودکان به آسانی با روشن کردن تلوزیون و اینترنت به این مسائل آنهم در کودکی!!! آره باباجان واقف شوند و از اونجایی که گمنام باباجان دختر و پسر در یک مدرسه میروند !!! توی دستشویی و پستو و اینور و اونور تجاوز و هزار جور فسق و فجور آنهم در کودکی !!! و تبدیل شدن به اراذل و اوباش آنهم از کودکی!!! درست نمیگویم گمنام باباجان؟ مفسدان و قاچاقچیان مواد مخدر اعدام نمیشوند متجاوزان به زنان و دختران میهن اعدام نمیشوند!!! چرا؟ باباجان "چون با اعدام به شخصیت انسانیشان توهین میشود " من یه سوالی ازت دارم گمنام باباجان اگه دختر خودت رو توی کوچه ای خدای نکرده بگیرند و به قصد تجاوز جنسی هر جاشو میتونن تلمبه بزنن و پس از اون با چاقو بکشن تو چه میکنی میگی شخصیت انسانیشان این است!!!!!! که کشته نشوند!!!!!؟؟؟؟؟ بابا جان، اجرای اعلامیه جهانی حقوق بشر، توش نکشتن داره باباجان فکردی این چیز ها خوب است باباجان؟ من بهت میگم نه! باباجان به قول حاج سعدی شیرازی، ترحم بر پلنگ تیز دندان ستم کاری بود بر گوسفندان!، آره باباجان کوچیکترین رحم و مروت به اراذل و اوباش ستم و ستمکاری بر مردم اگه نمیدونی بدون باباجان! من همون بسوی ظهورم آره بابابجان.

  پاسخحذف
 12. راستش من هم نمیخواستم جواب این خایفنگ!!! رو بدم ولی به قول دودوزه جان قیافه بیسوادش موقع پست گذاشتن رو مجسم کردم کلی خنده ام گرفت گمنام گمنامیان ! دستمال بهداشتی جان... آلت جان !!! نوشتی ... در یک نما تصویر و بعد تصویر قربانی جنایت ... همانجور که امید رضا میر صیافی با شرف بود ... بی شرف بود!!! یک طوری میگه جنایتکار قرنکه انگار جرج دبلیو بوش بیناموس ندیده، گوییکه سپاه و بسیج پشتیبان صهیونیست ها هستند..... جنایتکار !!! قربانی !!! قربانی تو ادبیات غربی شاید به نفهم هایی مثل تو و اون اراذا و اوباش ها بگن!!! جنایتکار قرن !!! تو خیلی خشتکت میخاره ! کف کردی نه؟ ولی دمت گرم بازم بنویس غربزده.. لااقل اینجوری خودت و خاندانتو بیشتر مسخره میکنی ما هم حال میکنیم به ریش نداشته کثیف و دهان گشاد و اون کله پوکت میخندیم ... کلی حال کردم با احمقی مثل تو آشناتر شدم !!!

  پاسخحذف
 13. گمنام عزیز تو هم داری زیادی دمکراسی تشعشع میکنی و در واقع حق کامنت گزارانت را ضایع میکنی!!چون بخاطر نخواندن مزخرفات این مصطفی بسیجیه مجبوریم صفحه را بالا پائین کنیم.این وبلاگت نیز از بهتریترینها میباشد!!!ولی درهدفت کمی شلوغ بازی میکنی و80%پستهایی که میگذاری اینجوری حالگیری میکنی!!پس لطف کن و بهتر بنویس، این روندو ادامه نده و هرزه ننویس که آتشت به ماچوله خودت و همه فک و فامیلت بیافتد فقط در خوابت بخودت یک حواله شیرین بفرست.با درود

  پاسخحذف
 14. ناشناس دوم!
  عزیزم
  شما یه مطلبی رو گفتی من هم گفتم اشتباه میکنی. گفتی غیر مسلمان ها نجس هستند؛ من گفتم نه اینطور نیست. اهل کتاب نجس نیستند. خرید و فروش و معامله هم باهاشون جایزه. اموالششون هم طیب و طاهر هست. این حکم سوال شما هست. حرف من که نیست که بگی ماله کشیدم! اسلام این رو میگه! میخوای مطمئن بشی که نباید ورداری تو وبلاگ ها سرچ کنی باید بری از یه اینکاره بپرسی.

  حالا شما یه چیزی میگی، من هم همون رو در موردش توضیح دادم! بعد یکی میاد در مورد جنایات اعراب جاهل وحشی در ایران میگه، یکی نقل قصاص میگه و .... دیگه نگفتم که یه کامنت گذاشتم تمام شبهات رو میخوام جواب بدم که!!!!!! هر وقت مشکل اول حل شد بگو بریم سراغ دومی!

  پاسخحذف
 15. گر کتاب معتبری است، چرا در آیه 29 توبه، به صراحت و وقاحت می گوید که غیر مسلمانان را در صورت اسلام نیاوردن و یا ندادن پول زور، باید بکشید ؟!
  ------

  یکبار دیگه این آیه رو برو ببین:

  توی قرآن گفته شده که کسانی که اهل کتاب نیستند و خدا و روز جزا را قبول ندارند و کفر میورزند، با آنها پیکار کنید!!

  ببین، نگفته غیر مسلمان، بلکه گفته شده اهل کتاب یعنی تمام ادیان...پس چرت و پرت نگو

  این چگونه دینی است که کتاب آسمانیش به صراحت دستور به تجاوز به زنان شوهر دار را می دهد ؟

  ----
  اینم که یکی از بچه ها توی بالاترین جوابتو داد...

  پس خودتو با این حرفای مزخرف خسته نکن!!!

  تویی که دم از آزادی بیان میزنی چرا به ادیان احترام نمیزاری؟؟

  توی ایران برای تمام ادیان آزادی هست، برای همشون معبد و کلیسا و آتشکده و ... هست!!!

  پس ببند دهنتو ادعا

  پاسخحذف
 16. عزیزان بسیجی،
  اینجا از تی تاپ و ساندیس خبری نیست،
  لذا :
  چخه !

  پاسخحذف
 17. همون ناشناس2
  این خوب نیست که کلاه احساسات رو سرمون بذاریم. میخوای ایراد بگیری ایراد درست بگیر. فقه آخوندی پر از ایراد هست.
  توهین و حرف های نادرست چه مشکلی رو حل کرده؟ اصلا فکر میکنید هیچ وقت میتونه حل کنه؟
  این رفتار الا ایجاد دو دستگی هیچ فایده ای نداره و متاسفانه تعداد چون تعداد احمق ها همیشه بیشتر از عاقل ها هست تعداد افرادی که در لشکر افراد صاحب قدرت (فعلا آخوندا) قرار میگیرن بیشتر خواهد بود.

  قرار نیست شما به این نتیجه برسی که اسلام دین مناسبی هست و یه مومن واقعی بشی. حداقل میخواستم بهت بگم شاید به اون بدی هایی که فکر میکنی نباشه.
  اجداد ایرانی شما نسل های متمادی آدم های بسیار باهوشی داشتن که همه مسلمان بودن. عقلشون هم میرسیده! همیشه هم با دو طرف علمای متشرع و مردم ابله درگیر بودن.

  به هر حال ما که بسیجی نیستیم ولی شما اگه مشکلت با فحش دادن حل میشه. بده! از آن گناه که نفعی به غیر رسد چه باک ;)

  پاسخحذف
 18. آهای سگ مسلمونهای بسیجی اگر کونی نیستید کاملا کوتاه و با معنی بگوئید که چرا تمام مسلمونها وکشورهای اسلامی از عقب افتاده ترین کشورها هستند؟و در علم و دانش امروزی هیچ سهم و نقشی ندارند؟؟؟جاکشها یادتان نرود که اگر خیلی از دانشمندان اروچائی و آمریکائی ایرانی هستند اسلام را سالهاست که در خلا دفن کرده اند.و یا نگوئید که این علم و دانش امروزی باعث فحشا و بی بند و باری شده چون به برکت همین علم الآن داری این کامنت را میخوانی.حالا باز شروع کنید به نام من کامنتهای ضد و نقیض و مخالف گمنام بدهید!!!مرگ بر ان مغزان مسلمان و درود به گمنام و همه مبارزین با جهل و جنایت.

  پاسخحذف
 19. گمنام عزیز تو هم داری زیادی دمکراسی تشعشع میکنی و در واقع حق کامنت گزارانت را ضایع میکنی!!چون بخاطر نخواندن مزخرفات این بسیجیه که همش به نام من کامت میده، مجبوریم صفحه را بالا پائین کنیم.این وبلاگت شده جای این بچه خایفنگ! که همیشه به نام من کامنت میده فکر کنم تو تلمبه خانه بسیج رفته باشه!!!ولی پیداست هدفش شلوغ بازی و80%پستهایی که میگذاره بد و بیرا میگه خایفنگ!!پس لطف کن و کامنت این بچه رو، پاک کن تا آتشش به ماچوله خودش و همه فک و فامیلش بیافتد، فقط در خوابت بخودت یک حواله شیرین بفرست.با درود

  پاسخحذف
 20. درود به همه مبارزین با جهل و جنایت

  پاسخحذف
 21. بابا چی‌ میخواید از جون مردم با این دینه انی سراپا ایردتون ؟ انقدم پررو هستین هرچی‌ میرینن به دینتونو خودتون از رو نمیرین تخم حروما

  پاسخحذف
 22. پری صفاری
  A Brave, Honorable Persian Woman, Pari Saffari, Speaks OUT about ISLAM

  http://www.youtube.com/watch?v=Qb6o-alVP4o

  پاسخحذف
 23. برادر گمنیان فقط یه نکاه اینکه در آیه 29 سوره توبه نگفته بقیه رو بکشید. گفته باهاشون بجنگید تا اینکه تسلیم شن.
  "قاتل" به معنی پیکار کردن هستش.

  پاسخحذف
 24. یک تیر و دو نشون
  یعنی شما فکر میکنید که حکومت آخوندها در طول یک سال آینده ور می افته؟ از این جهت می پرسم که بگم اگر بیشتر طول بکشه یک تعداد زیادی از این آخوندهای مادر سگ میمیرن و میرن بر دست اون اون خمینی کس کش گه بگور و دیگه دست ملت بهشون نمیرسه. چلاقعلی هفتاد و پنج سالش هست، رفسنجانی هم همینطور. اون یزدی کون گشاد هشتادو دو سالش هست، جنتی ریقو هشتادو پنج سالشه، مصباح و مکارم و علم الهدی و این یکی و اون یکی همشون کم کم میمیرن، اونوقت باید چکار کرد؟ فکرش رو بکنید که جنتی مادرسگ به همین راحتی فقط بمیره و از دست ملت در بره خیلی زور داره. ولی من یک راه حل بی ادبانه ای دارم که درحقیقت یک تیر و دو نشون هست. این مادرجنده ها وقتی بمیرن لابد براشون آرامگاه و گنبد و از این کس شعرها درست میکنن، در نتیجه پیدا کردنشون آسونه. اون روزی که کار حکومت ولایت فقیه یک سره شد، باید استخونهای همه این آخوندهای مادرقحبه رو از قبر در آورد و همه رو ریخت تو چاه جمکران و بعد هم هرکسی که داوطلب باشه بیاد برینه توی چاه تا چاه جمکران حسابی پر بشه. اونوقت میشه یک تیر و دو نشون، هم ریدیم به هیکل هرچی آخونده و هم راه درآمدن امام زمان از توی چاه رو مسدود کردیم

  پاسخحذف
 25. علی گرامی،
  پس میخواهی بگویی که دو کس اگر با هم پیکار کردند، برای نمونه کشتی گرفتند، کشنده ی (قاتل) هم دیگرند؟!!!!!
  واژه ی قاتل عربی است، بر پایه ی فاعل ساخته شده است مانند بسیاری از واژهی های عربی ،نمونه: عاشق،عاقل، بالغ، جامع و... .
  این واژه از بن 3 واتی "قتل" ساخته شده است که چَم(معنی) آن در زبان پارسی "کشتن" میشود و
  قاتل نیز چمش در زبان پارسی "کشنده" میشود، و هیچ چم و آرش دیگری ندارد،
  خواهشمندم به بیراهه نروید، شکیبا باشید، راستی را اگر چه سخت هم باشد با آرامش و شکیبایی بپذیرید.
  "بدون برسی و آگاهی تنها خودتان را گول میزند" زیرا با گفتن شما چم واژه ی "قاتل" دگرگون نمیشود."
  هماجور که گالیله در باره ی چرخش زمین به گرد خورشید می گفت، ولی کشیشان او را دادگاهی و تا نزدیک
  مرگ او را کشاندند، که او "ناچار" به پذیرش سخن نادرستی شد که کشیشان میگفتند، ولی آیا با نادرست گویی کشیشان، دگرگونی در زمین و خورشید پدید آمد؟
  با سپاس.


  چیست براستی جُنبای(حرکت) این جهان__که هر گوشه اش است بهار و خزان
  ز چیستی جهان و ساختارش__اندکی دانم تنها ز رخسارش
  جهان را نگشته مانده ام در کارش__با من سخن گوید ولی ندانم زبانش


  آن زمان که سپهر زمین همچو آبی __ تن پوش میهن سبز رنگ و چمنی
  شاخه های آلوچه درختان سپید روشنایی__کلیزانها به گردش همچو بید خوشنمایی
  مهر در دلم فزونتر گشت این زمان نوین__ که بدیدم همدلی را در میان سازندگان انگبین
  پرتوی خورشید برایم مهربانتر گشت__زمانی که چشم و دل درختان به آن آرام گشت
  شگفتی تر بشد برایم این جهان پرنیان__زمانی که کلیزانها و شکوفِآن بوسیدند همدیگر را وَشتَنکنان
  راز زیبایی را در نیکی به هم خوب بدیدم__چنین زیبایی را در میان خود هیچ کجا هرگز ندیدم

  پاسخحذف
 26. علی عزیز،
  قرآن در جای دیگری می گوید پیکار کنید که در شما سختی و درشتی را ببیند،
  ببینم،
  شما با نوازش و قربان صدقه رفتن می توانید به کسی سختی و درشتی را نشان دهید ؟!
  اصولا ده ها آیه داریم که مبنی بر کشتن مخالفین است و فکر می کنم نیازی به ذکرش نباشد ،
  درباره 29 توبه نیز می گوید بجنگید،
  ببینم ،
  آیا در جنگ و حمله به کسی، شیرینی تقسیم می کنند ؟ یا حلوا ؟!
  خوب در هنگام جنگیدن می کشند !
  شما ماله ات را زمین بگذار و کمی فکر کن لطفا

  پاسخحذف
 27. آيه 29 سوره توبه ميگويد: «مبارزه و قتال كنيد با كسانى كه نه بخدا ايمان مياورند و نه بروز باز پسين» ؟ بسيار خب. چرا پيامبر صل الله عليه و آله و سلم بعدها كه از زمان نازل شدن اين آيه گذشت با مشركان قتال نكردند؟ چا اميرالمومنين عليه السلام و بقيه ائمه علهم السلام با مشركين قتال نكردند؟‌ چرا زماني كه شخصي در مسجد كوفه در زمان خلافت اميرالمونين عليه السلام ميگويد: مرگ بر تو، كسي متعرض او نميشود و پول بيت المال او قطع نميشود و ممنوع المعامله نميشود؟‌ و اميرالمومنين ميگويد تا زبان در كام علي هست نيازي به شمشير مالك نيست؟
  شما اگر محققيد و حرفتان را از كوچه و خيابانهاي اسلام گريزان نگرفتيد بريد كمي تحقيق كنيد. آنچه از حكومت اسلام شيعي در زمان ائمه عليهم السلام بوده را مطالعه كنيد بعد بيايد بشينيد اين حرفها رو بزنيد. هر سوال ه داشتيد (بدون غرض خاص) بنده در مورد آن يا جواب ميويم يا تحقيق ميكنم جواب ميدهم:
  dinresearch.blogfa.com
  والسلام

  پاسخحذف
 28. آرش از تورنتو عزیزم تو هم داری زیادی اسلامیگری تشعشع میکنی و در واقع تن منو در گور میلرزونی!!چون بخاطر نخواندن خرافات این نااهلان دیندار مجبوریم آسمان را بالا پائین کنم.
  این سخن که گفتی:
  (((چرا پيامبر صل الله عليه و آله و سلم بعدها كه از زمان نازل شدن اين آيه گذشت با مشركان قتال نكردند؟ چا اميرالمومنين عليه السلام و بقيه ائمه علهم السلام با مشركين قتال نكردند؟‌ چرا زماني كه شخصي در مسجد كوفه در زمان خلافت اميرالمونين عليه السلام ميگويد: مرگ بر تو، كسي متعرض او نميشود و پول بيت المال او قطع نميشود و ممنوع المعامله نميشود؟‌ و اميرالمومنين ميگويد تا زبان در كام علي هست نيازي به شمشير مالك نيست؟)))
  چرا بدون تحقیق سخن گفته تویی! چرا؟ من به عنوان پیامبر اسلام راهزنی کاروان میکردم، نمیکرم؟ با قبیله های یهودی به بهانه ای کوچیک جنگ میکردم، نمیکرم؟ مگر اموالشون رو میان خودمون پخش نمیکرم؟ مگر علی در یک روز بیش از 700 تن از یهودیان رو نکشت؟ مگر علی سپهبد من نبود؟ میخوای بگی روضه خوان من بود؟
  من اون زمان در مکه دوست داشتم به مردم کمک کنم دست از خرافه پرستی بکشن، ولی نشد زمانی که جام در خطر بود ناچار گروهی از مجاهدین و انصار دیدار کردم و آنها منو به آمدن به یثرب تشویق کردن ، گفتن که گوش به فرمان من هستند، در این لحضه بسیار امیدوار شدم!هجرت کردم از مکه به یثرب در اونجا بود که حرفم خریدار داشت و من تنها خواستم فقیریم رو جبران کنم ولی یک کار اشتباه کار های اشتباه دیگر رو جلوی پام گذاشت وسوسه امونم نداد قدرت برابر با پول و زن بود، میتوانستم آیه های بگم تا اینکارها رو بکنم! اولش برای مقابله با سران قریش و نامردیشون بود که کاروانشون رو زدیم، ولی باگذشت زمان که توانمند تر شدیم ، حرص و ازم برای پادشاهی کردن بیشتر شد! و خواستم فرمانروایی بزرگی پدید بیاورم این بود که در آیه های مدنی سخن از قتل وکشتن کافران در صورت اسلام نیاوردن و یا با خواری و خفت جزیه دادن و قتال کردن اهل کتاب سخن گفتم در اون زمان من سرمست از غرور و تکبر بودم پیروزی های گسترده و یارانی با وفا که هرچیز میگفتم گوش میکردن! و من در اون زمان میخواستم همه به من وفادار باشند در غیر اینصورت باید خوار و پست در برابر خودم و یاران همیشه وفادارم میبودن ، زنان را برای هم آغوشی بسیار دوست داشتم و میخواستم که زنانم تنها مرا ببینند و از خانه بیرون هم نیایند ! چون نشد باید به خانه ی پدر مادر خود میرفتن بویژه زنانم که دختر یاران باوفایم بون را نمی توانستم از رفتنشان منع کنم برای همین حجاب را پیش کشیدم، ولی نمیدانستم که این فرمان اللهی من دامن خوم را هم میگیرد و ناچار میشوم به همه ی زنان این را بگویم ! این بود که از دیدن مهرویان و با تن زیبایشان باز ماندم و در حسرتش سوختم! تا اینکه گناهی دیگر کردم و یواشکی در خانه زید پسر خوانده ام همسرش را یواشکی بدون آگاه بودنش دیدم، لخت! زیبا! سفید!
  همه چیز برای یک هماغوشی و تلمبه زنی! و استخراج طلای سفید! مهیا بود و من در تلمبه زنی و استخراج طلای سفید ! به اندازه ی 40 مرد بودم!!! علی نیز در تلمبه خانه من زود درسشو از بر شد و به قولی علامه دهر شد! در تلمبه زنی و استخراج طلای سفید ولی به پای من نمیرسید چون من توانستم کان و معدنی 7 ساله را کشف کنم! و تا همه چیز را آماده کنم 2 سال گذشته بود اون زمان بود که هنرم را در تلمبه زنی و استخراج طلای سفید به نمایش گذاشتم چون این کان و معدن تازه ای بود!!! و هنوز آمادگی نداشت!!! ولی من میخواستم رکورد هر چیزی را بشکنم ولی علی این رو نتونست!!! ولی همه ی اینها یک ور و جواب مردم رو چی باید میدادم هم یک ور، و... این بود که اشباه پشت اشباه منو توی دردسر بزرگتری می انداخت بازماندم
  در آرزوی جهان گشایی میسوختم که عجل مهلتم نداد و مردم! که خودم رو جهان گشای دنیا هم بنامم! در این زمان بود که بخودم آمدم! و به اشباه های بسیارم پی بردم ولی حیف که دیگه کار از کار گذشته، شما گول این آخوندها با این احادیث و روایات رو نخورین که برای چاپیدن شماست!
  اون تحقیق تو هم مانند این که بری توی حوضه ی علمیه قم!!! و یا سایت بسوی ظهور و.... از اونجا ها تحقیق کنی که هزار و یک جور دستنوشته و چاپی دارن از هرچی که فکرش رو بکنی چسبوندن میگن علی گفته، محمد گفته ، حسن و حسین گفتن!
  آره هیچ زمان به نوشته های تورات و انجیل و قرآن و احادیث و نوشته های ما باور نکنید که برای کیف و کوک دنیوی ما بوده است این آخوند ها هم نیز همین کار را منتها در اندازه ای کمتر از ما انجام میدهند!.
  صدق الله العلی العظیم.

  پاسخحذف
 29. به امید روزی که لکه ننگین و شرم آور اسلام رو از کشورمون پاک کنیم....مرده باد ایدئولوژی تحجر

  پاسخحذف
 30. avalan bebakhshid ke fonte farsi nadaram!agha asan afarz kon ahle ketabam nistan,farz kon boodaii,hendoo,shinto,asan bi khoda dalil mishe bezanin bokoshineshoon????akhe chera fek mikonin yhameye elme donyaro mishe tu 114 ta soore kholase kard,ye soali!!!pas taklife unaii ke hanooz too jangalaye amazon zendegi mikonan na midoonan masihiat chie na islan na yahoodiat chi?yani hame kafaran???boomiaye australia o sokhpoostaye amrica 300 sale pish chi?baba chera nemikhain ghabool konin doreye din gozashte alan asre elme zamane fannavarie vali moteasefane kesaee ke hoosheshun be elm ghad nemide hanooz az din defa'e mikonan

  mosalmanane aziz dar jahlo tahajor besoozid ke khodaye nadide ghodrate darke elmo betoon nadade ey vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay az nadani

  پاسخحذف
 31. گمنامیان سایت کثیفی داری و روح خبیثی داری برای سرکیسه کردن مردم ساده لو و با ایجاد این سایت بی معنا چه چیزی را میخواهی ثابت کنی مردم به اندازه کافی از علم برخوردارند ولی تو روز به روز داری بی سوادتر و مریض جامعه میشی

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.