چهارشنبه، آذر ۱۰، ۱۳۸۹

ننگ بر مرجع تقلیدی که دامادش به اعتبار او رییس قوه قضاییه می شود و حکم اعدام یک زن بی گناه را امضا می کند.

ضحاک زمان، باز جام دیگری از خون نوشید و بی گناه دیگری را بر طناب دار آویخت. باز رژیم و در راس آن ، خامنه ای برای بقا خود انسان دیگری را کشتند.
محمد مصطفایی وکیل سرشناس و مدافع حقوق بشر، به صراحت اعلام کرده است که شهلا جاهد بی گناه بوده است، از طرفی رژیم و گروه های مدافع حقوق بشر نیز در سلامت روند بازجویی و دادگاه شک بسیار داشته اند، حال سوال اینجاست اگر شهلا واقعا گناه کار بود، رژیم قطعا اجازه بررسی پرونده را به گروه های بی طرف می داد تا اعتبار خودش به زیر سوال نرود.
این حکم وحشیانه ، بر اساس قانون ضد بشری اسلامی قصاص انجام شده است، براستی باید از مدافعین این دین ضد بشری پرسید، آیا با کشتن شهلا ، مقتول زنده شد ؟! اگر آدم کشی کار زشتی است، شما چرا آدمی به نام شهلا جاهد را کشتید ؟!
حکم اعدام شهلا را صادق لاریجانی داماد مرجع تقلید آیت الله وحید خراسانی امضا کرده است؛ براستی لعنت بر آن مرجع تقلید باد که دامادش به اعتبار دامادی او و به اعتبار نسبت فامیلی با حجت السلام مطهری، به ریاست قوه قضاییه می رسد وحکم اعدام یک بی گناه را امضا می کند.
ننگ بر دینی باد که بر اساس دستورات ابلهانه آن، در سال 2010 آدم می کشند. لعنت بر اسلام و قانون قصاصش.
شهلا جاهد دیگر در میان ما نیست، بعد از هشت سال آزار و زجر در زندان، امروز اعدام شد، اما ننگ ابدی اعدام او بر دامان رژیم تا ابد باقی خواهد ماند.
ویدیو کلیپ آخرین کلام های شهلا جاهد در آخرین دقایق زندگی

۸ نظر:

 1. Salam,agha shoma marofi to balatarin,bi zahmat bia mardonegi kon maro ham ozv kon.mordim baba!:(

  پاسخحذف
 2. ننگ برتمام شما"مادرقهوه های بالاترین"که همیشه بعدازمرگ لک ودهنتان را"گهی"می کنید-چراقبلش ضرضراتون قطع بودمادرجنده ها؟هان؟چسبیدین درکون اسرائیل وبرای فرارازترورهایی که توکشورمی کنیدیک زن جنده همکارتون که دست برقضاقاتلم بودازش تقدیرمی کنین.سه صبح شماکشتینش,5/5ما..ماحکم اسلام وشماحکم خریت وداغ شدن.

  پاسخحذف
 3. درجواب این محمدبالایی(کامنت یک).همه بالاترینی هابه بکشی معروفن.یکی جاکشی.یکی توکس وشعرگفتن ومادرقهوگی.خاک برسرت که به این کونی هاالتماس می کنی بیان وعضوت کنند..خاک.میخوای کسکشی کنی بروپاسازگلستان شهرک غرب.اونجابذارزیادن.مادرهرچی بالاترینی وازکون دارمیزنیم.عهدبستیم خرهابدانند

  پاسخحذف
 4. mehrdadsa55@yahoo.com
  my web:
  www.persiansatnews3.blogspot.com/
  be davat name niaz daram
  jahate ozv shodan dar
  balatarin

  پاسخحذف
 5. محمد عزیز،
  شرمنده ام،
  من بالاترین را تحریم کرده ام، شرمنده ام که دیگر نمی توانم دعوتنامه بفرستم ، داستانش را اینجا می توانید بخوانید
  http://balatarin.com/permlink/2010/11/16/2258759

  پاسخحذف
 6. مهردادسای عزیز،
  شرمنده ام که دیگر در بالاترین نیستم و گرنه با افتخار تقدیم می کردم

  پاسخحذف
 7. آقای بسیجی معروف به مصطفی :
  چیزی ندارم بگویم جز اینکه :
  اینجا ساندیس یا تی تاپ ندارم ،
  لذا :
  .
  .
  .
  ---------------------چخه!!------------

  پاسخحذف
 8. پری صفاری
  A Brave, Honorable Persian Woman, Pari Saffari, Speaks OUT about ISLAM

  http://www.youtube.com/watch?v=Qb6o-alVP4o

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.