دوشنبه، آذر ۲۲، ۱۳۸۹

آقای خامنه ای، اسراییلی ها در ده سال گذشته فقط 6000 فلسطینی کشته اند، اما در اثر مدیریت غلط تو فقط سالی 4000 نفر به دلیل آلودگی هوا درتهران می میرند !

خامنه ای چون ضحاک  بر تخت نشسته و خون مردم را می خورد. 
آقای خامنه ای، جنایات تو بی شمارند، گویا منش و خوی وحشی گری تو را پایان و انتهایی نیست، گویا همانقدر که بی شرف هستی ، همانقدر نیز احمقی. 
تو و رژیم چنگیزی تو ؛ برای بر سر کار ماندن ، دست به کشتار می زنید و جوانان را سلاخی می کنید ، از طرفی آنقدر مدیریت ضعیف و ابلهانه ای دارید که از حل یک مشکل مانند آلودگی هوا نیز عاجز هستید!
همه روزه می بینم که رژیم دعوای اسراییل با فلسطینی ها را چون چماق بر سر مردم می کوبید و تمام جنایات خود را با ادعای حمایت از مردم فلسطین توجیه می کند؛اما یادمان باشد در کل این ده سال ، فقط 6000 فلسطینی کشته شده اند، اما بنا به آمار رسمی رژیم و در اثر آلودگی هوای تهران و به صورت مستقیم، سالیانه چهارهزار نفر می میرند و البته که تعداد قربانیان آلودگی هوا، با احتساب قربانیان غیر مستقیم بسیار بیشتر است. 
زمانی که برای برنامه اتمی احمقانه خود ، سرمایه و ثروت مردم ایران را به باد می دهید، تحریم های اقتصادی سازمان مللل نیز ، بر بلاهای که خودتان مستقیم بر سر مردم آورده اید ، اضافه می شود.
 در اخبار آمده بود که بنزین و گازوییل تولید داخل ایران، بیش از بیست برابر استاندارد جهانی گوگرد دارد! تصور کنید که در تهرانی که هوا بعضا امکان فرار ندارد، چنین سوختی مصرف شود. بعد یادمان باشد بسیاری از خودروها غیر استاندارد است و آلایندگی آنها بسیار بیشتر از استاندارد بین المللی است. 
محاسبه ضررهای اقتصادی همین حماقت رژیم و ضرر عدم مدیریت آن، با توجه به اینکه باید میلیاردها خرج درمان شهروندان بشود، از دایره اعداد و رقم خارج است. 

۱ نظر:

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.