یکشنبه، آذر ۰۷، ۱۳۸۹

سواری دادن از نوع اسلامی آن / مردم ایران به حج می روند و پول به جیب پادشاه عربستان می ریزند تا او خواستار حمله به ایران شود !

در اخبار افشا شده توسط ویکی لیس آمده بود که پادشاه عربستان سعودی ، خواستار حمله آمریکا به ایران شده اند. 
چیز عجیبی نیست، اما در عجبم از ابلهانی که به حج می روند وپول کلانی را روانه جیب پادشاه عربستان سعودی می کنند، همان پادشاهی که خواستار حمله به ایران شده است. 
حال اگر داستان خوش گذرانی های این خانواده های به اصطلاح سلطنتی را بشنویم ، حالمان به هم می خورد!
آنهم در شرایطی که فقر مردم کشور را فرا گرفته است ، کودکانی وجود دارند که از گرسنگی در خطر مرگ هستند و به کار اجباری و دادن خدمات جنسی مجبورند. 
نکته طنز این است که مردم ، حاضر نیستند ببینند اسلام باعث بدبختی آنها شده است، این دین خرافی زندگی و کشور و آینده تک تک فرزندان آنها را به باد داده است، بعد به حج می روند و پولی کلان به جیب پادشاه سعودی می ریزند، دیکتاتور احمق و خوشگذرانی که خواستار حمله به ایران و نابود کردن ایران است !
البته که ویروس اسلام، آنچنان مغز مذهبیون را نابود کرده است که برای آسیب رساندن به خود تا آخر خط می روند !

۲۲ نظر:

 1. کی می گه که خامنه ای سید هستش ؟ والله در علم ژنتیک ما تا حالا ندیده بودیم که کسی که باباش کچل هست و ژن کچلی را دارد ، بچه اش کچل نشود. چون یک ژن غالب است. حضرت علی کچل بود از ناحیه جلوی سر. مثل امام خمینی و آیت الله طباطبایی،آیت الله طالقانی،فاطمی نیا، و خیلی های دیگه. مثل پسر امام خمینی که همشون از جلو کچل بودن. و مثل حسینی که مجری برنامه پارازیت که اون هم داره از جلوی سر کچل میشه . حالا اگه هر نسلی ۲۵ سال باشه پس ۱۴۰۰ سال می شه، ۵۶ نسل که این امکان نداره که کسی که باباش کچله و خودش کاملا مو دار باشه. چرا وقتی که خامنه ای پیپ یا همان سیگار می کشه، من باید از چنین کسی اطاعت محض داشته باشم؟ در پارازیت این هفته شنیدم که خامنه ای پیپ می کشد یا می کشیده. آیا او نمی داند که هرچیز که برای بدن ضرر دارد حرام است ؟ پس اگر نمی داند چگونه آیت الله شده؟ از آنجایی که خامنه ای پیپ (سیگار) میکشه (توی پارازیت شنیدم) از این به بعد به معتادین بگویید "شیفتگان ولایت". خامنه ای احمقه بابا کی گفته که باید از اون اطاعت کامل داشته باشیم؟ توی پارازیت ۱۳ نوامبر شنیدم که هم سلولی او می گفت که خامنه ای پیپ (سیگار) می کشه( حتی گفت تا ریاست جمهوریش). آخه کسی که این قدر احمقه که سیگار می کشه و می دونه که دود سیگار سم هستش و می دونه که هر چیزی که برای بدن بده، حرامه ، پس برای چی من از این احمق اطاعت کنم؟ کسی که پولشو دود می کنه سفیه هستش و در قرآن آمده که به سفها پول ندهید چه برسه به حکومت

  پاسخحذف
 2. اسلام کثیف ترین چیزی هست که میتوانید تصور کنید و از آن کثیف تر مسلمانان واقعا احمق و بیشعور هستند.

  پاسخحذف
 3. http://balatarin.com/permlink/2010/11/28/2271949

  پاسخحذف
 4. اسلام بزرگترین توهین به بشریت و انسانیت انسان است.

  پاسخحذف
 5. بدی کثیف ترین چیزی هست که میتوانید تصور کنید و از آن کثیف تر پلشتان واقعا احمق و بیشعور هستند.

  پاسخحذف
 6. ناشناس پایینی ، خرسندکم...

  احساس میکنم از یه سوختگی شدید رنج میبری عزیزم ،،، خوبی؟!!

  دردت را به من بگو!
  حرفت را به من بزن!
  چون ریشه های تورا دریافته ام!!!
  این کامنت از خودم بود، گمنام عزیز پاینده باشی.

  پاسخحذف
 7. با درود
  گمنام جان، آیا بهتر نبود بجای آب در هاون کوبیدن ،کمر به رزم و ستیز نظام ولایت فقیه میدادی؟
  منظورم اینست که بجای گفتن و گفتن خشک و خالی! و مسخره بازی درآوردن! توی وبلاگ
  گروهی پنهانی سازماندهی میکردیم آره همه با هم تا سرنجام با پیروزی همراه باشد؟
  نخست اندکی بیاندیش به اینکه سپاه و بسیج ،با باتوم و تفنگ به جان مردم می افتند، که دیگه
  دنباله اش را خودت میدانی چه میشود و چه پیش می آید، از این رو بهتر نیست کاراته بازان و
  کنگفو کاران و همچنین کسانیکه توانایی این کار و همچنین کار با مواد منفجره آشنایی و میتوانند فراهم کنند
  گردآییم، چه دین دار و چه بی دین همه با هم همبستگی داشته باشیم برای پیروزی!؟
  همانجور که میدانی نرود میخ آهنی در سنگ، پس باید یک جوری این سنگ مایه پلاشتی را سوراخ
  یا نابود کنیم، تا زیانش بیش از این نشود، چه دیدی به این چیزی که گفتم داری؟ تنها مردی میخواهد یک جو خرد
  تا این کار بسیار موئثر انجام بشه، بدرود.

  پاسخحذف
 8. http://www.youtube.com/watch?v=N_rGezKg0M4&feature=related

  پاسخحذف
 9. مهرداد عزیز،
  با تکیه بر آگاهی بخشی و روشنگری درباره ولایت فقیه و پایه های ولایت فقیه (که اسلام است) ؛ مردم آگاه خواهند شد و ثمره این آگاهی ، حرکت به سوی دموکراسی است.
  زمانی که مردم از شرایط اگاه شوند، به مانند اکراین بدون خشونت می توان به دموکراسی دست یافت

  پاسخحذف
 10. گمنام عزیز، جوابت را خواندم، نکته های است که باید بگویم!
  زمانی که ابو لولو خراسانی که عمر خلیفیه ی دوم مسلمانان را کشته بود، از کنار حضرت علی (ع) می گذرد، حضرت پس از لختی درنگ به آن سو تر میروند و می ایستند سربازان اسلام که به دنبال ابولولو بودند تا او را دستگیر کنند و...، از کنار امیر المومنین علی (ع) که داشتند میرفتند از او میپرسند یا علی! تو ابولو لو خراسانی را ندیدی؟ حضرت علی (ع) گفتند من در اینجا که بودم کسی را ندیدم!!!، منش و تفکر ائمه اطهار علیهم السلام بسیار والاست دیدید که چگونه امام علی (ع) بدون آنکه دروغ بگویند سربازان را دستبسر کردند؟!!! این است روش دمکراتیک!، و در باره دموکراسی حکومتی نیز بهترین گواه ! براستی بهترین گواه از دموکراسی، تمام کمال در حکومت متاسفانه کوتاه امیر المومنین حضرت علی (ع)امام یکم شیعیان به چشم میخورد که در همه ی اعصار و زمانها بهترین گواه پس از پیغمبر بزرگ اسلام میباشد، که همه جهان و جهانیان تا کنون دیده و شنیده اند!.
  شما کدام حکومت یا حکومت هایی را در همه ی جهان سراغ دارید که حتی 10% دموکراسی حکومت براستی پر عدل و داد علی(ع) را داشه باشد چه در تاریخ و چه اکنون، نام ببرید؟!
  من به شما پاسخ خواهم داد که هیچ حکومتی نه بوده و نخواهد بود مگر به شیوه و منش ائمه اطهار (ع)، بله!، که آنهم تنها بدست باکفایت نوه پاک حضرت فاطمه زهرا ، هم کنیه با محمد مصطفی(ص)مهدی موعود(عج) خواهد بود و بس!!!
  برای مثال امام صادق (ع) صدها شاگرد داشتند که از فضائل اخلاقی، دموکراتیکی( که همان شیوه مردمی محوری پیامبر گرامی اسلام(ص) و دیگر امامان معصوم (ع) است، که اصلا بنیان گذار دموکراسی همانا پیامبر اسلام (ص) و تکمیل کنند اش امامان معصوم(ع) بودند، که اروپاییان آن را به نام یونان و روم جا میزنند!.)،دانش های ماوراالطبیعه، پزشکی و شیمی(کیمیایی)و ده ها دانش دیگر بهرهمند میشدند!!!، یکی از این دانش ها دانش مردمی محوری است که به حق امام صادق در گفته ها و روایتها و آموزه هایشان به صدها شاگردشان یاد میدادند که در نوع خود قابل ستایش است آنهم در بیش از 1000 سال پیش!!!!!.
  پیامبر اسلام(ص) و امامان (ع) بهترین دموکراسی خواهان بودند!!! میگوید نه ؟! دلیل بیاورید که اینجور نبوده اند با سند اصل و معتبر؟!
  ائمه اطهار اگر برده داشتند برای این بود که نخست، باب آن زمان عربان و رومیان و ... . بود! و دوم اینکه آنان اینکار را میکردند تا این بردگان بدست کفار عذاب نکشند! مانند بلال حبشی ! ، سمیه! و ... . در ضمن، بردگان از خداشان بود چه زن و چه مرد برده ی پیامبر اسلام(ص) و امامان (ع) شوند! مثلا نرجس خاتون(س) دختر پادشاه بیزانس که به میل خودش ، و با اشتیاقی وصف ناپذیر!!! برده کرده بود، و در جنگ اسیر کرد تا به بردگی امام حسن عسکری درآید و کنیزی ایشان را بکند و با ایشان جماع کنند، تا آن هدف والا که همانا یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) را بدنیا آورند.. میگوید نه؟! دلیل محکم و با سند اصل بیاورید!!!!!. بله اینچنین است شور و عشق به امامت که هر که را واله و شیدای خود میکند!!! حال آنان چه مردی باشند که به امامان (ع) کمک و خدمت میکنند به شیوه ی بردگی!، و چه زنان که با امامان معصوم (ع) هماغوشی و کنیزی میکنند و بچه میزایند، که آنها نیز خدمت میکنند منتها به شیوه زنانگیشان!.

  پاسخحذف
 11. گمنام جان،

  کاری به پیشنهاد مهرداد خان ندارم اما اصلا باهات موافق نیستم که این رژیم بدون شیوه قهر آمیز سرنگون خواهد شد. اینها تا آخرین نفسی که میکشن از من و شما و ایران و ایرانی‌ نفرت خواهند داشت و بدون هیچ گونه درنگی حاضر به کشتن ما هستن. شما اگر فکر میکنی‌ بدون زور میشه از شرشون راحت شد، لطفا ۲ تا خط بنویس که این عملا چه جوری میشه.

  پاسخحذف
 12. دموکراسی جان،

  اگر حکومت علی‌ و امامان دیگه اینقدر عالی‌ بود و همه راضی‌ و خوشحال بودن، مورد پشتیبانی‌ خدا هم بود، میشه لطفا توضیح بدی که چرا موندگار نشد؟ یعنی میفرمایین مردم اونقدر احمق بودن که یک چنین حکومتی رو کنار زدن و به جاش به دیکتاتوری و فساد حکومتی رو آوردن؟ لطفا دقیق حرف بزن که ما یاد بگیریم چرا یک نظام نیمه درستی‌ مثل آمریکا بعد از ۲۵۰ سال میتونه خودش رو حفظ کنه اما حکومت عدل علی‌، با پشتیبانی‌ الله، زود زرتش قمصور میشه.

  قصد توهین نیست، فقط می‌خوام یاد بگیرم.

  پاسخحذف
 13. تف بر الله و محمد و علی
  http://www.youtube.com/watch?v=dLRe71UaOn4&feature=related

  پاسخحذف
 14. A Brave, Honorable Persian Woman, Pari Saffari, Speaks OUT about ISLAM

  http://www.youtube.com/watch?v=Qb6o-alVP4o

  پاسخحذف
 15. مردم ایران به حج می روند ولی همه از روی ریا و چشم و هم چشمی ... کاش کمک به فقیران هم روزی چشم و هم چشمی شود. اسلام از بدو ورود با خود بی عدالتی آورد ننگ بر اسلام

  پاسخحذف
 16. اسلامیستها احمقانه ترین سیاست را در رابطه بع عرب دارند. باج میدهند و در عین حال دشمنی آنها را هم به جان میخرند. اسلام باعث این سیاست احمقانه است. با عرب باید به طور مساوی چه برای منافع آنها چه منافع ایران دوست بود.

  پاسخحذف
 17. گمنام عزیز، میان دموکراسی و فاشیسم یک دنیا فاصله است اینطور نیست؟ همانجور که از گفته های تو بر میاد و میخوای القا کنی، حکومت ولی فقیه شبیه به فاشیسم است اینطور نیست؟
  میشه به من توضیح بدی چرا حکومت دینی رو بد میدونی؟، چون محدود کننده ی هوا و هوسه؟ چون با شهوتپرستی مغایر و شدیدا اونو محکوم میکنه؟ من هنوز دیدگاهت دستمک نیامده میشه بیشتر توضیح بدی ، چرا از تفکرت بیشتر و شفافتر نمیگی!
  میترسی پتت بریزه ، چرا؟!!! دوستانه میگم، خیلی دوستانه ازت میپرسم ، ولی اول بذار نظرمو بدم اونوقت تو هم به من جواب بده خب باشه؟!
  اگر حکومت غربی‌ آمریکایی اینقدر عالی‌ بود و همه راضی‌ و خوشحال بودن، مورد پشتیبانی‌ عامه مردم بود، میشه لطفا توضیح بدی که چرا سقوط اقتصادی شد؟ چرا سقوط اخلاقی رو بسوی فساد و فحشا شد؟ چرا سقوط احکام خانوادگی روبه هرزگی شد؟ یعنی میفرمایین مردم اونقدر احمق هستن که یک چنین حکومتی رو چه در ایران و چه در غرب و شرق کنار نزنن و به جاش یه مردمسالاری دینی و دموکراسی اسلامی بدون فساد حکومتی رو نخوان؟ لطفا دقیق حرف بزنید که ما یاد بگیریم چرا یک نظام نیمه درستی‌ مثل ایران و سوریه بعد از چندین و چند سال میتونن خودشون رو حفظ کنن اما حکومت آمریکا و انگلیس و پرتغال و.... غربی و شرقی، با پشتیبانی‌ پول و زور بسیار زرتش قمصور و خایفنگ میشه! گمنام عزیز میشه به من توضیح بدی، مگر دموکراسی جز مردم محوری چیز دیگری هم هست که در وجود ائمه اطهار(ع) نباشه؟ احترام به مردم،خواستن برای مردم، آشامیدن برای مردم کار برای مردم،و در راس آن حکومت برای مردم ،جنگ برای مردم و ... همه چیز برای مردم میکردن
  چرا که اسلام انسان ساز میگه حق الناس واجب تر و حیاتی تر از حق الله است! از این دموکراسی و مردمسالاری بالاتر هم مگه داریم، همانجور که گفتم ما منش و شیوه مان ائمه اطهار است و بس! چرا که بالاتر از آن از شما درام میپرسم مگر هست؟!!! من که شک دارم! بعدشم شما اسلام رو با این آخوندا حساب نکن اسلام ناب یه چیز دیگست اسلام صدر اسلام رو میگم گمنامجان، شادروان آیت الله العظما منتظری نیز یک از بهترین روحانیونی بودند که الاهی نور به قبرشون بباره!، همیشه هوادار مظلومان همچون پیامبر (ص)و ائمه اطهار(ع) بودند
  ضمنا، مردم از خداشون بود مرد و زن برده و کنیز ائمه اطهار باشن ! میگید نه؟ نرجس خاتون مادر یگانه منجی عالم بشریت که در این باره بالاتر توضیح دادم از راه دور آمد تا همخوابه امام بزرگوار (ع) باشه نه حتی همسرش!!! تنها و تنها کنیزی و جماع بکنه، چرا که آمیزش و جماع با معصومین و ائمه اطهار(ع) توفیق و ثواب بیشماری داره که آن بزرگواران نیز بدین امر واقف بودند. بله بردگی اینگونه با مهر و دلبخواهی بود براستی چیزی جز عق و رحمت دوسویه نبود و نباید با بردهداری هموچن اروپایی که بسیار وحشیگری همراه بود مقایه کنید چون با اون برده داری 180 که هیچ 360 درچه اختلاف داره برده داری اسلامی با غربی و شرقی.
  نظرت چیه گمنام جان؟!
  قصد توهین نیست، به دل نگیرین چیزی رو فقط می‌خوام یاد بگیرم تا بسنجم دو دو تا چهر تا کنم!همین!.

  پاسخحذف
 18. تصاویری از صدر اسلام
  http://iranholland.wordpress.com/2010/11/04/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B5%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85/

  پاسخحذف
 19. گمنام عزیز جواب نداد از تو میپرسم! بزمجه جان، میان دموکراسی و فاشیسم یک دنیا فاصله است اینطور نیست؟ همانجور که از گفته های تو بر میاد و میخوای القا کنی، حکومت ولی فقیه شبیه به فاشیسم است اینطور نیست؟ از گفته های شما بوی کمونیستی میاد! میگید نه !!!؟، چگونگی انقلاب روسیه را اگر نمیدانید بخوانید!!!!!.
  میشه به من توضیح بدی چرا حکومت دینی رو بد میدونی؟، چون محدود کننده ی هوا و هوسه؟ چون با شهوتپرستی مغایر و شدیدا اونو محکوم میکنه؟ من هنوز دیدگاهت دستمک نیامده میشه بیشتر توضیح بدی ، چرا از تفکرت بیشتر و شفافتر نمیگی!
  میترسی چرا؟!!! دوستانه میگم، خیلی دوستانه ازت میپرسم ، ولی اول بذار نظرمو بدم اونوقت تو هم به من جواب بده خب باشه؟!
  اگر حکومت غربی‌ آمریکایی اینقدر عالی‌ بود و همه راضی‌ و خوشحال بودن، مورد پشتیبانی‌ عامه مردم بود، میشه لطفا توضیح بدی که چرا سقوط اقتصادی شد؟ چرا سقوط اخلاقی رو بسوی فساد و فحشا شد؟ چرا سقوط احکام خانوادگی روبه هرزگی شد؟ یعنی میفرمایین مردم اونقدر احمق هستن که یک چنین حکومتی رو چه در ایران و چه در غرب و شرق کنار نزنن و به جاش یه مردمسالاری دینی و دموکراسی اسلامی بدون فساد حکومتی رو نخوان؟ لطفا دقیق حرف بزنید که ما یاد بگیریم چرا یک نظام نیمه درستی‌ مثل ایران و سوریه بعد از چندین و چند سال میتونن خودشون رو حفظ کنن اما حکومت آمریکا و انگلیس و پرتغال و.... غربی و شرقی، با پشتیبانی‌ پول و زور بسیار زرتش قمصور و خایفنگ میشه! گمنام عزیز میشه به من توضیح بدی، مگر دموکراسی جز مردم محوری چیز دیگری هم هست که در وجود ائمه اطهار(ع) نباشه؟ احترام به مردم،خواستن برای مردم، آشامیدن برای مردم کار برای مردم،و در راس آن حکومت برای مردم ،جنگ برای مردم و ... همه چیز برای مردم میکردن
  چرا که اسلام انسان ساز میگه حق الناس واجب تر و حیاتی تر از حق الله است! از این دموکراسی و مردمسالاری بالاتر هم مگه داریم، همانجور که گفتم ما منش و شیوه مان ائمه اطهار است و بس! چرا که بالاتر از آن از شما درام میپرسم مگر هست؟!!! من که شک دارم! بعدشم شما اسلام رو با این آخوندا حساب نکن اسلام ناب یه چیز دیگست اسلام صدر اسلام رو میگم گمنامجان، شادروان آیت الله العظما منتظری نیز یک از بهترین روحانیونی بودند که الاهی نور به قبرشون بباره!، همیشه هوادار مظلومان همچون پیامبر (ص)و ائمه اطهار(ع) بودند
  ضمنا، مردم از خداشون بود مرد و زن برده و کنیز ائمه اطهار باشن ! میگید نه؟ نرجس خاتون مادر یگانه منجی عالم بشریت که در این باره بالاتر توضیح دادم از راه دور آمد تا همخوابه امام بزرگوار (ع) باشه نه حتی همسرش!!! تنها و تنها کنیزی و جماع بکنه، چرا که آمیزش و جماع با معصومین و ائمه اطهار(ع) توفیق و ثواب بیشماری داره که آن بزرگواران نیز بدین امر واقف بودند. بله بردگی اینگونه با مهر و دلبخواهی بود براستی چیزی جز عق و رحمت دوسویه نبود و نباید با بردهداری هموچن اروپایی که بسیار وحشیگری همراه بود مقایه کنید چون با اون برده داری 180 که هیچ 360 درچه اختلاف داره برده داری اسلامی با غربی و شرقی.
  نظرت چیه گمنام جان؟!
  قصد توهین نیست، به دل نگیرین چیزی رو فقط می‌خوام یاد بگیرم تا بسنجم دو دو تا چهر تا کنم!همین!.

  پاسخحذف
 20. ۱ عزیز،

  سرم شلوغ بود جواب نوشته ت کمی‌ دیر شد.

  اولا نوشته‌ای از گفته‌های من بوی کمونیسم میاد. باید گفت شمه‌ای بسیار قوی داری اما اشتباه بو کردی. من هر گونه حکومت ایدئولوژیکی رو نفی می‌کنم، چه مذهبی‌، چه کمونیستی. تنها حکومتی برای من قابل احترام هست که بر اساس احترام به حقوق مردم و بر پایه علم و دانش باشه. یک حکومت ایدئولوژیکی در حقیقت اونقدر تو خودش گیر میکنه که اصل مطلب یادش میره. هم مذهب و هم کمونیسم مثلا نفع مردم رو باید در نظر بگیرن اما عملا موقعی که قدرت دستشون میاد حفظ ایدئولوژی میشه آرمان درجه یک، به هر قیمتی. نگاه کن به ج.ا.. فقر، فحشا، نابرابری، بیکاری، فساد اجتماعی، دروغگویی، رکود اقتصادی، قتل، ... در همهٔ زمینه‌ها وضع بدتر از زمان شاه شده (من طرفدار شاه هم نیستم). جوری هست که حتا آمار رسمی‌ خودشون هم این‌ها رو برملا میکنه. خوب چرا من بیام از یک همچین سیستمی‌ دفاع کنم؟

  شما به نظر میاد که در ایران زندگی‌ میکنی‌. نوشته ت رو در باره غرب آمریکا و وفور فساد که می‌خونم زمین تا آسمون با واقعیتی که به عنوان ساکن آمریکا میبینم فرق داره. شما اینجا نه فاحشه کنار خیابونی میبینی‌، نه در زندگی‌ روز مره ت کسی‌ بهت دروغ میگه، نه دخترهای لخت در خیابون میبینی‌. نمیدونم میدونستی یا نه که ۹۰% مردم آمریکا مذهبی‌ هستن: ۴۴% مردم بدون اینکه مجبور باشن هر هفته می‌رن کلیسا! شما فکر میکنی‌ یک همچین جامعه یی میذاره تو خیابونها فاحشه‌ها مشتری پیدا کنن؟ شما یک سفر به آمریکا یا اروپا بکن تا ببینی‌ چه قدر سطح زندگی‌ بالاتر هست و سطح فساد پایینتر.

  نوشته ت در مورد سقوط دنیای غرب، خیلی‌ معذرت می‌خوام، کاملا غلط هست و معلوم نیست از کجا این فکر به کله تون زده. چطور می‌شه که بخشی از دنیا که بیشتر منابع مالی‌ و نیروی انسانی‌ توش انباشته شده، همه هم آزاد هستن که هر چی‌ میخوان بگن، در حال سقوط باشه؟ شما یک نگاهی‌ به ایران و بدبختی مردم بنداز بعد صحبت از سقوط الگوی غربی بکن.

  اسلام ناب اگر این آخوندا نیستن، اگر شیخ‌های عربستان نیستن، اگر طالبان افغانستان نیستن، پس کی‌ هست؟ شما بگو چطور میشه که کاملترین و والاترین دین که مثلا هیچ گونه تحریفی توش نشده، این همه فرقه مختلف توش هست، هیچ کدومشون هم نتونسته آن اون مدینه فاضله رو راه بندازن؟ ۱۴۰۰ سال از ظهور این دین گذشته، کجا یک کشور اسلامی موفق پیدا می‌کنین؟ اگر نیست، پس یک کمی‌ به ما حق بده که شک کنیم این دین اون چنان هم که ادعا میکنه کامل نیست.

  صحبتتون راجع به نرجس خاتون که دیگه راستش فکر می‌کنم بحث نکنیم بهتر باشه. اون چه فرقی‌ داره با علاقه‌ دخترهای غربی به خواننده‌ها و هنرپیشه ها؟ پس اگر یک خواننده‌ای با یک دختر طرفدارش خوابید میتونه بگه من همون کاری کردم که مولا علی‌ کرد؟

  در خاتمه، کاری به هیچ کدوم از اینها ناداشته باش. فکر کن ببین چرا خدا دین اسلام رو فرستد. مگه نه اینکه مردم احساس آرامش کنن، با هم مهربون باشن، دروغ نگن، گناه نکنن؟ یک نگاه به دور و بر خودت بنداز. آیا یک همچین چیزی میبینی‌؟ اگر نه، پس وقتش هست که کار رو بسپاریم به کسایی‌ که راه و شیوه دیگه یی برای جامعه پیشنهاد می‌کنن.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.