سه‌شنبه، آذر ۰۲، ۱۳۸۹

خشونت علیه زنان آنقدر زشت است که قران بابت دستور به کتک زدن زنان، از درجه اعتبار ساقط می گردد./مگر می شود بدون نکوهش قرآن به خشونت علیه زنان اعتراض کرد؟


خشونت سیستماتیک و حمایت شده علیه زنان، تجاوز به حقوق انسانی آنها، نشات گرفت از قرآن است

مگر چقدر می شود چشم بر روی واقعیت بست ، تا چه اندازه می شود سر در برف فرو برد ؟!
خشونت سیستماتیک و حمایت شده علیه زنان، تجاوز به حقوق انسانی آنها، نشات گرفت از قرآن است، 

فراموشمان نشود که قوانین مسخره ایران، بر اساس قرآن نوشته شده است.

آیه سی و چهار سوره النسا را ببیند: 

الرِّجَالُ قَوَّامُونَ عَلَى النِّسَاء بِمَا فَضَّلَ اللّهُ بَعْضَهُمْ عَلَى بَعْضٍ وَبِمَا أَنفَقُواْ مِنْ أَمْوَالِهِمْ فَالصَّالِحَاتُ قَانِتَاتٌ حَافِظَاتٌ لِّلْغَيْبِ بِمَا حَفِظَ اللّهُ وَاللاَّتِي تَخَافُونَ نُشُوزَهُنَّ فَعِظُوهُنَّ وَاهْجُرُوهُنَّ فِي الْمَضَاجِعِ وَاضْرِبُوهُنَّ فَإِنْ أَطَعْنَكُمْ فَلاَ تَبْغُواْ عَلَيْهِنَّ سَبِيلًا إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلِيًّا كَبِيرًا 
ترجمه: مردان بايد بر زنان مسلط باشند چرا كه خداوند بعضى از انسانها را بر بعضى ديگر برترى بخشيده است، و نيز از آن روى كه مردان از اموال خويش [براى زنان‏] خرج مى‏كنند، زنان شايسته آنانند كه مطيع و به حفظ الهى در نهان خويشتندار هستند، و زنانى كه از نافرمانيشان نگرانيد، بايد نصيحتشان كنيد و [سپس‏] در خوابگاهها از آنان دورى كنيد [و سپس اگر لازم افتاد] آنان را کتک بزنید آنگاه اگر از شما اطاعت كردند، ديگر بهانه جويى [و زياده‏روى‏] نكنيد، خداوند بلندمرتبه بزرگوار است‏ 

در کشورهای پیشرفته ، اگر انسانی یک حیوان را مورد آزار قرار دهد(مثل کتک زدن)، انجمن های حمایت از حیوانات از او شکایت می کنند، قانون وجود دارد و فرد خاطی با مجازات زندان روبرو خواهد شد، چگونه است که قرآن به صراحت و بی شرمی تمام، دستور به کتک زدن زنان می دهد؟ 

موردی دیگر، قرآن به صراحت اجازه تجاوز به زنان را می دهد:  

 تجاوز شوهر به زن یک نمونه است، در قرآن به صراحت گفته شده که زنان کشتزار شما هستند و هرگونه که می خواهید از آنها کامجویی کنید. در اینجا هیچ حرفی از اینکه باید زن نیز به این رابطه و این کامجویی رضا باشد، زده نشده است.

سوره بقره آیه ۲۲۳ : نِسَآؤُكُمْ حَرْثٌ لَّكُمْ فَأْتُواْ حَرْثَكُمْ أَنَّى شِئْتُمْ وَقَدِّمُواْ لأَنفُسِكُمْ وَاتَّقُواْ اللّهَ وَاعْلَمُواْ أَنَّكُم مُّلاَقُوهُ وَبَشِّرِ الْمُؤْمِنِينَ.
ترجمه : زنانتان کشتزار شما هستند. هرجا که خواهید به کشتزار خود درآیید. و برای خویش از پیش چیزی فرستید و از خدا بترسید و بدانید که به نزد او خواهید شد. و مومنات را بشارت ده.

در یک جامعه عاقلانه و منصفانه، اینکه یک مرد با زنی پیوند زناشویی دارد، دلیل نمی شود که هر موقع خواست و به هر شکلی با آن زن رابطه جنسی برقرار کند و این رابطه در صورتی که زن راضی نباشد، عمل تجاوز محسوب می شود و مرد با مجازات زندان طولانی مدت محکوم می شود. به دیگر عبارت ، پیوند زناشویی به معنای مالکیت مرد بر زن نیست که مرد هر کاری ، هر موقعی که خواست انجام دهد.این تجاوز آشکار است
.
خشونت علیه زنان محکوم است، و این عمل آنقدر زشت است که قران بابت دستور به کتک زدن زنان، از درجه اعتبار ساقط می گردد.

مطالب مرتبط قبل و بعد:



۲۸ نظر:

 1. لطفا قرآن را با تفسیر بخوانیدوآیات را آیه به آیه معنی نکنید بسیاری از آیات قرآن مکمل آیات فبل و بعد هستند

  پاسخحذف
 2. با درود
  جرگه و چپیره و جامعه را خود مردم میسازند "من و شما و دیگران، همه با هم میشویم مردم"،
  و من و شما و دیگران باید نیک باشیم تا خوبی کنیم و بدی نکنیم به هر کس و هر چیز که بخواهد باشد.
  این ما هستیم که باید همدیگر را گرامی و ارجمند بداریم.
  قرآن نوشته ی 1400 سال پیش است نه 14 سال پیش.
  برخی از زمانها به این می اندشم که در کوچه ها و بیراهه ها و جاهای تاریک در هر سرزمین و کشوری از سوی برخی از همین مردم چه یاری ها انجام میشود در برابر مردمان بد که آرزوی آزار رساندن دارند و خودشان را در اینجور جاه ها آماده میدارند.
  اگر همه ی مردمان نیک بودند، دشنان نمیدادند، زیرآبی همدیگر را نمیزدند و دروغ نمیگفتند، نیرنگ و کتک نمیزدند و بجایش "نیکی میکردند"، "راست میگفتند"، "مهر میورزیدند به هم" و همچنین در جلوی این و آن نیک میبودند و در تنهایی هم نیک میبودند، جهان گلستان میشد ، زندانی در کار نبود و مرگ برای کیفر هم نبود.
  قرآن،انجیل،تورات و دگر، جدا از همین مردمان چند رنگ نیست.
  من خودم همیشه کوشش میکنم که مهر بورزم، نیکی کنم و سخنان نیکو بگویم.
  من از زمان زاده شدنم آرام بودم و 90% سرم به کار خودم است.
  دنباله در پایین

  پاسخحذف
 3. بزن بزنها و ستیزها هم در کودکی، در دبستان و کوچه برای پدافند کردن از خودم بود، از کودکی تا کنون به کسی دشنام خواهر و مادر ندام، چه بسیار به من از این دشنام ها دادن و من یا با نام جانورانی همچون خر و الاغ پاسخشان را میدادم یا نشنیده گرفتم از آنجا رفتم، آن زمان ها به این میگرفتم که چرا پای خانواده را به میان می آورند و خودم پاسخ میدادم چون توان پاسخ دادن به کار نادرستی که کردند را به من نداشتند و زمانی که آزار میدادند به آنان می توپیدم که آنان به من ناسزا های بسیاری مگفتند و .... و از 17 سالگی تا کنون هم چیزی را دریافتم به نام برابری زنان با مردان و اکنون برایم آشکار است که آنانی که از دشنام های خانوادگی در زبانشان بهره میجویند افزون بر این که خود را کوچک میکنند، ناسزا به خواهر و مادر خودشان که زن هستند نیز میکنند. برای من که اکنون باوری به اسلام ندارم، هیچ دگرگونی از این بخش اندیشه ام پیش نیامده است و همچنین از کودکی باوری به سیگار که براستی چیزی جز دود و آلودگی نیست و مایه ی آلوده شدن شش ها که نیاز به اکسرژن دارند نداشتم و اکنون هم ندارم و همیشه پدم را سرزنش میکردم برای کشیدن سیگار و میگفتم بجای سیگار یک آبمیوه ی آلبالو یا شیر بگیر بنوش ، تا اینکه چند سال است که دیگر سیگار نمیکشد. درباره ی الکل هم همینجور، پدرم در زمان پادشاهی محمد رضا از دودمان پهلوی بسیار مینوشید و برای ما گاهی سخن میگفت، که برای من جای شور بختی بسیار بود و اکنون هم هست که کسی خودش را "از خود بیخود کند" و ناتوان از اندیشیدن کند و... .
  همه باید "گفتار نیک"، "پندار نیک"،"کردار نیک"، از اشو زرتشت را یاد بگیرند چه باور به دین داشته باشم و چه نداشته باشیم، چه به خدا یا خدایان باور داشته باشیم یا نداشته باشیم.
  دنباله در پایین

  پاسخحذف
 4. راز بهزیستن و نیک بودن و خوشبختی و آزادی و آزادگی برای همه ی جهانیان در این سه گفته ی کوچک چکیده شده است را آن هر چه بزرگتر میشوم مهر و مهربانی در من فزونتر شده و خوشبختانه همان دشنام خر و الاغ دادن هم بسیار کمتر شده است.
  چه با دین و چه بی دین، همه باید رفتار خودمان را بازبینی کنیم و اگر بدی داریم بکوشیم تا به نیکی جایگزین کنیم تا چَپیره ی(جامعه) نیک و خوبی داشته باشیم.

  چیست براستی جُنبای(حرکت) این جهان__که هر گوشه اش است بهار و خزان
  ز چیستی جهان و ساختارش__اندکی دانم تنها ز رخسارش
  جهان را نگشته مانده ام در کارش__با من سخن گوید ولی ندانم زبانش
  با سپاس
  کامیابی شما و کارتان را خواهانم_ پیروزی همه ی مهربان مردمان را خواستارم
  با همه ی فراز و نشیبهای زندگی__ چه شکست باشد و چه پیروزی
  آنچه خوب است بخشش است و مهربانی__ نه دروغ و پلیدی و ستمکاری
  چو سخن به درازا کشید دگر بس _ من خموشی کنم و شما نیز زآنپس
  تا فردای فرداها که آید همچون امروز_شما را بدرود گویم تا دگر روز

  پاسخحذف
 5. بسوی ظهور هفته بسیج مبارک بادسه‌شنبه, آذر ۰۲, ۱۳۸۹ ۸:۳۴:۰۰ بعدازظهر

  گمنام جان درکت میکنم از همه جا رانده شدی طفلکی آخ از قلبم صدای طبل اومد.
  آره میدونم سخته دوست داری که اینجا دمکراسی پیاده شه و زنان آزاد باشن رها باشن مانند آمریکا و اروپا در هر کوچه ای جنده خونه و عرق فروشی باشه هی بری تو اینجا، هی بری تو اونجا روزوشبو با فاحشه ها سر کنی راحت آسوده زنان آزادانه در کنارت باشن به خانه ات بیان سفارش بدی بیان پیشت برای خدمتگذاری و ...خلاصه آزاد باشند زنان بدور از خشونت تنفروشی کنن تو خیابان تو بیابان توی خونه تو رستوران تو کافه و کسی هم نگه بالای چشم شما ابرو
  کور خوندی داداش آره باباجان ایران غرب بشو نیست عمرا تو خواب هم اینجور جاها رو ببینید من شماهارو میشناسم میگید آزادی زنان نگو منظور آزادی فاحشگیه ای ناقلاها ایو از اول بگو ملتو سیاه نکن داداش هی مگه آزادی زنان.
  باباجان اونکه از درجه اعتبار ساقط میگردد نه اونکه از درجه ی اعتبار ساقط شده شمایید میگی نه یه نگاهی دوربر خودت بیانداز اگه عاقل باشی دوزارید میافته آره باباجان
  گمنام جان میشه بانکوهش کردن تجارت سکس و زن در غرب به این کار شنیع و پست و بینهایت کثیف اعتراض کرد که چرا تو رژیم ملعون صهیونیستی زنانو قاچاق وارد میکنن برای فروش تو مغازه ها میزارن کافر جان کجای کاری باباجان از دوره زمونه غافلی و عقب افتادی آره باباجان خوب نگاه کن دوربرترو ببین چه خلوت گشتو تو تنهای تنهایی،آره باباجان

  "بسیج لشگر مخلص خداست"
  امام خمینی(ره)

  پاسخحذف
 6. آقای بسوی ظهور،
  قبول دارم:
  Basij lashkar MOKH LESS khoda ast

  دی

  پاسخحذف
 7. ای هف خط دیوق موزیی تو داردستتو باید توی همون اتاقت گرفت کت بسته دارتون زد حزومرادهای منافق دستم بهتون فق برسه تکه تکتون میکنیم بیتاموساکومده بیشرف باباتوم جپزاستون گردطنازادهای ملحدمشرک املفسادای کثیق گیرم بیفتبن بیجارهاین دیوصا کافر نجس لجنی سبز لچنی خونتون برام حلاله حلاه پازسالی گومتون شوحته بود اکنون به گه حوری افتاذین دوبارع ازدی ازادی میکنین مبرسیمنم تو اون ارادیتون تخمخسگایی گونی بینانوس کفارلچنی شماهرو بایسد ااتش زد
  اشلام پیروز است منافق مابو.د است مرکبر ضد ولایت فقیی

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. انگیزه‌های شما بر کسی پوشیده نیست هموطن. دفعه اول هم نیست که اونچه گفتید با مردم سرزمین من کردید. اگر مبارزه ای هست، برای انسان کردن امثال شماست. خیلی غیرمنصفانه به نظر میاد که موقعی که دموکراسی در کشورمون برقرار بشه، ما اون کارهایی که گفتید رو با امثال شما انجام نخواهیم داد، ولی این هزینه ایست که میپردازیم، خویشتن داری است که میکنیم برای حفظ ارزشهای انسانی. همون چیزی که شما - به واسطه دین و فرهنگ عقب موندتون - بویی ازش نبردید.

   حذف
 8. آقای حیدر علی،
  خیلی ممنون از کامنت شما،
  کلی خندیدم،
  لطفا باز کامنت بگذارید و ما را شاد کنید !!
  دی

  پاسخحذف
 9. بسوی ظهور هفته بسیج مبارک بادچهارشنبه, آذر ۰۳, ۱۳۸۹ ۹:۱۹:۰۰ قبل‌ازظهر

  گمنام باباجان، منطقم که نداری باباجان بیاو تو ایران تو خیابون همین تهرون بگو آزادی زنان ببین کیا دورت جمع میشن من بهت میگم،دو جور یک گروه که میگن آره و باتو همصدا میشن و گروه دیگهکسایی که میان برای نکوهش تو باباجان که بیشمارترند، که بیشمارترند.
  در ضمن باباجان اونهایم که باتو همنوا میشن میدونی برای چی دورت جمع میشن؟
  خب معلومه دیگه "میخوان بساط شهوترانی و عشرتکده و جنده خونه بپا کنن و عرق فروشی بزنن که یه مشت آدم پتیاره و چشمچران بیشتر نیستند آه باباجان.
  حال اگه عاقل باشی کافر جان، اگه، سخنمو گرفتی و فهمیدی آره باباجان،
  باباجان تو هم اینقدر سنگ اون دمکراسی آمریکایی و انگلیسی و غربیو به سینه نزن که خودشون تو کار خودشون موندن آره باباجان مرد خانوادشونه یا تفریحی میره میخونه یا جنده خونه، زن خانواده هم تو بغل مردان پلاسه دختروپسرشونهم که نگو اینهم آزادی به شیوه غربی اینها که گفتم کافراشو میگما نه اونهایی که دیندارن و کافر نیستن آره باباجان کفار بیخدان بیبندوبار هستند باباجان ، شاید تو دوست داری ناموست با پسرا و مردا هماغوشی کنن توخیابون و بیابون همجا خودتم تو جنده خونهها بپلکی به زبون ساده بی غیرت باشی ولی بدون شما تنهایی باباجان ملت ایران رو همچون خودت بیناموس فرض هم نکن آره باباجان از ما گفتن بود ببینیم چه میکنی کافر بیخدا بیغیرت .
  آره باباجان هی نگو آزادی زنان آزادی زنان که میدونم آرزوی زمان شاه دارین که آزادی برای خفتوخیز داشته باشین کسی هم نگه بالای چشم شما ابرو، آره باباجان کافیرن دیگه چی میشه کرد، شما فریفته غرب شدین باباجان هرچی اونا بگن خیر شماهم میگین خیر اونا بگن شر شماهم میگین شر اینطور نیست باباجان؟ آزادیرو در بیناموسی و شربوخم تو خیابونو و بیابون و همه جا میدونید و توهین به همهو همه کس حتی به خدا، آره باباجان کافرین دیگه، آزادی زنان رو هم در لخت شدن زنان میدونید و بیبندباری و آزادی جندگی کردن آره باباجان، میگین زنان آزاد باشن که چی که لخت بگردن؟ بریم دریا لخت باشند نگیم بالی چشمشما ابرو که چی؟ دخترمون بکارتشو از دست بده قبل از ازدواج؟ پسرمون باشه الواط با دختر مردم بخوابه، این خوبه ایون میخواین آره باباجان، شایدم بدت نیاد که خودتم فیضی ببری از این بینامسی نه ؟ تا دیدی خونه خالیه سری به جنده خونه بزنی یاد تو خونه بیاریو کسی هم نتونه بگه این چه وضعیع آقا و به پلیس زنگ بزنه بگیرنت حرف حسابی هم واسه گفتن داری بجز توهین به مقدصات چرتو پرتگویی از قصد انگلیسی نویسی داداش مارومیخوای درس بدی ما خدمون تشنه میبریم سر جوب گشنه و تشنه بر میگردونیم مارو میخوای سیاه کنی باباجان توان منطقی پاسخدادن منوهم نداری به جز هارتوپورت کردن کافر.
  "بسیج لشگر مخلص خداست"
  امام خمینی(ره)

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. این "بابا جان" رو فکر کنم همون "بادمجان" باشه که هی تکرار میکنید، اولین گیاهی که به الله ایمان آورد دیگه، درسته؟ مخ لص باباجان؟

   حذف
 10. آقا گمنام جواب این باباجان و حیدعلی کذابو خوب ندادی من بجات میدم.
  آره آقای بسوی ظهور مامیخویم جنده خونه بزنیم و عرق فروشی راهبیاندازیم و کازینو بزنیم درست لب خونه تو و سپاهیا واون بسیجیهای متجاوز به این آبو خاک، تا کور شود هرآنکس که نتواند دید. بله به شما چه کی لخت میره کی لخت میاد تو سرتو زیر بگیر نگاه نکن، بیغرت او سپاهو بسیجته که دسته دسته مردمو مردم زد و بردن تو زندانو و بیغوله ها تجاوز کردن هم با آلتشون هو با شیشه نوشابه، بیناموس هم همه کل بسیجو سپاه هستند حال دم از منطق میزنین کدوم منطق، بسوی ظهر، نیزدیک ولی، عصر بچه جان!
  بسیجی بسیجی بسوجی بسوجی، بسیجی بسیجی بسوجی بسوجی،بسیجی بسیجی بسوجی بسوجی.

  پاسخحذف
 11. بسوی ظهور هفته بسیج بر جهانیان مبارک بادچهارشنبه, آذر ۰۳, ۱۳۸۹ ۳:۰۹:۰۰ بعدازظهر

  کافر گمنام، باباجان دیدی گفتم جوابی منطقی هم نداری باباجان.
  طفلکی دلم برات سوخت درمانده، وامانده و تنهای تنها در میان خودت وشیاطین.
  بیا رو به سوی خدا بیا در توبه هیمشه بازه همیشه، حتی واسه توی کافرو منافق!
  بابت هرروز دیرکرد سرب داغ بیشتری در او دنیا باید تو ماتحتت مز مز کنی باباجانا نگی نگفتی.
  اندکی به خودت بیا اگه انسانی؟! اگه هستی به خودت بیا تا دیر نشده باباجان
  حالا هی بباف هی بباف اونم خالی خالی بباف لاف میزننین فقط! فقط !
  از همجا رانده شدی همپالگانت براتتره هم خورد نمیکنن باباجان.
  تو با خودت هم روراست نیستی باباجان، میگی نه؟ میگم چرا، چونکه هرچی غرب بگه خوب شما میگید خوبه!
  هرچی غرب بگه بد شما هم میگید بد، اینطور نیست باباجان؟
  حالا هی مسخره کن باباجان زندگیرو به پوچ گرفتن هم حدی داره که شما حدی هم برا خود نداری که هیچ هیچ کدومتون ندارین کل کفار، تو و همپالگیهات حرف مفد زیاد بیزند دم از آزادی میزند که چیزی جز"فساد و تباهی نیست خوددانی کافر جان تنهایی سخته نه ؟ هیچ راه پسو پیش ندارین همگی از دم بی منطقین آره باباجان.

  "بسیج لشگر مخلص خداست"
  امام خمینی(ره)

  پاسخحذف
 12. بسوی ظهور هفته بسیج بر جهانیان مبارک بادچهارشنبه, آذر ۰۳, ۱۳۸۹ ۳:۲۷:۰۰ بعدازظهر

  تو دیگه چیمیگی باباجان با اون فتنه سبز مرده رو از تو گرر علم کردی عین این گمنام عکس دختر گذاشته برای خودش بی خجالت بزک مینه تو هم جنبش مرده رو هی بزک کن.
  من که میدونستم باباجان شما قصدو نیتتون همیه میگین آزادی آزادی نگو همون فسادو تباهی در غربو میگین آزادی، کور خوندین که تو ایران از این غلطا بکنین آره باباجان.
  اگه همین سپاه و بسیج نبودن که الان توخنتون یکی یک عراقی کنار مامانتون خوابیده بود نمک نشناس هم هستید هیچ بی غیرت هم هستین، آره باباجان،
  تجاوز هم خودتون میکنید میزارید کار بسیج آره باباجان؟
  این نیروی پاک رو زیر سوال میبرین خب ببرین
  ولی نمک نشناسی نکنین کافرا بی دینو ایمانها، باباجان شما واقا بیبندو باری رو دوستدارین؟ اینجور ولنگارو بیخدا بودن شیطانی پوشیدن شیطانی نوشیدن و شیطانی فکر کردنو دوست دارین؟ آره باباجان خب بین مریضین دیگه ملتو سیاه نکنین.
  کی شود دریا به پوزه سگ نجس!

  "بسیج لشگر مخلص خداست"
  امام خمینی(ره)

  پاسخحذف
 13. نسی اناو داره لمی زاوانا لرکی فیئونانته ایرانا ارمانوک وُ مهره لیو کوگویی وُ زانیشگا دیا نهه لاماتا ژاسپنیتا وس هولا نوانی سشینته کورماکسی لرکی وُ مس برینتیاوُ آپاساگ آهارتی وُ ژنیکا شامنه غالینا زرپیتگ نسی نهه لاماتا وُ تیگان هولا نردونکی دی وس پرانتیچکه زاوانا وُ کوگویی تهله شینینتی چاکوشه وُ ژنیکا نهه لاماتا گواسه خوستنگالی چاریستینا وُ یهوتیا وُ اسلامیکا مهره لیو نسی وُ
  کهو زیوییه "گومناما گومنامیانا" ژنیکا فهو بوداینا گواسه نهه لاماتا موگداه برینتیا، نهه آپاساگ برینتیا، موگداه لاماتا دی واجانگه وس پی.

  پاسخحذف
 14. روی عکست نوشده به یاد ندا، آی خندیدم آی خندیدم
  فکر کنم دوست دخترته گمنام خان نه؟
  چند دفعه باهم دخول کردین؟

  مثل او بچه قرتیها که تو خیابون بچه ها میگرن میارن میمونی خندیدم
  کیف پولشون باز میکردی عکس دخترره تو کیف پسره بود و عکس پسر تو کیف دختره بچه ها چند تا چکشون میزدن و اونا هم به کار نکردشون هم اعتراف میکردن آی خند داشت بعضی شون دیرتر لو میدادن بعضی کمتر میگفتن با هم دخول کردن بضی نزده لو میدادن که از همه خندش بیشتر بود حاج آقا نصیحتشون میکرد و عقدشون میداد دیوثارو
  جوجه سوسولای بیناموس میرفتن طلاق میگرفتن بعضیشونو بازداشت میشدن کلی واسه ما خنده هست میگیم تو مملک تو بلد اسلا و امام زمان لعبو لعب مکنین و نزدیکی جنسی میگن ماکاری نکردیم دوبر چک میزدیم گوش تا گوش سرخ میشدن ملحدا داغ میشن و میگن مارو ببخشین مارو ببخشین ما غلط کردیم دیگه تکرار نمیشه زمانیک هیگیم والدین التماس زجه مزنن حضرت محدی(عج) اسم میارنو حضرت فاطمه زهرا کهوالدن مارو چیزی نگین تروخدا ترو خدا میکنن بچه ها تو سر مفسدشون میزنن حقشونه،
  منو یاد آونا میندازی خندم اومد.

  پاسخحذف
 15. اقایان بسیجی: به سوی ظهور و عبدالله غلامی،
  ------------------چخه !!------------

  پاسخحذف
 16. گمنام عزیز

  ممنون از متن شما.
  برای من عکس االعمل عصبی و غیر منطقی و بی ربط برادران بسیجی بسیار جالب بود. به وضوح نشان دهنده ناتوانی آنهاست. ناگهان از قاچاق زنان در اسراییل و کلمات رکیکی که دقیقا ادبیات افراد منحرف جنسی است. من فکر می کنم همین ادبیات آنها بهترین گواه هست برای نمایش فرهنگ قرآنی.
  فرهنگی که همسر را فاحشه ای بیش نمی داند.
  چرا که رابطه زناشویی نه بر اساس رابطه منحصر به فرد که لازمه رابطه عاشقانه است بلکه بر اساس پرداخت پول از طرف مرد تعریف شده.

  پاسخحذف
 17. تلنگر عزیز،
  متاسفانه این افراد بسیجی و نادان، شستشوی مغزی شده اند، فکر می کنند تمام دنیا بر اساس سکس می گردد، در غرب هم همه مردها 24 ساعته مشغول سکس با زنهای همدیگر هستند !!
  اصولا تجلی فانتزی ها و تخیلات سکسی ابلهانه و منحرف خود را در غرب می بینند.
  نمی دانند که در غرب ، قسمت عمده مردم، شاید 80 درصد، مشغول زندگی خود هستند و مردان و زنان ، اگر هم ازدواج نکرده اند، یک پارتنر دارند و به آن وافادار هستند، حالا می تواند آن پارتنر ، گی هم با شد.
  این اشخاص بسیجی با دو کلام حرف زدنف شخصیت نفرت انگیز خود را نمایش می دهند، اگر جامعه درست و درمانی داشتیم، این افراد در بیمارستان روانی باید مورد درمان قرار می گرفتند.

  پاسخحذف
 18. هر کسی اندازه ی شعور و فهم و داشته هاش با موضوعات برخورد می کنه.

  زن ها اگر می خوان پیشرفت کنن باید و باید به جای احساساتی و ترسوانه برخورد کردن، شجاعانه و جسورانه و از روی تعقل با پدیده ها برخورد کنن. باید به جای ضعف جسمانی فعالیت و ورزش رو در زندگی جایگزین کنن. بعد به سمت پویایی گام بر خواهند داشت.

  خسته نباشید.

  پاسخحذف
 19. من خودم طرفدار سبزم ولی لطفا با مطالعه مطلبتون رو بیان کنید و قرآن رو زیر سوال نبرید.
  ترجمه درست آن لغت ترک کردن هست نه کتک زدن.این هم ادله استاد فولادوند بهترین مترجم قرآن...
  "
  در بسياري از ترجمه هاي قرآن، لغت ضربوهن در اين آيه به صورت همسران خود را کتک بزنيد ترجمه شده است. اين لغت علاوه بر ابن به معني ترک کردن و رفتن نيز مي باشد.

  مثلا در چند جاي قرآن ضربوا في الارض به معني به سفر رفتن يا بيرون شدن آمده است. بحثهاي بسياري در مورد ترجمه اين آيه بين عرب زبانها و غيره مطرح شده است و هنوز ادامه دارد.
  در اينجا با توجه به اين موضوع و همچنين با در نظر گرفتن آيه قبل و بعد از اين آيه، ترجمه اصلي به صورت اصلاح شده آورده شده است. در آيه بعد آمده که اگر از جدايي بين خود بيم داريد بين خود داور تعيين کنيد. اين در صورتي که هدف کتک زدن زن باشد منطقي به نظر نمي رسد. بلکه با ترجمه خارج شدن و ترک کردن تطابق دارد.
  "

  پاسخحذف
 20. ناشناس آخری،
  دوست عزیز،
  در تمام ترجمه ها به زبان های دیگر، این به معنای کتک زدن ترجمه شده است، غیر از آن ، اگر عربی شما در حد مقدماتی نیز باشد، می بیند که معنا، کتک زدن است.
  چه آنکه می گوید اگر اطاعات کردند ، زیادی روی نکنید ،
  عزیز جان، در ترک کردن که نمیشود زیاده روی کرد یا نکرد، در کتک زدن است که زیاده روی می شود.
  بماند که سنت محمد و دیگر خلفا و همینطور امامان شیعه ، بر کتک زدن زنان بوده است و در اسلام، زدن زن، کاملا جا افتاده است.
  ماست مالی هم حدی دارد، نمی شود در روز روشن معنای کلمه را عوض کرد.

  پاسخحذف
 21. بسوی ظهور هفته بسیج بر جهانیان مبارک بادپنجشنبه, آذر ۰۴, ۱۳۸۹ ۹:۰۶:۰۰ قبل‌ازظهر

  گمنام باباجان از رو هم که نمیری باباجان.
  ملتو سیاه نکن من شمارو میشناسم میدونم آرزوتون چیه
  در ضمن تلنگر باباجان تو که بچه ای که باباجان از دوره زمونه هم غافلی مثل همپالگیهات باباجان.
  اینهمه سایت مستهجنو اسلام پدید آورد باباجان یا غرب؟
  عوض شکر گذاری از برادران زحمتکش سایبریمون که اینترنت مثل قلب ونیتشون پاک و تمیز میکنند، ای نمکنشناسای کافر
  فیلمای جنسی رو اسلام و جمهوری اسلامی ساخته باباجان یا غرب؟
  اون رژیم طاغوتی از اسلام یاد گرفته بود جنده خونه زده بود یا اسلام باباجان
  بساط لعب و لعب و قمارخانه رو چی اسلام و جمهوری اسلامی زده یا غرب تباه شده و فاسد باباجان
  بچه جان خودتو سیاه کن، من که میدونم از کجا دارین میسوزین
  ولی کور خوندین کافرا با تو هم هستم گمنام کاففر منافقه خودتو سیاه کن، حرفی واسه گفتن ندارین بی منطقا به جز حرف مفت و ملتو سیاه کردن آره باباجانمن شما رو میشناسم باباجان.

  "بسیج لشگر مخلص خداست"
  امام خمینی(ره)

  پاسخحذف
 22. ناشناس (آخری) جان،

  من یک سال خیلی‌ ساده دارم. مگه قرار نیست که قرآن کاملترین کتاب از طرف خدا باشه؟ و همیشه و برای همه بهترین مرجع؟ مگه نه‌ اینکه قرآن یک معجزه الهی هست؟ خوب عزیز من، چطور میشه که یک همچین مساله ساده یی مثل کتک زدن یا بیرون شدن مشکل توش هست و باعث دودستگی بین مسلمونها میشه؟ یعنی واقعا خدا نمیتونست انقدری واضح بنویسه که دیگه بحثی‌ توش نباشه که منظورش چیه؟ همونجوری که احتمالا معتقد هستی‌ که خدا همیشه و همه جا هست، چطور میشه که ایشون جلوی یک بحث الکی‌ روی معنی‌ یک لغت رو نگرفت؟

  همونجوری که میبینی‌ یک کلمه حرف زشت ننوشته‌ام و فقط دارم یک سوال ازت می‌کنم. لطفا اتهام توهین کردن به من نزن. این رو هم بهت بگم که من بی‌ دین هستم و به خدا هم اعتقادی ندارم.

  پاسخحذف
 23. گمنام عزیز و زحمتکش دوست عزیز مخالفینی که در بلاگهای ضد مذهب کامنت میگزارند حد اقل دو گروه هستند.یکدسته مثل ناشناس که صادقانه و محترمانه گفته من سبز هستم وبعد اختلاف نظرش را در ترجمه بیان کرده که پاسخ شما و یا نظر دهندگان دیگر به او لازم وبجاست.اما گروه دوم که بقول خودت لشگر بی مخ خدا و خر خامنه ای هستند مغزشان حتی با درمان هم سالم نمیشود واز طرف دیگر بهترین لذت را دارند میبرند و لذا هر گز شما و همفکران شما را نه میفهمند و نه میخواهند که بفهمند!!پس پاسخ شما بانها فقط باعث شادی انها خواهد شد.باور کن جواب ندادن بانها بهترین مبارزه و عصبی کردن آنهاست.درود به همه اگاهان که در راس انها ضد مذهبی ها هستند.در آخر چند کلمه ادبی برای بسیجیان:ما قدیمیها به افرادی مثل بسیجیها میگوئیم بچه مذلف معنیش اینست که بسیجیان حتما کونی هستند.

  پاسخحذف
 24. برادری که نامت را بزمجه گذاشتی با تو میباشم
  دستکم شما همه چیز را به یکباره لو ندهید،
  ناباوری خودتان را زود لودادید در پایین نوشتارتان، خب اکنون این دوست ناشناس ما با خودش میگوید این کسی است که میخواهد مرا از راه بدر کند و ... .
  گذر میکند و میرود اندکی شکیبا باشید، پاسخش را تنها به نرمی میدادید و با او همراه میشدید "تا به شما پاسخ دهد"، زانپس گام بگام رشته وار از او میخواستید که بیشتر برایت سخن بگوید (دوستان) آرام بدون خشم و لو دادن خود با هم گپ بزنید و آرام او را با راستیها آشنا کنید در چند ماه، بله چند ماه این کار کار بسیار دشواریست باید هم شکیبا باشید تا کسی را روشن نماید.
  گر "آرزوی روشن شدن کسی راداشته باشید" خواهشمندم برنامه ریزی کنید، طوطی وار برای باورمندان سخن نگویید، کم کم و آرام در درازای زمان کسانیکه پرسشی یا چیزی میگویند را بربایید نه به یک باره، این گفته هایی که برایشان به یکباره میگویید سخت است ، براستی دشوار است برایشان، هنگ میکنند(مانند یاد دادن انتگرال و دیفرنشل یا ساختاره ی شیمیایی ملوکولها و یا کارکرد ال1 کش در ریزپرتازنده ی رایانه ای به بچه های دبستانی و راهنمایی و... .) اگر دشنام و ناسزا نگویند، از اینجا میروند و هیچ و پوچ میشود کارتان،" که تنها گفتن است".
  هنر سخنوری را یاد بگیرید.
  آقای گمنام نیز تا همین شیوه را دارند
  در کارشان پیشرفتی نه بدست خواهند آورد و نه بهره ای خواهند برد زیرا تنها دلشان خوش است به اینکه از اسلام و مسلمانان و بسیجیان خرده گیری میکنند، و جایی دارند برای تهی کردن دل پُرشان.
  ز من گفتن بود و رفتن__ ز شما شنیدن و نشنیده گرفتن
  هر چه هست خود دانید و بس__ آهنگ من کمک بوده نه سختی به کس
  شاید شما را خوش ناید سخنان من__ ز دلخواهید خموشی بگیرم از این پس من
  گر چنین است خواست و آهنگتان__ مرا نیازی نیست بر نماره یا زبان
  سختی بدادم شما را بس گران؟__پوزش خواهم دگر نباشید هیچ نگران
  بدرود گویم ای دوستان ناآشنا__نباشد جای شرمی چون ندیدیم همدیگر را

  با سپاس
  بدرود.

  پاسخحذف
 25. ژوبین عزیز شناخت و عمل به دمکراسی با تفکر ایده آلیستی یکدنیا تفاوت دارد!!نکند که شما دمکراسی را از جائی غیر از روی زمین آموخته اید!!؟؟ما روش و منش دمکراتیکی را از کشورهائی که به هر دلیل امروز پرچمدار دمکراسی هستند پیروی میکنیم!!و در همین کشورها هیچگاه مشت را به سندان نمیکوبند!از آهن سفت وسخت باید فاصله گرفت.زحمات گمنام عزیز را ارج مینهم ومجددا میگویم که بهترین جواب به سنگ مغزان بی جوابی میباشد.با درود

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.