شنبه، آبان ۱۵، ۱۳۸۹

اولین مسجد در قطب شمال ساخته شد/اگر یک پای اسلام در قطب شمال باشد و پای دیگرش در قطب جنوب، چه اتفاقی برای خط استوا وخاورمیانه رخ خواهد داد !؟

به سلامتی مسلمانان عزیز، اولین مسجد در قطب شمال را نیز راه اندازی کرده اند، یعنی اسکیمو ها نیز از دین مبین اسلام در امان نمانده اند! و اسلام عزیز پای مبارک خودشان به قطب نیز گذاشتند ؛  فقط در این بین یک سوال پیش می آید: 
اگر دین مبین اسلام، یک پایش را در قطب شمال بگذارد و پای دیگرش را در قطب جنوب ، فکر می کنید چه اتفاقی برای خاورمیانه (به دلیل نزدیکی به استوا ) رخ خواهد داد؟!
.
آیا ممکن است اسلام عزیز، کار خیر دیگری در منطقه خاورمیانه (و به طور کل) در تمام دنیا انجام دهد !؟
تصاویر زیر، ساکنین قطب شمال را بعد از افتتاح مسجد فوق نشان می دهد!
___________________لینک این مطلب در سایت بالاترین____________

یکی از خرس های قطبی هنگام دعای ندبه 
جوان تری عضو پایگاه بسیج مسجد قطب شمال ، خرس قطبی فوق دو ماه است 


تاسف یکی از خرس های قطبی بعد از انتشار کاریکاتورهای پیامبر اسلام ، ناگفته نماند که خرس قطبی فوق ؛ آمادگی خود را برای شرکت در عملیات انتحاری کشتن کاریکاتوریست های فوق اعلام کرده است.یکی از خرس های قطبی در حالی که سجده اش تمام شده و می خواهد برخیزد برای رکعت بعدی نماز
بلال حبشی مسجد مربوطه در حال اذان گفتن بر روی مناره مربوطه ، متاسفانه به دلیل گرم شدن کره زمین ، فقط سر مناره مسجد مربوطه از آب بیرون است
 در اثر نبود آب در قطب شمال ، یکی ار خرس ها با فداکاری مشغول تامین آب کر برای غسل بعد از جماع می باشد
غنیمت جنگی یکی از سربازان اسلام از کافران دانشمند و محقق


تصویری از مراسم عقد یکی از خرس های قطبی که شش ماهش است با امام جماعت مسجد فوق، اسم توله خرس قطبی فوق، عایشه است

۲ نظر:

 1. salam
  khobid?
  ba tashakor az matalebe zibaton
  ye khahesh dashtam
  mishe ye davat name az saite balatarin baraye man berestin?
  man mikham ozv besham vali nemidonam che jori bayad in karo bokonam

  sasy.sasan@yahoo.com maile mane mamnon misham rahnemaeim konid

  پاسخحذف
 2. درود بیکران
  فوق العاده بود
  منتظرشاهکارتون درباره گوخوری سید حسن نصرالله هستم
  پایدار باشید

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.