شنبه، آبان ۲۲، ۱۳۸۹

آقای خامنه ای ، تو بی شرفت تر هستی یا جاکش ها ؟!

آقای خامنه ای ، تو بی شرفت تر هستی یا قواد ها و جاکش ها !؟
البته که قواد ها ، معمولا انسان های بی شرفی هستند که از زنان فاحشه ، که آسیب پذیرترین قشر اجتماع هستند، سو استفاده می کنند، و بعضا آنها را مجبور به فاحشگی می کنند.
دوست عزیزم، بلوا، در مقاله ای به پااندازی آخوند جماعت پرداخته بود و نشان داده که چگونه قوادی در ایران رسمیت یافته است ، اما باور دارم که جماعت پاانداز و قواد، به مراتب با شرف تر از خامنه ای هستند. 
براستی، کدام قوادی را دیده اید که زن و مردی را ، به جرم داشتن رابطه جنسی مبتنی بر رضایت، سنگسار کند؟ آنهم در حالی که خود به تجاوز مشغول است ؟ (به عنوان مثال تجاوز در زندان های رژیم) 
داستان مکرمه و جعفر را یادتان است؟ دو جفت عاشقی که با هم زندگی کرده و بچه دار نیز شده بودند، قاضی جنایت کار، جعفر را سنگسار کرد و زمانی که دید او هنوز از سنگسار زنده مانده است، با بلوک سیمانی بر سر او زد. (داستان جعفر و مکرمه اینجا)
عبا و عمامه تو ، لباسی بدتر از لباس قوادی است ، تو و جنایتکاران رژیم نه تنها خود جنایت می کنند ، بلکه زنان و مردانی که رابطه جنسی مبتنی بر رضایت دارند را سنگسار می کنید و می کشید. 
قواد ها در مقایسه با تو بسیار با شرف تر هستند. 


۴ نظر:

 1. من عضو بالاترین نیستم ونمیتوانم در آنجا نظر بدهم. در مورد اقدام اخیر بالاترین باید گفت که بالاترین از این به بعد باید فحش و توهین به جمهوری اسلامی را هم ممنوع کند چون این نظام هم به هر حال هوادارانی دارد. اگر فحش ممنوع است برای همه باید ممنوع شود. اگر توهین ممنوع است برای همه و در مورد همه باید ممنوع شود.

  محل لغزش از اصول همین است که چون همه با احمدی نژاد بد هستیم توهین و فحش به او آزاد ولی توهین و فحش به محمد ممنوع شود. محل لغزش در همین جاست که چون هندو در بالاترین وجود ندارد کشیدن کاریکاتور گاو اشکال ندارد ولی کشیدن کاریکاتور محمد اشکال دارد و توهین است. مشکل اینکه ما به هیچ جا نمیرسیم همین رعایت نکردن اصول است.

  اینکه دوستان لا مذهب که من هم یکی از آنان هستم، در بالاترین هیاهو براه انداخته‌اند درست است. ما ملت صبوری نیستیم. و هم اینکه استدلال و نقد مذهب بهتر از توهین به آن است، در این هم شکی نیست، بویژه که هنوز اکثریت مردم ایران مذهبی هستند و ممکن است ناراحت شوند و حتا شمشیر بدست بگیرد (که این هم البته اشکال ِ خود اسلام است)

  ولی مشکل این است که

  ۱) مرز توهین را چه کسی باید تعیین کند؟ آیا «پدر سوخته» فحش است؟ بله است. ولی اگر من پیامبری را بچه باز و جانی بنامم، این فحش است؟ آیا توهین است؟ خیر نیست. مرز کجاست؟!

  ۲)آیا کشیدن کاریکاتور گاوها توهین به هندوها نیست؟ پس آنهم باید ممنوع شود؟! آیا مسخره کردن هیتلر توهین به نونازیها نیست؟ پس آنهم باید ممنوع شود؟! آیا اینکه کسی بگوید هیتلر جنایتکار بود توهین به نونازیها نیست؟ (نونازیها میگویند که وی جنایتکار نبوده است) و ....

  و مهمتر از همه و همه: از فردا هیچ کاریکاتوری در نقد جمهوری اسلامی نباید در بالاترین چاپ شود. مثلا کاریکاتورهای نیک آهنگ اکثرا توهین به هواداران احمدی نژاد است. تعارف که نداریم، احمدی نژاد در ایران هوادار دارد حال یک دهم درصد یا یک صدم در صد کم و بیش.

  مشکل ما لامذهبان این است که هنوز آزادی بدرستی درک نشده است و همین عدم درک آزادی و این نوشته شما و مذهبیون در بالاترین نشان میدهد که نظام بعدی ایران، هنوز مشکلات زیادی با آزادی خواهد داشت. شاید نظام بعدی ایران بهتر از فعلی باشد ولی بهترین نخواهد بود چون هنوز ما نفهمیده‌ایم چه چیزی درست و چه چیزی غلط است

  فهم موضوع ساده است: اگر هواداران اقدام اخیر بالاترین، در مورد آن اقدام صادق باشند، ا.ن. نامیدن احمدی نژاد هم باید ممنوع شود. اگر این هواداران صادق باشند جنایتکار نامیدن هیتلر و خامنه‌ای هم باید ممنوع شود، چون این موضوع هواداران ایندو را هم ناراحت میکند. اگر اینها ممنوع نباشد، جنایتکار نامیدن محمد هم نباید ممنوع شود.

  اگر ا.ن. نامیدن احمدی نژاد ممنون نشود، فحش به محمد هم نباید ممنوع شود. موضوع ساده است: به نظر من مذهبیون باز میخواهند خود را بر دیگران تحمیل کنند، گویی که فقط آنها تافته جدا بافته هستند.

  پاسخحذف
 2. نکته مهم این است که اگر بالاترین این وضعیت را تمدید کند نوع خاصی از مذهب خواسته خود را بر دیگران تحمیل خواهد کرد (بگوییم نوع سبز مذهبی). این مذهب توهین به گاو و احمدی نژاد و خامنه‌ای را بد نمیداند و نقد نزدیک به توهین را هم بد نمیداند پس این موضوعات اجازه نشر در بالاترین را دارد!!!! ولی همین مذهب توهین به محمد را بد نمیداند، پس اجازه انتشار ندارد!!!! دم خروس اینجاست که زده بیرون. همانطوری که میبینید، اقدام اخیر طبق اصول نیست، روال همان احساساتی بازی و تحت تاثیر قرار گرفتن جو است که بوفور در ایرانی دیده میشود. تا وقتی ما اصول را نفهمیم به جایی نمیرسیم. اگر در بالاترین فحش ممنوع است، این خیلی خوب است. ولی اگر جانی نامیدن محمد هم فحش و توهین است، این همان گذر از اصول است.

  پاسخحذف
 3. بالاخره خامنه ای بیشرف با دار و دسته خائن و وطنفروششان بزودی توسط همین مردم به درک واصل خواهند شد.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.