دوشنبه، آبان ۱۷، ۱۳۸۹

شاید اغراق نباشد اگر بگوییم خامنه ای و تیمش ، به ازا هر هزار دلاری که به جیب می زنند یک ایرانی را می کشند./کم کم منابع ثروت سی میلیارددلاری خامنه ای رو می شود!

اگر دزدی برای دزدی یک سیب، ده هزار نفر را بکشد،آیا فقط برای دزدی مجازاتش کرد؟!چگونه خامنه ای برای دزدی پول میلیونها انسان را به کشتن می دهند ؟!
اعداد و رقم هایی که از دزدی های مدیران رژیم به گوش می رسد، وحشتناک است، اما رقم این خسارت ها ، در مقابل خسارتی که مردم ایران به دلیل  مدیریت ناشایست سفله های حاکم بر ایران می بینند، بسیار ناچیز است. مثال یک سیب و ده هزار نفر کشته، اصلا اغراق نیست، چه آنکه به دلیل مدیریت غلط آنها در همه زمینه ها متحمل ضرر شده ایم.
یک قرارداد اخیر نفتی که تحت نظارت مستقیم خامنه ای با طرف چینی امضا شده است، ایران بیش از سیصد میلیارد دلار ضرر متحمل شده است(یعنی درآمد چهارسال نفت ایران) ، و البته که لابد رقم بزرگی نیز به خامنه ای به عنوان کمیسون رسیده است. می توان پی برد که چگونه ثروت سی میلیارد دلاری خامنه ای شکل گرفته است.(توضیحات بیشتر اینجا)
حال برای اینکه بفهمیم خامنه ای چقدر جنایتکار است، کافیست نگاه کنیم و ببینم که او برای اینکه بر سر کار باقی بماند دست به ایجاد دیکتاتوری در ایران ،  تقلب در انتخابات، کشتن معترضین بی گناهی چون سهراب و ندا و تجاوز در زندان ها زده است.
می توان پی برد که چرا  خامنه ای و تیم جنایتکارش، دست به اعمال تروریستی در سرتاسر دنیا می زنند و چرا اندرپی بمب اتم هستند، چون می خواهند دیگر کسی هوس برانداختن آنها را نکند.
ضررهای اصلی که ما می کنیم شامل موارد زیر است:  
کیفیت پایین زندگی 70 میلیون ایرانی، عقب ماندگی صنعتی و فرهنگی از دنیا. این ضررها ، در بسیاری از ابعاد غیر قابل جبران است.
شاید اغراق نباشد اگر بگوییم  خامنه ای و تیمش ، به ازا هر هزار دلاری که به جیب می زنند یک ایرانی را می کشند.
یادمان باشد که فقط در یکی از حساب ها مجتبی خامنه ای که رسما در انگلیس توقیف شده است،  یک میلیارد پوند پول بوده است، یعنی برابر با یک میلیون و هشتصد هزار میلیون تومان پول!!
عددش سیزده رقمی است ، اینجا برایتان می نویسمش : 
1,800,000,000,000 تومان پول !!
در این مقاله با یک ضرب و تقسیم ساده نشان داده ام که در بهترین حالت ممکن، چگونه از جیب هر ایرانی ، یکصد میلیون تومان به غارت رفته است:


     

۲ نظر:

 1. یک میلیون و هشتصد هزار میلیون تومان پول!!

  رفیق اینو فکر کنم اشتباه نوشتی

  پاسخحذف
 2. آراد عزیز
  اشتباه نیست،
  یک میلیارد پوند پول طبق گزارش گاردین در حساب بوده که توقبف شده است،
  یک میلیارد را ضردر هزار و هشتصد تومان کن، می شود هزار و هشتصد میلیارد تومان پول، که همان یک یک میلیون و هشتصد هزار میلونی است که من گفتم.
  رقم وحشتناک بزرگ است،

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.