پنجشنبه، آذر ۰۴، ۱۳۸۹

آقای خامنه ای، توله خرس های قطب شمال نیز می دانند که تو روی قاجار را در خیانت و روی چنگیز را در جنایت سفید کرده ای!/چه کسی در طول تاریخ مانند تو خیانت کرده است؟آقای خامنه ای، تشت تو مدتها است که از بام افتاده است، هر بچه ای می داند که تو برای بر سر کار ماندن، برای اینکه بتوانی منابع ملی مردم ایران را به یغما ببری، نه تنها به منافع مردم ایران خیانت کرده ای، بلکه منافع ایران را به تاراج برده ای. 
کدام پادشاه خیانت کاری در تاریخ ملت ایران، اینگونه دست به جنایت زده است؟! 
کدام جنایتکاری ، مردمی را که به مسالمت آمیزترین روش تظاهرات می کنند، به زندان می اندازد و در زندان به آنها تجاوز می کند !؟ آن هم برای اینکه بتواند به غارت منافع ملی ایران ، ادامه دهد. 
در اینجا، لیستی از غارت منافع ملی توسط تو جنایت کار ارایه می شد ، تاریخ و دادگاه صالحه زمان دستگیری تو ، قضاوت خواهد کرد که خیانت کار کیست.
-          چون خامنه ای و احمدی نژاد دو دیکتاتور هستند و رژیم هیچ پشتوانه مردمی ندارد، ناچار شده اند که دست به دامان روسیه شوند و روسیه برای حمایت از رژیم ، سهم ایران در دریای خزر را از 50 درصد قانونی به کمتر از 12 درصد کاهش داده است.
با توجه به اینکه تاکنون بیش از پنجاه میلیارد بشکه نفت در میادین نفتی دریای خزر کشف شده است، این به معنی از دست رفتن بیست میلیارد بشکه نفت از ثروت مردم ایران است که به رقم افسانه ای دوهزار میلیارد دلار(دو تریلیون دلار) می رسد!
-         در اثر تحریم ها و جفتک پرانی محمود و خامنه ای ، تحریم ها بر علیه ایران اعمال شده است. به دلیل نبود سرمایه گذاری خارجی در صنعت نفت و گاز و از طرفی چون شرکت های صاحب تکنولوژی به دلیل تحریم حاضر به انجام کار در ایران نیستند، بهره وری ما برای استخراج نفت بسیار پایین آمده است و میلیاردها بشکه نفت برای همیشه در اعماق چاه ها باقی می ماند. ضریب برداشت نفت در ایران 24 درصد است در حالی که در نروژ ای نرقم 65 % است ، یعنی ما دو برابر نفتی که صادر می کنیم، را نابود می کنیم.این به معنی از دست دادن نه هزار میلیارد دلار پول در طی روند صادرات نفت است.(عصر ایران – یک اسفند به نقل از رییس پژوهش نفت ایران)
حال اگر ضرر این عدم مدیریت را در عرصه نفت ، در این سی ساله حساب کنیم، باید دو برابر درآمد حاصل از نفت صادراتی را که حدود هشتصد میلیارد دلار است، در نظر بگیریم که می شود 1600 میلیارد دلار ضرر!
-         سالیانه بیش از 180000نفر از متخصصین تحصیل کرده ایرانی به دلیل نبود امنیت و فرصت شغلی از ایران فرار می کنند که طبق امار صندوق بین المللی پول، به معنی از دست دادن پنجاه میلیارد دلار پول است.در حالی که اگر امنیت اقتصادی بود، ما به بیش از این افراد تحصیل کرده برای ساختن و توسعه ایران نیاز داشتیم. این رقم اگر در سی سال ضرب کنیم، به عدد عجیب 1500 میلیارد دلار می رسیم که به ازا هر ایرانی رقمی حدود نود هزار دلار خواهد بود.

مطالب مرتبط :


۵ نظر:

 1. با درود بر شما لطفآ از تصاویرم استفاده کنید تا دلم خنک بشه .
  متشکرم

  پاسخحذف
 2. بسوی ظهور هفته بسیج بر جهانیان مبارک بادجمعه, آذر ۰۵, ۱۳۸۹ ۱:۵۰:۰۰ قبل‌ازظهر

  گمنام باباجان دلم واست میگه بخون باباجان،

  فتحهلی شاه قاجار از همان قاجاری که تو گفتی باباجان خیانتکار این براستی اسمش باباخان بود، آره باباجان،
  محمد علی شاه،اونم خیانتکار بود باباجان،حاج ابراهیم صدراعظم اونم خیانتکار بود باباجان، محدرضا پهلوی آره باباجان اینم خیانتکار و دغلبازی بود که باباجان با اون پدر پدر سوختش که یکی بدتر از دیگری بودن، آره باباجان،
  شاه سلطان حسین صفوی اونم خیانتکار بود باباجان،افشین خیانتکار بود باباجان،کواد دوم اونم از اون خیانتکارای پدر سوخته بود آره باباجان، بهرام دوم اونم خیانتکار بود باباجان این از اون کافرای درجه یک بود بیشرف همین حکم مرگ یکی از پیغمبران رو داد،آره باباجان
  ببین گمنام باباجان این کشور کهنسالیه تا بخوای درستکارو و خیانتکار توش فراوون بود اکنونم هست آره باباجان، دور برخودت هم یه نگاهی بکنی بد نیست آره باباجان.

  "بسیج لشگر مخلص خداست"
  امام خمینی(ره)

  پاسخحذف
 3. آقای به سوی ظهور،
  اولا چخه،
  اینجا استخوان و یا ساندیس نداریم !
  دوما،
  هفته بسیج بر جهانیان مبارک باد ؟!
  فکر کردی مردم سویس و فرانسه و آمریکا نشسته اند ببیند هفته بسیج کی خواهد بود و آنرا جشن بگیرند ؟!

  پاسخحذف
 4. گمنام گمنامیان گرامی،
  درود برشما
  خواهشمندم بدون پژوهش چیزی ننویسید. تا خوراک و مایه ی دستاویز و مچل این و آن هم نشود.
  پاینده باد مهربان میهنم.
  بدرود

  پاسخحذف
 5. مهرداد عزیز
  کجا بدون پژوهش چیزی نوشته ام ؟

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.