جمعه، آبان ۲۱، ۱۳۸۹

اگر حضرت محمد در قطب شمال زندگی‌ میکرد…!/بخش سوم و تصویری

بحثی بسیار داغ بین علما اسلامی در باب بعثت  حضرت رسول اکرم(ص) در قطب شمال در گرفته است که ثقه السلام ، شیخ الفقها و المجتهدین، حضرت سام آشتیانی، در این لینک به تفضیل به این مهم پرداخته اند: 


لذا در اینجا من با استفاده از قدرت پروردگار ، تصاویری که از بعثت احتمالی رسول اکرم گرفته ام، به عرض دوستان می رسانم:


نماز جماعت در مسجدی در قطب شمال 
________________________________
دو طفلان مسلم
_________________________________
 امام دوازدهم خرسهای قطبی ، قبل از ظهور ، عصر روز جمعه در قطب شمال
_________________________________


 فرستاده رسول اکرم با نامه ای به خسرواسکیمو، پادشاه آلاسکا 
_________________________________
 عایشه در نوجوانی
_________________________________
یکی از فیل های دریایی که در حمله به خانه کعبه در عام الفیل ، دست داشته و زنده مانده و بسیار پشیمان است 
_________________________________
یکی از خرس های قطبی ، هنگام دعای کمیل و طلب بخشش از خدا 

_________________________________
 هر که با آل علی هر که  درافتاد، ور افتاد !! این دو خرس قطبی بی ادب، جزو لشکریانی بودند که به حضرت امام حسین حمله کردند
_________________________________
________________________________
_________________________________
موذن بسیار مومن مسجدی در قطب شمال؛ البته در تابستان 
_________________________________
تاسف یکی از خرس های قطبی بعد از انتشار کاریکاتورهای پیامبر اسلام ، ناگفته نماند که خرس قطبی فوق ؛ آمادگی خود را برای شرکت در عملیات انتحاری کشتن کاریکاتوریست های فوق اعلام کرده است.
_________________________________
براق (ع) ،  الاغ پیامبر اسلام؛ 
حضرت رسول با این الاغ به معراج رفته بودند


______لینک این مطلب در سایت بالاترین که دودوزه عزیز افتخار ارسالش را به من داده اند ____

۴۷ نظر:

 1. اگر آخوندای شیعه ایران اسلام کاملا خودساخته و دروغین و غلط رو به ایرانیان قالب کردن این دلیل نمیشه که شما فکر کنین اسلام واقعی مسخره است و بخودتون اجازه بدین که پیامبر رو مسخره کنید. از آخوندا دلتون پره خب شیعه (اسلام انگلیسی) رو مورد عنایت قرار بدین لطفا. آخه پیامبر هیچگاه اجازه نداد کسی رو به جرم نماز نخواندن اذیت کنند تا چه برسه به بی حجابها و بد حجابها بقول این آخوندای احمق ایرانی.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ببخشید ولی میخوام بدونم کجای کار آخوندها و یا طالبان خلاف قرآنه؟ قبول دارم که آخوندها اسلام رو کامل اجرا نمیکنن چون ایران ظرفیت اسلام واقعی که زنان رو تو گونی میپیچه و طبق سوره توبه و انفال و احزاب و...دست راست و پای چپ رو قطع میکنه و برده فروشی منبع درآمدشونه رو نداره!

   حذف
 2. آره واقعا راست گفتی. شما از یک چیز دیگه حالت گرفته شده. آیا این درسته که از جای دیگه ای حالت گرفته باشه و به دیگران گیر بدی !!

  پاسخحذف
 3. very innovative
  really really enjoyed it
  please continue the story for every other possible condition like africa or china.....
  excellent
  islam is the religion of misery

  پاسخحذف
 4. kiram tu esalam va mohammad va aval ta akhare arabhaye saudie haroomzade

  پاسخحذف
 5. عزیز جان،
  من فقط دلم از اسلام آخوندی پر نیست ، از کل اسلام متنفرم و سعی می کنم با روشنگری در باره آن ریشه اش را بزنم،
  اسلام سنی و غیر شیعه را هم در طالبان و عربستان سعودی دیده ایم.
  پیامبر شما، یک بچه باز بوده است، یک راهزن و یک کسی که به صفیه تجاوز کرد، آن هم در شرایطی که همان روز، پدر و برادر و شوهر صفیه را کشته بود

  پاسخحذف
 6. thanks for your comment, I am going to publish serial story about Muhammad , I will publish first part tomorrow
  Rgds

  پاسخحذف
 7. واقعا متاسفم ما باید یاد بگیریم ویاد بدهیم به هیچ دین ومذهبی نباید توهین شود نباید فراموش کنیم که ایرانی هستیم و ایران مهد احترام به تمامی ادیان.

  پاسخحذف
 8. من يک ايراني زرتشتي هستم از بد و بيراه گفتن به ديگران هم خوشم نمي​آيد ولي وقتي شخصي يا ايده اي غير از خودشو قبول نداره و همه رو محکوم به نابودي مي دونه نتيجه اش همين است که مي بينيد وقتي مي گوييد قتلو في سبيل الله جواب مقابلش هم همينها است. من از شما مي پرسم آيا تا به حال يک آمريکايي با سواد و باشعور ديده ايد که به اسلام و ايران توهين کنه و بگه مرگ بر ايران و پرچم ايرانو آتش بزنه. پس باور کنيد جواب مرگ و تهديد همين است که مي بينيد. شما برويد تاريخ 1400 ظلمي که به ايرانيان از طرف اعراب و به نام اسلام به ايران و ايرانيان شده رو بخونيد بعد بگوييد آخوندها بد هستند. آره برادر ماهيت اسلام نابودي ايران بوده و آخوندها ابزار اين کار من هر آخوندي رو به شکل يک تفنگ مي بينم اما تفنگي که ديگه زنگ زده و تيري براي شليک هم نداره. من به عشق نابودي اسلام زنده هستم تا حالا هم تقريباً نابود شده ولي به اميد نابودي کامل اسلام ناب محمدي.

  پاسخحذف
 9. من سبزم مومن هم نیستم از اسلام اخوندی متنفرم ولی با کل دین اسلام و کلا ادیان مشکلی ندارم.معتقدم اسلام داره قرون وسطی یه خودش رو میگذرونه .دوست عزیزم یکم بی مزه بود این مطلبی که گذاشتی.قبلش هم اینقدر مقدمه چیدم واسه این بود فحش نخورم بگید ساندیس خوری.

  پاسخحذف
 10. من واقعا براى شما متاسفم اهانت به والاترين ،مقربترين و عزيزترين ودرعين حال كاملترين نوع بشريت در واقع اهانت به خداوند متعال وتوهين بهاعتقادات مسلمين ومعتقدين برحقانيت است.
  لطفا اينگونه نظريات شخصى خودتان كه جنبه توهين آميز دارد را براى خودتان نگه داريد واگر خواستار احترام ازسوى ديگران هستيد ، ملزم به رعايت اين رابطه متقابل از سوى خود ميباشيد.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. مغلطه مصادره به مطلوب!! بیا اول ثابت کن این عقیده ات و پیامبرت والاترینه بعد بیا سر اصل مطلب. تو تموم کتب مسلمیم مومن هم اومده که محمد یک بچه باز و کودک آزار بوده. نگین اون زمان دخترها 18متر قدشون بوده که بهتون میخندن. ضمنا مدارکی هم هست که نشون میده محمد همجنس باز بوده و با دحیه کلبی سوییچ به سوییچ میزده. هم لواط میکرد هم به اون شخص لواط میداد. ببخشید ولی واقعیت اینه که محمد کونی بوده.

   حذف
 11. خجالت بکشید از این بی احترامیها-واقعا برای شما متاسفم-بیدار شوید از خواب غفلت

  پاسخحذف
 12. عزیزان آزادی بیاب یک نعمت است از که از ما گرفته شده. یاد بگیریم در کنار دیگران با عقاید شخصیشان زندگی‌ کنیم، نه مثل عربا بخاطر فرق نظر در مورد دین به جون هم بیفتم، درست مثل تمام تاریخ عرب و اسلام! به امید ایرانی‌ آزاد بدور از دست و افکار اعراب.

  پاسخحذف
 13. دمت گرم خوب اسلام ناب محمدی رو شخم زدی حال کردم

  پاسخحذف
 14. آخه عزیز من تو که اصلا از اسلام و تاریخ اسلام سردرنمیاری نظر دادنت چیه؟
  کجای تاریخ نوشته شده که پیامبر اسلام به صفیه تجاوز کرد.تو اصلا می دونی صفیه کی بود؟ صفیه عمه ی پیامبر بود. کی گفته که وقتی بابای صفیه مرحوم شد پیامبر به او تجاوز کرد. بابای صفیه که عبدالمطلب بود. اسلام دین مهرو عطوفته. دین عشق و محبت. تشیع مذهب مردانگی و اراده س. لطف کن به عقیده ی یک میلیارد انسان توهین نکن.

  پاسخحذف
 15. دمت گرم که واردی من به عنوان یکی از نوابان امام زمان که هر روز با ایشان در تماس هستم از شما مومن معتقد که با تلاش فراوان سعی در صدور اسلام به بلاد قطب اعم از جنوب وشمال را دارید کمال تشکر را دارم ولی ان مکان سرد میباشد و مزاج امام سازگار نیست و ایشان از شما خواستند که دست صدور این دین اسلام به ان مکان منحوس بردارید با تشکر از شما برادر گمنامیان عزیز که مقامی رفیع در ان دنیا در انتظارتان است

  پاسخحذف
 16. akhe ma be in din ehtram gozashtim ke injuri ba melat raftar mikonan!

  پاسخحذف
 17. (((ناشناس گفت...
  آخه عزیز من تو که اصلا از اسلام و تاریخ اسلام سردرنمیاری نظر دادنت چیه؟
  کجای تاریخ نوشته شده که پیامبر اسلام به صفیه تجاوز کرد.تو اصلا می دونی صفیه کی بود؟ صفیه عمه ی پیامبر بود............)))
  ______________________________________
  عزیز جان،
  برو با بزرگترت بیا !!
  مشخص است همانقدر که یک غاز از هدایت زیر دریایی اتمی می داند، تو هم از تاریخ اسلام خبر داری !!
  صفیه دختر حیی بن اخطب رئیس قبیله بنی نضیر بود که همسر کنان بن الربیع بود.
  می توانی به منابع زیر مراجعه کنید:
  سیرت الرسول ابن هشام جلد دوم ص 830
  یا
  تاریخ طبری جلد یازدهم و یا هر منبع اسلامی دیگری مراجعه کنید.
  مجددا تاکید می کنم برو با بزرگترت بیا، اندازه ده تا آخوند کتاب اسلامی خوانده ام !!

  پاسخحذف
 18. ادیان بطور کلی و اسلام بطور اخص (چه در وجه سنی و چه در وجه شیعه ) وسیله توجیه سلطه طبقات حاکم بر طبقات محکوم بوده است و چیزی جز مجموع ای از خرافات و لاطائلات نیست. باید نسبت به کسانی که به "اسلام خوب " "اسلام بد " معتقدند بشدت مشکوک بود. ما هر دو آنها را تجربه کرده ایم و چیزی جز توحش و درندگی، ارتجاع و خرافه ندیده ایم. ضمنا اظهار نظر راجع به هر مطلبی و از جمله اسلام مجاز است ولو آنکه از دید برخی ان مطلب "توهین آمیز" بنظر برسد.

  پاسخحذف
 19. درود بر شما باروشن کردن واقعیتها با این شیوه های زیبایی که به کار میگیرید با سپاس از شما

  پاسخحذف
 20. اسلام آخوندی و غیر آخوندی ندارد و همه اش از یک لجنزار بیرون می آید که همان کتاب قرآن است قرآن را بخوانید تا بفهمید چه لجنی است و یادتان نرود به دین و مرامی باید احترام گذاشت که آن هم به دیگر دینها و مرام ها احترام می گذارد

  پاسخحذف
 21. آقا من که چند وقتي است که به دين نياکانم برگشتم اما کسي خبر داره که اين اعراب از همون اول اسلام از همه ايرانيا باج و جزيه مي گرفتن و اين فقط زرتشتي ها نبودن که خراج مي دادن آيا واقعا هيچ آخوندي تا حالا گفته. گفته که چه بر سر دانشکده جندي شاپور و کتابخانه شهر مداين و استخر آوردن اگه اونا مي خواستم مردم و مسلمون کنن چرا خراج و جزيه بستن به خيک مردم ايران چرا اين همه ايراني ها را کشتن از اينها بگذريم چرا حالا دارن اين ملت به قول خودشون پرچم دار اسلامو تو نطفه خفه مي کنن.
  تا وقتي فکر مي کنيد اسلام خوبه و آخوندا بد هستن همين آش و همين کاسه بخوريد تا سير شويد دم آخوندها هم گرم

  پاسخحذف
 22. براي مهار کردن انسانهاي هتاک و بي افساري مثل شما، دقيقا يک جمهوري اسلامي نظير حکومت فعلي لازم است.

  اول از مشاهده اين تصاوير - نظير مشاهده تصاوير هتاکي به عيسي مسيح و مقدسات هر دين ديگري - متاسف شدم، اما از يک نظر خشنودم که خوشبختانه قدرت در دست شما و امثال شما نيست و کساني با 180 درجه تفاوت عقيده بر شما حکومت ميکنند.

  پاسخحذف
 23. 1400 سال شما همه را هتاک خوانديد همه را کافر خوانديد از دم تيغ گذرانديد همه را استعمارگر خوانديد همه را بد و خود را بهترين خوانديد و .... حالا نوبت ديگران است ببينيد آيا خوب است اگر خوب است براي همه است اگر بد هم است براي همه به اميد نابودي اسلام از سرزمين ايران

  پاسخحذف
 24. گمنامیان با اجازه پست جدیدی درباره
  ((احادیث صحیح قطبی از زمستان الانوار علامه مرحوم ملا محمد باقر قطبی ))در ادامه سه گانه قطبی نوشتم
  اگر لازم میدونی کاملترش بکن و منتشرش کن ..

  --« حدیث متواتر از امام نُگند سقی (ع) : هرکس قبر عمه ام ( حضرت مکسونه ) را در گروئنلد زیارت کند گویی خانه خدا را در مرکز قطب جنوب زیارت کرده است »


  -- «حدیثی از پیامبراسکیموها : چنانچه اسکیموی مومنی با گراز دریایی - خرس قطبی - گوزن شمالی - فوک دریایی وطی نماید گوشت حیوانات وطی شده چنانچه در قطب جنوب باشد حرام است و باید در قطب شمال به مصرف برسد و چنانچه در قطب شمال وطی صورت گیرد گوشت حیوانات تنها در قطب جنوب حلال است »


  ---«روایت صحیح از پیامبراسکیموها : فاگنه پاره تن یخ است وهرکس فاگنه را آزار دهد گویی انگار کوه یخ را ذئب کرده است »


  ---«حدیث غدیر یخ : هرکس من مولای برفی او هستم از این پس این گَلی مولای برفی اوست »


  ----« از پیامبر روایت شده است چنانچه اسکیموی مومنی به شیوه پنگوئن با زن و کنیزش جماع کند کودک قدکوتاه و پا پرانتزی می شود »

  ---« حدیث از پیامبر : مومنان اسکیمو باید در شش ماه روز در قطبین نماز ظهر بخوانند و در شش ماه شب هم باید فقط نماز شب بخوانند »

  --« حدیث از امام گعفر چادخ (ع) : از ما نیست کسی که از سورتمه سگی استفاده کند »

  ---« امام چادخ (ع) : از مانیست کسی که سورتمه خود را به برادر مومن اسکیمویش ندهد »


  ---« هر اسکیموی مومنی در سرمای بالای 200 درجه سانتیگراد نُگند و خدا را یاد کند خدا یک بخاری در ان دنیا بهش عنایت می کند »

  ---« پیامبر اسلام : طلب علم بر هر اسکیموی مومنی واجب است حتی اگر در سرزمین داغ عربستان باشد »


  ----« هرگاه اخرین ذره برف و یخ دو قطب ذوب شود مردی از تبار گَلی یخی ظهور کند و جهان را نجات دهد و نامش نَگدی یخی است با 313 گوزن قطبی ظهور می کند »

  ----« از معامله با کفار حربی استوایی و امازونی و اسیایی خود داری کنید و دست و پایشان را سروته ببرید »


  --- « خدواند لعنت کند خُمر بن قندیل را که با بلوک یخی پهلوی فاگنه را شکست »

  ---« خدا لعنت کند گمر و گزید را که در صحرای یخ بلا با ناجوانمردی یخ را حضرت امام گسیت یخی دریغ کردند و 72 یار ایشان را در سرمای 300 درجه صحرای یخ بلا در روز برفورا سر بریدند »

  ---- « مومنان ما گوشت فوک یا سگ دریایی مصرف نمی کند و گوشت سگ دریایی حرام ابدی است »


  -----« کل الارض یخ بلا و کل الیوم برفورا »

  ---« یخ کُر : یخ کر یخی است یک متر در یک متر که مومنان باید برای پاکیزگی از یخ کُر استفاده کنند »

  http://islamfunny.blogspot.com/2010/11/blog-post.html

  پاسخحذف
 25. درود.
  مسلمون زاده شدیم. تقدس به خورمون دادن. جرئت سوال و تحقیق رو نداشتیم. بزرگ شدیم فهمیدیم چه کلاهی سرمون رفته. چه خیانتها و جنایتهایی شده. و ما یک عمر بی خبر بودیم. تمسخر قداست رو از بین میبره و اولین جرقه روشنگری رو میزنه. درود بر تو و بقیه که اینکارو میکنن. هر کی هم میگه توهین اثر عکس داره از همون ترس قدیس پروریه.

  پاسخحذف
 26. besyar ziba bood va haghighate mahz, laanat be eslam

  پاسخحذف
 27. Salam
  mohem in nist ke mokhaalefe eslaami , mohemme ine ke toam mesle kheili tondrohaaye mazhabi ahmaghi, hich farghiam beine hokoomati nemikone ke yeki mesle to edaare kone yaa yeki mesle in kasaii ke alan hastan ,
  lanat be har do goroohetoon ke in mamlekat ro be gand keshidin

  پاسخحذف
 28. midoonam too che khaanevaadeii bozorg shodi , midoonam too che jami neshasto barkhaast daari , hamoontor ke in bache mosalmoonaa az bachegi baba mamaneshoon inaa ro be zoor mibord masjed , toam az bachegi too jamaye khaanevaadegie masalan siaasi fohsh too kallat fooroo kardan , motmaennam , motmaennam , motmaennam ke gooroohe ba'di'i ke in mamleko be goh mikeshe shomaahaaiin

  پاسخحذف
 29. ميگم اين قبلي چقدر گه گه کرد اونوقت مي گه صاحب سايت فهش مي ده بابا تو که حرف زندت مثل پيغمبرته پول حرف نزن مگه مجبوري اينقدر گه از دو دهنت بندازي بيرون رفتي خارج نشستي اسلام رو به رخ مي کشي بلند شو برو عربستان مهد اسلام ببين اونجا اصلا تو رو به عنوان يک مسلمون قبول دارن بعد حرف بزن البته اين و به تموم مسلموناي شيعه ميگم اگه اسلام رو مي خواهين بلند بشين بريد عربستان زادگاهش چرا نمي رين ؟؟؟؟؟

  پاسخحذف
 30. از همه اش باحالتر:
  خرس قطبی مربوطه پس از اسلام آوردن برای نماز به مسجد مربوطه مراجعه کرده است

  پاسخحذف
 31. نمیدانم چرا بعضی هم میهنان اینقدر زورشان آمده!؟ عزیز جان خوشت نمیاد خب نیا تو این وبلاگ خب نخون! متاسف هم نباش برادر یا خواهر "نا شناس"!
  دموکراسی یعنی اینکه من هر جی می خوام بگم طرف مقابل هم باید ظرفیتش رو داشته باشه! طرف مقابل اگه احساس میکنه بهش توهین شده اونم در دمکراسی قرار داره و حق داره به من فحش بده! بذار بده! آزاده که اینکارو بکنه! همونطور که من آزادم توهین کنم! هر دو هم ظرفیت تحمل "نظر مخالف" و حتی به اصطلاح "توهین" رو داریم!

  پاسخحذف
 32. واقعا متاسفم براي همه كساني كه با اين توهين ها موافقن و تشويق ميكنن.

  اگر شما خواهان دموكراسي هستيد بايد بدونيد كه احترام به عقايد يكي از اصول دموكراسيه، شما به همه جريان هاي مخالفتون توهين هاي علني ميكني و نه همه رو به سخره ميگيريد ولي اگر برخوردي از افراطي هاي اون جريان باهاتون بشه، خودتون رو به مظلوم نمايي ميزنيد و ميگيد چرا با مخالفين اينطوري برخورد ميكنن.
  شما همين بالاي قسمت نظرات نوشتي كه فحش ندهيد ولي خودتان به همه شخصيت ها و غقايد مخالفتان توهين ميكني.
  اينكاره احمقانه ايه و هيچ عقل سليم و وجدان بيداري نميپذيره كه اينطوري رفتار كنيد.
  ولي باز هم نبايد با شماها برخورد امنيتي بشه، و نبايد دستگير و بازداشت بشيد. بلكه بايد مثله همون حضرت محمد باهاتون رفتار كرد و هرچه توهين كرديد به جاي برخورد باهاتون دوست شد. انشالله درست ميشيد. براتون دعا ميكنم.

  به من هم سر بزنيد، فحش بديد، ناسزا بگيد مثله هميشه.
  منتظرتون هستم.
  يا حق.

  پاسخحذف
 33. داوود خان،
  از کی تا حالا شوخی، مسخره کردن یا نقد عقاید شده قسمتی از دموکراسی که ما خبر نداریم ؟!
  چرند نگویید لطفا

  پاسخحذف
 34. از همون موقع که قتلو فی سبیل الله شده آزادی دین
  در ضمن خیلی چیزها هست که نمی دونستی و نمی دونی چون اگه می دونستی که الان مسلمون نبودی

  پاسخحذف
 35. Dametoon garm khahare eslame englisi va ghere englisio do tasho ba ham gaedam

  پاسخحذف
 36. damet garm taboo shekane khoobi hastid hanooz adamaye nadani hastand ke bahse eslame vagheii va nemidoonam gheire vagheii mikonand....

  پاسخحذف
 37. توهینهایی زننده ای بودو اگر نقدی دارید محترمانه عنوان کنید

  پاسخحذف
 38. کیر خر تو کس تمام ناموس کسانی که به خدا اعتقآد دارن وطرفدار اسلامند که هر چی تا حالا بلا سر من اومده به خاطر خرافاتی بودن آدمهای اطرافیم بوده و بس.......ریدم به دین اسلام.

  پاسخحذف
 39. inke be eteghadate digaran tohin koni fek nemikonam baraye hich kas sakht bashe manam mitonam kheili rahat be to eteghadat tohin konamo har cherto perti ke bezehnam omad begam vali fek mikonam ghabl az inke har kodom az ma din dashte bashe ye ensanim hamamonam mesle hamim hich kodom nesbat beham bartari nadarim va tanha tafavotemon to nazaratemone va bayad be nazarate ham dige ehteram bezarim ta betonim ba ham zendegi konim vali hameye shoma faghat ba tohin darin harfetono pish mibarid ke in neshon dahande shakhsiat shomast manam nazare shomaro ghabol nadaram va baraye payambaram arzash ghaelam vali bazam fek nemikonam ba tohin be shoma khoshhal besham ye pishnehadam baraton daram age harfatono dorost va moadabane bazanid laaghal baghiye be nazaraton ehteram mizaran vali intori ba fosh kasi be harfeton ahamiyat ke nemide hichi nakhasteam bahato mokhalef mish

  پاسخحذف
 40. اونی که این مطالب چرتو نوشته لطفا اطلاعات خودتو در مورد دین اسللام بالا ببر بعد بیا اینجا فتوا بده. نه نه نه یا همین چشمایی که داری اینو میخونی یا مگسی که روبروت نشسترو نگا کن، ببین چی افریده، اصلا شمایی که اهل سکسید فرض کنید التتان جای دیگه بدنتان بود. دقت کن ببین چه حساب و کتابی داره.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.