سه‌شنبه، آبان ۲۵، ۱۳۸۹

آخرین لینکم/ دهانت را می بویند مبادا گفته باشی دوستت دارم/چه فرقی بین منش سعید امامی برای کشتن پوینده، با قانون حذف لینک است؟!

بالایاری که مشغول به حذف لینک خواهی شد، می دانی که دکمه حذف لینکی که در اختیارت است، دست کمی از طناب سعید امامی برای خفه کردن پوینده ندارد ؟!
دهانت را می بویند مبادا گفته باشی دوستت دارم
دلت را می پویند مبادا شعله ای در آن نهان باشد
روزگار غریبی است نازنین
.............به اندیشیدن خطر مکن
............ نور را در پستوی خانه نهان باید کرد

اندیشه وتفکر، حاصل توانایی منحصر به فرد آدمیان است، حاصل فکر کردن است، وصد البته که گرفتن تیغ حذف به دست، بی حرمتی به شعور انسان ها است، چه آنکه کسی که تیغ حذف را به دست می گیرد، معتقد است بقیه آدم ها ، موجوداتی بی شعور هستند که لیاقت و توان فکر کردن را ندارند و او به مانند چوپان باید برای آنها تصمیم بگیرد.
گروهی، بنا به زندگی زیر سی سال حکومت جور و ظلم آخوندی ، خو گرفته با استبداد هستند و دیدن تیغ حذف ،شاید که چندان ناراحت نشوند، اما برای کسانی که در راه آزادی تلاش کرده اند، به زندان رفته اند، شکنجه شده اند، از کشور و وطن خود آواره شده اند، دیدن تیغ حذف، به مانند دیدن طناب  ترور سعید امامی است.
بالاترین بدون آزادی ، از نظر من به حد یک فروم درجه دو داخل کشور است که طبق مقرارت رژیم عمل می کند. اگر اعتبار و ارزشی برای بالاترین وجود می داشته است، بنا به وجود آزادی بوده است، اکنون که آزادی نیست، بالاترین نیز ارزشی چندان نخواهد داشت.
ناپسندی کار بالاترین این است که ابتدا با نام آزادی شروع کرده و چون معروف شد، حال حرمت آزادی را هتک می کند.
در اینجا، تمام کاربران عزیز بالاترین را بدرود گفته و آرزوی آزادی و توان پاسداری از حرمت آزادی را برای تمام ایرانیان دارم.
این آخرین لینک من در بالاترین بود. (البته اگر قانون بالاترین عوض شود، شاید برگردم)

رونوشت به برنامه پارازیت در صدای آمریکا

مطالب مرتبط:


۱۴ نظر:

 1. http://balatarin.com/permlink/2010/11/16/2258778

  پاسخحذف
 2. gomnamiyan e aziz,hanooz kheili moonde taa maa yad begirim be afkaare digaran age khoshaayandemoon ham nist kaari nadashte bashim,mokhalefat va sarkub democracy nemiyaare,ine ke mano va kheiliaaye digaro ham negaran mikone,hatta age akhundaa beran maa baaz ham dar hamin ghaaleb mimoonim :( be har haal mikhastam ye tashakor konam az tarafe khiliaayi ke ozve balatarin nistan vali az neveshtehaa va linkaa ye shoma (va digaran) estefaade mibarand,be mobareze edaame bedid,bayad be mobareze edaame bedim,raahe dige ee nist ..bayad din ro begzarim bad az hal kardane tamaame moshkelaate dige...be omide roozhaye behtar, ba mohabat va dosti

  پاسخحذف
 3. سلام دوست من.ازاين به بعدلينک طنزمذهبي ارسال نکنيدولي مسايل تاريخي اسلام روبفرستيدمثل کشتارطايفه بني قريظه،بني نظير،حمله به ايران وتجاوزبه زنان ايراني ووووووو

  پاسخحذف
 4. منظورت اینه كه بدون فحش دادن نمی تونی لینك بدی؟ از كوزه برون هر آن تراود كه در اوست.

  پاسخحذف
 5. نیوشا
  دوست گرامی تصمیم تو درست است . کاش برخی از این بظاهر مبارزان میتوانستند اینگونه از شر کناره بگیرند.
  بامید روزی که هر ایرانی فرا بگیرد که "آزاده " باشد!
  امیدیست واهی اما.....

  پاسخحذف
 6. اين درسته قانون جديد توهين به شعور انسانه به نظر من اگر از مخالفان دين بي احترامي شده والا مسلمينم دريغ نکردن مثه کامنتاي خيليا اين بالا که شرو آوره کدوم ديني اجازه تو هين به مخالفان و ميده؟آقاي گمناميان بالاترين و بخاطر اقليت ترک ميکنيد؟؟؟؟شما نماينده عقايد خيليا هستين نه فقط مال خودتون!!!!

  پاسخحذف
 7. شرت کم. امثال شما جز تفرقه سودی برای جنبش ندارند.

  پاسخحذف
 8. دری وری نوشتن همراه با الفاظ بی مایه و سطحی اسمش تولید محتوا نیست. اگر به این میگویند تولید محتوا احمدی نژاد که بهتر از تو تولید محتوا میکند. جمع کن این بساط دلقک بازی را. من خودم یک فرد بی دین هستم اما آنچه که تو و امثال تو میکنند تنها اینچنین جلوه میکند که منتقدین دین در حد خود شما بی مایه هستند. دین را با این اراجیف نقد نمی کنند بلکه با شعور و منطق نقد میکنند. این را بفهم.

  پاسخحذف
 9. سربازان گمنامیان امام زمان کارشون شده ننه من غریبم بازی و تفرقه افکنی.

  پاسخحذف
 10. يك مشكل رو هنوز هم شرح ندادن كه حالا برفرض نظارت استصوابی بالاترين از شير مادر هم حلال‌تر هست، اصولاً چطور می‌خواهند اينكار رو بكنند؟؟؟
  مگه با نوشتن برنامه و اسكريپت می‌شود توهين رو تشخيص داد. پس كار دستی و توسط آدميزاد انجام می‌شود و چون مهدی خان شخصاً نمی‌تونه هر روز 24 ساعت بيدار پای بالاترين بشينه كار رو به ديگران واگذار می‌كنه و اينجاست كه تفاوت سليقه‌ها همون گندی رو خواهد زد كه شورای نگهبان و جنتی و خاتمی‌ دارند می‌زنند.

  درضمن ادبيات ناز آقا مهدی رو دقت كرديد؟
  "ما احساس کردیم گروهی هر چند کوچک دارد در بالاترین به طور سیستماتیک این کار را انجام می‌دهد."
  اين حرفها شما رو ياد چی می‌اندازه. كوچيك خوندن اعتراضات توی بالاترين، مشابه خس و خاشاك خوندن مردم از طرف احمدی‌نژاد و ميكروب شدن از طرف خامنه‌ای و غيره هست.
  اين كه اونها احساس كردن و يعنی مدرك ندارن و اينكه سيستماتيك است يعنی مثل تهمت نظام به مردم كه اين جنبش از خارج هدايت می‌شه.

  دقيق دقيق از نظام الگو گرفته، پس خودتون بفهميد كه اين تغيير از كجا آب می‌خوره. خيالتون هم راحت كه اگه سپاه سايبری جايی رو تسخير كنه تا با بمب منفجر نكنه، بيرون نمی‌ره.
  بالاترين رو مرده حساب كنيد.

  پاسخحذف
 11. khosh omadi, har chi az shomaha jahela kamtar behtar, beri eslah beshi bargardi

  پاسخحذف

 12. gomnamian
  عزیز جان
  دشـــــــــــــــــــــــــــــــــــمن-شــــــــــــــــــــــــــــادمون نکن !
  -----------------------------------------------------------------

  لــــــــــــــــــــــــــطفا چند کامنت بالا را بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــخوان ! (پای لینکهات در بالا ترین)
  --------------------------------------------------------------------------------------
  میدات را خالی نکن ...
  باید میدان را از اینها بگیریم ...
  حتی اگر قراره بریم ... باید درسی بهشون بدهیم ... که دیگه دم از آزادی و آزادگی نزنند ...
  با طرح و اجرا این ذهنیات التقاطی ... خودشان را زیر سوال برده اند ... و بهترین امکان را داده اند ... که ماهیت تناقضات ذهنی شان را آشکار کنیم

  بجای مثل لشکر شکست خورده ... تسلیم شدن و صحنه را ترک کردن .. ... بچه ها را جمع کنیم ... و فکر بکری کنیم ... !
  با خرد جمعی با تصمیم جمعی با حرکت جمعی ...
  میدات را خالی نکن ...
  باید میدان را از اینها بگیریم ...
  میدان را نباید خالی کرد
  این تازه آغاز کار ماست! درست از همین جا !

  پاسخحذف
 13. جنابعالی جز یک انسان محقر و نادان که به مدد اینترنت قادر به مخفی شدن و بیرون ریختن محتویات متعفن درونت شدی نیستی و الا مطالعه می کردی و نقد می کردی و توهین نمی کردی. توهین به دینی که یک میلیارد نفر معتقد دراد که دربین شان افراد دانا و صاحب نام هم کم نیست بر جز رو شدن دست بیسوادی چون تو نیست.ادب مرد به ز دولت اوست .تو فکر کردی از فلاسفه و منطقیون و حکمای معروف مسلمان خیلی دانا تری.این بزرگترین علامت بیچارگی و جهالت توست و از تو بیچاره تر بالاترین است که امثال تو را تبلیغ می کند.

  پاسخحذف
 14. درود بر شما


  اسم من رو هم به لیست اضافه کن. جالبه حساب من به این خاطر بسته شد.

  http://balatarin.com/users/aasemoun/

  http://balatarin.com/permlink/2010/12/20/2298276

  http://balatarin.com/permlink/2010/12/20/2298265

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.