جمعه، آبان ۲۱، ۱۳۸۹

از جنایتکاران رژیم چنگیزی بابت تلاش برای تخریب نام ندا ممنونم، چه آنکه به یادمان آوردید چقدر این نام بلند آوازه است!

از رژیم جمهوری اسلامی و وزیر ارشاد آن،حاج آقا پت و مت(!) بابت اقدام به تهیه یک فیلم از زندگی ندا، و به هدف تخریب نام ندا بسیار متشکرم. 
ممنونم که به یاد ما آوردید که ندا را چقدر دوست داریم و چگونه نام او نزد ما محترم است. 
شرارت کشتن دخترک معصومی مانند ندا آنقدر جنایت بزرگی  است که سعی شما جنایتکاران در تخریب نام ندا، نه تنها نام ندا را تخریب نمی کند بلکه باعث بلند آوازگی بیشتر این نام می شود. 
وارد شدن اتهام از طرف رژیم چنگیزی، باعث افتخار است. همانطوری که تمجید خامنه ای از کسی، باعث شرمساری برای آن شخص است. 
زمانی که شرارت آمیخته  به بی شرمی به نهایت می رسد، زمانی که به لطف اینترنت همه مردم میدانند خامنه ای یک دزد جنایت کار است؛ تلاش شما، تلاشی بیهوده است، چه آنکه مردم یادگرفته اند و می فهمند زمانی که یک دزد جانی، به کسی توهین می کند، حتما آن شخص ، فردی بزرگ بوده است. 
حماقت رژیم زمانی مشخص می شود که فکر می کنند با یک فیلم مسخره ، می توانند با پیامی که در چشمان ندا هنگام مرگ بود، مقابله کنند.
جنایتکاران رژیم ج.ا. ، از شما بابت حماقتتان متشکریم !
این پست بی نیاز از هر بچسبی است، چه آنکه اسم ندا، یادآور همه اینها به صورت یکجا است، اما اینجا چند کلمه می نویسم:
ندا+خامنه ای+چنگیز+هیتلر+موسلینی+پینوشه+جنایت+شرارت+ندا+جنبش سبز+آزادی+فردا+امید+نام بلند آوازه ند+ننگ+نام+خون+چشمان باز ندا+زن+ایران+آزادی+شرافت+فیلم+فیلم علیه ندا

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.