پنجشنبه، آبان ۲۰، ۱۳۸۹

اسلام و بچه بازی / چند کارتون در انتقاد از وجود رسمی بچه بازی در قرآن

دیروز لینکی گذاشته بودم با این  عنوان: 
فکر می کنم دعوت به یک لحظه فکر کردن در این رابطه بسیار مهم و اثر گذار است، بسیاری از افراد زمانی که دو دوتا چهارتا می کنند و می بینند که یک پیامبر به بچه بازی روی آورده است، برای یک لحظه هم که شده ، قداست این دین پیش آنها زیر سوال خواهد رفت، 
لذا چند کارتون در اینباره اینجا می گذارم: 

تصویر عایشه با قیافه معصومش در کنار تصویر رسول الله بامزه است

جایگاه کودکان در قران
در پی ازاله بکارت و رابطه جنسی عایشه خردسال با محمد 50 ساله

حضرت محمد و عایشه خردسال در خیمه محمد 

به محمد کمک کنید، نیازمند کودک است 
به ترتیب : عروسک، عایشه ، محمد، آلت تناسلی محمد
عایشه خردسال، در حالی که عروسک به دستش است، در زمان تماس جنسی با محمد، به علت خردسال بودن، خودش را از ترس خیس کرده است
در پی متهم شدن مایکل جکسون به بچه بازی، این کارتون می گوید: مایکل جکسون می گید که همیشه نسبت به اسلام علاقه مند بوده است۲۸ نظر:

 1. gomnam jan alie.faghat edame bede.ey kash tamame agahan be har tarighi baghie ra agah makardand

  پاسخحذف
 2. baba eslam yani hamin...marg bar arab va arab zadeh..rydam ba rish va kolah kamenei va ahl byt...

  پاسخحذف
 3. hame adyan va hameye moghaledinesh mohtaram hastan
  akhe chera ,chera be eteghadate digaran tohin mikonin?

  پاسخحذف
 4. خاک بر سر کودن و احمقت که از تمام داستان ها و تصاویر آن زمان چشمان کورت باز شده اند برای دیدن و نوشتن در مورد این کارتونها و نشان دادنشان به بقیه.

  پاسخحذف
 5. یک ناشناسی نوشته: "همهٔ ادیان محترم هستن، چرا توهین می‌کنین؟"

  من اصلا قصد توهین ندارم اما میشه لطفا بگین چرا بیان کردن این واقعیت که حضرت محمد در سن بالا یک دختر ۷-۶ ساله رو به عنوان عروس برد خونه و وقتی‌ اون دختر ۹ ساله شد باهاش خوابید توهین به شما و دین شما هست؟ این ازدواج و سنّ عایشه یک واقعیت هست که هم مراجع شیعه و هم سنیها قبولش دارن. حالا شما بگین ما اگر این واقعیت رو بین کنیم، چرا توهین حساب میشه؟ اگر بهت برمیخوره عزیز جان، اشکال از ما نیست. بگرد ببین مشکل تو چیه. دو رو نباش. یا رو این کار محمد صحت میذاری و پاش بیفته خودت هم میکنی‌، پس بچه باز هستی‌. ویا مخالف این کار هستی‌، پس مسلمون نیستی‌. اگر تو این وسط گیر کرده یی که کدوم هستی‌ یا نیستی‌، ما رو بهونه نکن که داریم توهین می‌کنیم.

  پاسخحذف
 6. اگر صرفا اينگونه مطالب مطرح شده واقعيت تاريخ باشند آيا به پاسخ اين سوال فكر كرده ايد كه چرا پيامبر اسلام در همان ابتدا با عايشه همبستر نشدند و تا سن نه سالگي صبر نمودند؟ اگر ايشان داراي صفت مذكور شما مي بود آيا نمي توانست در همان ابتدا به اين امر مبادرت ورزد؟ كيست كه تاريخ عرب و اقوام گذشته را مطالعه نموده باشد و پي نبرده باشد كه ازدواج و همبستري زنان در سنين پايين و در اوان بلوغ جسمي امري مقبول و مرسوم بوده است؟ اگر دقت نماييد در همين ايران خودمان و در زنان نسلهاي گذشته مان كه اكنون مادربزرگهاي ما محسوب مي شوند موارد فراواني از ازدواج و تولد فرزند در سنين پايين مانند 12 و 13 سالگي داشته ايم؟ با توجه به اين موضوع آيا امكان ندارد كه در 1400 سال پيش در عربستان دختران در سن 9 سالگي قادر به ازدواج بوده باشند؟
  چرا بدون توجه به تمام صفات و خصايل پسنديده ذكر شده براي پيامبر اسلام در اينگونه موارد با احترام به بحث نمي نشينيد؟ احترام نشانگر بزرگي روح گوينده و نويسنده است خواه مخاطب سزاوار آن باشد يا نباشد.

  پاسخحذف
 7. لطفا نگویید که در زمان پیامبر در 1400 سال پیش ، این کارها طبیعی بوده است، چون برخی کارها برای همیشه زشت است ، و اگر بر فرض محال در یک قبیله عقب افتاده ، این کار طبیعی بوده است، چرا حضرت محمد که ادعا می کند پیامبر خدا است و یا الله او باید می فهمیدند که این کار زشتی است.
  مثالی می زنم: در صدها سال پیش ، در قبایل آفریقایی خوردن گوشت انسان هایی که از قبایل دیگر اسیر می شدند، مجاز و مرسوم بوده است. حال اگر یکی از آن آدمخوارها بیاید و ادعای پیامبری کند و در جواب ما که می پرسیم : چرا آدمی را کشته و گوشتش را خورده ای، بگوید که آن زمان این عمل مرسوم بوده است، باز شما قانع می شوید که چون آن زمان مرسوم بوده، این کار زشت نبوده است ؟! شما به او خواهید گفت : فرض که قبیله تو نمی دانسته که این کار بدی است، آیا خدای تو به تو که پیامبر بودی ، نمی توانسته بگوید این کار زشت است؟!

  پاسخحذف
 8. ناشناس جان،

  شما با این حرفت که در زمان محمد این کار میشد پس اشکالی نداره داری کفر میگی‌. بذار بگم چرا. مگه نه اینکه اسلام آخرین دینی هست که خدا برای بشریت فرستاده؟ مگه قبول نداری که محمد آخرین پیغمبر هست؟ مگر نه اینکه برای خدا زمان و مکان وجود نداره، همیشه و همه جأ هست؟ قبول نداری که خدا از گذشته دور و آینده بی‌ پایان اطلاع داره؟ اگر اینها هست، پس چرا کفر میگی‌ که اون قسمت از اسلام و زندگی‌ محمد رو باید در چارچوب ۱۴۰۰ سال پیش دید؟ اگر خدا، و نتیجتاً پیغمبر معصوم‌ش، میدونستن که ۱۴۰۰ سال بعد از ازدواج محمد با عایشه ۷ یا ۹ ساله کار بسیار زشتی حساب میشه، چرا جلوش رو نگرفتن؟ اگر پیغمبر اسلام کاری میکنه، یعنی داره به تو مسلمون درس زندگی‌ میده. نمیتونی‌ بگی‌ که پیغمبر جان من همهٔ حرفهات رو قبول دارم و تو هم معصوم هستی‌ و در عین حال خجالت بکشی که چرا پیغمبر با بچه ۹ ساله خوابید. این یعنی کفر گوئی که زندگی‌ پیغمبر آخر خدا نمیتونه مایه سرمشق ما باشه.

  تکلیف خودت رو مشخص کن، آیا به دین اسلام و پیغمبرش به عنوان یک دین همیشه جاویدان اعتقاد داری یا نه؟ اگر آره، بفرما برو زن ۹ ساله بگیر یا خواهر/دختر ۹ ساله‌ت رو بده به عنوان عروس بره. اگر نه‌، پس نگو که مسلمون هستی‌.

  من قصد توهین ندارم اما همونجوری که قبلاً نوشتم، شما مشکل داری با این مساله، به ما تهمت نزن که داریم توهین می‌کنیم.

  پاسخحذف
 9. قبل از پاسخ خواهش مي كنم آرامش خودتون رو حفظ كنيد. ما داريم بحث مي كنيم تا هركسي بتونه مطلب رو بهتر تجزيه و تحليل كنه!
  به عرض من خوب توجه نكرديد! منظور از مقبول و مرسوم و به قول شما طبيعي بودن، تفاوت سير رشد جسمي و روانشناختي انسان در ادوار مختلف با توجه به ويژگيهاي فرهنگي، جغرافيايي، آب و هوايي و نوع زندگي و تغذيه مختص همان دوره است. براي انتقال بهتر منظورم از مثالي از همين 40 و 50 ساله اخير استفاده كردم و سپس نتيجه اي در مورد 1400 سال پيش گرفتم! به مثال من خوب توجه كنيد! آيا مي توانيد بگوييد برخي پدربزرگهاي ما در همين مملكت كه دختراني 12 يا 13 ساله را به همسري برمي گزيده اند و سپس صاحب اولاد هم مي شدند داراي صفت مطرح شده بوده اند و عاري از هرگونه محبت و توجه به حقوق كودكان! مشخصا منظورم اين است دختر 9 ساله آن روز عربستان كودك محسوب نمي شده و به همين ترتيب مقايسه ازدواج با او در آن وقت با خوردن گوشت انسان توسط آدمخواران و اينكه چرا خداوند به پيامبر اين مطلب را نگفته استدلال درستي نيست!

  پاسخحذف
 10. ناشناس جان یعنی‌ میفرمایید در جنوب ایران که آب و هوا گرم هست و به قولی‌ دخترها زودتر بالغ میشن، یک آدم ۵۰ ساله باید اجازه داشته باشه که یک دختر ۹ ساله رو به عنوان عروس ببره خونه؟؟ عزیز من، حتا اگر یک دختر ۹ ساله عادت ماهانه هم داشته باشه، هنوز ۹ سالش هست و بچه هست! این فکر نمیکنم فهمیدنش سخت باشه.

  بالا بری، پایین بیای، این واقعیت رو نمیتونی‌ انکار کنی‌ که خوابیدن با یک دختر ۹ ساله، حتا اگر پستونش هم زده باشه بیرون و خونریزی ماهانه هم داشته باشه، تجاوز به یک بچه هست.

  من عصبانی نیستم. فقط تعجب می‌کنم که شما حاضری به خاطر تبرئه یک عمل زشت که توسط محمد انجام شده، به هر دری بزنی‌ و هر جوری شده تجاوز ایشون به یک بچه ۹ ساله رو توجیه کنی‌. عزیز من، این کجاست سخته که نمیگیری؟ یک بچه ۹ ساله، هر جای دنیا که باشه، هنوز بچه هست. شما برو با یک بچه ۱۵ ساله حرف بزن میبینی‌ که چه قدر هنوز بچه هستن، ۹ ساله که دیگه جای خودش رو داره.

  پاسخحذف
 11. عزیز من،
  شاید در فلان روستای ایران 100 سال پیش دختر 14 ساله را عروس می کرده اند، اما آن دهاتی داماد،هیچگاه ادعای پیامبری نکرده است و نگفته نماینده خدا است!
  من سوالم این است که چگونه خدایی است که عقلش نمی رسد به پیامبرش بگوید بچه بازی نکن، خبر مرگت 50 تا زن داری بس است، آبروی من و خودت را نبر؟!
  سوالم را باز تکرار می کنم:
  بر فرض نرم آنروزگار این بوده، آیا الله نمی توانسته به محمد بگوید بچه بازی کار بدی است ؟!

  پاسخحذف
 12. لازم است به دوستي كه اشاره به جنوب ايران كرده بگويم كه نمي تواني با متر و ديده هاي خودت، اقوام مختلف و دوره هاي گذشته را بسنجي! مي گويي كه دختر 9 ساله حتي اگر صفات زنانه داشته باشد بچه است و در هيچ دوره اي ازدواج با او صحيح نيست! همانطور كه خودت اشاره كرده اي من هم دختران فراوان 15 16 17 ساله و حتي بيشتري را ديده ام كه بدون هيچ قصد بي احترامي واقعا بچه بوده اند! آيا مي توانم بگويم ازدواج با اين سنين در هيچ دوره اي صحيح نبوده است! همانطور كه گفتم قضاوت در خصوص ادوار گذشته نيازمند مطالعه تاريخي شرايط آن دوره است. مطالعه نوع زندگي اقوام گذشته از جمله اعراب در سالهاي دور نشان مي دهد كه دختر و پسر بسيار زودتر از امروز و در سنين پايين تر مسئوليت و وظايف زندگي را مي پذيرفته اند! اين مطلب جداي از تفاوت سير رشد در آن دوره نسبت به امروز دلايل مختلف اقتصادي و اجتماعي داشته است كه واقعا در اين مقال نمي گنجد. بنابراين نمي توان با اين دقت دختر 9 ساله آن زمان را كودك پنداشت.
  دوست ديگري گفته است شاید در فلان روستای ایران 100 سال پیش دختر 14 ساله را عروس می کرده اند، اما آن دهاتی داماد، هیچگاه ادعای پیامبری نکرده است و نگفته نماینده خدا است! به او مي گويم كه اين داماد ادعاي پيامبري نكرده ولي كسي يا جامعه اش يا فاميلش او را متهم به صفت مطرح شده و تضييع حقوق كودكان ننموده است! دوست من بحث در مورد حسن و قبح يك فعل است و پس از نتيجه دادن اين بحث مي توان در مورد فاعل و تذكر يا عدم تذكر به او صحبت كرد! دختر 9 ساله آنروز عربستان زني در ابتداي مسير قبول مسئوليت خانواده محسوب مي شده كه بسياري از مردم آن زمان در اين سن پيمان زناشويي مي بستند و طبيعتا نيازي هم به تذكر خداوند به پيامبر خويش نبوده است.
  توجه دوستان را به چند نكته جلب مي كنم!
  1- سن 7 براي عقد و 9 و 10 براي عمل زناشويي در بعضي منابع ذكر شده و در منابع نقلي و تحليلي فراوان ديگري سنين 13 و 14 سالگي و حتي بالاتر براي ازدواج عايشه با پيامبر اسلام ذكر شده است. البته همانطور كه قبلا اشاره كرده ام من در مطالبم فرض را بر اين گذاشته ام كه همان سن 9 و 10 سال صحيح بوده است. لازم است شما دوستان هم توجه كنيد كه سنين بالاتر از پشتوانه خوب تاريخي برخوردارند كه اگر لازم شد به تفصيل در موردشان صحبت مي كنم.
  2- به آن دوستي كه اشاره به 50 همسر پيامبر كرده مي گويم كه اگر در مورد همسران پيامبر مطالعه دقيق نمايي مي بيني بسياري از آنها زنان بيوه و ميانسال و حتي سن بالا بوده اند و بنا به يكسري منابع تنها همسر پيامبر كه در دوشيزگي با ايشان ازدواج كرده عايشه بوده است. دوست محترم اگر پيامبر نعوذبالله انسان شهوتراني بود آيا با اهميت اجتماعي خود نمي توانست موارد بهتري را بدست آورد؟ دوست عزيز، در مورد يك فرد شهوتران همسرانش بايد يكي بعد از ديگري جوان تر و شاداب تر باشند اما در مورد پيامبر اسلام اكثر زنانش يكي پس از ديگري با سن بيشتري بوده اند! به نقل تاريخ ميان بسياري از اين همسران و پيامبر ديدار و حتي مراسم ازدواجي صورت نگرفته و آن زن بيوه در قبيله خود با عنوان همسر پيامبر مي زيسته است كه اين مطلب هم سبب امنيت و احترام آن زن و هم باعث تحكيم روابط قبيله اي مي گرديده است. خواهشم اين است كه در مورد فلسفه ازدواجهاي پيامبر با توجه به خصايل نيك ياد شده از ايشان كه مطمنئم مي دانيد به گزينه هاي ديگري غير از اين صفت سخيف توجه نماييد.
  3- سوال من بي جواب مانده و آن اينكه اگر پيامبر آنگونه بود كه شما مي گوييد چرا به قانون دين خويش احترام گذاشت و در سن 7 سالگي اقدام به عمل زناشويي ننمود؟
  اميدوارم سلامت باشيد!

  پاسخحذف
 13. يعني واقعا اين سئوال واقعا خنده داره چرا هفت سالگي نه ؟واقعا چه انسان عجيبي بودن كه به خاطر خواهش پدر بچه يه دو سالي صبر كردن .يعني اين قدر اين سئوالت به جا و عالي بود كه من مي خواهم به خاطر توبه سر به بيابون بذارما ولي متاسفانه هوا همكاري نمي كنه و خيلي سرده ولي قول مي دم به محضي كه هوا گرم شدبرم
  آدم بي دين اين طور متحول كني الان پاي نماز شبما اوف ف ف ف ف ف ف

  پاسخحذف
 14. اي جانم براي تحكيم روابط قبيله اي زن پسرشو گرفت
  آخه بابا آدم اينقدر با مطالعه اينقدر ...
  بله اون موقع هم دختر چهارده ساله رو براي پسر نهايت نوزده ساله عروس مي كردن اگه از 25 رد بود يا وضعش خيلي خوب بود پدر مادره گدا بودن يا دختره يه دسته گلي آب داده بود در اون صورتم همه لعن و نفرينش مي كردن البته پدر مادرو
  بابا بيخال پيرمرد 60 ساله با نوه نتيجه اش اي ول


  باورم نمي شه 2 سالم صبر كرده
  نكن همچنين كي مي تونه باور كنه ايييييييييييييين همه از خود گذشتگي رو

  پاسخحذف
 15. اون بالا 50 بود نه 60 من واقعا از روت شرمنده شدم آدمي با ممممممممممممممعلومات شما

  پاسخحذف
 16. کیرم تو کون کوروش کبیر

  کیرم در دهان زرتشت مادر جنده

  کیرم در روح پرفتوح آریایی ها مادر به خطا

  کیرم تو روح تاریخ8000 ساله کذایی ایرانی هایی که برده عمر و ابوبکرو عثمان وعلی اند تا ابد

  کیرم در کون ایرانی هایی که همه شون زیر خایه ی اعرابند.برای همیشه.اصلا فلسفه به دنیا اومدن ایرانی ها اینه که اعراب ازشون لذت جنسی ببرند وبعد برده شون کنند........فقط و فقط برای همین به دنیا اومدید،از کوروش گرفته تا زرتشت واردشیر وداریوش و....

  نظرت چیه؟؟
  زیر خایه منی....تخم هامم بخور.اگه البته تو دهنت جا شه سوسول ایرانی...loooooooooooooool

  پاسخحذف
 17. آخه من نتمی دونم؛شما ایرانی های مادر جنده بی چی تون می نازید؟
  به پادشاهای بیخایه تون؟؟که توی جنگ مثل سگ می ترسیدن ودر می رفتند؟داریوش سوم وبهرام چوبین ویزد گرد سوم و...بازم بگم؟
  به پادشاهان سفاکتون که تو یه روز پونصد هزار نفر از برمکی ها رو کشتند()انوشیروان حروم زاده رو میگم.از اخس(اردشیر سوم)که توی صیدا(لبنان وفلسطین امروزی)در جنگ بدون هیچ دلیلی دستور داد 200هزار نفر از مردم رو که توی خونه هاشون پناه گرفته بودند با آتیش بسوزونند؟؟از داریوش اول(یا به قول شما کبیر که باید ب شو باید برداری)که با فجیع ترین وضع ممکن تمام اعتراضات رو سرکوب کرد؟
  از خشایار شاه(که انصافا توی300ریده بودن به هیکلش وهیکل تاریختون)که کلی از آتنی ها واسپارتی ها رو کشت؟؟
  اگه تو به این مورد واهی گیر میدی چرا به ازدواج با محارم که حتی در بدوی ترین قبیله های آفریقایی هم مذمومه در بین پادشاهان هخامنشی گیر نمیدی؟
  نگو نمی دونم که کوروش 5 تا زن داشته که 3 تاشون از محارم بودن...نگو نمیدونی که کمبوجیه با خواهر خودش ازدواج کرد ومادر خودش رو هم کرد!!!نگو نمی دونی که این سنت حسنه رو(!!9ایرانی های بدکاره در مصر باب ورایج کردند!!
  نگو نمیدونی که داریوش دوم(اخس اول)با دختر وخواهر مادر خودش ازدواج کرد ووقتی فهمید که کوروش صغیر با دخترش ازدواج کرده از عصبانیت یک لشکر10000نفره فرستاد تا سرشو ببرند وبراش بیارند!به طوری که کزنفون توی کتاب تاریخ خودش نوشته تا حالا تو عمرش سفاکی ای به این عظمت ندیده!!)نگو از اینا خبر نداری که حتی اگه به مادرتوعزیزترین چیزت قسم بخوری بازم باور نمی کنم.
  اینا رو من از خودم نمی گم،بر خلاف مسلمین دیگه که فحش میدن(و اون حرومزادئه هایی که فحش میدن ایرانیاند ودینشون رو قبول ندارم)من اینها رو از کتب تاریخی معتبر از جمله ویل دورانت(تاریخ تمدن)-تاریخ هرودوت-تاریخ کزنفون وتاربخ لوسین میگم.
  اگه سواد داری برو بخون.
  درضمن:
  می دونی که زرتشت پیامبر نبوده؟اون بدبخت متوهم بیماری شیزوفرنی داشته،به طوری که به شدت از طرف خانواده واطرافیانش طرد میشه وبعد که دیوونه میشه ادعای پیامبری و بعد ادعای خدایی میکنه...وقتی که حضرت ختمی مرتبت محمد(ص)قیام میکنه پادشاهان ایرانی حقیر برای اینکه جلوی حضرت محمد(ص) کم نیارند موبدای زرتشیتی رو جمع میکنند وبا تدوین یه کتاب مهمل به نام"اوستا" و3 تا جمله که از نامه محمد(ص) دزدیند به اون خل دیوونه نسبت می دهند.مردمتون هم از اونجایی که ابله واحمق بودند به این دین درمیایند.

  راستی معنی اخس به یونانی میشه حرومزاده!!حتی یونانی ها هم به حرومزاده بودنتون واقف بودن.
  همه میان می ریننذ به هیکلتون...اون از اسکندر کبیر که رید به پادشاهیتون وداریوش سوم مثل سگ در رفت،اون ازدفیلم 300 که رید به تاریخ هخامنشی تون،اینم از عمر بن خطاب(رضی الله عنه) که البته حضرت عمر اومد آدمتون کرد،اومد شما رو اصلاح کرد واز بدوی بودن در آورد،اومد بهتون گفت"حیوون ها!!!طرز زندگی کردن این نیست!"معلوم نبود اگه حضرت عمر(رضی الله عنه)نبود به چه فلاکت وبدبختی میفتادید.اگه ائمه اطهار(علیهم السلام)نبودند معلوم نبود که کی نابود می شدید با این فرهنگ زاغارتتون،با این زبون ناقصتون)

  عربها اومدن شما رو آدم کردند،درستتون کردند.پس نباید مثل سگ دستشونو گاز بگیرید.
  همانطور که در بالا گفتم فلسفه خلقت شما ایرانی ها خوردن خایه وکیر اعرابه.فقط وفقط برای برده بودن برای ما بهدنیا اومدید پدر سوخته ها...میدونی که پدرسوخته یعنی چی؟یعنی کسی که در حمله مقدس اعراب به سرزمین کفر(ابران)بابش توی حمله با آتیش سوزونده شده وبعد بچه اش شده برده ما...اگه می پرسیدند پسرذ خودته،می گفتیم نه؛پدر سوخته است!!!

  راستی!رستم فرخزاد رو یادم رفت بگم؛کیر کلفت عمرو بن هلال حسابی توی نبرد قادسیه رفت رو حلقش ودر نیومد ها...خورد پس یقتون بدبختا...توی جنگ که زیر ما بودید،توی فرهنگ هم که زیر مایید،توی حکومت داری هم که زیر خلافت بغداد بودید،توی علما وفضلاء وائمه که زیر ائمه اطهار(ص)هستید...آخه دیگه چرا واق واق می کنید؟

  حالا هم که توی جهان امروزی بازم زیر ما اعراب هستید...کوروش مدفوع پیامبر(ص)هم نمیشه...چه برسه به بقیتون.آتوسا(مادر خشایارشا،زن داریوش ودختر کوروش) جیش عایشه امو المومنین هم نمیشه بدبخت.
  وقتی بزرگاتون مدفوم وفضله ی بزرگان ما نیستند پس خفه خون بگیر.
  دذر ضمن:
  خلیج عربی همیشه عربی بوده.اکثریت مطلق حاشیه نشین های خلیج فارس اعراب هستند،یه زمانی،یه پادشاه حرومزاده به اسم داریوش اومده اونجا رو به نام خلیج فارس کرده،حالا اسمش خلیج عربی هست.زر زر زیادی هم نکید که میاییم ایران رو هم ضمیمه عربستان میکنیم ها...هر چند،کشورمون نجس میشه اگه وصله ما بشید.

  رو بسوز بدبخت،زیر خایه من.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. شما عرب ها به چی مینازید به سالیان سال ملخ خوردنتون یا به کیر های بزرگتون که مثل کیر خر هستن ؟ آخه خودتون هم مثل حیون هستید و کار های حیوانی انجام میدهید اصلا ذاتتون اینه.البته الان هم دارید تماشا میکنید که چطور تو سوریه و عراق ایرانی های غیرتمند انتقام خون انسانهای بیکناه رو از عرب های کثیف میگیرند...

   حذف
 18. كير تو كون گشادت با اين وبلاگ كيريت. اگه مردي اين و حذف نكن.اون دختراي جنده اي كه دوست دارن كس بدن و پسرهاي جلقويي كه تو عمرشون از نزديك كس نديدن طرفدارت هستن. كير به كس هر كس كه به اسلام و ايران توهين كنه.

  پاسخحذف
 19. آفرین، دمت گرم. لطفا به مبارزه با جهل و خرافات ادامه بده. کیر خر رو دهن رسول الله (آدم کش، بچه باز، خون خار، مادر قحبه) و حضرت علی‌ (آدم کش، خونخوار، مادر قحبه) و امام حسین (مادر قحبه).

  پاسخحذف
 20. yani khak too saret ba ein post haei ke mizari

  پاسخحذف
 21. دوست عزیزی که می گوید ایشان در 7 سالگی با عایشه ازدواج کرده ولی تا9 سالگی صبر کرده انداز کجا مطمئن هستند.ایا ایشان در اتاق خواب حضرت دوربین مخفی کار گذاشته بودند و مراقب رفتار حضرت بودند.وقتی دو نفر وارد اتاق خوابشان می شوند ودر را قفل می کنند.هر اتفاقی که بیفتد فقط بین خودشان است

  پاسخحذف
 22. دوست عزیزی که مدعی هستند که از عربستان هستند .باید در جواب شما گفت .من مسلمان نبودم ولی این ادبیات ناب شما(که پر بود از کلماتی مثل کیر و کون وکوس و... )را که دیدم یک دل نه که صد دل عاشق اسلام شما شدم.در ضمن در تاریخ ایران هیچ فردی مقدس نیست وهیچ ایرانی برای دفاع از اسم پادشاهان یا زرتشت به خودش بمب نمی بندد وخود وده ها فرد بیگناه دیگر را از بین نمی برد.این افرادی را هم که اکنون در ایران حکومت میکنند از تخمه وترکه های تازی هستند. در ثانی نه تنها زرتشت که همه کسانی که ادعای پیامبری کرده اند یا شیاد بوده ویا دارای پریشانی های روانی بوده اند.اگر شما کمی در باره افرادی که موسوم به "سید" هستند دقت کنید.به این حرف من پی خواهید برد

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. دوست عزیز
   نژاد پرستی جز اخلاقیات شماست؟!
   من هم سیدم و مسلمان نیستم.

   حذف
 23. خانمها آقايون
  كير همه ايرانيها به كس خواهر و مادر اعراب
  اين عربهاي خواهر كسده كه نوكر انگليس هستند و اين كس شعر ها رو از انگليسيهاي مادر خايه ميگيرن و مستقيم اينجا مي نويسند.

  براي نابودي انگليسي و عربها يك كير نثار عربها و انگليسيها كنيم.

  اميد است هر پنج شنبه شب مادر و خواهر عربها را خوب بگائيد.

  كيرم به كس خواهر و مادر هر مادر غهبه اي كه به من براي اين كامنت فحش بده.

  جلوتر خواهر و مادرش رو گائيدم از جلو و عقب.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. شماها اخلاق سرتون نمیشه که به گائیدن خواهر مادر همدیگه افتخار می کنید.
   فرقی هم نمیکنه که عرب باشید یا ایرانی.مسلمون باشید یا آتئیست.
   متاسفام
   نویسنده ی وبلاگ داره حرف منطقی میزنه.به جای اینکه با منطق بحث کنید، اینجا رو با چاله میدون اشتباه گرفتید!

   حذف
 24. آقا اینقدر به هم فحش ندید هر کس فکر میکنه کیر داره مواظب باشه قسط کونش عقب نیفته

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.