چهارشنبه، آبان ۱۹، ۱۳۸۹

مسلمانان عزیز، اگر قبول دارید بچه بازی کار بدی است، چرا به یک فرد بچه باز اعتماد کرده و زندگی خود و دیگران را تباه می کنید ؟!

 مسلمانان عزیز،
آیا بچه بازی پیامبر اسلام کافی نیست تا در درست بودن و اصل بودن این دین شک کنید؟ چرا حاضر نیستید فکر کنید که یک پیامبر درستکار، هیچگاه با یک کودک ارتباط جنسی برقرار نمی کند؟
با احترام هر چه تمام تر می پرسم ، آیا حضرت محمد ، پیامبر شما با یک دختر هفت ساله، عایشه، (بر اساس منابع موثق شیعه و سنی) ازدواج کرده است یا نه ؟!
اگر فکر می کنید آن منابع معتبر نیست، باید بدانید که تمام قوانین اسلامی از منابعی مانند اینها استخراج شده است و اگر به آنها شک کنید، باید به تمام اسلام شک کنید.
اما اگر قبول دارید که پیامبر شما با دختری هفت ساله ازدواج کرده است، باید بدانید که اصولا انسان های طبیعی بزرگسال برای سکس به هم سن و سالان خود متمایل هستند ، مگر اینکه از نظر اخلاقی و شخصیتی غیر طبیعی و جنایت پیشه باشند.
لطفا نگویید که در زمان پیامبر در 1400 سال پیش ، این کارها طبیعی بوده است، چون برخی کارها برای همیشه زشت است ، و اگر بر فرض محال در یک قبیله عقب افتاده ، این کار طبیعی بوده است، چرا حضرت محمد که ادعا می کند پیامبر خدا است و یا الله او باید می فهمیدند که این کار زشتی است.
مثالی می زنم: در صدها سال پیش ، در قبایل آفریقایی خوردن گوشت انسان هایی که از قبایل دیگر اسیر می شدند، مجاز و مرسوم بوده است. حال اگر یکی از آن آدمخوارها بیاید و ادعای پیامبری کند و در جواب ما که می پرسیم : چرا آدمی را کشته و گوشتش را خورده ای، بگوید که آن زمان این عمل مرسوم بوده است، باز شما قانع می شوید که چون آن زمان مرسوم بوده، این کار زشت نبوده است ؟! شما به او خواهید گفت : فرض که قبیله تو نمی دانسته که این کار بدی است، آیا خدای تو به تو که پیامبر بودی ، نمی توانسته بگوید این کار زشت است؟!
می دانید تماس جنسی با کودکان چه اثر سویی را بر آنها می گذارد ؟! بدن آنها آماده تماس جنسی نیست و قسمت های تناسلی بشدت آسیب می بیند، شخصیت و ذهن کودک برای همیشه طوری آسیب می بیند که قابل بازگشت نخواهد بود.
اگر پیامبر نماینده الله بوده است، چرا الله به او نگفته که این کار زشتی است؟! آیا آن الله نیز نمی دانسته که این کار زشتی است ؟
آیا درست است گه شما برای پیروی از عقیده یک آدم بچه باز به کشتن دیگران و تجاوز به حقوق دیگر انسان ها بپردازید ؟!
باور کنید این دین شما را مسخ کرده است، از فکر کردن نترسید!

۲ نظر:

  1. در این مملکت توی روز روشن آدم زنده و سالم (ندا)رو وسط خیابان با گلوله بقتل میرسانند قاتلش دستگیر و مجازات نمیشه

    ولی 14 و اندی قرن پیش فردی در داخل غاری صدایی بگوشش رسیده ادعا میکنن صدای خدا بوده و خاورمیانه و اقصی نقاط جهان را با قتل و کشتار به آن دین درآورده اند وادعا میکنند حقیقت محض است! بزور باید باور کنیم..

    پاسخحذف
  2. http://iranholland.wordpress.com/2010/11/04/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B5%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85/

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.