یکشنبه، آبان ۱۶، ۱۳۸۹

اثر نبود دموکراسی بر ورزش / چگونه در نظام سفله پرور جمهوری اسلامی، سفله ها یکه تازی می کنند ؟


اتفاق خنده داری است، حسین رضا زاده به عنوان دستخوش و جایزه در قبال  حمایت از احمدی نژاد و پوشیدن پیراهن یا ابوالفضل  و یا بالا بردن عکس جلادی به نام خامنه ای، به ریاست فداراسیون وزنه برداری می رسد.
او که تخصصی در زمینه (مدیریت ورزش) ندارد و از طرفی نگران شکسته شدن رکوردش توسط یک جوان (سعید علی حسینی) است، با مدیریت غلطش ،  شرایطی را فراهم می کند که آن جوان داروهای غیرمجاز مصرف کند و اکنون برای همیشه از رقابت های وزنه برداری کنار گذاشته شود.
به دیگر عبارت، رژیم برای امتیاز دادن به یکی از مجیزگویان خودش ، براحتی به رضا زاده سمت مدیریتی داده است که شایسته آن نبوده است، چه آنکه مدیریت در زمینه ورزش ، یک مدیریت تخصصی است. به دلیل اینکه رضا زاده نالایق ، بر آن صندلی تکیه زده است و در اثر مدیریت غلط او ( که شک به سو استفاده نیز هست) ، یکی از شانس های مسلم ما برای قهرمانی از دست رفته است.
براستی اگر ستاره پر استعدادی چون این جوان در یک کشور دموکراتیک ، رشد می یافت، نه آن بود که حداکثر امکانات در اختیارش قرار می گرفت تا حداکثر بازدهی داشته باشد ؟!
این ساده ترین مثال است که چگونه در نبود مردم سالاری و شایسته سالاری، منابع هدر می رود و جز شرم و سرخوردگی چیزی به ارمغان نمی آید.  هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.