چهارشنبه، آبان ۱۲، ۱۳۸۹

آقای عنترالعلما، تعریف قدرت در دنیای مدرن ترور و تجاوز در زندان نیست که رژیم را قوی و غرب را ضعیف می دانی

چرا احمدی نژاد احساس قدرتمند بودن می کند و کشورهای غربی را ضعیف می داند؟! دلیل خیلی ساده است، تعریف احمدی نژاد از قدرت چیز دیگری است، احمدی نژاد ، بر سرکار ماندن به هر قیمتی و تعامل کردن با کشورهای دیگر بر اساس قدرت و توان بمب گذاری و ترور را قدرتمند بودن می داند ، اما کشورهای پیشرفته تعریفشان چیز دیگری است.از نظر کشورهای پیشرفت، قدرت در بهبود زندگی شهروندانشان ، کمک به کشورهای فقیر برای توسعه و بنا نهادن دنیایی بهتر برای مردم خود و دیگر انسان ها است.
شکی نیست که در مقیاس اولی، احمدی نژاد قوی است، اما در مقیاس دوم، صفر مطلق است. 

آقای احمدی نژاد، تعریف قدرت برای کشورهای غربی، ترور و آدم کشی نیست که بخواهی با آنها رقابت کنی، اصولا کشتن شهروندان خود در زندان و در خیابان، تجاوز به افراد بی دفاع در زندان و بمب گذاری و ترور، نشان از قدرت نیست، بلکه نشان از فرومایگی و جنایت پیشگی است. 

ضمنا، آقای احمدی نژاد، قدرت های غربی از اول پشم و پیلی نداشته اند که بخواهد بریزد و اصولا بینی نیز ندارند که آب آنرا بخواهند بالا بکشند.

۲ نظر:

  1. آقا دمت گرم با نوشته‏هات ايل‏و‏تبار‏هر‏چه‏جنايتكار‏اسلامي‏را‏نمود‏ه‏اي‏ضمنن‏برايت‏آرزوي‏ موفقيت دارم انصافن كه بسيار فعال هستيد .پيروز باشيدكه صبح آزادي‏نزديك است.

    پاسخحذف
  2. ناشناس گرامی،
    سپاس و تشکر از لطف شما،
    به امید صبح آزادی

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.